Hledám aplikaci nebo PC program. Žádosti zde.

Aplikace pro 9.x telefony

Re: Hledám aplikaci nebo PC program. Žádosti zde.

Příspěvekod vasikk v pon pro 31, 2012 8:33 pm

Zkus ještě toto:
Kód: Vybrat vše
http://m.uloz.to/xu2Dw17/fp1-torch-zip

Nemám jak otestovat.
Napadá mě ještě jedna věc.
Zkus naistalovat JbakTaskman. Posladní verze obsahuje svítilnu.
Najdeš ji v: Možnosti- přidat do rychlého spuštění- svítilna. Je to výstřel do tmy.... Kdybych měl příslušný telefon u sebe, tak to otestuji....
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Saros v pon pro 31, 2012 11:55 pm

sometimes:
Pokud mas nainstalovanej posledni Python Plus, tak muzes zkusit v konzoli napsat "import videolight". Pokud to nehodi zadnou chybu, tak pak jeste "videolight.turn_on()". Ale asi ani tohle nebude fungovat. Myslim, ze na FP1 neexistuje zpusob jak rozsvitit trvale diodu.
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Model telefonu: 6120 classic, E51, N79

Příspěvekod pyler v úte led 01, 2013 11:07 am

a ta wattova app flashlight? na FP1 nefunguje?
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod sometimes v stř led 02, 2013 8:26 am

to vasikk: nainstalovat jde, po spusteni se nic nestane.
to pyler: nainstalovat jde, po spusteni funkce neni podporovana.
to Saros: bohužel jsem nepochopil jak to myslíš.
sometimes
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E52

Příspěvekod prokop v stř led 02, 2013 3:06 pm

>pyler, Saros:
Cyke64 v popisu modulu videolight píše "Turn on the videolight camera on 3rd FP2 and 5th(S^1) and S^3 phones" :wink: Nokia E71 má sotva FP1, takže výsledkem je chybovka "[Errno-5] KErrNotSupported" Obdobně ta aplikace od watta: "System Error -5". Prostě to díky hardware nebo ovladači nebude v E71 fungovat.

>vasikk:
Myslím že je zbytečné dávat sem znova aplikace, které na fóru už jsou :? BrightLight i PhoneTorch tu máme, a sometimes PhoneTorch asi taky zkusil a taky mu nefunguje: viewtopic.php?f=4&t=10162 . Kromě toho tu verzi PhoneTorch na kterou jsi sem dal link, bohužel zprasil pan mistr drArdelante :x .
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:
vasikk píše:Napadá mě ještě jedna věc.
Zkus naistalovat JbakTaskman. Posladní verze
obsahuje svítilnu.
Sorry, ale musím ti poděkovat. Hlavně to "zkus nainstalovat JbakTaskman" ve mně zas po dlouhé době vyvolalo pobavení :D . JBakTaskman je přece jedna ze základních symbianových aplikací, tak jaképak "zkus ho nainstalovat"? :D A že to zrovna tebe nenapadlo okamžitě ? :wink: :D
PS: ta Svítilna je v JBT už docela dlouho, asi tak 4-5 verzí zpět :wink:

>sometimes:
  1. sometimes píše:Bohužel jsem nepochopil jak to myslíš

Mrkni do úvodního postu tématu o Pythonu, a pochopíš to určitě hned. Velice doporučuju se tam podívat, Python je ohromně užitečná základní věc, která by v žádném symbianovém telefonu neměla chybět. A budeš jí možná potřebovat už kvůli tomu svícení - viz níž. Kromě toho, žádal jsi přece o přístup do Moddingu :wink: Nebo to byl omyl?
  2. Otázka je, co myslíš tím "naplno" a "lehce" . Holt LEDkou v telefonu skutečnou baterku nenahradíš, ta dioda svítí míň než jednodiodové zapalovače a přívěsky na klíče. Lepší je asi dioda xenonová, ale tu E71 nemá.
  3. sometimes píše:Snad napíše někdo s FP1 tip na něco funkčního

I když E71 nemá standardní FP1, ale něco jako FP 0.5, tak já ti napíšu tipy odzkoušené přímo na E71, z toho většinu na dvou kusech (oba starý dobrý první fw):
    1. Nějak se ses nevyjádřil k vasikkově radě se Svítilnou v JbakTaskmanu, a přitom LED v E71 spolehlivě rozsvítí právě tahle nejzákladnější geniální aplikace :wink: . Bohužel ale rozsvítí současně LED i bílý displej, takže telefon pak svítí do očí :? Škoda, jinak by to byla podle mě nejlepší aplikace sloužící jako baterka - jen na dvě kliknutí a není třeba nic dalšího. JBT má přece snad každý symbianista (a kdo ne, ten ke své smůle ani neví, o co všechno se připravuje). Jenže takhle se to dá použít snad jen kdybych si někde v tunelu potřeboval svítit do stran :D .
    2. Do tématu oS60SpotOn jsem právě přidal modifikovanou verzi, která funguje i v E71 a LED v ní rozsvítit dokáže. Jenže to má zase háček - je to docela nepohodlné, protože na rozsvícení jsou potřeba v nejlepším případě 3 kliknutí. To se mi zdá na aplikaci tohohle typu moc. Pokud to má fungovat jako baterka, mělo by to jít podle mě jen na jedno, maximálně dvě kliknutí.
    3. Další aplikace na rozsvícení LED co mi fungovala, je ta BrightLight BrightLight. Jenomže po nějaké době fungovat přestala a nepomohlo mi nic co by jí opět zfunkčnilo. To samé ve druhé E71, takže to není náhoda. Přitom pokud si dobře vzpomínám, tak měl tuším poky14 když sem tu aplikaci dal, taky E71. A nikde jsem se nedočetl, že by někomu stejně jako mně najednou přestala fungovat :t .
      Mimo téma → Zobrazit
      Mimo téma:Je to pro mě záhada. Vždycky jsem tvrdil, že co funguje jednou, to musí fungovat na stejném OS a železe i podruhé, ale asi budu muset tohle tvrzení přehodnotit :D . Čekal bych konflikt s nějakou aplikací, nebo že by to třeba dokonce odpálilo diodu, ale dioda jinak svítí dál, a nepomohly ani opakované trojhmaty :shock:

Jinak jsem v E71 zkoušel pravděpodobně všechny existující aplikace na rozsvícení LED včetně různých verzí a modifikací, a fungovaly mi v ní jen tyhle čtyři.
      Mimochodem, podle mě je docela zbytečné přinejmenším do E71 instalovat jakoukoliv jednoúčelovou aplikaci na způsob baterky. Stačí nějak rozsvítit bílý displej, a na to jde využít docela dost aplikací už nainstalovaných. I při cca 50% podsvětlení je intenzita světla bílého displeje lepší než LED. A to u všech telefonů, co jsem kdy měl v rukách. Zejména u dnešních poněkud přerostlých telefonů. Když jsem měl kdysi arcikrám N5800 Shit, tak v ní bílý displej i při cca 30-40% podsvětlení svítil víc než ty dvě diody.
      Osobně si v případě potřeby posvítím Operou Mini mod, kde mám nastavené podsvětlení na 100%. Svítí to podstatně víc než LED. Ani nemusím otevírat prázdnou stránku, může to být homepage nebo pokud mám nějakou stránku otevřenou a nemá zrovna tmavé pozadí, tak mi to bohatě stačí (na noc mám klon, tuhle používám ve dne, a málokdy jí vypínám, takže je hned po ruce i večer - 3 kliknutí a okamžitě si svítím)
    4. Kdyžtak vyzkoušej taky tenhle pythonský scriptík, co jsem teď narychlo uplácal:
      MTLightScreen.zip
      (444 bajtů) 123 krát

Nerozsvítí to LED, ale bílý displej s maximálním podsvětlením, což svítí víc než ta LED. Pokud nemáš nějaký starý modulepack, mělo by to na 99,9% fungovat. Doporučuju samozřejmě Sárošův PythonPlus. Předpokládám, že všechny čtyři nejzákladnější symbianové aplikace samozřejmě máš. Tady jsou ideální tři z nich: Python + SymbExec + JBakTaskman. Scriptík pak stačí dát do JbakTaskManu na klávesovou zkratku. Sice by taky stačil jen Python a spouštět to třeba na konzoli, ale s JBT a SymbExec jde jakýkoliv pythonský script spustit nesrovnatelně pohodlněji.
      Spuštěním se deaktivuje nastavení světelného senzoru a rozsvítí se bílý dispej s maximálním podsvětlením. Ukončením se senzor zase aktivuje, a podsvětlení se vrátí na původní hodnotu. Svítí to víc než LED, a funguje to na 2 kliknutí. Pokud ti to bude vyhovovat, udělám to já nebo kolegové Magoři jako aplikaci, takže ti to pak půjde spustit téměř okamžitě buď stisknutím/přidržením některé ze tří systémových kláves okolo D-padu (Kalendář, Kontakty, Zprávy), nebo díky globálním klávesám v JBakTaskmanu přidržením nějaké jiné vhodné klávesy, pokud ty tři už máš obsazené něčím jiným. Osobně bych to doporučoval nastavit nejlépe na boční klávesu REC, to mi pro tuhle aplikaci připadá nejideálnější, pokud je člověk pravák. Nebo na přidržení mezerníku, tak jak funguje rozsvícení LED už od matičky Nokie v některých telefonech E-series od FP2 výš.
    5. Píšeš, že jsi zkusil snad všechny aplikace na rozsvícení diody, které jsou na tomto fóru. V Seznamu aplikací jich je jen 8, a hlavně je tam taky napsáno, že diodu rozsvítí i JBakTaskMan a Light Ctrl :idea: No, a právě tyhle dvě rozsvítí LED i v E71 :wink: Tolik k tomu tvému vyjádření "Vyzkoušel jsem snad všechny svítilny na tomto fóru a žádná mi nefungovala" Ještě že jsi napsal to "snad" a "mi" :D . Teoreticky je možné že z těch 4 z 10, co rozsvítí diodu v mých E71 s prvním fw, ji nerozsvítí ve tvé E71 s vyšším fw, ale na to bych nesázel ani pětník. Takže to shrnu: v E71 rozsvítí diodu S60SpotOn v1.0 mod by Txus, LightControl a JbakTaskman. BrightLight je poněkud zvláštní případ, ale u mě to uměla taky.
    6. No, a na závěr tohohle trachtátu se tě zeptám: nepřipadá ti náhodou výraz 'LED' poněkud nesmyslný? Mně ano :wink:

PS: Jestli jsi změnil telefon, měl by sis ho změnit i v profilu :wink:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Saros v stř led 02, 2013 3:58 pm

jarmilerik:
Me "Domaci media" nepripada jako divocina. Me to teda funguje jak ma. Tedy alespon s PC. Je potreba mit nastavenou domaci sit a domaci skupinu. V telefonu pak das "Volby-Prehrat-V pristroji". Pokud chces ovladat Windows Media Player musis to v nem taky povolit. Jde to dobre i s XBMC. Video v telefonu se prehraje samozrejme jen to, ktery telefon podporuje. Obrazky jdou jen po jednom. MP3 uz pak normalne jak v prehravaci.
Obrázek Obrázek
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Model telefonu: 6120 classic, E51, N79

Příspěvekod vasikk v stř led 02, 2013 8:08 pm

Prokope, jsem rád, že reaguješ :D .
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:
prokop píše:Sorry, ale musím ti poděkovat. Hlavně to "zkus nainstalovat JbakTaskman" ve mně zas po dlouhé době vyvolalo pobavení :D . JBakTaskman je přece jedna ze základních symbianových aplikací, tak jaképak "zkus ho nainstalovat"? :D A že to zrovna tebe nenapadlo okamžitě ? :wink: :D
PS: ta Svítilna je v JBT už docela dlouho, asi tak 4-5 verzí zpět :wink:

Já svítilnu zaregistroval až u poslední ofiko verze :D,
Otázka jestli zafunguje... Pamatuji dobu, kdy svítilna bylo dosti okecávané téma. Na N73 mi zdejší fungovala a N82 měla smůlu.... Nástupem svítilny v JBT jsem smazal všechny svítilny co jsem kdy měl.
Aspoň ses pobavil :class:
Ale proč mně to napadlo jako poslední věc netuším. Každý má své slabé chvíle.....
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod sometimes v čtv led 03, 2013 6:44 pm

to prokop: díky za vyčerpávající odpověď. :class:
Ta svítilna je pro kámoše co má E71, je to bežný uživatel co udělal hack a toť vše,telefon se mi teď nedostane do ruky, takže Jbak nebo python jde stranou, ostatní navrhované aplikace mu určitě pošlu na vyzkoušení.
ta jedna app ji rozsítila tak na 25%, proto sháním nějakou co ji zapne naplno.

Já mám E75, Jbaka používam, o pythonu toho moc nevím, a o SymbExec vůbec nic, takže budu mít aspoň o víkendu co studovat.

co máš proti LED? Podle mě je to smd LED
a slovo dioda mi nechce zobrazit za slovem LED :D

EDIT: Tak už mu to funguje, díky.

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:
prokop píše:Kromě toho, žádal jsi přece o přístup do Moddingu :wink: Nebo to byl omyl?

Jo žádal, otázka je jestli se do něj dostanu ještě letos, když minulý rok to nevyšlo.
sometimes
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E52

Příspěvekod jkucera70 v pát bře 08, 2013 3:54 pm

Ahoj, hledám aplikaci - počitadlo - hovorů za zvolené období. Díky za info
jkucera70
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: e66

Příspěvekod fpolocek v čtv bře 14, 2013 9:21 pm

Neexistuje nějáká aplikace která by dokázala nahradit vestavěnou virtuální klávesnici na mé 5800?Podobná té u opery.
Předem dík.
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Příspěvekod vasikk v pát bře 15, 2013 7:21 pm

Co třeba :arrow: SWYPE :?:
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod fpolocek v pát bře 15, 2013 10:31 pm

Tak tomu jsem se chtěl vyhnout...Na pár týdnů jsem ji mněl a vůbec mi nesedla.Bral bych (možná) cokoliv jiného. :(
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Turek v sob bře 16, 2013 1:27 am

Swype je super ale dementní 5th série je celá postavená na palici a proto ti ani nemůže tato aplikace sednout. 5800 patří do koše a né na používání. Má 500 není žádný skvost ale aspoň se sní dá mírně řečeno pracovat také díky swype. Bez swype bych na 500 horko těžko napsal 8,500 znaků za 4,5 minuty. Na 5800 žádnou lepší qwertz prostě neseženeš s tím se prostě smiř.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Certifikace aplikací, instalace nepodepsaných aplikací

Příspěvekod jkucera70 v stř kvě 15, 2013 4:01 pm

Hledám aplikaci Kompas pro E71. V seznamu jsem ji nenašel a aplikace na netu, které jsem stáhnul nefungují, neboť jsou nekompatibilní. Poradíte někdo? Díky předem
jkucera70
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Vincent Green v stř kvě 15, 2013 7:36 pm

Pokud vím, tak E71 nemá magnetometr, a kompas v ní teda může fungovat maximálně tak prostřednictvím navigace. Proto asi ty aplikace co jsi sehnal jinde hlásí nekompatibilitu.
BTW, když už ty aplikace máš, a na fóru nejsou, tak se přece poděl :wink: . Fórum dělají především obyčejní lidi, a ne jen moderátoři, co tu i tak udělali náramnej kus práce.
Vincent Green
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E5

Příspěvekod jkucera70 v čtv kvě 16, 2013 6:22 am

Díky moc, takže zkusím hledat dál. Z historie jsem vytáhl odkazy na aplikace kompas. Předem se omlouvám, pokud by nějaký odkaz nešel otevřít.
[url]http://www.mobiles24.com/downloads/s/478049-184-digital_compass_202[/url]
[url]http://www.itsnokia.com/wp-content/uploads/2011/01/Compass-S60ware.zip[/url]
[url]http://www.softwaregeek.com/compas-for-symbian/freeware/p1.htm[/url]
[url]https://projectshttp://twilight3g.com/symbian-apps/?p=view-item&id=a1a31856&st=2.developer.nokia.com/compass/files/downloads/compass_v1_1_s%5E3.sis[/url]
[url]http://twilight3g.com/symbian-apps/?p=view-item&id=a1a31856&st=2[/url]
[url]http://dragonsight.wordpress.com/2011/02/11/compass-for-symbian-3-phone-published/[/url]
[url]http://symbian.apps.opera.com/en_us/compass_r632.html[/url]
[url]http://www.freewaresymbian.net/compass-measuring-tag/compass-for-n97-download-5653.html[/url]
[url]http://www.symbian-freeware.com/tag-compass.html[/url]
Naposledy upravil vasikk dne čtv kvě 16, 2013 5:17 pm, celkově upraveno 1
Důvod: linky!!!!
jkucera70
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Vincent Green v čtv kvě 16, 2013 9:41 am

1) Nemáš za co. Nechápu ale, proč chceš ještě zkoušet hledat dál :?: :t
2) Tím podělením se jsem nemyslel to, že nasypeš neověřené linky zrovna sem, ale že těm aplikacím uděláš topic :-) Když už jsi si je teda stáhnul... :-)
Viz třebas co jsem v reakci na tvůj post spáchal včera já: viewtopic.php?f=4&t=14428&p=159176
Samotné linky jsou o ničem, zvlášť když je dáš sem. Na linky si každý může otevřìt Google a má je za pár vteřin. To fórum je ale přece o něčem jiném :-)
Nepřeji si, aby byly do mých příspěvků vkládány odkazy na Ovi Obchod.

K narozeninám jsem si přál nový chytrý telefon, protože jsem k loňským Vánocům dostal hloupý iPhone. Pln radostného očekávání jsem nedočkavě roztrhl obal narozeninového dárku... a byla tam úplně tupá Nokia Lumia 820 :evil: :wall:

Vincent Green
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E5

Příspěvekod h73 v úte kvě 21, 2013 11:50 am

Ahoj.. chtěl bych poprosit o radu.
Mobil: Nokia E52

Potřebuji skrýt komunikaci s jedním číslem stačí sms. Vyzkoušel jsem Black & White Guard ten by mě docela vyhovoval. Když zapnu tichý režim tak to rovnou pošle do trezoru a nikdo nic neví, takže super! Ale zase se mi nechce neustále otvírat trezor jestli mi náhodou sms přišla. Když nechám režim normální tak mě to oznámí zvukem co mám na sms a ta se přesune do trezoru. Ale já bych potřeboval aby mě to upozornilo nějak nestandardně, třeba zobrazit v pohotovostním režimu nějakou ikonu která by nevzbudila podezření že se jedná o sms.
h73
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia E52

Příspěvekod fpolocek v pát kvě 31, 2013 6:36 am

Zdravím nevíte kde bych mohl najít aplikaci kompas pro 6210 samozřejmě aby používal elektromagnetický kompas.
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mbcyas v pát kvě 31, 2013 8:43 am

Dobrý den, potřeboval bych nutně najít aplikaci která by cca každé 4 sekundy UDĚLALA FOTKU A PAK BY JI AUTOMATICKY HODILA na př. Google disk nebo někam na internetové album. Předem děkuji za rady.
mbcyas
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N97

Příspěvekod vasikk v pát kvě 31, 2013 1:36 pm

fpolocek
Narazil jsem na toto:
(placené)
http://store.ovi.com/content/305926?clickSource=search&pos=2

a možná i toto:
http://store.ovi.com/content/305926?clickSource=search&pos=2

Ale info o užívání magnetického compasu nevidím

mbcyas
Tak takovou jsem nenašel. Nestačí zaslání do mailu?
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod fpolocek v sob čer 01, 2013 12:55 pm

Vasikk:ani instalovat to nejde :evil: !!!
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod vasikk v ned čer 02, 2013 9:19 am

CO je to nejde?
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Seznam.cz Symbian aplikace

Příspěvekod mir57 v ned kvě 24, 2015 6:20 pm

Jak možná někteří víte, Nokia Obchod, na kterém byly veškeré aplikace od Seznamu, byl v březnu zrušen. Bohužel, odkazy nejsou nikde k nalezení. Nemáte náhodou někde všechny aplikace někde uložené? Já jsem na internetu našel QR čtečku (S60v5) a Mapy.cz (S60v3/S60v5/S^3). Chtěl bych o nich napsat na https://mysymbian2014.wordpress.com/ recenzi a nemám jak. Potřeboval bych verze pro S60v3, S60v5 a S^3. Předem děkuji za odpověď.

http://www.katalogaplikaci.cz/Vyvojar-54-Seznamcz-as
Hledá se:
Seznam.cz aplikace (all in one balíček)
Email.cz
Novinky.cz
...
mir57
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia9000,9110,9210,9300,9500

Předchozí

Zpět na Symbian i Java aplikace