TTPod [1.10.2011] (signed/unsigned,freeware,CZ,S60v3/v5/S^3)

Aplikace pro 9.x telefony

TTPod [1.10.2011] (signed/unsigned,freeware,CZ,S60v3/v5/S^3)

Příspěvekod Zdenek444 v pon pro 01, 2008 3:54 pm

TTPod

Vývojář:
:arrow: Benecore
Licence:
Freeware
Kompatibilita:
S60v3/5,S^3
Aktuální verze:
S60v3 - 3.72
S60v5,S^3 - 4.41

Image

Kvalitní hudební přehrávač podporující formáty mp3, ogg, aac, m4a, wma, mid, amr ( a dokáže přehrávat zvuk z videí mp4); lyrics, playlisty a ekvalizér

Mezi jeho hlavní výhody patří:

- je to 100 % freeware -> žádné problémy s cr*cky, ke*geny nebo hosts soubory a ještě k tomu můžete mít čisté svědomí :wink:
- při použítí interního kodeku pro přehrávání hudby hraje stejně kvalitně jako základní hudební přehrávač od Nokie :!: (jak na to se dozvíte níže)
- kompletní čeština díky uživatelům prokop a flibor :wink:
- bezkonkurenční možnost přidávání skinů, vizualizací a splashů (vše ke stažení níže)
- ovládání hlasitosti hudby z jakékoliv aplikace za pomocí bočních tlačítek
- možnost automatického nebo manuálního stahování textů písniček
- při minimalizování do Poh.režimu se objeví "mini přehrávač", na kterém vidíte název písničky, aktuální pozici a lyrics
- možnost velmi pokročilého nastavení (např. barvy písem, pozice "mini přehrávače" přesně na pixely, posouvání textu, nastavení priority hovoru, klávesové zkratky, téma na pozadí atd.)
- v neposlední řadě i pěkná jednoduchá ikona :P
- a další :wink:

Nevýhod se taky pár najde:

- neúplná databáze s texty písniček - nepředpokládejte, že najdete texty k veškeré hudbě, co máte, ale i tak je jich dost :)
- při použití interního kodeku nefunguje na některých telefonech nastavení ekvalizéru přímo z TTPodu (ani s jiným souborem TTPod.ini) a vizualizace se nechovají podle hudby
- nepodporuje poslech internetových rádií

Instalace:

Stáhněte si tento archiv, zde je přímý link:

flibor píše:Patch i celý přehrávač se dá stáhnout u Rudka na serveru Wlist.sk.
Kód: Vybrat vše
http://sk2.wlist.sk/tmp/51/6/p6e04c3dc82ce8cb8fd9e05d8600c057e.zip

Kvůli upozornění na nefunkčnost linku zde pridávám mirror:
http://uloz.to/1820350

Je to verze 3.3.1 s patchem na češtinu, nejdříve instalujte TTPod 3.3.1.sis a pak TTPod S60 V3 CZ.sis (to je doufám každému jasné :) )

Edit:
Verze 3.40 - viewtopic.php?p=118268#p118268
Verze 3.50 - viewtopic.php?p=120516#p120516

Verze: 3.80 beta2

:arrow: TTpod v3.80 beta2 cz by flibor
:arrow: Patch s češtinou by flibor pro jiné jazykové verze 3.80 beta2
(Poznámka autora češtiny: cz verze padá na okně "O aplikaci")

Samostatný patch Chinesse který umožní spustit TTpod po hlášce "Chyba systému" (jen pro hacknuté telefony) :
Chinesse.zip
(253.77 KiB) 1107 krát

(patch s češtinou jej již obsahuje, a také je možné patch s češtinou instalovat na stávající verzi patche Chinesse)

Pre hacknuté i nehacknuté telefony (unsigned):

Skiny:

by prokop:

¤Skiny načítá aplikace ze složky !:/TTPod/skin/V3/ kam si je z archívu (nebo když na ně někde narazíte) můžete rozbalit, vyzkoušet a nechat si pak jen ty co se vám líbí, a ostatní smazat (včetně těch které se vám nainstalovaly s patchem, do archívu jsem zabalil i ty co se mně osobně nelíbí, ale nebyly zas až tak vyloženě hnusné a stupidní...)

http://uloz.to/1715173/TTPod_Skins.zip

flibor píše:Na ipmart fóru jsem objevil krásný skin Winamp AOL, nemohl jsem ho sem nepřidat.

http://img22.imageshack.us/img22/7613/screenshot0003iow.jpg

http://uloz.to/1828223

Vizualizace a splashe:

by prokop:
¤Vizualizace se načítají ze složky !:/TTPod/Plugins/ a mají koncovku *#tvp a stejně jako skiny si je tam můžete snadno přidávat přejmenovávat nebo mazat, přepínají se tuším klávesou 9 a to i při Fullscreen režimu

¤ S úvodním obrázkem při spuštění (Splash), který je uložený ve složce !:/TTPod/splash/, je to ale trochu jinak - jmenuje se vždy TTSplash.ttb a musí tam být na rozdíl od skinů a vizualizací vždy jen jeden a jen s tímhle názvem!. Po vyzkoušení nějakého Splashe si ho ale klidně můžete v té samé složce nechat, jen ho nějak přejmenujte a nahrajte si tam na vyzkoušení jiný; rozhodující je, že ten inocializační soubor TTPodu hledá při spouštění Splash v té složce !:/TTPod/splash/, a s názvem TTSplash.ttb (když tam žádný s tímhle názvem nebude, nebo to nebude splash, tak se TTPod nespustí :wink: )

//Obojí najdete v tomto balíku:
http://prokop.wen.ru/mteam/Files4TTPod_s60v3.zip

prokop píše:No a v posledním archívu TTSplash jsou další 3 splashe včetně náhledů, nějak jsem je zapomněl :oops: přidat do některého z těch předchozích:
http://uloz.to/1715818/TTSplash.zip

Kvalita zvuku:

Verze 3.3.0 (případně 3.3.1) už nabízí slušnou kvalitu zvuku hned ze začátku, ale pokud chcete mít zvuk opravdu jako z interního přehrávače, tak se zařiďte takhle:

by flibor:
K tomu zvuku: Pokud se vám nelíbí, vlezte do nastavení (Options), tam ve škatulce Decoders je hned první položka MP3 - změňte ji z "TTPOD Software" na "MP3 Read Format". Přehrávač použije systémový kodek a kvalita bude stejná jako u interního symbian přehrávače. ;-)

(od verze cca 3.70 už je systemový zvukový kodek standardní součástí TTpodu, takže už se nic nemusí přepínat)
Starší verze:

Tady jsou k dispozici starší verze TTPodu (účel... no, co kdyby se třeba výrobci rozhodli zpoplatnit verzi 3.3.0 a nikdo jí nedokázal cr*cknout... :D )

v3.10
od racelando

http://www.mediafire.com/?0gnlmlhtjmz
http://www.edepo.cz/get_fast_file/cze/A134C678E7/TTPod3.10.rar_(2.61_MB).html

od mil24
tu je verzia aj pre nehacknute MT staci podpisat OPDA certifikatom
http://rapidshare.com/files/169256838/TTpod_English_3.10_unsigned_by_Snake.rar

v.3.2.0
od hanni
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/76000/TTPODV3.2.0ENRepackbyDung1291985.rar_955.28KB.html

Pro případný formát, flash fw nebo přeinstalaci aplikace :
prokop píše:

• ¤Nastavení aplikace je v souboru !:/TTPod/data/TTpod.ini
  • ¤Playlisty jsou ve složce !:/TTPod/favorite/
  • ¤Všechny nalezené skladby jsou v souboru !:/TTPod/data/TTPod.db
  • ¤Stažené texty (Lyrics) jsou zase ve složce !:/TTPod/lyrics/ ... To je snad jasné každému průměrně inteligentnímu šimpanzovi :lol: :D : :mrgreen: . Dají se tam taky editovat nebo ručně vytvářet, pokud je aplikace sama nenalezne - například k jedné skladbě mi ho nenašla tak jsem jsem si text do Lyrics zkusil napsal sám (ale je to fuška :twisted: )
Naposledy upravil vasikk dne pon kvě 28, 2012 8:20 pm, celkově upraveno 29
Důvod: ...
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Re: TTPod music player [9.5.2009] (CZ, EN, freeware, unsigned)

Příspěvekod bazdesh v úte čer 23, 2009 4:11 pm

jenom takovej malej dotaz.... když mám nastavenej dekodér ttpod software mp3, tak vizualizace fungujou, ale poslouchat se to nedá :D ... když pak dám dekodér nokia, tak vizualizace nefungujou :( ... pls help... :D
Loučím se s vámi, bylo mi tu dobře..

RIP, Symbian OS
bazdesh
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 5320 cfw 06.203

Příspěvekod Zdenek444 v úte čer 23, 2009 4:27 pm

Mě vizualizace mi normálně fungujou s oběma kodeky... Co ti nejde? Nezobrazí se vůbec, nebo mezi nima nejde přepínat, nebo se samovolně smazaly společně s půlkou disku :) :?: Trošku to upřesni :idea: Odkud jsi je stáhl, kams je dal, třeba i jakou máš verzi TTPodu atd. :wink:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod bazdesh v stř čer 24, 2009 11:14 am

Sry za tu nepřesnost a nejasnost.... celkem jsem spěchal..
Takže mám verzi 3.3.1 (stáhnul jsem myslím tady:
http://uloz.to/1820350
je to asi o příspěvek výše, za 2. editem..) vizualizace jsem si žádné nestahoval, takže tam mám ty základní.... Když mám nastavený dekodér "TTPOD Software", vizualizace fungujou "do rytmu"(je tam vidět, že basy jsou stejně jak v songu, když je nějaký tichý intro, ta vizualizace se moc nehejbe...), ale kvalita zvuku je velmi nízká... Když nastavím dekodér "MP3 Read Format" od nokie, vizualizace si skáčou jak chtěj (je tam tichý intro, nějakej rytmus, ale vizualizace jdou úplně jinak > když je v songu ticho, vizualizace si "lítaj" jako kdyby tam byl nějakej deathmetal a rytmus v těch vizualizacích je úplně jinej než v songu... Zatím mluvím hlavně o vizualizaci (mám to v češtině) "Spektrální analyzér", ale jiný vizualizace blbnou stejně...

Doufám že jsem to upřesnil dost...... ale trochu mi docházej slova... :D
Naposledy upravil bazdesh dne stř črc 08, 2009 12:13 pm, celkově upraveno 1

RIP, Symbian OS
bazdesh
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Zdenek444 v stř čer 24, 2009 12:44 pm

Jo, teď jsi to napsal úplně přesně :wink: A je to opravdu tak a asi se s tím nedá nic dělat :? Nějak jsem si toho dřív nevšiml, možná proto, že už zas ten interní kodek nepoužívám... Asi se s tím budeš muset smířit, když povídáš, že má ten vnitřní hroznej zvuk - mě to tak sice nepřipadá, ale holt máme jinej sluch :wink: Třeba ale někoho něco napadne (třeba prokopa, toho napadne něco vždycky :D ).
A dneska se nedivte, kdyby tu začly mizet příspěvky nebo tak nějak :) Tohle téma budu předělávat podobně jako Xnovic udělal LCG Jukebox (já už ho vlastně mám, zbývá ho už sem jenom nějak vpravit :) ). Poslední příspěvky tu samozřejmě nechám, vyčistím jen tu starší diskuzi :wink:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Smith.F v pát čer 26, 2009 7:09 pm

Nevím co jsem tak dlouho čekal, než jsem se sem kouknul znova - tenhle přehrávač je (s interním kodekem) fakt něco! :radost
Mimochodem, na N82 mi funguje s interním kodekem bez problému i ekvalizér a vizualizace.

Mám jen 2 dotazy:
1. Nejvíc se mi líbí skin "Ipod" (mno jo, sic nemám Apple rád, tak tohle je prostě pěkný..) a líbí se mi o možnost minimalizovaného playeru, jen mě tam štve velký pohyblivý nápis "Vychutnejte si hudbu bez zábran", který je v tomhle skinu dost výrazný a tahá oči. Nešlo by se toho nějak zbavit? Jsou tu kluci šikovní, tak cítím v kostech, že by to nemusel být velký problém. Například v češtině dát místo toho nápisu mezeru a bylo by. Co vy na to?
2. Chci se zeptat, jestli tohle můžu dát včetně češtiny, skinů atd na naše vedlejší fórum o N82 (N82.cz) - přec jen na tom máte hodně zásluh, tak se radši ptám. Ono jsou tam lidi, co se jinam nedívají. Pochopitelně bych uvedl zdroj.
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod mila6032 v sob čer 27, 2009 4:38 pm

S prvním dotazem Ti asi pomoci mohu. Snad se na mě kluci nebudou zlobit,že jsem jim do toho hrábnul :oops:

Tohle nakopíruj do !:\resource\apps
http://uloz.to/2020779/ttpod-smith.f.rar

Jen jsem ten text smáznul.Takže tam teď není nic. V podstatě se tam může napsat cokoliv...

No a na druhý dotaz Ti musí odpovědět někdo z autorů úprav. :wink:
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod prokop v sob čer 27, 2009 5:46 pm

1) sakryš, já to tam nedával, to asi Libor. Už si to nepamatuju, ale nechal jsem tam myslím původní "Enjoy Music Unlimited" nebo reklamu na MTeaM.
Teď jsem se v tom souboru s češtinou hrabal a protože v mých nástrojích nejde smazat všechno, ani vložit do rsc souboru na dané místo mezera tak jsem sepsal návrh znaků které tam mám dát. No nic mila6032 mě předběhnul, a udělal to líp - díky.

2) Klidně to šiř dál, i když to sami většinou nepotřebujeme, tak překlady apod. děláme pro lidi a do hrobu si je přece nevezmeme :wink:
Konkrétně v tomhle případě můžu mluvit i za Libora, protože právě u TTPodu jsme se o tom bavili. A myslím že stejný názor bude mít celý MTeaM i rudko se sekáčem. *
Co se mě osobně týká, tak když se ti bude líbit cokoliv z toho co jsem "vyprodukoval" :lol: tak to klidně dál rozšiřuj, budu jen rád. Měl bych jen jednu prosbu: většinou přidávám do archívu nějakou formu reklamy na MTeaM a tohle fórum, tak to tam prosímtě nech (jestli se nepletu, tak jsem něco v tomhle smyslu připsal do archívu některých mých verzí patchů pro TTPod)

--------
* BTW, pro ty kdo to nevědí: sekáč se před časem taky pustil do překládání a už toho přeložil celkem dost. V současné době má "na svědomí" překlady 57 aplikací a některé z nich u nás na fóru v české verzi nejsou . Všechny sekáčem přeložené aplikace najdete zde:
http://server2.wlist.cz/i.php3?do=FCF33L07b51-2m8-kgx

A je tam i odkaz na slovenské překlady od rudka :wink:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod flibor v ned čer 28, 2009 6:43 am

Ano prokope, to jsem tam napsal opravdu já. No je to kravina, ale každej si může vzít MobilHEX nebo MobilRSC a upravit si to. Sypu si popel na hlavu. :-( .!

//prokop/:
Probůh, na co popel na hlavě? :D . Vždyť se nic nestalo, jen jsi tam česky vepsal něco podobného co už tam bylo.
To naopak já si můžu sypat popel na hlavu za těch pár chybiček které se mi tam vloudily a tys je opravil...

Edit - flibor

Nový instalátor, napsal jsem tam "TTPod by MTeam (forum.n73.eu)", to bude myslím OK. Dál jsem opravil chybku v ID3Tag editoru (prohozené stringy) a dal nový skin. Instalátor je teď o něco menší.

http://uloz.to/2023946

//Zdenek444: Mám to dát do prvního příspěvku :?: ... Teď koukám, že je tam jen jedna instalačka - to už je to všechno v jednom :o ?
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Příspěvekod Smith.F v ned čer 28, 2009 3:17 pm

Moc děkuju za odpovědi, už to mám bez té vtipné hlášky a až se mi bude chtít, napíšu nějaký souhrnný příspěvek o TTpodu na vedlejší fórum.
Mimochodem, ještě bych hodně ocenil, kdyby místo "Volby" a "Konec", které se tak vtipně rolují, bylo původní "menu" a "exit", ale to už jsou drobnosti.
Jo a taky v nastavení-obecné je psáno "dozvuky skladby", ale pokud vím tak to funguje tak, že se každý song na začátku postupně zesiluje (místo naráz plné hlasitosti). Možná by stálo za to tam v plné verzi dát "Postupné zesílení" (nebo něco kratšího).
No ale to už si hodně vymejšlím, každopádně - díky :pivo
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod prokop v ned čer 28, 2009 4:21 pm

> Smith.F:
1. Volby + Konec jsou hlášky dané systémem. Přepni si telefon do EN a budeš mít to svoje vytoužené Menu + Exit :lol: ale zase na druhé straně budeš mít většinu ostatních app v EN... :D .
Ale jen do toho - specifikuj, co by znamenalo to tvoje " hodně bych ocenil" a já podle toho možná udělám "Special version for Mr.Smith" :mrgreen: :lol: :lol .

Teda, nic ve zlém, každý návrh je vítaný a není problém to udělat tak, aby ty výrazy neurčoval systém. Ale někomu se naopak může líbit to "Volby" + "Ukončit" . Mně osobně je to u všech aplikací jedno, ale když už dělám CZ překlad v sozboru který systém obecně neupředňuje, tak píšu buď "Menu" + "Ukončit", nebo "Volby" + "Ukončit" . "Exit" spíš jen výjimečně - třeba když dělám angličtinu a buď na to zapomenu, nebo si nejsem jistý jestli je to v té aplikaci ten správný "Exit" (překladatelé mobilních app. asi vědí - viz "Other..." :wink: ).

2) Ale na druhou stranu se mi víceméně líbí tvůj návrh na ty "dozvuky skladby" . V originálu bylo tuším "Fade Out", což jak znalci muziky vědí, znamená právě postupné snižování úrovně hlasitosti na konci. Když jsem dělal první překlad, tak jsem si nevšimnul, že by se to při nastavení "Fade out" nějak změnilo a navíc se mi v mých tehdejších nástrojích zrovna tenhle výraz spolu s několika dalšími přeložit nepovedlo. Takže jsem ho tam nechal v EN jako víceméně všeobecně známý (podobné problémy, ale je jich mnohem víc, mám u posledního UCWEBu... Zrovna dělám asi 30. verzi :evil: :evil: a v EN tam pár problematických výrazů být nemůže :twisted: . Ovšem když použiju jako základ ruskou verzi, tak tam můžou být v azbuce :lol: , mně to opravdu nevadí :D )

Ten patch je opravdu v podstatě hotový, ale pokud ho chceme doladit "do dokonalosti", tak ještě pár věcí změnit můžu, stejně chci dát dohromady jeden MegaPakl kde bude všechno pohromadě - mám pár nových skinů, splashů a vizualizací, ale dohromady to bue mít pěkných páe mega... (btw můj vlastní pokus o splash je hned v prvním příspěvku :shock: , používá to vůbec někdo kromě mě ? :lol: . Jen jsem si hrál s IDesignerem a byl to můj první pokus ... :lol )

Takže můj návrh je:
Do finálního patche bych dal tu Mílovu úpravu kde nebude v Miniplayeru žádné "Vychutnejte si..." apod. a místo "dozvuky sklaldby" bych tam tedy dal "Náběh/Dozvuk" - to jsou všeobecně známé české výrazy pro "Fade" a "Decay" - fajnšmekři asi znají. Ale ještě si vyzkouším, jestli to tak opravdu funguje. Asi jo, když to píšeš....

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod mila6032 v ned čer 28, 2009 4:40 pm

prokop píše:..Do finálního patche bych dal tu Mílovu úpravu..

....a za tu namáhavou práci chci být uveden jakožto spoluautor na nějakém z předních míst seznamu a to písmem velikosti 21,barvy zlaté. Finanční odměnu probereme přes SZ. :lol:

Vole....prej "Mílova úprava" :pivo
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod Smith.F v ned čer 28, 2009 5:34 pm

Prokop: To "hodně ocenil" je v mém případě vlastně jen fráze, jakožto VŠ student vedu informace o své finanční situaci pouze stylem "mám na pivo/nemám na pivo" :) Takže nějaké oceňování se nejspíš konat nebude Obrázek
Jinak ten splash je super, jasně že ho používám :wink:
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Zdenek444 v ned čer 28, 2009 5:38 pm

prokop píše:...btw můj vlastní pokus o splash je hned v prvním příspěvku :shock: , používá to vůbec někdo kromě mě ? :lol: . Jen jsem si hrál s IDesignerem a byl to můj první pokus ... :lol ...

Obrázek jsem dělal vlastnoručně a ten tvůj splash používám už z nějakého z těch prvních balíků :) Mě se taky docela líbí, tak jsem z něho udělal jeden screen :wink:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v ned čer 28, 2009 6:15 pm

Ufff, pánové, převeliké díky, to je pro mě obrovská pocta... Přísahám že to byl jen první a jediný pokus (byť asi 188x upravovaný :lol: ). Šlo jem o to, že ve stejné době kdy jsem si hrál s TTPodem, vyšlo taky několik testverzí IDesigneru, tak jsem to spojil dohromady...
Přiznávám taky, že když už jsem byl tak rozjetý, tak jsem se pokoušel upravit i některé skiny, ale nakonec mi přišlo jednodušší skiny neupravovat, ale radši vytvářet "vlastní" . Jenže inspirace je málo, času mnohem, mnohem, míň.... takže mám někde schované jen 2-3skiny z vlastní dílny: v podstatě teď nezeřejnitelné a je mi to putna :lol:
Uff, ale fakt jste mě překvapili... :shock: , díky :wink: , mám se tedy pokoušet o nějaké další splashe?

No a k tomu co píše (korunovanej *** :lol: )Míla :
Řekni mi konkrétní kód té zlaté barvy a "no problem" (#937989 ? D). Horší to už bude s tou 21 velikostí - tu umím změnit jen v Pythonýrkách, jinak v Céčkovkách jen do standardní 17 , nebo by si tvůj obdivovatel musel změnit font :lol:
Ale vážně: ty jsi dokázal udělat to, co já neumím (viz výše) :wink: a za to ti patří dík :wink:

>Smith.F:
Kurňa, při tvé inteligenci jsi to doufám nebral vážně :lol: jasně, nebral....
Jinak: znám - a bude hůř :wink: :lol . Poznáš.... :lol:

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod flibor v ned črc 19, 2009 1:46 pm

TTPod 3.40 EN

Další verze populárního přehrávače, má jiný skin, UID a spoustu drobných vylepšení (mj. i kontextové tipy).

http://uloz.to/2143579

Edit:
Pokus o překlad vyšel naprázdno, stringy jsou různě přesmyknuté, nepodařilo se mi to přehodit. :twisted: Přehrávač neobsahuje vlastně nic funkčně nového, zůstávám u starší verze 3.3.1.
flibor
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod tonda.sk8 v čtv črc 23, 2009 7:26 am

Mám problém. TTpod jsem instaloval podle výše zmíněného návodu a všechno poprvé ok, pak jsem přidal pár skinů a nějaké vymazal (bohužel ten, co jsem měl zvolený a TTpod mi napsal chybu a nespustil se). Tak jsem ho přeinstaloval a když tam dám tu EN verzi bez patche, tak funguje, ale s patchem na CZ nejede, neukáže se ikonka(jako kdyby v telefonu nebyl.. Nevíte, co s tím? :(

EDIT: uffff tak už tam je, nevím, co s tím bylo ale po dlouhém a opakovaném instalování se mi to podařilo :radost

N8 FW 111.030.0609 belle Hacked by Norton, C6-00 jako záloha

pro nové uživatele než plácnete blbost zkuste nejdřív hledat nebo hanniho seznam aplikací
Poděkování moderátorům,za jejich super odvedenou práci a nervy=)
tonda.sk8
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8, C6-00

Re: TTPod music player [19.7.2009] (CZ, EN, freeware, unsigned)

Příspěvekod bazdesh v pon srp 03, 2009 8:23 am

TTPod 3.40 CZ (by sekáč)

Download
http://server2.wlist.cz/tmp/07/31/p4417653367cdd218b5244a548d0b7619.zip

Převzato z
http://server2.wlist.cz/i.php3?do=L7252D22Dfc-2m8-l7n

Obrázek

RIP, Symbian OS
bazdesh
Uživatel
Uživatel

Re: TTPod music player [3.8.2009] (CZ, EN, freeware, unsigned)

Příspěvekod flibor v sob srp 22, 2009 12:08 pm

TTPod 3.41 EN

http://uloz.to/2336537
flibor
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod good v sob srp 22, 2009 4:08 pm

v přehravači je možnost vyhledat text písničky ale (nefunguje) je nějaká jiná možnost jak tam ty texty dát?
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod flibor v sob srp 22, 2009 4:42 pm

Pokud nefunguje, můžeš je ručně nakopírovat do složky !:/TTPod/lyrics ve formátu *.lrc. Stačí si přečíst ten dlouhý příspěvek nahoře...
flibor
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v sob srp 22, 2009 5:01 pm

Odpověď máš v prvním příspěvku :wink:
Ta položka funguje, záleží jen na tom jestli je daný text v databázi na serveru.
Ručně se dá udělat, nic zvláštního na tom není. Ale jak už jsem psal, tak to dá docela zabrat.
Ten text si prostě někde musíš opatřit jinak a pak si napsat vlastní *.lrc (na webu se textů válí tuny, našel jsem i takové u kterých bych to nikdy nečekal).
Uděláš to v jakémkoli textovém editoru tak, že vytvoříš textový soubor do kterého napíšeš hlavičku a samotný text s časovými údaji a celé to pak uložíš jako "Název skladby.lrc" do složky /TTPod/Lyrics/ . A i tam to pak dál můžeš editovat: já to psal tak, že jsem si pustil skladbu --> zaznamenal jsem čas kdy začal verš --> stopnul jí --> napsal jsem čas + verš --> pustil jsem skladbu dál...

Ten *.lrc vytvoříš v principu asi takhle:
Napřed hlavička:
[ti:Název skladby]
[ar:Interpret]
[al:Album]
[by:skladatel]

A pak samotný text, vždycky na začátku každého řádku je čas kdy se daná část (řádek verše) ukáže zvýrazněná na displeji :
[01:36.65]How could he know this new dawn's light
[01:40.73]Would change his life forever
[01:44.50]Set sail to sea but pulled off course
[01:48.59]By the light of golden treasure

A tak dále...

EDIT:
zase jsem pomalej... :oops: :lol:

prokop
Administrátor
Administrátor

Re: TTPod music player [22.8.2009] (CZ, EN, freeware, unsigned)

Příspěvekod flibor v sob zář 12, 2009 8:00 pm

TTPod 3.50 EN

http://uloz.to/2476965

Čeština do TTPod 3.50:
Nemůže být na 100%, dochází ke sdílení stringů v jednotlivých položkách menu, může se objevit nesprávný pravopis. Koho to příliš bije do očí, ať zůstane u anglické verze, nebo u verze 3.3.1 cz.

http://uloz.to/2485451
flibor
Moderátor
Moderátor

Re: TTPod music player [12.9.2009] (CZ, EN, freeware, unsigned)

Příspěvekod John1976 v stř zář 23, 2009 4:00 pm

Prosim nemate nekdo cestinu do TTPod 3.51 diky.
John1976
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N79, N8

Příspěvekod prokop v čtv zář 24, 2009 1:03 am

Pracuje se na tom....
Bohužel nejsou jazykové soubory navzájem kompatibilní, takže se celý překlad musí udělat znova.
A to si zabere docela dost času, jde o víc než 700 stringů a prakticky každý je potřeba vyzkoušet. Tzn. upravit --> uložit --> v té chvili se na chvíli zpomalí telefon --> spustit TTpod (spouští se docela dlouho) --> najít konkrétní přeložený změněný výraz --> zkusit jestli TTPod nespadne --> ukončit TTPod (ukončuje se docela dlouho :D )
A 3.5.1 padá docela dost, takže je potřeba hledat chybu nebo smazat momentální úpravu (opět se zpomalí telefon ), vrátit se k záloze (zpomalí se telefon... :D ) a zkusit to jinak.

Když pánbůh dá, tak by čeština mohla být hotová do týdne.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod loskatos v úte zář 29, 2009 9:24 pm

Předně děkuji všem, kdo se podíleli na počeštění a úpravách!
Do N95 jsem aplikaci dostal bez problémů (spíš jen info pro "babahanuman" - mám rok starý FW a hack proveden HelloCarbidem)

Nicméně řeším pro mě základní věc - a ptám se - Umí tenhle přehrávač přehrávat vybrané složky vybrané pomocí průzkumníka (nebo nějak jinak)? Zatím ať dělám, co dělám, vždy mám jen kompletní seznam tracků v telefonu, maximálně různě seřazený (byť z jedné vybrané složky Sounds/Digital). Nicméně v té mám asi 40 LP a skutečně se mi nechce je nějak načítat po jednom, případně z nich tvořit playlisty.

Na tohle je geniální LCG Jukebox, který ovšem zase má naprosto mizernej zvuk.

Děkuju, jestli mi někdo poradí, jak na to.
N73 T-Mobile brand, 2GB A-data - ukradena - sekat ruce..
takže N95 8GB, LD-3W :-)
loskatos
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N95 8GB

Příspěvekod prokop v úte zář 29, 2009 9:42 pm

MTeaM píše:Rádo se stalo. Mrkni nahoru do loga fóra :wink:

Nejsem si jistý co myslíš tím průzkumníkem, ale TTpod přehrávat složky umí.

Beru to teď podle v .3.3.1 kterou mám zrovna spuštěnou , ale v těch vyšších to bude prakticky stejné:

Menu → [1]Možnosti → [2]Přidat složku → vybereš složku → buď na ní klikneš (označí se) → Menu → Přidat , nebo klikneš doprava → označíš vybrané skladby z té složky → a zase Menu → Přidat.

Takže si buď rozházej skladby a alba z té složky Soudns/Digital do složek nebo si vytvoř něco jako playlist ve složce tím, že ze složky vybereš jen některé skladby (to ale ve tvém případě není moc reálné :D )

Klasické playlisty taky umí...

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod prokop v pon říj 05, 2009 12:35 pm

Žádný problém nevidím, leda ten který způsobuje u freeapp sama matička Nokia svojí politikou "Platform Security" :evil: .

TTpod hack nepotřebuje,
potřebuje ale upravené knihovny které jsou v patchi. Ty asi patch nemáš nainstalovaný protože právě bez něj pokus o spuštění vyhodí tuhle chybovou hlášku.

Takže si kdyžtak nainstaluj patch, je v prvním příspěvku.
Jestli máš TTpod v. 3.5.x tak si nainstaluj patch Chinesse, ale TTpod budeš mít zatím v EN.
Jinak bys po instalaci CZ patche pro v3.x do TTpodu v3.5x musel smazat soubor !/resource/apps/TTPodSigned.r25 (na to už hack nutný samozřejmě je)

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod cas v pát říj 09, 2009 6:44 pm

Taky jsem řešil jak nainstalovat TTPod do nehacknuté Nokie E51, jedna varianta je nainstalovat verzi 3.10 od Snake pro nehacknuté telefony a potom novější verzi třeba 3.50 nebo 3.51, ale to se mi nelíbilo, protože jsem tam měl zbytečně další ikonu starší verze. Druhá varianta je použít Chinesse patch, kterému jsem trošku upravil práva, aby šel nainstalovat i do nehacknutého telefonu. Šlape to jak má a jsem konečně spokojenej. Doufám že to bude fungovat i ostatním. Patch samozřejmě ocertifikovat.
Patch4run Ttpod Unhacked Unsigned.zip
Upravený chinesse patch
(253.74 KiB) 390 krát

//EDIT by prokop/:
Vždyť je to přesně ten samý patch co je v prvním příspěvku. Vytáhl jsem ho zvlášť z to ho balíku s první verzí :roll:

Je to ten samý patch, je jen upravený tak aby šel instalovat na unhacked mobily. :class:
Naposledy upravil cas dne úte dub 13, 2010 5:34 pm, celkově upraveno 1
cas
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E51, Rhodium

Příspěvekod melo15 v stř říj 14, 2009 11:57 am

v 3.51 EN
http://www.edisk.cz/stahni/70312/TTPod_v3.51_S60v3x_EN_Updated_by_SymPVietGroup.sis_1.36MB.html
-> N82-1 black
-> FW: 35.0.002 hacked
-> microSDHC NOKIA 8GB
-> Koss Spark Plug & Koss Porta Pro Obrázek

melo15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82

Další

Zpět na Symbian i Java aplikace