Hledám aplikaci nebo PC program. Žádosti zde.

Aplikace pro 9.x telefony

Příspěvekod prokop v úte čer 05, 2012 3:24 pm

Petufo píše:PC Suite je na tohle k ničemu... :/

Nejen na tohle, nejen na tohle... :dd: PC Suite či Ovi Suite je k ničemu obecně. A nejen to, dokonce je to šlodlivý software (laicky řečeno virus). Doporučuju to svinstvo odinstalovat, pořádně pročistit počítač od všeho co souvisí se software od Nokie, a zapomenout na to. Pokud ten werk ale úplně náhodou někdy na něco budeš potřebovat (sotva si dokážu představit na co :D Snad jen na synchronizaci? :t ), tak ho nainstaluj na oddělenou část disku.

Myslím, že neexistuje nic takového co by opravilo 'špatnou diakritiku' . Možná by pomohlo do budoucna ostatním, kdybys vypsal ty poničené názvy. Když budeme vědět co se čím zaměnilo, a jestli vždycky konkrétní symbol konkrétním jiným (spíš 2-3 jinými), tak by na to možná šlo napsat pythonýrku :t.
Jde o tohle?
Kód: Vybrat vše
ž => ř
š => Å¡
č => č
ř => ž
....

Jakpak se ti to stalo? Vsadil bych boty, že jsi je nahrával do telefonu ty MP3 pomocí toho šmejdu PC Suite.(chyba, velká chyba... :? Právě tohle totiž ten zmetek moc rád dělá :evil: )
Zobrazují se špatně všude, nebo jen v interním hudebním přehrávači? (na něj určitě taky doporučuju zapomenout, a používat místo něj normální software - tedy např TTpod nebo [url=forum.n73.eu/viewtopic.php?f=4&t=10356]360Ting[/url])
Přehrát jdou?

Obecně bych doporučoval mít názvy jakýchkoliv souborů v jakémkoliv počítači vždycky bez diakritiky, a mezery nahrazovat podtržítkem nebo je vynechat. S diakritikou a mezerami si totiž nerozumí docela dost jiného softu a webových aplikací.

Předpokládám, že se ti ale teď nebude chtít honem honem přejmenovát v PC všechny mp3 co chceš mít v mobilu :D . Takže být tebou , šel bych na to tak, že bych zkusil smazat jednu z těch s poškozeným názvem co už v telefonu máš, a nakopíroval bych jí tam znova - jenže rozhodně ne přes ten krám PC Suite. Stačí kabel v režimu přenosu dat + TotalCommander či jiný slušný správce souborů. Myslím že by to mělo jít i s tím Průzkumníkem či jak se to teď ve Windows viru jmenuje (ale TC je prostě TC - asi dodnes №1 mezi PC správci souborů pro Windows virus. Něco jako X-plore v Symbianu :D )
Podle mě by to mělo klapnout hned napoprvé, takže pak to udělat se všemi.

EDIT:Nebo by to vlastně možná šlo i přes PC Suite :t Napřed bych si je v počítači zazipoval, a rozzipoval je až v telefonu. Otázka ale je, jaký archivační program v počítači máš, a jak ho máš nastavený. To už musíš vyzkoušet sám (kdyžtak dej vědět pro ostatní)

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: Hledám aplikaci nebo PC program. Žádosti zde.

Příspěvekod Petufo v úte čer 05, 2012 5:54 pm

Ahoj, dík za obsáhlou odpověď.

Mě PC Suite vcelku vyhovuje pro zálohování kontaktů (no, ten starší byl na to lepší) a vyhovuje mi i přímý přístup do mobilu přes "Tento počítač". Jestli existuje nějaká lepší alternativa, klidně na ni přejdu. Ale jinak je mi to vcelku putna. Já z mobilu hlavně stahuju fotky, semtam přihodi mp3 a tím to hasne.

Co se týče diakritiky, tak například ř to psalo Ø, kompletní seznam se mi moc vypisovat nechce. :D
Na přehrávání to nemá vliv. Já jsem Čech a mám rád diakritiku, nevím proč bych měl mít texty v nějaké tatarštině, za diakritiku se netřeba stydět, takže chci mít písničky v českých názvech (u českých interpretů, samosebou). Tudíž si to přejmenovávám ručně, když je tam ta chyba. Mě spíš jde o to, jestli je pro správu mp3 v mobilu nějaká aplikace, která by to uměla hromadně. PC Suite umí velkej prd a normální přehrávač Nokie neumí hromadně upravovat. Což je problém ve chvíli, kdy je 7 písniček u interpreta "Neznámé", ale doopravdy je každá od někoho jiného.

Na ten alternativní přehrávač se podívám, mohl by být fajn, dík za tip. ;)
Petufo
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N73

Příspěvekod Syssx v sob črc 07, 2012 5:52 pm

Zdravím,

Hledám aplikaci pro S603rd která by dokázala přehrát RTMP Stream ... jednu jsem našel ale ta už je asi mrtvá.
http://www.developer.nokia.com/Community/Wiki/Open_source_Media_Player_-_Flash_and_Flash_Lite3_compatible

Díky za odpověď
Nokia N95 Hacked>>
Nokia E52 (054.003 Hacked [Thanks to forum.n73.eu])
Syssx
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E52 (054.003)

Příspěvekod vasikk v pát srp 03, 2012 8:38 am

Zase se jednou zeptám.... Nemá někdo osvědčenou aplikaci která v nastavený čas vypne jinou aplikaci? Zkoušel jsem několik aplikací typu TIME TASK, ale ty jen vypnou/restartují telefon, nebo nefungují na Belle.
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod pyler v pát srp 03, 2012 7:58 pm

CloverTask, Plan Task?
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod vasikk v sob srp 04, 2012 6:34 am

Plan Task mi nefungoval (telefonu trochu hrabe...),ale CLOVER jede jak má. Díky
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jan l v ned srp 26, 2012 8:25 am

Dobrý den.
Prosil bych o aplikaci, která dokáže povypínat aplikace po startu mobiliního telefonu. Mám jen tu StartupLock. A ta vypne vše. Potřeboval bych něco co postupně mohu ze seznamu ubrat aplikace. A přijít na to, která aplikace mi při startu nejvíce zpomaluje mobilní telefon.
Předem děkuji.
jan l
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N95 8Gb

Příspěvekod Turek v ned srp 26, 2012 12:42 pm

Aplikace JbakTaskMan ti pomůže, tam lze jednoduše zjístit procesy/vlákna/zbytky/všechna pravidla aplikace/procesu nastavit atd. Vracím ti post ze žumpy zpět. Za omyl se veřejně omlouvám ale nestydím. Když udělám chybu, tak se přiznám a napravím jí i kdybych ze sebe měl udělat hlupáka. Bať mýlit se může přeci každý ;) Totiž ty to možná myslíš trošku jinač než já to pochopil ? :t I když možná neé a nemám se zaco omlouvat :t Bať v seznamu aplikací je vše, co je na fóru a hezky rozdělené a popsané :class: ale nechám to už tak ;) Napadlo mě ještě. Můžeš táke zkusit aplikaci dyna file, tam lze ovlivnit to co se ti má při startu spouštět. Zaškrtáš, co chceš ale nejsem si jist jestli jde zjístit kolik co zabírá ram :t Uplynulo moře času od doby mého testování této aplikace.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod jano101 v sob zář 01, 2012 8:40 pm

Ahojte neviem ako to tu funguje nevidím kde pridať dotaz tak skúsim sem:

Mám nokiu 5800 a hladám poriadny mp3 prehrávač (proste hudobný prehrávač) ,ktorý my mal byť podstatne lebší ako ten čo je v nokii

čo od neho chcem aby bol rýchli a vedel prehrávať skladby zo zložky,musí mať equalizer proste niečo ako winamp alebo AIMP v PC
v telefone mám zložku z názvom MP3 a v nej stovky albumov ,interpretov
neekzistuje to ako to robí nokia že si chce obnoviť knižnicu a podla nej ponúkať skladby - je to blbosť
lebo ak nemáte idtagy ok tak vám to ani neponúkne hoc viete že ten daný titul máte !!!

proste hladám niečo lebšie ako je nokiacky prehrávač ak je niečo ako Resco Photo Viewer na foto tak ja hladám niečo na muzičku

PS folderplay nemá equalize!!!
jano101
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia 5800

Příspěvekod flibor v ned zář 02, 2012 4:22 am

Podle mých zkušeností jsou nejlepší přehrávače TTPod a 360Ting. Oba mají ekvalizér, přehrávají složky a připadají mi uživatelsky přívětivější. Teda pokud ti nebude vadit neoficiální překlad do cz nebo en... Oba přehrávače máme tady na fóru.
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Příspěvekod jano101 v ned zář 02, 2012 7:59 am

Velmi pekne dakujem
idem vyskúšať :)

a ešte sa teda opýtam na jednu vec lebo ako vidím toto je zaujímavé fórum až sa hambím že som ho našiel až teraz:)

ide mi o modernú funkciu DLNA určite viete o čo ide ak nie tak stručne máte telefon a v nom nejakú fotku alebo video alebo music a chcete to ukázať na velkom TV ak má funkciu DLNA tak jednoducho dáte vyhladaž a cez wifi to tam pustíte bez akejkolvek káblovačky.

No a ja by som rád vedel či jestvuje nejaká alikácia lebo niečo som našiel ale strašne dlho to inštalovalo a nakoniec aj tak sa inštalačka nedokončila.

Posledná vec čo ma zaujíma niečo ako ccleaner na PC je aj na nokiu ??? nejaký rozumný čistič

dík
jano101
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod vasikk v ned zář 02, 2012 9:14 am

Já ti doporučím ještě Power mp3 player.
Co se čištění týče, tak tu máme seznam aplikaci a python aplikací. Tam najdeš pár šikovných nástrojů.

DLNA bude problém. Tvůj telefon nemá podporu. Ale zkusím ještě prohledat pár stránek. Třeba něco najdu
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jano101 v ned zář 02, 2012 9:29 am

OK
inak doteraz sa serkám z TT Podom nejde a nejde a nejde už ked som patchom rozbehal to aby mi hned nepadol padne až po spustení skladby tak po 1sec.
:D

Turek: Vyřešeno TTPod jede.

Rdit:
hudobný prehrávač je vybavený všetko ide všetko behá - funguje to presne tak ako som potreboval
Naposledy upravil vasikk dne úte zář 04, 2012 10:08 pm, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
jano101
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Saros v čtv zář 06, 2012 3:39 pm

jano101:
Na DLNA používám aplikaci "Domácí média", funguje suprově. Ale je myslím jen v N series. Taky jsem hledal něco pro mojí stařičkou E51 a našel jsem jen něco čínskýho, ale s tou rozsypanou rejží to bylo nepoužitelný.
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Model telefonu: 6120 classic, E51, N79

Příspěvekod prokop v čtv zář 06, 2012 3:53 pm

Saros píše:jano101:
Taky jsem hledal něco pro mojí stařičkou E51 a našel jsem jen něco čínskýho, ale s tou rozsypanou rejží to bylo nepoužitelný.

Zkus to najít znova, a já to zkusím přeložit.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod jano101 v čtv zář 13, 2012 7:28 pm

vasikk
Ahoj prosím ta konečne som si našiel čas na nokiu prehrávač mám vybavený teraz potrebujem nejaký ten CCleaner čistič na nokiu poprípade niečo čo vie dobre prečistiť mobil optiomalizovať rýchlosť

porad niečo overené odskúšané ak ti to nerobí problém

posledná vec čo hladám je nejaký pack zvukov zvonení ale nie tie srandovné ale solídne zvuky na zvonenia upozornenia a podobne

dakujem
jano101
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod jarmilerik v stř zář 26, 2012 11:52 am

Čau lidi,
prosím Vás nevíte o nějaké aplikaci, která umí přehrávat soubory (obrázky, hudbu, video) ze síťového disku.
Mám E52 se kterou se doma připojím na síť, internet mi běží, aplikace SymSMB 4.0 mi v telefonu zobrazí jednotlivé soubory síťového disku (NAS320), ale umožňuje pouze přehrát mp3 soubor anebo zobrazí obrázek, ale pouze jednotlivě a bez náhledu. Na obrázky běžně používám R.Viewer verze 6, ta ale neumí pracovat se sítí.
Poradíte mi jak lze přistoupit k síťovým souborům domácí sítě a přehrávat je - pokud možno hromadně.
Děkuji. Milda.
jarmilerik
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: e52

Příspěvekod Saros v stř zář 26, 2012 3:26 pm

jarmilerik:
Domaci media, ale obavam se ze tahle aplikace je jen v N series. Prehrajes s tim v mobilu hudbu, videa, obrazky co mas v pc, nebo na pc co mas v mobilu. Jde s tim ovladat i Windows Media Player, nebo XBMC. Nechapu proc tuhle vec nedava Nokia i do jinych modelu. Nebo to snad E52 ma?
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Model telefonu: 6120 classic, E51, N79

Příspěvekod flibor v stř zář 26, 2012 4:51 pm

E52 to zcela jistě má. Ta moje určitě. ;)
flibor
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jarmilerik v stř zář 26, 2012 9:30 pm

Domácí media - to je divočina.
Co je mi platný, že vidím soubory na síti, když je ale nemůžu přehrát na mobilu, ale nabízí mi pouze možnost přehrát v TV.
Tahle aplikace se nějak nepovedla. Je nějaké jiné řešení?
jarmilerik
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod flibor v čtv zář 27, 2012 11:19 am

Mp3 by šly streamovat z PC, s videem to bude horší...
flibor
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jarmilerik v čtv říj 04, 2012 5:46 am

Me se ale nejedna o streamovani. Vzdyt ty ruzne prehravace co symbian nabizi, umi prehrat temer cokoli. Akorat, ze neumi pristupovat k sitovym diskum. To opravdu neexistuje nejaky jednoduchy postup, jak to vyresit? Pomozte lide dobri.
jarmilerik
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod flibor v čtv říj 04, 2012 8:14 am

Napadla mě taková blbost, pokud ten disk připojíš klasicky jako "Vzdálenou jednotku" v interní parodii na správce souborů, jak to jde přehrávat? A co jiné přehrávače v mobilu (CorePlayer, 360Ting, TTPod atd.) - dokážou oni přehrávat z takto připojeného disku? Nemám na čem testovat, takže tipuju...

Edit: Test na cloudovém disku: Nepůjde to. Přehrávače ten disk nevidí, jediný který ten disk ještě vidí je správce souborů v JBakTaskmanovi... Takže jedině streamovat.
flibor
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jarmilerik v stř říj 10, 2012 7:39 am

Taky uz jsem vyzkousel kde co, bohuzel bez vysledku. To streamovani by fungovalo jak? Je nejakej soft, kterej by to umel? Mam doma televizor Samsung, ktery je v te same siti a tam my streamovani funguje bez problemu. U te nokie nevim jak na to. Diky za odpoved.
jarmilerik
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod flibor v stř říj 10, 2012 5:30 pm

Na straně PC je třeba nějaký server, který tu hudbu bude vysílat - např. : Windows Media Player 11/12, PS3 Media Server atd. ... Tím si vlastně vytvoříš své privátní mp3 rádio - tam se taky bude ovládat, co vysíláš.
V mobilu pak bude třeba nějaká aplikace, která umí mp3 streamy a zároveň zadat jeho adresu - Core Player, LCQ Jukebox, S60 Internet Radio...

Nezkoušel jsem to, ale mělo by to fungovat. Pokud se ti to nějak povede, budeme rádi když se podělíš o postup... :)
flibor
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod sometimes v sob pro 29, 2012 8:08 pm

Hledám aplikaci na rozsvícení LED u E71. Vyzkoušel jsem snad všechny svítilny na tomto foru a žádna mi nefungovala.
sometimes
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E52

Příspěvekod šulda v ned pro 30, 2012 9:24 am

sometimes píše: nefungovala.

Před chvilkou jsem ve vlákně o NSU psal něco o doktorovi, tady je to bohužel stejné :pray Za slovo "nefungovala" toho lidi dokáží schovat opravdu hodně :idea:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod sometimes v ned pro 30, 2012 12:25 pm

ok, takže na telefonu je hack, většina aplikací nešla spustit protože byly zřejmě pro FP2, našel jsem jednu co spustit šla, ale rožla diodu jen lehce a já ji chci rožnout naplno.
sometimes
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod vasikk v ned pro 30, 2012 10:06 pm

Jaká to byla?
Zkus toto:
http://www.uloz.to/7488444/brightlight-v1-01-edited-by-mokia-zip
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod sometimes v pon pro 31, 2012 11:46 am

Bohužel po instalaci nejde spustit, ale díky za snahu.
Název té app co šla spustit už si nepamatuji, už je to víc jak týden.
Snad napíše někdo s FP1 tip na něco funkčního.
sometimes
Uživatel
Uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Symbian i Java aplikace