Kompletní Reinstal

Co se nevešlo do jiné Maemo & MeeGo kategorie.

Kompletní Reinstal

Příspěvekod tomasja207 v úte bře 08, 2011 8:55 pm

Ahoj, zajímalo by mě jak udělat kompletní "restart" neboli reinstal telefonu, aby se smazali všechny složky nastavení, prostě aby telefon byl jak při koupi jelikož když přehraju SW na novější nebo na stejnej tak mi všechno nastavení zůstane a složky v mobilu.
tomasja207
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N900

Re: Kompletní Reinstal

Příspěvekod Potkan007 v pon bře 14, 2011 6:18 pm

Touhle dobou už by nemělo být nutné provádět složité reinstalace přes flasher. Pokud se nemýlím, když v nastavení klikneš na horní lištu a vybereš "Obnovit původní nastavení" i "Vymazat paměť přístroje", tak bys měl mít snad všechno pryč.
Nejlepší bude to přehrát klidně přes NSU (smaže nastavení a aplikace) a přejet to v nastavení položkou "Vymazat paměť přístroje"- to smaže 32GB paměť.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod pinda2 v stř čer 29, 2011 3:57 pm

A není možné že když to udělam jen "onovením původního nastavení" přeinstaluje se to na FW se kterým to bylo prodávané? MyDocs se asi přemaže to nezpochybnuji ale ohledně té verze FW nevím.Zrovna se ho chystám flashnout tak to prubnu podle Potkana a pak dám vědět.
Jinak netušíš jak je možné že mi začal blbnout správce aplikací a nejde z něj nic instalovat.Nejdřív provede kontrolu aktualizací a repozitáře jsou v pohodě ale pak napíše že nemám žádné repozitáře a nejde s ním nic dělat.
Už se s tím peru nějakou dobu a dnes jsem se naštval a flashnul ho jenže po obnovení nastavení to dělá zas tak to smáznu všechno a uvidím.
T.

Tak verze FW se nezmenila ani když jsem to uvedl do továrního nastavení pomocí funkce zde psané.
T.
pinda2
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N900

Příspěvekod com-r v pát lis 04, 2011 8:14 am

Myslím že u mě tento problém způsobila aplikace apdownloader přebere správu repozitářů jak jsem tak pochopil.... i po smazání je problém podobnej.
Občas repozitáře jdou nebo to prostě končí chybou....
com-r
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: n900

Zpět na Ostatní