Game API

Hry pro pro telefony s OS s60v3, v5 a S^, + Java hry

Moderátor: Game Moderátor

Game API

Příspěvekod mtaudy v ned led 02, 2011 9:11 pm

Zdravím,nevím jestli jsem ve správném tématu,kdyžtak prosím o přesunutí. Potřeboval bych poradit:najednou mi nejde ani jedna hra od Polarbit,možná jsem něco důležitýho smazal,protože předtím normálně šly. Vím že musím mít v telefonu 'gameAPI', tak jsem to hledal a našel pouze API-bridge. Chybí mi teda to 'game..' nebo je to ono a chybí mi něco jinýho? Děkuju moc za odpověď a omlouvam se,jestli jsem tu mimo.
mtaudy
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia n9

gameAPI

Příspěvekod prokop v ned led 02, 2011 11:40 pm

Jestli je to tu správně nebo ne, bych radši nechal na posuzení kolegům kteří se starají o sekci Symbian i Java hry. Podle mě to zas tak moc mimo není, i když by to spíš mělo být v té sekci s hrami.

Mě ale zarazilo tohle:
mtaudy píše:tak jsem to hledal a našel pouze...

šmankote, a kdes to propánakrále hledal? :pray V ledničce? Pod postelí? :D
Prostý dotaz na Google, hned první výsledek hledání, a máš link ke stažení:
Kód: Vybrat vše
http://forum.nokia5230.cz/viewtopic.php?f=7&t=17

Co je na tomhle sakryš za umění? :roll: (jo, hledat třeba v cizích adresářích už může být pro někoho maličko složitější, ale tohle? :D )
Obrázek

Kdyžtak jsem to reupnul na server fóra, je to freeware, a odtud se to bude stahovat mnohem lépe než ze share serverů:
GameAPI.09.52.zip
(45.57 KiB) 373 krát

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

gameAPI

Příspěvekod mtaudy v pon led 03, 2011 2:00 am

prokop
Díky:) já jsem to špatně napsal,hledal jsem ten soubor v telefonu jestli ho mám,ne na netu. A našel jsem jenom ten apibridge ale gameapi ne. Tak mě zajímalo,jestli je to ono a tím pádem mám hledat chybu jinde
mtaudy
Uživatel
Uživatel

gameAPI

Příspěvekod prokop v pon led 03, 2011 8:41 am

jo tááák... :D tak to sorry, nj stane se :D
Takže ať zase nedojde k nějakému omylu, tak prosím odpověz na pár základních otázek:
  • Co znamená "nejde mi" ? :idea:
  • Zkoušel jsi restartovat telefon?
  • Zkoušel jsi ty hry přeinstalovat či odinstalovat a znova nainstalovat?
A teď tedy ještě:
  • Zajisté jsi tedy zkoušel ty hry odinstalovat, nainstalovat Game API, a znova ty hry. Takže bylo to tím, nebo ne?
Lidi, tohle je přece základ všech základů, když chcete vyřešit na fóru nějaký problém s aplikací - Musíte prostě poskytnout informace :idea:
Snad si nemyslíte že ostatní mají křišťálové koule? Bez aspoň těch nejzákladnějších informací se neptejte, nemá to tu smysl, můžete to zkoušet třeba na *1188

mtaudy, nezlob se na mě, ale tady jsi neřekl prakticky vůbec nic čeho by se dalo chytit. Nakonec jsi konstatoval, že tě něco zajímalo - znamená to tedy že je to vyřešeno, a už tě to nezajímá?

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

gameAPI

Příspěvekod protonaut v pon led 03, 2011 11:44 am

svata pravda. Doporucuji precist Jak se spravne ptat http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?p=143204#p143204

pro jistotu jsem se podival, a nemam kristalove. Jen jednu vys. Nebo mozna druhou niz, ted si nejsem jisty. Presto mi hry od Polarbit funguji, tak to asi nevadi.

Tohle forum mi hodne dalo. A proste me hrozne bavi :-) . Hlavne ti lidi kteri mysli. I ti kteri nemysli :-) .
Dikes.
protonaut
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N91, E5, E7, iPhone, HTC...

gameAPI

Příspěvekod mtaudy v pon led 03, 2011 6:57 pm

Jasně,popíšu to podrobně. Hrával jsem hru od Polarbit,pak jsem mazal nepotřebné soubory a pravděpodobně jsem odstranil něco co je pro funkčnost té hry potřebné,protože najednou nešla spustit,jenom černý displej.Našel jsem informaci,že bez gameAPI to nejede,tak jsem to hledal v telefonu a nenašel. Tak jsem odinstaloval hru,stáhnul gameapi,kterých je ovšem víc verzí, tak jsem postupně vyzkoušel 2,pokaždé s novou instalací hry,tím myslím instalace api-instalace hry-nic-odinstalace obojího a znovu to samé s druhou verzí,zase nic. Restart pokaždé. Zkusil jsem ještě jinou hru od Polarbit, taky ten samej postup a to samý. Jak už jsem psal,v telefonu jsem našel ještě APIbridge,když jsem se podíval na datum instalace,tak se mění v souvislosti s instalací gameapi, takže se vytváří/aktualizuje spolu s tím(?). Tak teď nevím,jestli mi teda ještě něco chybí, nebo tam dávám špatnou verzi,prostě nevím jak dál postupovat.
mtaudy
Uživatel
Uživatel

Zpět na Symbian a Java hry