Kde koupit novou N900?

Co se nevešlo do jiné Maemo & MeeGo kategorie.

Kde koupit novou N900?

Příspěvekod rozik.l v čtv črc 07, 2011 9:56 pm

Tak mi tel začal odmítat telefonovat a musel na reklamaci. Servis tel neopravil a vrátil zpět se zprávou, že nepřišel díl... Na smíchově mi vrátili prašule a když jsem se zeptal zda nemaj novou devítistovku tak mi zdělili že už jí delší dobu nenabízej, že byli dost poruchový a bla bla. Teď koukám na netu a nemůžu najít kde maj skladem.. Skladem teda jsou na dvou e-shopech, ale na 99% šedivky a o tu nemám zájem... Zbytek je psanej do týdne v e-shopu, ale ani těm zatím nějak nevěřím...

Kdo má typ kde by se nechala ještě koupit nějaká ta poctivka? Přece jen jsem si na ní zvykl a nechce se mi jí měnit :-(

Edit: Popřípadě co byste koupili místo N900? Ať koukám na cokoliv tak mě zatím nic nezaujalo...
rozik.l
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N900 ke vší spokojenosti :-)

Re: Kde koupit novou N900?

Příspěvekod Potkan007 v čtv črc 07, 2011 10:21 pm

Jestli jsi našel 1-2umobil.cz, tak těm se obloukem vyhni, měl jsem od nich N73 ME, kterou obrali o téměř všechno příslušenství a ještě mi prodali jako ME stříbrnou, nešla, šel jsem vrátit, dostal jsem další nefunkční a až třetí v černé šla.
S koupí nové české N900 bude hodně velký problém, sám jsem zatím nic nenašel. Není se čemu divit, je to 2 roky starý telefon a prodejci asi nebudou šťastní z mobilu v takové ceně s mizivou šancí prodeje na skladě.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod rozik.l v pát črc 08, 2011 9:15 am

No přesně toho jsem se bál když jsem šel telefon vrátit :( Nejdřív jsem měl radost s vidinou, že mi vrátěj plnou cenu a tel koupim za polovinu, ale ted bych klidně i připlatil :-(
Bohužel stále nevidim nějakou rozumnou alternativu. Když už mi něco padne do oka tak to má blbej displej, nebo nemá klávesnici a nebo něco chybí.. Jestli N900 neseženu tak na ní budu hodně dlouho myslet...
rozik.l
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Potkan007 v pát črc 08, 2011 2:35 pm

Pokud bys upřednostňoval CZ distribuci před úplně novým mobilem, tak bych se klidně podíval i na aukční servery po něčem označeném jako nové (takže měsíc používané) s tím, že bych po majiteli požadoval kvalitní fotky klávesnice a celého telefonu a předání by proběhlo jedině osobně a bez spěchu aby sis mohl být úplně jistý co kupuješ.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod rozik.l v pát črc 08, 2011 3:17 pm

Vidím to tak, že to bude asi jediná možnost. Ještě zvažuju variantu z unie nebo USA i za cenu toho, že bude omezená nebo dokonce žádná záruka.. Nevim, nevim mám z toho hlavu v pejru a zvažuju každou možnost.. Tuto situaci nepřeju nikomu kdo si na devítistovku zvyknul-rozumná náhrada prostě zatím není a bejt na 7250i je prostě horor :( :D I když signál a baterka je unikátní (ale nic víc už nenabídne) :-D

edit: Tak jsem sehnal poslední kousek v jednom kameňáku na Kladně :-) Je to sice šedivka, ale řekl mi na rovinu jak to bude ze zárukou a tak jsem jí vzal :-) Kdyžtak vím která výloha je jejich :twisted:

Paradox je, že když jsem kupoval první N900 tak jsem chtěl anglickou klavesnici. Teď chci zase tu českou :D Ale i tak mám vela radost a budu jí střežit jak svou mladší sestru 8-)
rozik.l
Uživatel
Uživatel

Zpět na Ostatní