Hledám aplikaci nebo PC program. Žádosti zde.

Aplikace pro 9.x telefony

Re: Hledám aplikaci nebo PC program. Žádosti zde.

Příspěvekod ice22222 v pát pro 02, 2011 2:49 pm

Ahoj vsem mistnim :)

chtel bych se zeptat, jestli je nejaka aplikace na pocitani odeslanych sms a delky provolanych minut pro mobil. Nejlepe aby mela nastaveni tarifikace volani a sama se restartla kazdy mesic.

potrebuju to pro FP1 mobily (N95 8GB a N78 se simkama u T-Mobilu)

Dekuju moc za typy... V aplikacich sem nic pri zbeznem projeti nenasel
ice22222
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82 35.0.002

Příspěvekod flibor v pát pro 02, 2011 6:33 pm

Minuty ti spočítá počítadlo v systému a sms počítá třeba aplikace i-SMS (pokud je pošleš z ní).
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Příspěvekod ice22222 v pát pro 02, 2011 7:14 pm

ze je pocitadlo v systemu vim, ale taky vim ze neni nijak nastavitelne na to jaka je tarifikace. Proto sem prosil o program. Existuje teda neco univerzalniho co by to pocitalo?
ice22222
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Silas15 v pát pro 02, 2011 8:13 pm

taky se připojuji s prosbou o app, která mi řekne, kolik minut jsem na jaké číslo volal. kdyby to mělo i měsíční rozdělení bylo by to super, ale asi bych chtěl moc. Mám E52
Silas15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E52

Příspěvekod ice22222 v pát pro 02, 2011 9:47 pm

pokud nemas VPN, tak by ti mohla stacit python aplikace FreeMinMon co je tady na foru. Kazdopadne jelikoz tady neni patchnuta verze, tak me je k nicemu protoze potrebuju do nezapocitavanych minut vic cisel nez jen jedno
ice22222
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Turek v pát pro 02, 2011 10:36 pm

Co se týče FreiMinMon, tak jen prvotní verze je v ENG. Ty novější jsou jen GER a to byl také jeden důvod proč jsem jí nepřidal a přidal jen EN freeware ;) no a další byl, že uloupenou jsem nemohl najít :lotpot

Edit// uloupená verze u Sekáče a v CZ. No, ale jeto verze 1.0. a ta by měla být freeware, tak nevím :t
:pd
Kód: Vybrat vše
http://sek750i.wlist.cz/i.php3?kat-32317
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod vasikk v úte úno 21, 2012 8:21 am

Nečekaně se taky zase jednou zeptám...
Nemáte někdo náhodou aplikaci SmartMaps Navigator nejlépe s kompletní sestavou map?
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Duhen v úte úno 21, 2012 8:00 pm

Zdravím, poraďte mi prosím ozkoušenou app pro ANNU na posílání SMS zdarma, která dokáže tahat čísla ze seznamu mobilu a hlavně jde natavit moje číslo které se zobrazuje příjemci , když mě má v seznamu.Zatím mám aplikaci z poslatsms.cz ale z této app příjde sms z nějákého jiného čísla :(

Díky
C6-01 silver CFW Venus Belle 111.030.0609 ClearBlack displej,AMOLED,GorillaGlass FlashHack :) ...další E52 Hack....N5800 Hack
Duhen
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: C6-01

Příspěvekod vasikk v úte úno 21, 2012 9:37 pm

Zkus oskárka. Na S60v5 funguje. Ale ruku do ohně za funkčnost na tvém telefonu nedám :D
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Duhen v úte úno 21, 2012 11:15 pm

Takže mi fungujemi oskárek :) ....dík
C6-01 silver CFW Venus Belle 111.030.0609 ClearBlack displej,AMOLED,GorillaGlass FlashHack :) ...další E52 Hack....N5800 Hack
Duhen
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: C6-01

Příspěvekod gegy v sob bře 10, 2012 10:12 pm

dobry den,
jakou byste mi doporučili přehravač videa pro S60v3, hlavne aby uměl avi divx a podobne zakladni formaty, podpora titulku výhodou, co jsem zatím zkoušel tak core player se seka, mobiolia bud nepřehraje nebo se taky seka.
děkuji za vaše (v)tipy ;)
gegy
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N78

Příspěvekod flibor v ned bře 11, 2012 4:44 am

Zbývá Rush Player, taky umí hodně formátů. Jenže to sekání bude spíš hw problém - mobil prostě výpočetně nestačí (moc vysoký rozlišení videa)...
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Příspěvekod odyla v pon bře 26, 2012 3:12 pm

nazdar lidi .. neznate nekdo nejaky programek na mobil (NOKIA E63) ktery by mi zobrazoval kolik mam vytizene pameti atd ? proste ciste jenom by mi ukazoval zaplneni pameti treba i sdhc karty atd... a jeste jeden dotazek na jeden programek a to ciste na offline aplikaci MHD popripade celeho JMK kraje nasel jsem na netu Mobile MHD++ ale ten je uz 2 roky neaktualizovany .. nezna nekdo alternativu ?
odyla
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: NOKIA E63

Příspěvekod Turek v pon bře 26, 2012 4:28 pm

Na volnou ram použi jbaktaskmana který je >>ZDE<<. Ten to soft by neměl chybět v žádném symbianu má mnoho funkcí a nastavení ;) Co se týká aplikace mhd v offline režimu koukni >>SEM<<. Osobně jí používám a jsem maximálně spokojený ;) Jinak používej vyhledávání (proklikej mi podpis) bať tvůj příspěvek patří >>SEM<< řešíš to co už je dávno vyřešené :tyty: Tak se polepši ;)
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod odyla v pon bře 26, 2012 4:59 pm

diky diky za JbakTaskMan-a .. vyzkousim :) jinak jsem se spatne vyjadril - moje chyba .. to MHD jsem mel konkretne na mysli pro BRNO .. tam kam me odkazujes to nam ale tam pro Brno neni ..

\\vasikk:
Co ta citace? Odstraněno a koukni na pravidla
Naposledy upravil vasikk dne pon bře 26, 2012 5:26 pm, celkově upraveno 1
Důvod: citace
odyla
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Turek v pon bře 26, 2012 5:29 pm

Stačilo 20 vteřin hledání přes google aktuální verze pro Brno je >>ZDE<< kde je i link ke stažení aktuální verze. Nebo přímí link na stažení je >ZDE<<. Laskavě si přečti >>pravidla fóra<< Citace posledního příspěvku je zakázaná a při zakládání učtu si souhlasil stím že je budeš dodržovat tak pozor nato :tyty:
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod odyla v pon bře 26, 2012 5:50 pm

Turek: stacili mi 3 vteri na odpoved, ze ta verze od Kraki je prave ta MHD++, kterou mam a ktera je 2 roky stara, neaktualizovana, uz skoro nesedi na dnesni mhd seznam v Brne..
odyla
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Turek v pon bře 26, 2012 6:16 pm

U mhd v mobilu když je aplikace neaktuální tak to napíše ;) Než jsem ti sem napsal tak jsem jí testnul z Brna nejsem tak nevím :( U té Brněnské to prostě nenapíše a to je kámen úrazu proto ten omyl že je verze aktuální ;) Jediné co mě napadá tak zkusit napsat do fóra MHD v mobilu a poprosit o podporu či se zeptat/upozornit na fakt že Brno je pasé a MHD ++ je neaktuální.

Edit:// tak jsem si trošku projel forum mhd v mobilu. Podpora Brna zřejmě nebude :(
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod odyla v úte bře 27, 2012 1:11 pm

vsak prave proto jsem ti odepisoval ze hledam neco na mhd v Brne aktualniho .. nezlobim se.. kazdy delame chybu .. podpora nebude nove verze protoze to uz asi autori zabalili .. chtelo by to nekoho kdo by se toho ujal..
odyla
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod odyla v pát dub 20, 2012 11:03 pm

zdarec lidi , tak jsem tu zase .. po predchozim hledani aplikace na mhd jsem to vzdal a kaslu na to pac na tu brnenskou verzi se vztahuji prava Kordisu atd.. jinak mam tedka jinaci problemek a to s chat aplikaci primo kterou jsem dostal uz od nokie u E63 .. pred tydnem se sama z cista jasna aktualizovala a najednou mi hazi chybu po zapnuti - Vita vas aplikace chat , vyberte nasledujici moznosti a ziskejte nejnovejsi zkusenosti s chatem a prihlaste se ke komonite a na vyber je jenom zvoli a konec tak dam zvolit a konttroluje to nove aktualizace chatu , pripojim se na wifinu a potom mi to napise ze nejsou dostupne zadne komunity .. na vyber je jenom OK tak to dam a aplikace se vypne a tak to bezi stale dokola .. na netu u nokia.com jsem se na forku docetl ze si musim udelat nove pripojeni (virtualni) a pak se na toto spojit .. coz zkusim a pusti me to do ovi prihlaseni .. tak se lognu ( bohuzel na ten puvodni login me to nepusti protoze to pise nejakou kravinu a nevim co s tim ) pod novym loginem a pripojim se jenomze kdyz v nastaveni chci pridat cloveka z gmailu - gtalk tak mi to napise chybu a neprida mi ho to .. nevi nekdo jaktoze najednou to nafakci ? - resp. neznate nejakou dobrou aplikaci na Gtalk komunikaci ? ..
odyla
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v sob dub 21, 2012 5:15 am

Zdarec člověče, tak jsem tu taky zase :hi

odyla píše:... se sama z cista jasna aktualizovala

Promiň, ale i když jsem ten interní chat použil jen jednou před lety, tak ti nevěřím, že by se "zčistajasna sám" aktualizoval. Něco takového jsem ještě neviděl, a to dokonce ani u Nokia zmetků.

odyla píše:bohuzel na ten puvodni login me to nepusti protoze to pise nejakou kravinu a nevim co s tim

My taky nevíme co s tím, protože jen ty a pánbůh víte, jakou "kravinu to píše" :roll:

odyla píše:neznate nejakou dobrou aplikaci na Gtalk komunikaci ?

Dobrá = ??? Pokud nespecifikuješ svoje požadavky, tak zkoušej, máme jich tu dost :wink:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod mbcyas v pon dub 30, 2012 7:28 am

Dobrý den, potřeboval bych poradit nějakou aplikaci nebo funkci na automatické uzamčení klávesnice při hovoru jelikož když používám headset a mám mobil v kapse tak při hovoru se klávesnice automaticky odemkne a může se stát že se v té kapse něco pomačká a tak bych potřeboval aby zůstala klávesnice uzamčená i během hovoru.

Dále bych potřeboval nějakou aplikaci, která by mne upozornila třeba pípnutím, když se hovor po uplynutí 65 minut automaticky operátorem ukončí, abych věděl kdy mám znovu vytočit číslo. Předem děkuji za odpověď.

\\vasikk:
Nevím proč zakládáš extra téma. Na co tu je tohle?
Naposledy upravil vasikk dne pon dub 30, 2012 7:48 am, celkově upraveno 1
Důvod: Přesun
mbcyas
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N97

Příspěvekod code v úte kvě 01, 2012 12:00 pm

Zajímalo by mně kde teď nejlevněji koupit Profimail?
E71 fw 300.21.012 (šla docela těžce hacknout - NÁVOD) + 16GB microSD NOKIA
code
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E71 fw300.21.012

Příspěvekod carlosovo v pát kvě 18, 2012 9:59 am

Zdravím všechny.
Hledám aplikaci pro vypnutí telefonu v předem nastaveném čase. V podstatě toto vše splňují např. aplikace PlanTask nebo Switch OFF a další. Problém je ale v tom, že všechny tyto programy spolehlivě vypnou telefon je pokud není zamknutá klávesnice a telefon není v pohotovostním režimu. Když tomu totiž tak je, tak se telefon nevypne :-( :naughty
Nevíte co s tím nebo jak to obejít. Jedná se o Nokii C5-03.
carlosovo
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: C5-03

Příspěvekod pyler v pát kvě 18, 2012 2:00 pm

na smartmobil forum mame app 'TimeOff' skus ju, mozno ti pomoze ... Ok, hodim ju aj na toto forum :)
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod prokop v sob kvě 19, 2012 6:28 pm

>carlosovo:
:welcome:
Upozornění: pokud sem někdo dá žádost o aplikaci která tady na fóru už má svoje téma, bude mu přesunuta do Žumpy, případně i odesláno Varování !!! Tento topic slouží k nalezení aplikace která by náhodou nebyla v seznamech aplikací nebo se nedala jednoduše najít přes vyhledávače na fóru

:tyty:
První dvě co jsem zkusil, fungují tak jak potřebuješ:
:arrow: Mobil-Off
:arrow: PowerTimer
Od Žumpy tvůj post zachránilo jen to, že u nich není přímo uvedené, že fungují i v Pohotovostním režimu :tyty: Doplním to, ale vyzkoušet jsi je stejně mohl :wink:
Pokud úplně náhodou ve tvé hračce s jejich pomocí taky vypnutí v pohotovostním režimu a při zamknuté klávesnici nefunguje, tak se omlouvám. Chyba bude v tom případě zřejmě v té hračce. Ale o tom pochybuju, když vidím jakým způsobem telefon vypínají ty zmiňované PlanTask + SwitchOFF, a jakým PowerTimer + Mobil-Off.
(uff, já si po dlouhé době kvůli ověření dokonce zapnul Pohotovostní režimy v obou telefonech :oops: :D )

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod carlosovo v sob kvě 19, 2012 7:43 pm

Tak v tom případě se omlouvám.
Ale přesto, buď jsem LAMA a nebo jsem se špatně vyjádřil.
Ty výše uvedené programy jsem SAMOZŘEJMĚ zkoušel …a ještě některé další. Ale protože již delší dobu nemohu rozlousknout problémem, dovolil jsem si sem napsat.

Jde o to, že potřebuj aplikaci, která dokáže sama automaticky v nastaveném čase (např. v 24:00hod ) vypnout telefon. Bohužel všechny výše uvedené to dokážou jen pokud není telefon zamknutý (zamknutému stavu se dle mého říká pohotovostní režim). Alespoň takhle mě to funguje na C5-03!
carlosovo
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod pyler v sob kvě 19, 2012 7:51 pm

myslim ze su moduly na za(+ od)blokovanie displeja pre python, pre tunajsich python devs by teda nemal byt problem pomoct ti...

Heh, na C5-03 modul switchoff na vypnutie/restart tel. nefunguje, treba pouzit modul powerevent od coderusa
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod carlosovo v ned kvě 20, 2012 12:10 pm

Hmm, to už je bohužel trochu mimo mé chápání – použít třeba modul powerevent od coderusa.
Našel jsem alternativní řešení, které je sice trochu „kostrbaté“, ale včera zafungovalo. :clap
Používám i k jiným účelům PlanTask a ikdyž má integrovanou funkci vypnutí telefonu, samozřejmě nefunguje. Obešel jsem to ale tak, že jsem pomocí PlanTasku nechal v 23:59 spustit SwitchOff a ten je nastavený na 24:00 a telefon se vypnul.
Možná by stačilo jen na telefonu před chtěným vypnutím pomocí PlanTasku něco spustit (nějakou jižnou aplikaci, kterou v mobilu již mám a nebo nějakou vlastní funkci mobilu) aby se mobil „probudil“ a pak by fungovala vlastní funkce PlanTasku na vypnutí mobilu. Bohužel jsem nenašel co „něco“ by ten mobil probudilo.
carlosovo
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Petufo v úte čer 05, 2012 12:52 pm

Zdravím, hledám nějakou aplikaci pro správu hudebních souborů v mobilu (N73). Při nahrání mptrojek do mobilu se u některých interpretů a názvů písniček poničily názvy (špatná diakritika). Chtěl bych to nějak hromadně přejmenovávat. V mobilu to jde, ale je to pomalé. Víte o něčem? PC Suite je na tohle k ničemu... :/

Díky
Petufo
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N73

PředchozíDalší

Zpět na Symbian i Java aplikace