Hack Symbianu OS9.x - zpřístupnění systémových složek

Aplikace pro 9.x telefony

Příspěvekod prokop v úte dub 13, 2010 6:16 pm

Ach jo... :roll: Takže jsem hádal správně, že pořád ještě nemáš tušení co to ten hack je, jinak by ses teď nemohl zeptat na to aktivování hacku. A to už jsem tě posílal na první stránku a mohlo tě to teď znova napadnout :roll: Takže si tam konečně přečti, co ten hack znamená, a že to vůbec není instalace nepodepsaných aplikací jak si určitě myslíš. Pak můžeme pokračovat dál.
A spolu s tím prvotním hackem přes HelloOX jsme vlastně skoro doma. Hack ti nemůže fungovat, protože nemáš na kartě složku E:/Patches/a v ní patch Open4All . Nemůže ti fungovat ani instalace nepodepsaných aplikací, protože tam nemáš InstallserverPatch. Proč ti ale každá instalace sis aplikace hlásí "soubor poškozen", to zatím netuším.

Takže udělej dvě věci:
» Spusť Modo, a podívej se přes ní, jestli máš v C:/sys/bin/ soubor installserver.exe. Jestli ano, tak ho přejmenuj a zkus nainstalovat nějakou podepsanou aplikaci. Třeba rovnou legální verzi X-plore, tím zabiješ dvě mouchy jednou ranou, protože s X-plore se pracuje o dost lépe než s Modo.
» Podívej se do D:/ jestli tam máš složku RPPlusData/
Další možný postup ti napíšu až odpovíš jak jsi s obojím dopadl.

Taky zauvažuj, jestli by pro tebe nebylo jednodušší zformátovat si i disk C:/, provést prvotní hack znova, a znova taky nainstalovat těch pár aplikací a her.
Nemůžu ti totiž zatím ještě zaručit že všechno vyjde a navíc to podle všeho s tebou nebude nejhlehčí.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: Hack Symbianu OS9.x - zpřístupnění systémových složek

Příspěvekod Maiky8 v úte dub 13, 2010 8:57 pm

no do toho formátu se mi noc nechce ... vidim to spíš jako poslední variantu...
no instalserver jsem přejmenoval a pořád to samý.... (soubor poškozen) takže pořád nemám ten X-plore...
že hack je pro zpřístupnění systénových složek jsem samozřejmě věděl ... ale nic s nima nedělám....
na kartě mám složku patches i open for all mino jiných ...
Promiň jestli je to blbej dotaz ale co je installserverpatch ???
a pro tvou spkojenost jsem si projel tu ůvodní stranu tohoto tématu (Hack Symbianu OS9.x - zpřístupnění systémových složek)
Obrázek
Maiky8
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82 FW 35.0.002 Hacked

Příspěvekod prokop v úte dub 13, 2010 10:37 pm

Dobrá, tak to se omlouvám :oops: ale podle toho co jsi zatím psal, to opravdu vypadalo, že nevíš co je hack. Mimochodem: nebylo to pro mojí spokojenost, ale pro to, abys opravdu věděl co to ten hack je (ostatně teď když jsi to přečetl, tak už asi víš, že jsou tam některé informace zastaralé :oops: , ale zrovna na tom dělám a snad to brzy budu mít celé překopané)

A ten přístup "vidim to spíš jako poslední variantu" kvituju :class:

Nejdůležitější je teď to, že se do systémových složek dostaneš přinejmenším přes Modo a s tím už se dá dělat hodně. V nejhorším si můžeš například tu X-plore nebo jiné aplikace "nainstalovat" ručně nakopírováním jednotlivých souborů do příslušných složek, ale to zatím nechme stranou.

Jenže teď mi vrtá hlavou jiná věc:
Píšeš "na kartě mám složku patches i open for all mino jiných..." . Jak a kdy se ti tam vzala, když jsi formátoval kartu? V tom taky může být zakopaný pes.
A dále: neodpověděl jsi, jestli máš v D:/složku /RPPlusData/ . Pokud ano, tak bys v ní měl mít momentálně aktivní patche - které to jsou a jsou tam vůbec?

InstallserverPatch je obdoba toho souboru installserver.exe v C:/sys/bin/. Slouží k instalaci nepodepsaných aplikací v těch telefonech, ve kterých tomu přes installserver.exe soudruzi idioti z Nokie zabránili . Je to standardní součást HelloOX a aktivuje či deaktivuje se stejně jako všechny ostatní patche v RomPatcher (patch - apply/disable, nebo jen kliknutím podle verze RomPatcher). Měl bys ho mít v té složce E:/patches/, ale teď si nejsem jistý jestli ta tvoje verze HelloOX nebyla až moc stará, takže by tam být nemusel.

V téhle chvíli bych potřeboval ověřit, jestli ti z těch patchů nějaké fungují a jestli vůbec funguje RomPatcher. Takže co třeba ten patch Open4All? Když ho aktivuješ v Rompatcher, rozsvítí se zelená? A jaké další patche tam máš? Používal jsi je někdy a fungovaly? Jestli ano, tak jich pár zkus jeden po druhém aktivovat, a když budou svítit zeleně, tak zjisti jestli opravdu fungují. Na Open4All funkčnost nepoznáme, protože nemáš jiného správce souborů než Modo, ale bylo by dobré vědět aspoň to, jestli se rozsvítí zeleně nebo červeně, případně jestli u něj nebude výstražný trojúhelník.

Mezitím bych chtěl poprosit nějakého dalšího majitele N82: upněte sem prosím svoje funkční patche InstallserverPatch a radši rovnou i Open4All . Já jich mám docela dost, ale nevím jistě který v jakém telefonu/fw funguje. Nechci Maikyho zatěžovat zkoušením jednoho po druhém.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod mila6032 v stř dub 14, 2010 6:04 am

prokop: c:\sys\install\integrityservices ?

//added by prokop/:
jj, integrityservices je jedna z prvních věcí na ráně. Ale napřed se chci ujistit o dalších - hlavně složka E:/patches/ po formátu mě zajímá :D . Když tam je, tak kdoví co dalšího tam bude :D
Takže počkejme...
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod Maiky8 v stř dub 14, 2010 2:39 pm

no já jsem si udělal zálohu :-D a tak jsem to tam nakopíroval ... proto to tam mám(složku Patches)
no patche mám :
Nocalendarinactiveidle
nocamerasound
norunningappindicator
nosearchinidle
notodoinidle
nowlaninactiveldle
open4all
Všechny fungujou ... maj i zelenou ikonu ....
tu složku RPPlusData nemám ... ani sem neměl ...
InstallserverPatch nemám ....
Obrázek
Maiky8
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Smith.F v sob dub 17, 2010 9:40 am

Myslím, že používá u N82 nejosvědčenější starý dobrý HelloOx 1.03. A žádný installserver patch, ale starý dobrý upravený installserver.exe. A jelikož s tím neměl problém ten rok před tím, bude chyba jinde.

Osobně bych čekal právě ty integrityservices - nemáš náhodou, maiky8, tuto složku v c:\sys\install? Nebo v E? Nebo třeba soubor errrd v C:\resource?
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod Maiky8 v ned dub 18, 2010 1:59 pm

no složku Integrityservices mám v C/sys/install/
je tam :
e13b012c7fd7cc.drv
e13b012c7fd7cc.log
e1489bb1cbd1e5.drv
e161ba007e3abc.drv
-------------------------
V c/resource/ nemám soubor errrd
ani v e/resource/
Obrázek
Maiky8
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v ned dub 18, 2010 3:09 pm

A jsme doma, máme viníky. Vzhledem k tomu, že nemáš X-Plore ani nic k hexeditaci, uděláme to trochu humpolácky.
Tu složku integrityservices přejmenuj (třeba na "fuj" :D ) a přesuň někam jinam, třeba na kartu (pro jistotu ji zatím nemaž, ale myslím, že potřeba nebude).
Instalace by ti potom měla jít. Možná ti nebudou fungovat některé aplikace - ty pak stačí přeinstalovat ;)

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Maiky8 v pon dub 19, 2010 6:29 am

pane Prokop smekám před vámi :D :D :D
bylo to opravdu v tom...
Moc děkuji.....(samozřejmě děkuji všem zúčastněným za pomoc)
Obrázek
Maiky8
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod kefozo v pon kvě 03, 2010 11:55 am

jsem osel může mě někdo pomoc? mám N73 a zkoušel jsem Hack pomocí aplikace QuickHackKit nainstaloval jsem špatný installserver a nenapadlo mě nic lepšího "než to celý smáznout" a teď mě nejde nic nainstalovat naskakuje hláška soubor je poškozen nemám žádnou aplikaci s kterou bych se dostal do systému budu muset zformátovat disk nebo přehrát FW ?
kefozo
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod mila6032 v pon kvě 03, 2010 3:29 pm

kefozo píše:jsem osel může mě někdo pomoc?

Veterinář? :D

kefozo píše:nainstaloval jsem špatný installserver...naskakuje hláška soubor je poškozen ...nemám žádnou aplikaci s kterou bych se dostal do systému

Toto je bohužel jeden z mála problémů, na který neexistuje žádný funkční postup :| Bohužel
kefozo píše:budu muset zformátovat disk nebo přehrát FW ?

Jediné řešení je popsáno už v dotazu -> >>formát trojhmatem<<
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Honzýk v čtv lis 18, 2010 5:37 pm

Zdravím vespolek,
chystám se na Hack pomocí této metody.

Chci se pouze ujistit.Říká se přeci dvakrát měř,jednou řež. :)

Pokud mám Nokii N73 (Symbian S60 9.1 3rd Edition,FW 4.0747.31.0.1 ze dne 23.11.2007),tak při instalaci zaškrtnu následující,není-liž pravda ? :

BiNPDA Security Manager
InstallServer 9.1
CapsOff Driver 9.1

V případě takto důležité věci se raději ujistím,než bych něco pokazil.
Proto,prosím,nepovažujte tento dotaz za hloupý.

Předem děkuju za odpověd. :)
,,Mobil by neměl být chytřejší než jeho majitel." by Honzýk :)
Honzýk
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73-1 FW 4.0735.3.0.2

Příspěvekod mila6032 v čtv lis 18, 2010 8:12 pm

Je to přesně tak jak píšeš.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Honzýk v pát lis 19, 2010 7:49 pm

Děkuju :)

EDIT: Tak právě jsem úspěšně (alespoň to tak vypadá) hacknul !! :)

Mám radost jak malé děcko. :D Byla to otázka zhruba 5 minut.Nejvíce času zabralo to,že se SecMan spouštěl a načítal strašně až téměř abnormálně dlouho (až jsem měl strach).Jinak super návod,podle něj to zvládně snad úplně každej... :D

Ještě jednou Vám všem děkuju. :)
,,Mobil by neměl být chytřejší než jeho majitel." by Honzýk :)
Honzýk
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73-1 FW 4.0735.3.0.2

Hack Symbianu pomocí aplikace JustHackIt

Příspěvekod Murphy v sob črc 09, 2011 11:01 am

Ahoj,
mam PNTH Phoenix v N97 a mam preplnene C, ktere potrebuju uvolnit. Bohuzel se nedostanu do vsech slozek protoze myslim ze jde o castecny hack. Nechci delat format. Nevite, jak vycistit C, jak se dostat do vsech slozek a vymazat nesmysly? Je na N97 uz nejaky kompletni hack, ktery mi otevre vsechny slozky? JustHackIt to umi? Jde na N97?
Diky
Naposledy upravil prokop dne pon črc 11, 2011 10:55 am, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto
Murphy
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N97, N85, N96, SE P910i

Re: Hack Symbianu pomocí aplikace JustHackIt

Příspěvekod Benecore v sob črc 09, 2011 11:24 am

Pokiaľ máš starý certifikát (tieto nové sú z "ELOPovho zadku" :lotpot ) tak ti JustHackIT hackne N97 bezproblémov.
Naposledy upravil prokop dne pon črc 11, 2011 11:00 am, celkově upraveno 1
N950 MeeGo Harmattan PR1.2
BlackBerry Z10 Limited edtition
BlackBerry Dev Alpha B
---------------------------------------
Ako sťahovať z madlink.sk
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
• Stlačiť SKIP AD vpravo hore
---------------------------------------
Problémy narastajú, čím viac sa človek blíži k cieľu.
Nejde o to, ísť hlavou proti múru, ale skôr o to, nájsť očami dvere.
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: N500 111.021.0028, N97 a N96

Příspěvekod prokop v sob črc 09, 2011 12:03 pm

Murphy píše:Bohuzel se nedostanu do vsech slozek protoze myslim ze jde o castecny hack.

Zajímalo by mě, co tě přivedlo k této myšlence :t .
Neexistuje totiž žádný "částečný hack" :naughty. To vyplývá z jeho podstaty. Nějak nechápu - provedl jsi tedy prvotní hack, nebo ne? A kdyžtak čím a podle jakého návodu?
JustHackIt N97 samozřejmě hacknout umí, a umí to podle verze firmware i HelloOX . Dtto PNHT flash hack. Viz téma Hack Symbianu (Rozcestník).

Jak vyčistit disk C:/ víme. Ovšem nevíme, co jsou pro tebe nesmysly. To už je ale mimo téma:
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Obecně ty největší zasírače systému:
- Nepotřebné jazykové soubory aplikací. Většina jich je v !:/resource/apps/ a !:resource/help/. Vždycky musí zůstat aspoň jeden jazyk, jinak se aplikace nespustí. Čeština je *.r25, Slovenština *.r26, angličtina *.r01, ruština *.r16, tradiční čínština *.r31. Nechat i samotný soubor*.rsc. Obdobně se soubory nápovědy. Ty se ale můžou podle potřeby smazat všechny. Daná aplikace bude fungovat i bez nich, jen se nespustí nápověda
- Pokud někdo z nějakého zvláštního důvodu používá vestavěnou Galerii, tak smazat její náhledy. Jedná se o soubory ve složkách /_pAIbTN/, které si ten zmetek vytvoří jako podsložku ve složce s daným obrázkem. Časem může jít až o sotvky Mb. Doporučuju smazat, a na zmetek navždy zapomenout. Vůbec ho nespouštět.
- cache interního prohlížeče (složka C:/cache/, přístupná i bez hacku, a taky z menu prohlížeče)
- zprávy (všechny jsou v C:/private/1000484b/, pokud by na to chtěl někdo jít takhle) Pozn.: záměrně píšu C:/, protože kdo je má na E:/, ten si koleduje o průšvih
Naposledy upravil prokop dne pon črc 11, 2011 11:11 am, celkově upraveno 1

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Rusnak-COBRA v sob črc 09, 2011 12:09 pm

@Murphy:
mas hack... Okej. na to si isto prisiel tak ze Ti idu instalovat vsetky apps? mas v telefone aj rompatcher? mas aktivovany Open4all? ak ano, tak je vsetko okej. Staci v X-Plore nastavit viditelnost skrytych a systemovych suborov (hadam tam nechces prist cez vstavaneho spravcu suborov).
Ak nemas RP+, tak mas urcite ROM s installserver.exe v C:\sys\bin. ak nemas tak si rompatcher nainstaluj, aktivuj open4all patch a mas to ;)

@Prokop: to je mozno ten pripad o ktorom hovorim takto z rána aj v inej teme ;)
Naposledy upravil prokop dne pon črc 11, 2011 11:16 am, celkově upraveno 1
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Příspěvekod prokop v sob črc 09, 2011 12:45 pm

Rusnak-COBRA píše:@Prokop: to je mozno ten pripad o ktorom hovorim takto z rána aj v inej teme ;)

Pravda, na to jsem zapomněl :oops: Možná proto, že to není moc obvyklé.

Hlavně jsem ale měl na mysli hack, a ne jen tu možnost instalace unsigned app.

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Z rána? V 11.56? :shock: A další post ve 12.09? Tady mi něco nehraje :D
Naposledy upravil prokop dne pon črc 11, 2011 11:02 am, celkově upraveno 1

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Murphy v pon črc 11, 2011 8:52 am

diky chlapi. Vse o cem pisete tam mam, Justhackit sel spustit a behem pul vteriny napsal ze to mam hacknute, v realu ale zadna zmena, porad asi nevidim vsechny slozky nebo soubory i kdyz do Private a Sys atd. se dostanu.
Jde mi o to, ze kdyz sectu velikost vsech dostupnych souboru v C, tak to da dohromady 50MB ale realne je v C zaplneno 70MB, takze nevidim 20MB. Prosim pomoc. rompatcher+ mam. Open for all taky. Diky
Naposledy upravil prokop dne pon črc 11, 2011 10:47 am, celkově upraveno 1
Murphy
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N97, N85, N96, SE P910i

Příspěvekod prokop v pon črc 11, 2011 11:10 am

Murphy píše:kdyz sectu velikost vsech dostupnych souboru v C, tak to da dohromady 50MB ale realne je v C zaplneno 70MB, takze nevidim 20MB.

• Z čeho vycházíš, že je reálně zaplněno 70 MB? Nepleteš si to náhodou s tímhle?

memory_c.png
    memory_c.png (3.74 KiB) Zobrazeno 9311 krát

(mimochodem, měl by sis konečně v profilu vyplnit model telefonu. Ušetříš tak ostatním čas :wink: )
  • V jakém správci souborů "sčítáš" tu velikost? (snad to nepočítáš na kalkulačce :D . Např X-plore ti je sčítá sám - na složce klávesa [E], nebo Menu → Soubor → Ukázat detaily. dtto na souboru)

Murphy píše:porad asi nevidim vsechny slozky nebo soubory i kdyz do Private a Sys atd. se dostanu.

Na disku C:/ v normálním telefonu a v normálním správci souborů vidíš skutečně všechny složky a soubory. Pokud tedy máš v tom správci nastavené zobrazování všech, ale to předpokládám opravdu máš (viz to co psal Rusnak-COBRA výš).
Ono je to s tou informací o velikosti souborů někdy docela zajímavé. Např. u těch náhledů: podíváš se jakou má obsah nějaké _pAIbTN složky celkovou velikost - dejme tomu 0,2MB → smažeš jí → a voila... hned ti přibyde 2,5 MB reálného místa. Prakticky stejné je to třeba u rozpakovaných aplikací, zálohy kontaktů v E:/Others/Contacts/, nebo záložek Oper Mini mods....
Dodneška nevím proč to tak je, a proč jen u některých souborů :t (Magoři, víte o tom něco? Já vím jen že to není tím, že 1Kb = 1024b, že všechny známé aplikace na zobrazení velikosti souboru/složky to ukazují stejně. Včetně např. Opery Mobile nebo Oper Mini)

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pon črc 11, 2011 1:56 pm

tak hlasim sa ako prvy magor asi na to...
davali ste niekto "vlastnosti" na nejaky subor v PC? mate tam dve hodnoty. "velikost" a "velikost na disku".
samozrejme hodnota velkost na disku je vacsia. napr u 200kB suboru je vyssia tak o 3kB priblizne (skuste si z toho urobit nejake percenta, to je orientacne)

za kazdym suborom sa v suborovom systeme vynechava trosku volneho miesta, aby sa nemusel komplet preukladat pri akejkolvek editacii a manipulacii - premenovanie, zmena detailov, bla bla bla...). ale toto je priklad u jedneho suboru. Teraz si predstavte spominanu "pAIbTN" zlozku. kolko ma suborov? ak mate viac veci v galerii tak aj tisice. ma to miniaturu kazdeho obrazku v telefone minimalne v 3 roznych velkostiach, ak nie viac. ak sa za kazdym suborom necha aspon kilobajt...

nezabite ma ak to tymto nie je :D ale pravdepodobne to je tym :)
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Zdenek444 v pon črc 11, 2011 6:52 pm

Ta velikost na disku bych řekl, že je o něco větší kvůli fragmentaci dat na HDD. Trochu to i odpovídá tomu, co jsi psal, akorát to tam ten počítač nevynechává úmyslně, ale prostě když zapisuje nějaký soubor, tak zapisuje, zapisuje a narazí na nějaký, co už tam zapsal předtím, tak tu další část zapíše třeba na opačnou stranu harddisku. Nejen že se tím o něco zpomaluje čtení dat, ale asi tam vznikají i nějaké drobné mezery mezi těmi soubory, co jsou sice u sebe fyzicky zapsané, ale ve skutečnosti k sobě nepatří, tak aby se mohly odlišit :) To mám taky sice trochu z vlastní hlavy, ale jednou jsem to pozoroval - zjistil jsem si na velikost na disku nějakého většího souboru, ta byla o něco větší než skutečná, pak jsem nechal zdefragmentovat disk a velikosti byly skoro na byte stejné. Takže asi tak... Jenže na mobilu to nejspíš bude o něčem jiném, nemyslím, že by i na flash pamětích docházelo k fragmentaci, těžko říct. A teď si tak uvědomuju, že jsem v tématu o hacku, ale moc se mi to nechce mazat, tak snad to tak nevadí :oops:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pon črc 11, 2011 7:52 pm

:oops: ospravedlnujem sa, my fault... to o com pisem plati len v specifickych podmienkach - pri linuxovych filesystemoch typu EXTx

u NTFS a FAT (neinteligentoch) plati taka vec, ze...
V ramci setrenia adresacie (a zvysovania vykonu vraj) sa neadresuju konkretne bity, bajty a podobne, ale cele alokacne jednotky - ktorych velkost je stanovena pri formatovani. jednoduche vysvetlenie je: alokacnu jednotku mame liter. potrebujeme ulozit 3 a pol litra vody. v tom pripade je velkost suboru 3,5 litra, ale velkost suboru na disku bude 4 litre, lebo ta alokacna jednotka sa uz nebude doplnat dalsim suborom - nic nebude dvakrat adresovane. toť pravdive vysvetlenie.
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Turek v čtv pro 22, 2011 7:55 pm

Šulda > někdy nemusí správně fungovat v rompatcheru installserver.rmp i když mu svítí zelená např. n700 má stím problém. Má osobní zkušenost + 1 uživatel. Viz. topic "norton hack"
Pechy > Stáhni si x-plore a nastav 0 zobrazit skryté a systémové složky a tento installserver.exe http://forum.n73.eu/download/file.php?id=2255 nakopíruj do c/sys/bin.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod šulda v čtv pro 22, 2011 8:11 pm

Jo a ten installserver přes X-plore sem mu chtěl naservírovat hned jak se ozve a já dojím poslední bramborák a ty jsi mě takhle předběhl :tyty: :mrgreen:

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Ha, zahlídl jsem dezertéra :lol Čau mila6032, rád tě vidím ;)
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod mila6032 v čtv pro 22, 2011 8:17 pm

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Dezertéra ? :lotpot Rozumíš.....někdo musí hlídat jestli tady uživatelům neradíš voloviny :lotpot :lotpot Nee, dělám si srandu. Je zcela zřejmý, že si stále ve formě. Řešit hack a ještě k tomu vystřihnout bramborák....prostě expert. :D Taky tě rád vidím.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod pechi v čtv pro 22, 2011 8:19 pm

Asi blbá otázka - ale jak zjistím jestli tam mám patch installserver? V Rom Patcheru+ mám dva patche - Install Server RP+ a Open4All RP+, u obou mám zelenou fajfku. Je to OK? Jak říkám, dělal jsem vše podle návodu co jsem psal výše, a žádná chybová hláška, vše proběhlo normálně. :pray
Edit: Dle vašich rad jsem přes X-plore nakopíroval installserver.exe do c/sys/bin, a jsem zase tam kde jsem byl před tím když jsem to tak zk****l, nejde mi nic instalovat ani odinstalovat. :?
pechi
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N79

Příspěvekod mila6032 v čtv pro 22, 2011 8:20 pm

A restart byl ?
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod šulda v čtv pro 22, 2011 8:22 pm

Já bych ještě rád věděl co se dělo při instalaci než jsi nakopíroval installserver do C:sys/bin?
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Jdu si dát grog a budu uvažovat co provedu svojí E7 :t Nějak podezřele vše funguje :lotpot
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

PředchozíDalší

Zpět na Symbian i Java aplikace