Nový Hack (hack pomocí aplikace HelloOX)

Aplikace pro 9.x telefony

Re: Nový Hack (hack pomocí aplikace HelloOX)

Příspěvekod 2mini2 v úte pro 14, 2010 10:32 pm

jenze ja mam tento clanek precteny cely vim za na hore je napsano : jeli zaseknuto na APLLIYNG PATCHES dejte zrusist a znomu no jenze me to nefunguje zrusil jsem to uz takle nejmin 50x (bez srandy) a porad nic navic mi to hlasi u 2.03 ..... Root ceet....... Prosim o pomoc nepomohlo ani ono zminene nakopirovani open4all do slozky na E:patches(tuto slozki jsem tam ani nemel tak jsem si ji vytvoril sam)
2mini2
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: NOKIA E63

Příspěvekod vasikk v stř pro 15, 2010 12:12 am

Daddes:
Jakou verzi FW máš? 11?

2mini2
"Nokia E63 verze řady 1.x.x pouze přes HelloOX v1.03 nebo neoficiální modifikovanou HelloX v2.03; verze 400.21.010, 400.21.013 (a pravděpodobně i 500.21.009 - zatím neověřeno) po prvním formátu už hacknout nelze. Po reflashi firmware opět hacknout lze. Verze 1xx.xx.xxx jdou hacknout pouze pomocí HelloOX v1.0.3 a předchozí metodou."

Cl pročíst Hack Symbianu (Rozcestník)????
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Danielss v sob pro 18, 2010 6:06 am

Zdravím , mám Nokii E5 ( FW 042.007 ) a i když mám nastavený vše tak jak by asi mělo být (instalace aplikací vše a ověření cerifikátu vypnuto ) tak mi stejně při instalaci podepsané aplikace píše Chyba Certifikátu?
Danielss
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8-00 (025.007 Hacked by IAL )

Příspěvekod šulda v sob pro 18, 2010 7:23 am

Nevím co to dělá tady a seš registrovanej dost dlouho na to abys to tu znal :tyty: Taky si myslím že bys mohl vědět o tom že chybové hlášky jsou důležité a je třeba je psát přesně a celé :tyty: Pokud se jedná o hlášku "Chyba certifikátu. Kontaktujte dodavatele aplikace." tak chceš zřejmě instalovat unsigned aplikaci (jen tipuju protože si nám nic neřekl) kterou je třeba buď certifikovat, či mít hack u kterého je jednou z možností použití instalserver k instalaci unsigned aplikací. Vše tu na fóru je a doporučuju ti vrátit se nazpátek do února kdy ti přišel aktivační email a v něm velmi užitečné odkaz-y na rady. Jak znám lidi kteří položí takovouto otázku po téměř roční přítomnosti a když se podívám na tvé posty na fóru tak je mi jasný že je ti to fuk a taky ses tu vůbec nerozhlédl abys věděl co a jak. Občas něco sosnout a alou :evil: Takže začni tím že si něco zjistíš o certifikaci aplikací v "Certifikace aplikací, instalace nepodepsaných aplikací" a dál pokračuj hltáním vědomostí např. z FAQ atd. :mrgreen:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod Danielss v sob pro 18, 2010 7:40 am

zkoušel jsem instalovat helloox , a bylo to podepsaný opda certifikátem...

Certifikát dosud není platný nebo je prošlý , nebo není správně nastaven telefon.

Mi to píše přesně :)

edit. už mi to jde :D , zpočátku mě nenapadlo změnit datum v mobilu o rok dopředu , když změna o rok dozadu nepomohla :D...
Danielss
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8-00 (025.007 Hacked by IAL )

Příspěvekod hhitmen v pát pro 24, 2010 9:31 am

Mel bych maly dotaz :)
Mam tu samsung i8510 aktualizoval jsem na nejnovejsi verzi....a helloOX 2.03 se uz nechyta :( mate nejakou radu cim by to slo? dekuji :)
hhitmen
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Samsung i8510 innov 8

Příspěvekod molop28 v úte pro 28, 2010 11:56 am

Zdravim všechny... snad jsem četl pozorně a nikde jinde to není, ale po instalování aplikace vše ok, i podle přiloženého videa, až na jednu maličkost... nikde se mi neobjeví nainstalovaný Rompatch+.Aplikace skončí, vše asi jak má být, ale ta poslední věc.... :cry: nevíte někdo co s tím???
molop28
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia E75

Příspěvekod dragoonss v čtv pro 30, 2010 6:47 pm

:idea: To Mě taky..... a newim co stim..... kdyby Ti někdo poradil tak dej vědět ;)
dragoonss
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N85

Příspěvekod molop28 v ned led 02, 2011 11:50 pm

Tak vyřešeno, snad to pomůže..., při spuštění aplkace HelloOX jsem držel levé výběrové tlačítko - celou dobu, co aplikace běžela, pak už se jen na konci zeptá, jestli chci rovnou do RP+ a HOTOVO! :class:

Jedná se teda o problém, proč po instalaci HelloOX se neobjeví RomPatch+...
molop28
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia E75

Příspěvekod dragoonss v úte led 04, 2011 4:37 pm

no tak to mě to teda nepomohlo..... Newíte něgdo co stím????? :?
dragoonss
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v pát led 07, 2011 9:19 pm

>molop28:
Zdravím.
Ono to není nic vyjímečného, několikrát se tu o tom psalo, a jinde taky. Jenže nedávno zde kolegové opět uklízeli (tenhle topic narostl tuším na ±15 stran) a asi to tu nedopatřením nenechali. Většinou pomůže několikanásobné opakování, nebo reinstalace HelloOX.
Nicméně tvoje zkušenost je zajímavá. Mohl bys to prosímtě ještě znova zopakovat bez toho držení levé softkey a pak opět s ním? Já osobně si totiž myslím že jde o pouhou náhodu, ale jestli se to potvrdí, tak to přidám do úvodního postu.

>dragoonss:
No, informacemi zrovna nesršíš. Zato vypatlanština by ti koukám docela šla :? Takže:
  • Několikrát přeinstalovat HelloOX, a celou proceduru opakovat.
  • Několikrát přeinstalovat HelloOX včetně restartů, a celou proceduru opakovat.
  • Několikrát přeinstalovat HelloOX včetně restartů a instalací na jiný disk, a celou proceduru opakovat.
  • Přeinstalovat samotný RomPatcher. Instalační soubor je ve složce E:/HelloOX. Případně přeinstalovat jinou verzí RomPatcheru.
Dále, pokud to nepomůže: Nainstaluj JbakTaskman, zkus RomPatcher spustit přes něj a dej vědět jestli jej vůbec našel.
Pak uvidíme, a možná zkusíme jestli by nepomohla jedna modifikace HelloOX.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod dragoonss v stř led 12, 2011 5:12 pm

hm seš docela výmluvnej a posuzuješ lidi podle psaní,ale budiž...... zkoušel jsem už všechno možný ale nic Mi v tom zkur..... telefonu nejde..... prolezl jsem snad 4 fóra a nikdo Mi nedokáže říct co stím......

Pak bych se chtěl optak. Všude se píše o složce E: patches...... ta má být pevná nebo si jí každý dodělal......
Nejsem technik na počítače ani mobily tak jestli Mi někdo poradíte tak děkuju....
dragoonss
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Rusnak-COBRA v stř led 12, 2011 9:34 pm

4 fora... vies, nejde o to kolko a kam toho napises (tu zrovna fakt informaciami nesrsis a cakas rady?) ale o to kolko toho kde precitas a co vyskusas. bohuzial ako vidim, kedze pindas aj po adminovi, nema dovod sa s Tebou bavit. Ty nieco potrebujes, nie my... a my mame robit support zadarmo a este v nalade ktoru tu vytvaras? :) dakujem, nie.
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Příspěvekod protonaut v čtv led 13, 2011 10:08 am

@dragoons: priteli... zkus misto toho fnukani konecne popsat situaci a kroky ktere jsi podnikl. Zacit bys mohl treba s tim ze si tu slozku vytvoris, prestoze si myslim ze to nepomuze. Ale neuskodi. A predevsim s tim co ti uz napsal Mr.Prokop, a na co jsi zde dokazal zareagovat jen dalsim fnukanim a psanim hlouposti. Ver ze to s tebou mysli dobre, a jsi zde v tech nejlepsich rukach.
Nejsi tedy technik na PC a dokazes byt trebas dobry zemedelec, ale dosud jsi se zde v moc dobrem svetle nepredvedl. Podle zpusobu vyjadrovani se da nekdy velmi rychle a dobre vytvorit odhad co a kolik toho ma clovek v hlave, vis? A to je nejdulezitejsi prvek pri posuzovani jaky ten clovek vlastne je. Cim vice se vyjadruje, tim vice se toho take da posuzovat. Tak zkus napravit ten prvni dojem ;)
Anebo bez fnukat zase nekam jinam. Trebas ti tam dokazou pomoci povestni jasnovidci s kristalovymi koulemi zminovani dokonce i ve zdejsich pravidlech, ktera jsi zajiste cetl. Jestlize jsi se na tech 4 forech ptal stejnym zpusobem jako tady, tak se nemuzes divit ze ti nikdo nedokazal rict co s tim.
Tohle forum mi hodne dalo. A proste me hrozne bavi :-) . Hlavne ti lidi kteri mysli. I ti kteri nemysli :-) .
Dikes.
protonaut
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N91, E5, E7, iPhone, HTC...

Příspěvekod dragoonss v pát led 14, 2011 6:12 pm

takže kluci..... Nainstaloval jsem hello ox2. Celá instalace proběhla v pohodě,ale když jsewm začal hledat romPatches tam jsem ho nikde nenašel. Tak podle rad jsem nainstaloval x-plore a složka HelloOX se tam objevila. Tak jsem ji otevřel a našel instalačky: activefilesystem.sisx
moveinstallserver.zip
rompatcherplus.sisx
updaterD.sisx
SwicertStoreUpdater.zip
Active jde nainstalovat s dodatkem že to není určený pro můj telefon. To je jediný co jde. Ostatní .sisx píšou chyba certifikátu. Zkoušel jsem to přes cer.key v počítači a napíše Mi to že Není požadovaný přístup aplikace......

Stahoval jsem si RomPatches i Sólo RomPatches_2.3 a _2.5 a též to nefunguje........
Taskman Mi nenajde rompathes a ani x-plore.........

Instaloval jsem to jak přes Pc suite tak normálně v telefonu. Telefon jsem vypínal,restartoval, stahoval jsem HelloOx2 i z jiného serveru a nic...

Celou složku HelloOx jsem kopíroval jak na kartu tak do tel......
dragoonss
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pát led 14, 2011 8:20 pm

kamoško... vsetko mozne si skusil, okrem spustenia toho nainstalovaneho HOX2, ze?
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod prokop v pát led 14, 2011 9:44 pm

>Rusnak-COBRA:
no, já myslím že z výše uvedeného se dá usuzovat, že dragoonss i tentokrát HelloOX spustil :wink: . Ono zase - přece tu po něm nemůžeme chtít aby napsal taky že telefon nabil, zapnul, v kolik hodin... :D

>dragoonss:
OK, něco mám teoreticky připravené, ale je dost možné že bude potřeba zkoušet nějaké variace.
Zkus tohle:
  1. Odinstaluj HelloOX přes Správce aplikací. Pokud ti poté zůstane na kartě složka E:/HelloOX/, tak ji přejmenuj (nebo přesuň či smaž)
  2. Ocertifikuj a nainstaluj tuto verzi HelloOX, a spusť ji:
    (Odstraněno, tohle mělo význam jen pro dragoonse. Doufám že si těch dalších 14 lidí apoň přečetlo ReadMe :D )
  3. Pokud opět neuvidíš spouštěcí ikonku RomPatcheru, nebo dojde k nějakým jiným potížím, tak restart atd viz výše, i s tím držením levé soft klávesy.
  4. Jestli ani to nepomůže, znova spusť HelloOX (myslím tím tu nově instalovanou verzi), ale ve chvíli kdy se ukáže "Mapuji disky", tak operaci zruš pravou soft klávesou.
  5. Pak otevři složku E:/HelloOX/ (pro jistotu: mám tím opět na mysli tu novou, ne tu původní. Nelekni se taky trochu většího počtu disků), a z ní nainstaluj soubor dummy.sisx.
  6. Poté rozbal soubor installserver.exe z archívu E:/HelloOX/installserver.zip do složky C:/sys/bin a restartuj telefon.
  7. Pokud se nepletu, tak v téhle chvíli už budeš moci instalovat nepodepsané aplikace, ale hack ještě stále nebude funkční.
    Takže nainstaluj RomPatcher ze složky E:/HelloOX/ a doufej že se už ukáže spouštěcí ikonka.
    Teoreticky je taky možné, že hack už bude fungovat, ale pořád ještě nebudeš vidět tu spouštěci ikonku RomPatcheru. V tom případě zkus spustit Rompatcher přes X-plore kliknutím na soubor !:/sys/bin/RomPatcherPlus.exe.
Neručím za to, že to bude fungovat, ale myslím že je velká šance že ano. Kdyžtak zkusíme dát dohromady nějakou podobnou variantu. Jestli teď nic z výše napsaného nepomůže, nebo pokud něčemu nebudeš rozumět, tak dej vědět. Nedělej teď ale prosím nic dalšího ohledně hacku na vlastní pěst. A taky pokud se ti telefon restartuje, vybije, nebo ho prostě vypneš a budeš chtít pokračovat dál později, tak to potřebuju vědět. Kdyžtak mi pošli v SZ IMEI tvého telefonu.
Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc: proběhlo v těch tvých předchozích pokusech po spuštění HelloOX vše až do konce? Zajímá mě především "Installing RomPatcher", "Applying patches" a " Install Modo?".
Jestli si nejsi jistý, tak to s tou oficiální verzí teď neopakuj, ale potřebuju vědět, jestli to v té upravené verzi proběhne takhle: "Extrahuji soubory → Mapuji disky → Instaluji rootCerts → Instaluji Rompatcher → Aplikuji patche → Přesouvám installserver → Instalovat Modo?(doporučováno) → Mažu nepotřebné soubory → Hotovo. Můžete odinstalovat HelloOX."

dragoonss píše:Zkoušel jsem to přes cer.key v počítači a napíše Mi to že Není požadovaný přístup aplikace.....

no, napřed si trochu si rýpnu (nic ve zlém): Kdybych náhodou nevěděl která bije, tak bych z tvého popisu byl tak trochu vedle :D .
Ale o to nejde, spíš jsem ti chtěl říct, že certifikovat v téhle chvíli aplikace tohoto typu nemá smysl. Dokud nebudeš mít upravený installserver v C:/sys/bin/ nebo aktivní InstallServerPatch, tak tyhle aplikace nepůjdou nainstalovat - právě proto, že ještě nemají zajištěný přístup do systému.

Menší OT Magory a pro majitele N85: je v ní funkční installserver.exe? Myslím že ano, ale pro případ že by dragoonss potřeboval další rady, tak by bylo dobré to vědět najisto. Jestli se nepletu, tak se to dá zjistit jednoduše tak, že se v N85 hacknuté přes HelloOX v RomPatcheru aktivuje InstallServerPatch. Pokud přitom RomPatcher spadne, tak funguje installserver.exe. Prosím Magory o případnou opravu nebo doplnění, já už si to moc nepamatuju.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod dragoonss v pon led 17, 2011 4:41 pm

--prokop: tak jak Tě zajímá průběh instalace. Tak to končí "Extrahuji soubory → Mapuji disky → Instaluji rootCerts
dragoonss
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod dragoonss v stř led 19, 2011 3:00 pm

Ať dělám co dělám tak install.......exe nemůžu najít.
Po instalaci tohoto Hacku se Mi občas zasekne Paměťová Karta a nejde restartovat tel. jen úplně vypnout......
dragoonss
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Rusnak-COBRA v stř led 19, 2011 6:18 pm

ak si zobrazis skryte a systemove subory v niekotom suborovom manazeri, tak installserver bude v C:\SYS\bin
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod dragoonss v pát led 21, 2011 3:36 pm

Já mám jen SwiCertStoreUpdaterD.exe
Když to otevřu Tak vylítne červeně Prohlížeč nenalezen
dragoonss
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod johanis v sob bře 19, 2011 9:26 pm

Chlapi, prosím, nějaký tip? Hacknul jsem někdy loni 5230 V12.0.089 bez problémů a teď se pokouším zlomit novou s V20.0.005 a nejdříve jsem končil na "unpacking file" a nyní jsem (ani nevím jak) pokročil na "Installing root cert..." a to vše s restarty, změnami témat a pod.
Napadá někoho něco? Předem dík ;)
johanis
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Rusnak-COBRA v sob bře 19, 2011 10:00 pm

najdi si tu temu o PNHT flash hacku, a potom zajdi aj na fwromky.4shared.com
nastuduj si nove navody, lebo spovob ktory pouzivas je uz "neplatny"
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod -Fo×- v čtv bře 24, 2011 7:51 pm

Pic zravim všechny na foru

Prosim o radu nedaří se mi hacknout Nokii 6220 classic FW5.15 nema na to nikdo nejakej postup helloox2.03 jde na istalovat všechno proběhne jak ma ale ROMpatcher nikde neni važne nwm telič uvidim až v pondělí tak to proskoumam víc ale je to divný předem dík za rady
-Fo×-
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N95 8GB 35.0.001

Příspěvekod Rusnak-COBRA v čtv bře 24, 2011 8:43 pm

no jestli nemas telefon v rukach, co po nas jako chces? nechci byt hruby, ale radit takhle neco...
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod -Fo×- v čtv bře 31, 2011 6:07 pm

tak se omlouvam že tu spamuju 6220c 5.15 de bezproblému hacknout s HelloOX 2.03
-Fo×-
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N95 8GB 35.0.001

Nokia E52 + Hello OX 2.03 = unpacking files...

Příspěvekod zoltinho v pon kvě 16, 2011 9:05 pm

Nainstaloval jsem do Nokie E52 HelloOX 2.03, při spuštění skončí na nekonečném "unpacking files".

V nějakém návodu bylo uvedeno s vykřičníkem, že se HelloOX ma NEMA nahrat do paměti telefonu, což mi nastavit na E52 před instalací nešlo.

Teď zjišťuju, že to tím nejspíš vůbec nebude, že na Hello OX můžu zapomenout.

Je jediná metoda nahrání "hacknutého softwaru" metodou PNHT? Nebo se nějaká nová rýsuje na obzoru?
Dá se po tomto "nahrání" nějak dostat do stavu před přehráním?
Nějaké soukromé zkušenosti s touto metodou?

Přijde mi zbytečné jít do takového rizika kvůli vypnutí zvuku telefonu při focení...

Díky
Naposledy upravil zoltinho dne pon kvě 16, 2011 10:56 pm, celkově upraveno 1
zoltinho
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia 6220c

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pon kvě 16, 2011 9:30 pm

najdi si metodu JUSTHACKIT! je tu na fore ;)
HelloOX2 nejde lebo mas uz novsi soft a PNHT flash hack metoda nie je pre E52 velmi bezpecna.
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Tribute to COBRA

Příspěvekod zoltinho v čtv kvě 19, 2011 10:52 am

Sice to je ted asi OT spam, ale ja sem musim proste napsat, nevim kolik ti je a kolik denne vypiješ piv, ale COBRA, ty jsi borec. Tematem hackovani, Sigic mapy etc jsem se zabyval asi pred rokem na moji 6220c, a ty jsi vzdy hned reagoval čistě stručně jasně. A děláš tak i pro ty, co vypadají, že na škole nikdy češtinu neměli. Nyní po pár vteřinách, aniž bych věděl co je nejlepší, mám hacknutý i kamarádovo E52.

Do PM jsem Ti to nenapsal, jen at to tu kazdy vidi, kdybych stare telefony neztracel, tak ti je začnu hned posílat:)
Tvému koníčku zdar, you are the best.
zoltinho
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia 6220c

Příspěvekod Rusnak-COBRA v čtv kvě 19, 2011 3:48 pm

Ďakujem za tento milý OT. Kvôli tomuto sa to určite oplatí robiť :P
P.S.: Primárne som Rusnak, COBRA je len môj avatar ;)
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

PředchozíDalší

Zpět na Symbian i Java aplikace