Opera Mini (mod) [20.11.2012] (java,freeware,CZ/SK/EN/RU)

Aplikace pro 9.x telefony

Opera Mini & Opera Mini mods [20.12.2010] (freeware, java)

Příspěvekod protonaut v pát led 07, 2011 9:13 am

@jirpet: napadlo-nenapadlo, to je jedno. Ale prumerne inteligentniho jedince napadnout melo. Na zip archivatoru nezalezi, to je zrejme z toho co napsal Saros. To co jsem ti nahral na Edisk, jsem delal presne tak jak pise Saros. Tedy v X-plore. Nicmene kdyz vidim ze jsi se ani neobtezoval to stahnout, tak me napada ono zname prislovi o hazeni perel.
Tohle forum mi hodne dalo. A proste me hrozne bavi :-) . Hlavne ti lidi kteri mysli. I ti kteri nemysli :-) .
Dikes.
protonaut
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N91, E5, E7, iPhone, HTC...

Příspěvekod jirpet v ned led 09, 2011 4:45 am

hold asi nebudu prumerny int. jedinec :-D ale blb no coz ale i tak dekuju za snahu :o) ale saros me to jiz poslal a kdo driv prijde. . .:) a hold v mobilu me to rozbalit a zas zpet neslo holt kazdej neni takovej borec jako jini proto jsem sem napsal o pomoc a dobri lide jeste jsou :)
jirpet
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8 48GB

Re: Opera Mini & Opera Mini mods [20.12.2010] (freeware, java)

Příspěvekod Zelych v pát led 14, 2011 7:57 pm

Dnes jsem na stránkách m.opera.com objevil betu Opery mini 5.1 ovšem pro Symbian, nikoli Java!
Moje poznatky jsou zatím následující: rychlý start aplikace, rychlost načítání a vykreslovani stránek mi taky přijde rychlejší, než u Javy, celkové prostědi bych přirovnal k Opeře Mobile, v nastavení chybí položka "upravit nativním editorem" a při zadávání textu nepíše první písmeno velké.
Když někdo na nebo přijdete, dejte vědět! :-)
LG 4X HD & Nokia N900
Zelych
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: LG 4X HD & Nokia N900

Příspěvekod prokop v pát led 14, 2011 8:19 pm

Zelychu, tak já teda na něco přišel :D .
Považuju jí za jednu z nejlepších oficiálních verzí Opery pro naše telefony. Spousta věcí z javových modů mi tam sice chybí, ale zdá se mi nejoptimálnější pro běžné uživatele.
Mimochodem, zaplaťpánbůh, že tam položka "upravit nativním editorem není". Resp že tam není potřeba.

Dál prosím k Opera Mini (sis) v uvedeném tématu.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: Opera Mini & Opera Mini mods [20.12.2010] (freeware, java)

Příspěvekod Zelych v pát led 14, 2011 8:26 pm

:oops: ... Taky člověku zkazis každou radost! :D
LG 4X HD & Nokia N900
Zelych
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: LG 4X HD & Nokia N900

Re: Opera Mini & Opera Mini mods [20.12.2010] (java,freeware)

Příspěvekod Honzýk v čtv úno 03, 2011 11:56 am

Je škoda,že Opera mini nepřevzala volbu ,,ODPOJIT" z NWB,která se hodí v případě,že narazím na stránku s dlouhým textem,který chci přečíst až do konce,nebo z jiného důvodu potřebuji setrvat delší dobu na dané stránce a nechci NWB vypínat.
Spojení paketovými daty se přeruší,ale na dané stránce mohu zůstat.Pokud se chci dostat na jinou stránku,NWB se musí znova připojit k internetu.Není to dobré ani tak k tomu,abych ušetřil nějaká ta přenesená data,kterých stejně asi moc nebude,ale k tomu,že se výrazným způsobem šetří výdrž baterie.Škoda,že OM tuto funkci nemá a asi ani mít nebude... :(
,,Mobil by neměl být chytřejší než jeho majitel." by Honzýk :)
Honzýk
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73-1 FW 4.0735.3.0.2

Příspěvekod melo15 v čtv úno 03, 2011 2:16 pm

Možnost odpojit nabízí správce spojení.
-> N82-1 black
-> FW: 35.0.002 hacked
-> microSDHC NOKIA 8GB
-> Koss Spark Plug & Koss Porta Pro Obrázek

melo15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82

Příspěvekod Honzýk v čtv úno 03, 2011 7:47 pm

Děkuju. :) Že mě to nenapadlo... :oops:

EDIT : Netřeba ani správce spojení.Stačí pouze v pohotovostním režimu dlouze stisknout červené tlačítko a následně potvrdit levou kontextovou klávesou :)
Naposledy upravil Honzýk dne pon úno 07, 2011 11:57 am, celkově upraveno 1
,,Mobil by neměl být chytřejší než jeho majitel." by Honzýk :)
Honzýk
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73-1 FW 4.0735.3.0.2

Příspěvekod tatinek2 v ned úno 06, 2011 8:01 pm

mě se líbí v opeře mini mod download manager. škoda že opera mini klasická ho neumí.
//EDIT/:nešla by v opera mod čeština. Strašně moc prosím.
//EDIT/: jsem asi trouba ale prosím o informaci. K čemu slouží v opera mini mod 4.2 ftp manager?
//EDIT/: http://www.uloz.to/7897636/opera420test16en-zip
changelog:
Otevření odkazů ftp klientem, přidány další položky v ftp klientovi a správci stahování při otevírání odkazu, další drobné změny v ftp klientovi.
Naposledy upravil prokop dne čtv úno 17, 2011 1:26 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvky sloučeny, přidán changelog
Nokia 6220 classic - Hack
Pro dobrotu na žebrotu
Závažné chyby v mých překladech mi zasílejte na SZ. Nejsem dokonalý.
tatinek2
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 6220 classic

Opera Mini & Opera Mini mods [17.2.2011] (java,freeware)

Příspěvekod prokop v čtv úno 17, 2011 1:31 pm

>janhazl:
Nikdo učený z nebe nespadl, samozřejmě ani já kdysi nevěděl co je FTP klient. Jenže máme přece Google a Wikipedii :wink: Tedy: "nejsem trouba proto, že něco nevím, ale jsem trouba, protože se ptám, i když si odpověď můžu snadno zjistit během pár vteřin" Sorry, to je myšlené obecně, ber to s nadhledem. Ony totiž takovéhle dotazy zpravidla bývají uváděné mezi typickými negativními příklady a v těch příkladech se na ně odpovídá právě takhle nějak - viz Netiquette, a snad všechny možné formy různých "Jak se správně ptát".
Takže:
:arrow: CS Wikipedia - File Transfer Protocol
Nejčastější užití FTP
* Sdílení dat (často hudba, videa, vlastní tvorba,...).
* Správa účtů internetových stránek.
Další užití FTP
FTP je nejčastěji používáno lidmi, kteří chtějí mít přístup na systém souborů na jiném počítači. To je nejčastěji realizováno přes programy na používání FTP, u kterých si nemusíme pamatovat strukturu příkazů a pracují velice podobně jako běžný průzkumník (např. oblíbený Total Commander také podporuje FTP).

V OM mod jde o přenos souborů ve smyslu toho 'nejčastějšího užití FTP', tedy počítač ↹ vzdálený server přes internetový datový přenos, a např. v Bluetooth FTP se jedná o přenos souborů ve smyslu toho 'Dalšího užití FTP', tedy počítač ↹ počítač přes Bluetooth datový přenos.
(mimochodem, pro úpravy na serveru tohohle fóra, instalaci fór, správu webů atd, používám právě OM mod 2.06/2.07)
Jinak FTP klient je ve všech oficiálních OM mods od verze 2.01, tedy už asi 4 roky. Nechápu proč dodnes ještě není součástí všech norských Oper :roll: . Na druhou stranu asi se není čemu divit, protože u Norů v Opera ASA to je v některých věcech jak u Finů v Nokii :D . Kopírování textu z displeje a správce záložek do OM Mini taky dávali asi 3 roky a nakonec to prohlásili za 'Beta verze', i když ty nedodělky předtím byly podle nich vždy 'final' :D
Pokud jde o tu češtinu: když tak strašně moc prosíš :D , tak se na to asi podívám, ale zrovna OM mod trvá sakra dlouho, pokud si za tím má člověk stát. Dřív než za 14 dní to určitě nebude, spíš později - první překlad mi trval pár desítek hodin rozložených asi do 2 měsíců a stál mě kýbl nervů :D . Dneska už to sice půjde o něco rychleji, ale zase času mám teď sakra málo :( (a moje paměťové bloky navíc už dávno potřebují upgrade :D, takže kdyžtak mi to začátkem března připoměň v SZ) .
Já sice tu CZ k několika předchozím testům udělal, ale nakonec jsem jí Rusům nikdy neposlal. Nějak totiž neměli zájem řešit, že ve všech předchozích 3.x verzích je chyba v cookies, takže neudrží přihlášení, což je u internetového prohlížeče řekl bych hodně závažná chyba :? . A jestli je to i v téhle verzi, tak se do té češtiny nijak zvlášť nepohrnu.

koukám že už jsou to 3 roky kdy jsem začal páchat překlady. Sakryš, to to ale letí... :? OM mod byl můj úplně první překlad aplikace, jediná javovka, a později úplně první oficiální...
Sorry za OT, mám dneska nějak nostalgickou náladu :D

Mimochodem, pro příště:
:arrow: FAQ - Jak mohu oživit svoje téma?
:arrow: Pravidla psaní příspěvků
:wink:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod tatinek2 v čtv úno 17, 2011 2:35 pm

Dík za odpověď. Soubory .sis si přeložím sám, ale java nevím jak. Budu se těšit na překlad.
Nokia 6220 classic - Hack
Pro dobrotu na žebrotu
Závažné chyby v mých překladech mi zasílejte na SZ. Nejsem dokonalý.
tatinek2
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 6220 classic

Re: Opera Mini & Opera Mini mods [17.2.2011] (java,freeware)

Příspěvekod pyler v čtv úno 17, 2011 2:52 pm

v jave prekladas subory .class a to vie prelozit Zntxhan
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod prokop v úte bře 22, 2011 10:29 am

Ve QuickRSC (který jsi sem mimochodem sám před pár dny dal :D ) mi překládání *class souborů připadá o trochu lepší, ale pořád je to myslím větší pakárna než ze zdroje. Těch *.class souborů kde jsou řetězce k přeložení, je tam hafo, a pletou se do toho javovské příkazy. Takže jestli to někdo bude dělat z angličtiny, tak si snadno může splést příkaz s tím co by měl přeložit. Proto pokud se do toho někdo pustí, tak radím radši z ruského originálu nebo z jiného jazyka než EN. RU je v tomhle případě asi nejlepší, protože tu azbuku každý hned vidí (nebo co takhle arabština, pokud už není venku, tak určitě brzy bude :D )

Ale já měl na mysli buď oficiální překlad nebo odkaz na jazykový soubor do konstruktéra (jestli to udělám, tak ten tu stejně zase bude dřív než by byla v konstruktéru ta čeština, plus bych zase přidal nějakou už složenou CZ verzi).
Ale to prostě zabere spousty času. Přeložit těch cca 700-800 řetězců je sice samo o sobě záhul (a to jsou pěkně pohromadě v jednom souboru, a nic se do toho nemotá), ale nejhorší je, že cca 3/4 výrazů se musí vyzkoušet v praxi (pokud to teda má být něco za bych se nemusel stydět, takže já to zkoušet budu ). A to znamená minimálně 20x nahrát někam ten soubor, odkaz dát do konstruktéra, složit, stáhnout, nainstalovat nebo nahradit ručně (což je časově asi prašť jako bouchni), a pak ještě poctivě testovat, snažit se vyvolat situace kterých se to týká, testovat a testovat a testovat ...
Jenže ta poslední testverze16 se mi třikrát (ze 4 pokusů ) kousla hned na první stránce, a jestli to udělá ještě jednou, tak na to kašlu. A když zase nebude držet to přihlášení tak se asi budu muset hodně přemlouvat a spíš bych to viděl tak, že se na to vyprdnu :? Uvidíme.
EDIT: u Rusů ještě není do té test verze zdroj, takže prozatím to přinejmenším odkládám.

EDIT 22.3:
Kromě Opery Mobile 11 a Opery Mini 6 sis uvolnila dneska Opera ASA taky javou verzi Opera Mini 6.
Zatím jsem netestoval.
Soubor ke stažení kdyžtak najdete na adrese m.opera.com nebo opera.com/mobile

prokop
Administrátor
Administrátor

Re: Opera Mini & Opera Mini mods [22.3.2011] (java,freeware)

Příspěvekod Magus666 v pon bře 28, 2011 9:19 pm

Nějaká New Eng verze není?
Magus666
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N95 8GB

Re: Opera Mini & Opera Mini mods [22.3.2011] (java,freeware)

Příspěvekod protonaut v úte bře 29, 2011 6:04 am

@Magus666:
Potrebujes li English version => stáhni si English version. K dispozici jsou English International, English Indonesia, English India a English Russia.
Potrebujes-li novou verzi kazdy tyden => zkus psat na support nebo na dev.opera.com kazdy tyden co ti v te stavajici chybi.
Potrebujes-li nejakou specialni verzi na zpusob Opera Mini labs => hledej zde. Ale pochybuji, ze by nejaka takova verze existovala jiz tak brzy. Ono to totiz da urcite hodne prace i genialnim programatorum kterym se zdaji sny v assembleru.
Tohle forum mi hodne dalo. A proste me hrozne bavi :-) . Hlavne ti lidi kteri mysli. I ti kteri nemysli :-) .
Dikes.
protonaut
Uživatel
Uživatel

Opera Mini & Opera Mini mods [2.5.2011] (java,freeware)

Příspěvekod Turek v čtv zář 01, 2011 5:52 pm

Opera Mini Mod 4.20 Final EN Modification DG-SC Translated to english by Priatama

Changelog

¤ Notification for errors occured while opening the page. ¤ In the Picture submenu added some items for opening a new background window ¤ Customizable alerts for the network error ¤ Spoofing servers in download manager. ¤ When you open links in new background window, or if the links go there, it is determined by reference to the image. ¤ Added icons for settings and auto-update for all links from a page. ¤ Changes the highlight color in direct input. ¤ When you save the page, the existing file with the same name is overwritten. Bug Fixes: ¤ Edit Export / import settings. ¤ Optimized for Siemens ¤ Edit Restriction downloads over time. ¤ Selecting a bookmark for the express panel, the transition in the parent directory is not using "[Back] moves up the folder." ¤ Exception handling commands. Stop prolonged opening of the file list. Note: The description is different in another forums. I simplified it a little.

Přílohy
Opera Mini Mod 4.20 Final Java, S60v3, S60v5, S^3.zip
(353.19 KiB) 165 krát
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Opera Mini & Opera Mini mods [1.9.2011] (java,freeware)

Příspěvekod Turek v ned říj 23, 2011 10:34 am

Používá náhodou někdo opera mini mod v.2.6 či v.2.7 ? Docela často mi v poslední době špatně funguje zde na fóru, stránka se nenačte a vypíše "chyba 500 a nějaká hatlamaltilka" , nebo se načte, ale trvá to 35-50 sek. Nedělá to stále.

Obrázek
Opera mini mod v3.11, když zde fórum nenačte, tak vypíše "Transcode server - Požadavek nebyl vyřízen z důvodu vnitřní chyby servru".

Obrázek
Přiznám se, že jsem tu chybu spozoroval i dříve ale byla minimální. Častější je od dob přidání baneru chatujeme a kolikrát prakticky nepoužitelná. Při této chybě změnim prohlížeč na sisovou opera mini v6.10 (26266), ta se sice načte, ale je o poznatek pomalejší než obvykle. Má stím ještě někdo problém ?
Pzn.1) jiné stránky, které často navštěvuji ten problém nemají.
Pzn. 2) mobil mám po formátu. Děkuji předem za info.
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod flibor v ned říj 23, 2011 12:23 pm

Je pravda, že se mi stránky fóra občas déle načítají na OM 6.10, ale stačí použít UCWEB a je po problému. Ten tyhle chyby nedělá a ani mi nedvojí přílohy u příspěvků.
Já bych to tipnul na určitou nespolehlivost hostingu u banánů v kombinaci s neustálým vylaďováním proxy serverů OM...
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Příspěvekod Turek v úte říj 25, 2011 2:27 am

Zajímavé mi chybu vyhazuje i ucweb ale jen velice ojediněle ale stačí načíst stránku znovu. Om *java *sisx oficiálky ten problém nemají při problému se mi načítají jen pomaleji (nelze je použít tak jak já potřebuji). Om mod v4.20 final načítá korekně (tam mám jiné výhrady). Proxy bych asi vyloučil když se mi jiné stránky načítají korektně. Svádím to na hosting banánu nebo ten baner. Mlhavě si pamatuji že na nejmenované stránce u webgardenu při přidání nějakého baneru přes ofiko om nešla stránka načíst po odstranění baneru vše o.k. Admin mi tenkrát psal že odstranil jen ten baner o jeho slovech lze pochybovat možná nechtěl přiznat svou botu. Ucweb také používám ale každý prohlížeč u mě má své místo ten umí to ten zas to a z om mod v2.6-v2.7 se rozloučit nechci i když jde o vykopávku ale používám jí nejčastěji.

Edit:// Tak chyba je zřejmě tady. Možnosti-nastavení-síť-doplňkový: server: (dopsat)
Kód: Vybrat vše
socket://server4.operamini.com:1080

Teď om mod v2.6-2.7-3.11 jedou o.k. Uvidím jak dlouho :D

Edit2:// Chyba lávky už zas nejede.
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Saros v úte lis 08, 2011 2:23 pm

Opera Mini Mod v4.21.12 Eng fixed string (Last edited by priatama at 31.10.2011)
Přílohy
opera-mini-4.21.12.zip
(407.25 KiB) 126 krát
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Model telefonu: 6120 classic, E51, N79

Příspěvekod prokop v úte lis 08, 2011 5:49 pm

Díky, po delší době je to 4.21.x mod který mi jde po změně nastavení znova spustit..
Posledních několik 4.21.x verzí mi totiž fungovalo jen když jsem nechal originální nastavení. Když jsem cokoliv změnil, nebo naimportoval už změněné nastavení ze zálohy, tak fungovaly jen do prvního ukončení. Pak se spuštění zastavilo kousek před doběhnutím progressbaru, a nezbylo nic jiného než OM killnout.
U téhle verze jsem naimportoval svoje putovní nastavení, a vše se zatím zdá OK. Uvidím jak bude držet session, poslední dobou s tím u mě opět mají potíže všechny Opery kromě čínských modů (ty nejedou přes oficiální proxyservery, ale přes čínské, takže jsou rudě cenzurované). Začaly stávkovat i sisové Opery Mini, u kterých jsem dřív až na pár ojedinělých případů potíže s autorizací neměl. Teď drží přihlášení cca 1-2 dny.
No a tahle verze běží přes standardní norské servery, takže myslím že taky moc dtžet nebude (kdyžtakneztrácejte čas, změna na čínský proxy server nepomůže, muselo by to být povolené v HandlerUi)

Nevíš prosímtě něco víc o původu téhle verze? Na ofsite vidím jako poslední pořád ještě 4.21.11 z 9.10 , takže tohle asi bude neoficiální úprava i když pominu tu EN :t

Nicméně №1 u mě už léta zůstává OM mod 2.06, protože práce s ní je nejrychlejší. Například u všech verzí od 3.x výš se p strašně dlouho otevírají záložky a historie i přechod z nich zpátky na stránku.
Dokonce i to přihlášení mi celkem drží i teď, když s tím ostatní Opery mají potíže. Snad jediné co mi u 2.06 trochu schází, je Opera Link. Na těch pár dalších věcí, které stejně používám jen zřídka, si můžu spustit verzi která je umí, ale OL by se mi v OM 2.06 občas hodil. Nějak jsem si na něj zvykl, i když jsem ze zásady proti shromažďování osobních informací jinde než u mě v kapse ... :D

EDIT:
>Turek:
Koukal jsem teď na ty bannery, a řekl bych, že chyba je v tom Chatujme. Resp. ne přímo v něm, ale v tom jak je do stránky vložený.Časově by to podle toho cos mi psal, taky odpovídalo. OM 2.06 asi má potíže s jeho zpracováním, protože je to spolu s bannerem Banánu moc široké.
Vidíš ho v OM 2.06? Já ne, a tu chybu jsem nezaznamenal. Jestli ho vidíš, tak ti pošlu svoje nastavení a uvidíme. Kdyžtak bych ho mohl zkusit vložit jinak, ale to by zase asi vypadalo blbě v "desktop" prohlížečích :t
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Myslím že by to taky dělalo bordel v Internet Exploreru. Jenže děravý prohlížeč, jehož tvůrce léta nedodržuje W3C standardy, a připravuje tak statisíce webdesignerů o milióny hodin času, je mi naprosto u (_!_) :evil: Na ten bych se vůbec neohlížel , a lidi co tu věc používají bych posílal víš kam.... do Redmontu :D

prokop
Administrátor
Administrátor

Re: Opera Mini & Opera Mini mods [1.9.2011] (java,freeware)

Příspěvekod Saros v úte lis 08, 2011 6:09 pm

Je to přesně v.4.21.12(20262)/20111029 tedy beta 12 z 29.10.2011. Na opera-mini.ru je poslední myslím beta 9. Já poslední teda hledám na dimonvideo, anglickou pak ucweb fóru.
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Model telefonu: 6120 classic, E51, N79

Příspěvekod prokop v úte lis 08, 2011 6:52 pm

Díky.
4,21 beta 9 je z 8.9.11' Poslední oficiální mod tam vidím tu 4.21 beta 11 z 9.10.11', podle manifestu 4.21.20058/20111009 (download JAR, download JAD).
Ale jak píšu, několik těch posledních verzí mi po změně nastavení nešlo spustit. Určitě ty poslední 3, spíš ale víc, řekl bych tak posledních 5-7. Možná by mi to dělaly všechny 4.21, dřív jsem je ale vždycky testoval jen kvůli tomu abych zjistil jestli už udrží session. Takže tak jak byly → neudržely → odinstalace Zajímalo by mě, jestli za to třeba nemůže rozlišení 320x240 :t

EDIT:
Tak jsem jásal předčasně. Ta verze co jsi sem dal, mi nedokáže otevřít záložky :? Ani ručně naimportované, ani synchronizované, ani s defaultním nastavením, ani po reinstalacích na C:/E:/ a restartech... Tobě nebo někomu jinému ano? Jestli ano, tak kolik jich přibližně máte? Já kolem 750. Jiné verze Oper jsou z tohohle hlediska OK.

prokop
Administrátor
Administrátor

Opera Mini & Opera Mini mods [8.11.2011] (java,freeware)

Příspěvekod Turek v úte lis 08, 2011 10:03 pm

Prokope > problém u sárošové verze ze záložkama imp/exp. nemám. Mám jich kolem 400 vše proběhlo hladce. Nemám ani problém ze spuštěním po změně nastavení.

Om v2.6 > Baner chatujeme vidím jen jako nepřihlášený. Nastavení vzhledu fóra mám zelí, (nejvíce mi vyhovuje) přemýšlel jsem, jestli tam třeba nemůže být problém + ten baner. To tvé nastavení bys mi prosím mohl poslat ať to vyzkouším při problemu. No a také ze zvědavosti. Děkuji
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod flibor v úte lis 20, 2012 9:31 am

Přidána aktuální oficiální verze 7.1.32052, aktualizován první příspěvek.

Změny:
- vylepšený download manager
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Příspěvekod matho v pon led 26, 2015 5:54 pm

instalujem nanovo do staronovej n82
a tolko verzii, modifikacii a stale len ruske :D

chcem najst taku kde sa pohodlne ovladalo klavesami a 5-kou potvrdzovalo
resp. urcite ju mam v pc
N82 - 8GB micro SDHC
samozrejme hacknuta
matho
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod protonaut v stř led 28, 2015 4:07 pm

matho píše:chcem najst taku kde sa pohodlne ovladalo klavesami a 5-kou potvrdzovalo
Tak ji najdi :) Není u tebe problém spíš s nastavením, než s verzí? Já mám nainstalované 4 různé verze Opera Mini mod - 3 ruskojazyčné + 1 English. Všechny se pohodlně ovládají klávesami (à propos, o té pohodlnosti si hloupé dotykovky bez klávesnic mohou nechat leda tak jen znát :) ). Ve všech je taky potvrzení i tou pětkou, já ale potvrzuji středovou Navi klávesou. Přijde mi to pohodlnější než přehmatávat na pětku. Jinak si ale počkej na prokopa, ten o Operách Mini ví snad všechno :) , a podle mých informací by se tady měl konečně opět objevit co nevidět. Jinak je škoda, že Opera Mini 2.06 už se nepřipojí. Neuměl by někdo prosím nějak v ní obejít servery? Ať v ní nastavím jakýkoliv, tak mi přijme jen servery pro řadu 3, ale ty byly v prosinci vypnuté :(
Dikes.
protonaut
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod fpolocek v ned říj 25, 2015 12:42 pm

Nemáte někdo funkční odkaz na konstruktér Opery Mini mod :? ?
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Re: Opera Mini (mod) [20.11.2012] (java,freeware,CZ/SK/EN/RU)

Příspěvekod vasikk v stř říj 28, 2015 9:48 am

>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod fpolocek v čtv říj 29, 2015 10:22 am

Pokud nejsem slepý (zrak mi ještě slouží), tak jsou tam jen hotové verze :? .
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

PředchozíDalší

Zpět na Symbian i Java aplikace