Nový Hack (hack pomocí aplikace HelloOX)

Aplikace pro 9.x telefony

Příspěvekod mila6032 v sob led 31, 2009 4:49 pm

Než začneme hackovat:

Hack za pomoci aplikace HelloOX byl vyvinut především proto,že Nokia znemožnila použití starší metody hacku u modelů s Feature packem 1 a výš. Majitelé starších přístrojů bez Feature Packu (PreFP),kam spadá mimo jiné i Nokia N73, nemusí používat tuto metodu a mohou pohodlně hacknout svůj přístroj pomocí osvědčeného QuickHackKitu. Starší metoda je oproti té,popsané v tomto topicu jednodušší hlavně v tom,že není potřeba nic certifikovat. Každopádně i metoda z tohoto topicu Vám fungovat bude. U nejnovějších telefonů naopak nefunguje ani tato metoda a je třeba použít hack pomocí metody PNHT. Který typ hacku použít zjistíte podle seznamu telefonů >>ZDE<<. Aktuální seznam telefonů hacknutelných pomocí HelloOX je na oficiálních stránkách
Kód: Vybrat vše
http://helloox2.com/?page=signed

Pro použití metody,popsané v tomto návodu je nutné vlastnit OPDA certifikát..Cerifikát slouží k certifikování(podepsání) aplikace a je vázán na IMEI(což je v podstatě takové rodné číslo a zjistíte ho zadáním kódu *#06# na hlavním displayi) telefonu.To znamená,že aplikace podepsaná Vaším certifikátem nepůjde nainstalovat nikomu jinému a logicky ani kamárádův certifikát nepomůže Vám. Co je potřeba k jeho získání se dozvíte >>ZDE<< (pro snažší dohledání požadovaného návodu doporučuji stisknout ctrl+F ve Vašem internetovém prohlížeči a vyhledat text "Vytvoření certifikátu na OPDA")

Proč vlastně hackovat?

• Plný přístup do systému - když nastane nějaký problém, tak možnost nápravy bez formátu je několikanásobně větší u hacknutého přístroje
  • Možnost >>patchování Symbianu<< - né všechno, co nám Symbian nabízí v základu je správně.
  • Při použití příslušného patche (installserver.rmp) můžeme instalovat i necertifikované(unsigned) aplikace , tudíž odpadají všechny problémy s certifikací.

Poznámka:
Pro veškeré operace spojené s hackem doporučuji používat nějakého pokročilého správce souborů. Ve video návodu je použit X-Plore( >>trial verze ze stránek výrobce<<),který doporučuji,anebo použít freeware alternativy v podobě Active file ( >>download<< )a nebo Y-browser(>>download<<)

Postup:
1.)Stáhněte si
HelloOX2.v2.03.Unsigned.zip
(210.67 KiB) 6778 krát

nebo
HelloOX2.v2.10_unsigned.zip
(434.62 KiB) 1067 krát

2.)Ocertifikujte Vaším OPDA certifikátem HelloOX a spusťte instalaci
3.)Spusťte aplikaci HelloOX a nechte jej pracovat
4.)Hotovo

Pozn. - Pokud se HelloOx zasekne na Applying patches, ukončete instalaci a zkuste to znovu.

A ještě malá nápověda v podobě videonávodu:

:arrow: Oficiální stránka projektu HelloOX

...a pro starší telefony je zde ještě prověřený a osvědčený HelloOX 1.03
Návod:

1.) Stáhněte>>HelloOX.1.03.extended_instructions.zip<<

2.) Ocerifikujte OPDA cerifikátem(k ocertifikování nám dobře poslouží mobilní aplikace >>MobileSigner<<,nebo program do PC >>SignSIS GUI<<.Postup je takový,že v této aplikaci(programu) zadáte cestu k *cer a *key souborům a k samotné nepodepsané(*sis) aplikaci a kliknete na sign. Podrobnější popis (>>ZDE<<)pro snadnější dohledání popisu na stránce stiskněte ctrl+f a vyhledejte text "Certifikace aplikací v PC"

3.) Nainstalujte aplikaci HelloOX 1.03 do telefonu a spusťte aplikaci

4.) HelloOx vás bude informovat o tom,co zrovna dělá,nijak do toho nezasahujte. V podstatě si můžete dát kafe,vše důležité udělá HelloOX za Vás. V některých případech se vyskytl problém,že se HelloOX zasekl při "apllying patches". Ničeho se nelekejte. Stačí dát "Zrušit" a potom spustit HelloOX znovu.

5.) Ke konci se HelloOX zeptá jestli má nainstalovat MoDo. Vřele doporučuji dát "Yes". Kdyby se nedej bůh,něco pos...o,tak budete mít možnost to přes MoDo napravit.....snad :) ...

Videonávod
Aplikace "Mobile Signer"(SignSis) je ke stažení >>ZDE<<

Související odkazy:
:arrow: Oficiální stránka projektu RomPatcher
:arrow: Hack Symbianu ( Rozcestník)
:arrow: Téma o aplikaci RomPatcher a patchování, patche

Základem tohoto hacku je aplikace ROMPatcher+, a v něm tedy ovládáme samotný hack aktivací či deaktivací patche Open4All.
ROMPatcher+ navazuje na předcházející aplikaci ROMPatcher z dílny symbianového guru ZoRna, vývoje se ujal italský programátor Marco Bellino, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Il.socio. Nejnovější verzi ROMPatcheru+ najdete na oficiální stránce projektu.
Na stránkách se nachází mimo jiné i volba "donation", která vybízí k podpoře projektu. Jsem přesvědčen, že tento projekt si podporu zaslouží.
Naposledy upravil prokop dne stř srp 04, 2010 1:14 pm, celkově upraveno 28
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Re: Nový Hack (hack "nehacknutelných FW")

Příspěvekod code v ned říj 11, 2009 10:13 am

Povedlo se :pivo

Jak mam hacknout E71 fw 300.21.012, ktera nejde hacknout?
a) Zmenit product code na 0561100 (cz white), prehrat firmware pres nokia software updater, az se dokonci flash telefon NERESTARTOVAT ani nedavat *#7370"!!
b) nainstalovat Hell02x ver 2.03 (nevim jestli je nutne) - kousne se, zrusit, odinstalovat.
c) nainstalovat Hell02x ver 1.03 do PAMETI TELEFONU, naistaluje se nam ROMPatcher - spustit, zvolit Patch - hacknuto!

pokud nejde muzete zkusit dalsi PC pro E71 ( [RM-346] - 0558791(cz-grey), 0561100(cz-white), 0558792(sk-grey), 0561153(sk-white), 0573301(TM-CZ). Pokud nejde Hell02x 1.03, jeste se me povedl jeden Hack E71ky pres 2.02, chce to zkoset do zblbuti..

thx to HelloOX2 Team (poslal jsem jim par dolacu pres paypal, zaslouzej si je za support)

for prokop: Mozna bych to dal do prvniho postu?
Naposledy upravil code dne ned říj 11, 2009 10:30 pm, celkově upraveno 1
E71 fw 300.21.012 (šla docela těžce hacknout - NÁVOD) + 16GB microSD NOKIA
code
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E71 fw300.21.012

Re: Nový Hack (hack pomocí aplikace HelloOX)

Příspěvekod Andromeda v ned pro 20, 2009 12:48 am

po hacku ma byt pristup do systemovych slozek,ani x-plorerem sem nove slozky nenasel,pak sem jeste delal podle navodu n-gage a tez mi hry hazi errory.safra
Andromeda
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95 8GB FW 30.0.018

Příspěvekod Zdenek444 v ned pro 20, 2009 1:30 am

Tak to ještě nemusí být chyba hacku, máš v X-plore v nastavení zaškrtlé zobrazení skrytých složek? S n-gage může být těch problémů víc, to spíš podrobněji popiš v tématu o n-gage, je tam tuším i verze spojená s podepisováním her pro nehacklé telefony. Pokud to máš nastavené správně, tak to zkus ještě jednou a nevím sice, jaký máš firmware, ale podle mě by stačil i HelloOX 1.03...
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod Andromeda v ned pro 20, 2009 2:26 pm

firmware mam 30.0.018
x.plore-fakt pomohlo zobrazit skryte slozky-to me teda dostalo :shock: :P
v rom patcheru mam jen jednu polozku a to open 4all_rp+(tet ovsem nevim jestly mam zaskrtnout nebo ne aby ten telefon byl hackuntej a mohl sem se pustit do n-gage.
a nakonec unsignet aplikace porad nejdou instalovat. :help: -tak s vypmutym open 4all_rp+jdou instalovat nepodepsane aplikace.vypada to ze hack bych mel :!:
Andromeda
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod miriam6 v ned pro 20, 2009 4:44 pm

položku open 4all_rp+ musíš mít zaškrtnutou, já už zkusila několik aplikací a všechny šlapou vpohodě
miriam6
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia N95 FW 31.0.017

Příspěvekod Andromeda v ned pro 20, 2009 8:13 pm

hack evidentne funguje,n-gage taky ale nemam pristup do private na e: .v x-plore je tam seda slozka a do ni nemohu nic pridat ani ji otevrit.a pro nektere hry je to potreba
Andromeda
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod mila6032 v ned pro 20, 2009 8:31 pm

Najeď na tu složku a stiskni šestku, potom odznač atributy a budeš mít klid ;)
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Andromeda v pon pro 21, 2009 12:51 pm

nelze zmenit atributy souboru
Naposledy upravil mila6032 dne pon pro 21, 2009 3:28 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Odstranění zbytečné citace
Andromeda
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod mila6032 v pon pro 21, 2009 3:25 pm

A máš v rompatcheru aplikovaný patch open4all ?
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Andromeda v pon pro 21, 2009 4:09 pm

heureka v tom to je parada.tak tet mam vse.konecne sem nasel forum,kde se to povedlo :clap
Andromeda
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod NeXteR v stř úno 17, 2010 3:34 pm

jen taková kokotina je normalní že se mně po Hacku objev v X-plore disk Y nebo se mi vytvořil od nečeho jiného ?
NeXteR
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95 8GB

Příspěvekod Smith.F v stř úno 17, 2010 3:47 pm

Ano, je to normální, takový disk skutečně existuje ;)
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod prokop v stř úno 17, 2010 3:58 pm

Je to normální, v podstatě hack přes HelloOX využívá právě disku Y:/ který se za normálních podmínek nezobrazuje.
U telefonů které ho nemají, si ho dočasně HelloOX při primárním hacku vytvoří jako virtuální. To je to, co HelloOX oznamuje jako "Mapping drive...".
Po restartu se ve většině telefonů disk Y:/ nezobrazuje, a myslím že by se měl přestat zobrazovat i v N95/8GB.

Mně se v E71 po klasickém primárním hacku přes HelloCarbide až do restartu zobrazuje disk Y:/ při kopírování souborů/složek. Když primární hack přes HelloOX přeruším, tak se mi do restartu zobrazují disky Y:/ a H:/ (což je logické :D ) . Jsou to jen virtuální kopie disku C:/.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod NeXteR v stř úno 17, 2010 6:34 pm

že je zobrazen by mi ani tak nevadilo, ale při záseku X-plore jsem jeho vnitřek kompletně smazal, nemůže to nějak vadit?
NeXteR
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95 8GB

Příspěvekod Smith.F v stř úno 17, 2010 7:57 pm

NeXter: Disk Y: je za normálních okolností prázdný. Jestli tam něco bylo, byl to nejspíš nepotřebný bordel.

prokop: U mé N82 (a pokud vím, u N95(8GB) je to naprosto to samé) se skutečně fyzicky zobrazuje disk Y:, velikost 1,2MB. Je to epROM pamět. Do hacku není viditelný, po hacku je viditelný stále. Neformátuje se trojhmatem a má nejspíš solidní prioritu - frajeři si tam proto vytvoří \sys\bin, hodí tam installserver.exe a mají to hned po formátu lehčí. Hlavně ale nemají strach z nových FW.
Jak mi ale bylo řečeno, takhle to funguje nejspíš jen na téhle trojici telefonů.
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod shpy00n v pon bře 08, 2010 6:25 pm

Tak jsem byl nucen na mé E51 FW 300.34.56 udělat trojhmat, a zkusil jsem ji hacknout pomocí HelloOX 1.03 a návodu z první stránky...
v bodu 4) se uvádí:
V některých případech se vyskytl problém,že se HelloOX zasekl při "apllying patches". Ničeho se nelekejte. Stačí dát "Zrušit" a potom spustit HelloOX znovu.

I mě se to stalo, zrušit a spustit jsem zkusil asi 5x a stále se to zasekávalo. Napadlo mě, že to asi nemá co aplikovat a proto se to seká, tak jsem nahrál na kartu E:\patches\open4all.rpm. Následně HelloOX dojelo až do konce a telefon je hacknutej.
Možná by můj poznatek pomohl i dalším.. :idea:
shpy00n
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E 51 FW 300.34.56

Příspěvekod Dr. Nebolí to v ned bře 21, 2010 4:05 pm

Potvrzuju funkčnost týhle teorie. Když jsem poprvé hackoval 6220c pomocí Hello OX, ještě první řady, seklo se mi to právě na apllying patches. Bylo s tím dost problémů, a nakonec (už nevím ani jak) se mi to povedlo s pomocí mily vyřešit. Teď jsem přehrál firmware, ale z paměti telefonu mi zmizely aplikace, systémový složky nepřístupný. Nainstaloval jsem Hello OX, už dvojkovej, a všechno proběhlo samo, bez jakýhokoliv problému, žádný komplikace. Nejdřív jsem obdivoval novej Hello OX, jak ho vylepšili, ale potom jsem našel v Rom patcheru patch na vypnutí zvuku fotoaparátu. Ten jsem tam měl před flashem, a evidentně tam zůstal. A když tam zůstal ten, tak tam zůstaly i všechny ostatní, včetně toho Open for all. Právě proto se mi to neseklo a všechno proběhlo v pořádku - došlo mi to až teď po přečtení komentu od shpy00na :) Takže má skutečně pravdu, dost dobrý :class:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod sickboy4000 v pon čer 28, 2010 10:08 am

Netusim, zdali jste to zkouseli, ale kdyz mi moje E66 nesla pomoci HelloOX2 hacknout, zkusil jsem nastavit libovolny motiv, ktery je v Nokii vestaveny a pote zkusil znova hack spustenim HelloOX2 a povedlo se. Ted mam svou E66 hacklou. Prisel jsem na to, kdyz jsem zkousel hackovat E90. Tam to fungovale stejne. Asi mi predtim to doinstalovane schema blokovalo nejaky proces hacku.
sickboy4000
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N82

Příspěvekod prokop v pon čer 28, 2010 11:25 am

Dobrá, a myslím že velice zajímavá informace, díky :wink: :class: . Řekl bych, že tohle moc lidí nenapadlo. Mě by to tedy nenapadlo určitě :D :oops: , a to jsem zkoušel ty celkem obvyklé i když snad pro někoho méně známé triky z podobné kategorie - "zkus to s čistou kartou", "zkus to při nabíjení", " zkus to v telefonu přepnutém do angličtiny" apod.

Mám ještě pár doplňujících otázek:
  1. Co znamená "E66 nesla pomoci HelloOX hacknout" ???
  2. Jaký přitom měla firmware?
  3. Byla mezi posledním hackem a tím předchozím pokusem formátovaná?
  4. Co to bylo za doinstalované téma, a kolik témat jsi v té chvíli měl nainstalovaných?
Jinak ale platí to, co jsem psal několikrát o kousek výš v souvislosti s E63, E66, a E71. Na všech třech to mám ověřené z více zdrojů, na několika kusech E66 a E71 i osobně - s různými firmware a vícekrát. Hacknout přes HelloOX jdou, ale je tam ta závislost "verze fw vs. verze HelloOX" a "verze fw vs. formát disku C:/". Pokud by se potvrdilo, že ty jejich "problematické" fw není potřeba po formátu reflashovat, ale stačí zvolit originální téma, tak by sis asi zasloužil dostat metál.
Myslím že během pár dní se dostanu k jedné E66 se starým firmware 102.07.81, tak si na ní ověřím jestli by nešla hacknout přes nemodifikovanou verzi HelloOX 2.03 s originálním motivem. Já mám sice v E71 taky stovkový fw, ale nic v tomhle směru neověřím, protože před časem v ní došlo k nějaké anomálii, resp. snu snad každého zkušenějšího majitele symbianového telefonu :D - mám jí nonstop hacknutou. To jsem sice měl samozřejmě i dřív, ale já jí teď mám hacknutou a 100% nemám aktivní vůbec žádný hack :shock: (ještě disk Z:/ prosím.... :pray :D )

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod sickboy4000 v pon čer 28, 2010 2:22 pm

Takze jeste upresnujici odpovedi
1. Co znamená "E66 nesla pomoci HelloOX hacknout" ???
To znamena, ze E66 s verzi FW 400.21.013 a novejsi FW 410.21.010 a HelloOX2 verze 2.03 se mi zastavi hack u Unpacking file...
2. Jaký přitom měla firmware?
Aktualni FW 410.21.010
3. Byla mezi posledním hackem a tím předchozím pokusem formátovaná?
Nebyl zadny format mezi pokusy. Ani u E90 ani u E66, s doinstalovanym tematem nefungovalo, prepnul jsem motiv na originalni motiv telefonu a u obou (E90 i E66) se hack podaril, nainstaloval ROM Patcher a nasledne hlaska "hacked."
4. Co to bylo za doinstalované téma, a kolik témat jsi v té chvíli měl nainstalovaných?
Mel jsem asi 5 ruznych doinstalovanych temat, nastavene bylo Turquoise, zmenil jsem na Grey Steel (originalni motiv) a nasledne spustil HelloOX2.
Turquoise motiv
Obrázek
sickboy4000
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N82

Příspěvekod x.luciferka v pon črc 19, 2010 11:32 am

Ahoj všem,
chtěla jsem se zeptat, chci do své Nokie N96, verze FW 30.033 dostat prográmek Power MP3 a Resco Photo Viewer. I když jsem je ocertifikovala, tak instalace neproběhne, protože se zobrazí zpráva "nelze instalovat aplikaci od nedůvěryhodného dodavatele" .

Telefon mám cca týden, koupila jsem ho použitý, tak si myslím, že telefon ještě není hacknutý. Je potřeba tedy telefon hacknout, abych tam dostala různé prográmky? Nebo pouze hacknout symbian a jak?

Po pravdě jsem přečetla milion informací na různých fórech, ale nikde jsem se nedočetla nic konkrétního, všude milion prográmků, ale opět jsem nenarazila na ten, který by byl přímo pro hack Nokia N96.
Můžete prosím někdo poradit? Začínám z toho totiž už být dost zblblá...

Děkuji předem!
x.luciferka
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N96

Příspěvekod prokop v pon črc 19, 2010 12:35 pm

Obrázek
x.luciferka píše:Je potřeba tedy telefon hacknout, abych tam dostala různé prográmky? Nebo pouze hacknout symbian ... ?

V podstatě jde jen o slovíčka, takže je to jedno a totéž. Ale přesnější je termín "hacknout Symbian" .

Hack symbianu je při instalaci nutný jen u relativně málo aplikací, spočítala bys je na prstech. Těch které pro svůj běh hack potřebují, už je o dost víc, ale drtivá většina ho nepotřebuje vůbec. Ty uvedené dvě určitě ne. Zkus je nekrást :wink:
x.luciferka píše:...nikde jsem se nedočetla nic konkrétního, všude milion prográmků, ale opět jsem nenarazila na ten, který by byl přímo pro hack Nokia N96

Opravdu nikde nic konkrétního? Nevěřím ti :D
Co třeba Hack Symbianu (Rozcestník) ? :idea: → takže první příspěvek právě v tomhle tématu :wink:

S tou hláškou bych to prozatím viděl na dvě možné příčiny:
  1. Ty aplikace už před tebou někdo ocertifikoval pro svoje vlastní IMEI. Řešení:
    • Opatřit si instalační soubor jinde (nekrást, nebo např. na tomto fóru :D ).
    • Nebo odstranit certifikát, tím tě ale jako začátecnici nechci zatěžovat.
  2. Ty aplikace jsi ocertifikovala certifikátem který nemá to správné oprávnění. Řešení:
    • OPDA certifikát je ten správný (doporučuju pro všechny případy přečíst si pozorně první příspěvek v tom tématu).
    • Nebo hack Symbianu + installserver. Viz ten první příspěvek v tomto tématu.
Tyhle dvě příčiny bývají nejčastější. Může jich být ještě několik, ale jsou to spíš vyjímky. Takže to zkus podle toho co jsem zatím uvedl a když to nebude ten správný cíl, tak se ozvi a zkusíme něco jiného (v nejkrajnějším případě se můžeš těšit na tvrdý křížový výslech s následnou psychickou i fyzickou újmou :D )

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod x.luciferka v pon črc 19, 2010 1:03 pm

uffff, tak to je vyčerpávající odpověď, děkuji moc!!! :-) :class:

jak říkám, přečetla jsem toho na fórech hodně, ale pak už jsem se absolutně neorientovala a nechtěla jsem se do toho pouštět, dokud nebudu vědět na 100% co a jak :-) přeci jen to není "sranda"

aktualizace fw jsem taky zmákla podle návodu, tak myslím, že i tohle by se dalo :-)
ale pokud není potřeba vyloženě ten hack, tak zkusím ocertifikovat přímo na OPDA a pak dám vědět ;-)

Zatím straaaašně moc díky!!! Pak dám vědět jak jsem dopadla
x.luciferka
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod x.luciferka v stř črc 21, 2010 8:53 am

Tak jsem nakonec stahla prográmek jinde a povedlo se :-)
Každopádně děkuju ještě jednou za radu :-)
ono málokdy se v daném tématu dá tak dobře vyznat a najít opravdu ten správný prográmek, který nainstalovat půjde bez problémů :-( většinou je tam milion verzí a pak je to pokus omyl :-)
ale jsem ráda, že se nakonec podařilo :-) :class:
x.luciferka
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v stř črc 21, 2010 9:29 am

Gratuluju.
O "většinou" ti toho moc nepovím, ale v prvním příspěvku je zde tučně, červeně a velkým písmem zvýrazněný polopatický tříbodový návod , takže ... Prostě nechápu v čem ses nemohla vyznat :shock: . Jednodušší už to být nemůže (snad jen vypustit z návodu 4. bod :D )
Předpokládám, že tím "prográmkem" máš na mysli aplikaci HelloOX 2.03. V HelloOX2.03 stažené odsud chyba 100% není.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod karolE51 v stř říj 27, 2010 10:36 pm

E66 fw 500.21.009 dnes ha*knuta cez helloOX v.2.03 (verzia unsigned) stiahnutej z oficiálnej stránky HelloOX (podpísané v PC) bez problemov, trvalo to len par sekund. Instalovane teda na cisty telefon (po aktualizácii cez NSU a bez karty). Rompatcher po hacku nebolo vidno. Tak som naformatoval kartu v PC (obsah zálohoval), vložil do mobilu, znova format karty v mobile. Potom v PC som cez citacku okopcil instalacku rompatcheru na kartu, zlozku patches s potrebným obsahom tiez a nainstaloval z karty nanovo. Ide to vsetko ok, ziaden problem. Mam z toho radost. A este nieco: Open4All_RP+ mám v zlozke patches 2x. Jeden som si tam nakopcil ako obsah povodnej zlozky PATCHES a ten druhy je zrejme vsledok instalacky, lebo ked som instaloval rompatcher, vyskocila hlaska, ze tam uz je. Tak som preinstaloval a hotovo. Je zaujimave ze funguju obidva a ze sa nezmenil nazov jedneho z nich... Ale zaklad je, ze E66 je aj s novym fw znova "normalny".
E51 h*ck (certifikát od šuldy) fw 410.34.001
E66 h*ck fw 510.21.009
čerstvý Samsung Galaxy ACE od O2
Všetky aplikácie, mnou zverejnené, sú určené výlučne na experimentálne účely.
Na linky čo tu dávam kľudne urobte mirrory, nech sa to nestratí
(na vlastnú zodpovednosť samozrejme)
karolE51
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Nokia E51,E66

Příspěvekod Daddes v ned lis 28, 2010 11:36 pm

Ahojte...mam jeden problem a to u nokie x6. Skoušel jsem ji Hacknout a pži instalaci installing root cert... se jen načitala. Po opakovanem zrušeni, jse mi do telefonu nainstaloval nejakej Hack a x-plore se mi zviditelnilo je složka E . Ale při vypnuti a naslednem zapnuti mi po chvili napiše...Chyba systemu. tak jsem tel. restartoval do tovarniho nastaveni a pořad mi to vyhazuje chybu systemu. Dekuji za pomoc
Daddes
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia x6, Hacked

Příspěvekod 2mini2 v úte pro 14, 2010 12:30 am

mam skoro totez problem u nokie E63, kdy pri spusteno helloOX 2.03 se zasekne na instaling root cert.. . Prosim poradtecelkem specha a kdyby ste mi poradili jinou moznost jak E63 hacknout nebudu se zlobit (poprve asi pred rokem se!mi hack poved na poprve bez jakeho koli problemu tak nevin) zadam vas proto o radu
2mini2
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: NOKIA E63

Příspěvekod šulda v úte pro 14, 2010 6:57 pm

Ono je to kucí o tom že ste lenivě shnilý si o tom něco přečíst :tyty: To že si takto hackoval před rokem s tebe profíka nedělá. Jedinou radu mám, alou do prvního postu :tyty:

Už se těším na vánoce, snad budu mít trochu času zajít :lol:

Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Další

Zpět na Symbian i Java aplikace