účet Nokia

Tipy, triky, poradna při potížích s 9.x telefony

účet Nokia

Příspěvekod sedon v čtv úno 18, 2016 10:20 am

Čau..

funguje vám ještě účet Nokia? Po roce jsem si koupil zpět svoji milovanou C5-00.2 a nejde se mi přihlásit k OVI mapám. Stejně tak nejede OVI obchod. Resp. nefunguje účet Nokia.

Používáte to ještě někdo? Fungujete?
sedon
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia C5-00.2 5MP

Re: účet Nokia

Příspěvekod sedon v čtv úno 18, 2016 11:58 am

Jinak BIG UP za to, že to tady ještě máte. Bych byl nahranej, než bych ten telefon odladil. :clap :clap
sedon
Uživatel
Uživatel

Re: účet Nokia

Příspěvekod sedon v čtv úno 18, 2016 5:12 pm

Tak naštěstí navigace funguje. Ani nevím, k čemu jsem ten aktivní účet tehdá potřeboval. Ale vím, že s tím byly problémy u map. Když jsem nebyl přihlášen, nechtěly běžet. Teď je tedy otazné , jak dlouho ta navigace bude fungovat jako taková :D

Každopádně jediná věc, co nejsem schopnej rozjet, je email klient na Gmail. Nastavím všecko manuálně, 100% dobře, i v Googlu mám vše povolené a prostě nic. Nenačte se ani ťuk. Googloval jsem celý den a nikde nic. Konkrétně u c5 s tím je nějaký problém od jisté doby, ale nikde není žádné řešení. Možná to bude oblastní verzí firmware. Ale do toho po minulé zkušenosti nehodlám vrtat.

Nevíte někdo, co je za problém? Vtipný je to, že mi Gmail nejede ani v Opera Mobile 12. (Jede jen v Opera Mini 7, UCwebu nebo v defaultním prohlížeči). Stejně tak se do něho nejde připojit přes ProfiMail od Lonelycatgames. Třeba. Divný, ale nikde není žádný řešení. To mě pěkně se*e teda.. :evil: :twisted:
sedon
Uživatel
Uživatel

účet Nokia

Příspěvekod šulda v sob úno 20, 2016 3:24 pm

Ovi už neexistuje dávno :lol: Navigaci bez problémů používám, aktualizace map byla vypuštěna vloni v březnu, třeba se letos zase objeví nové mapy :twisted: Dokud se podle nich bude dát jezdit, respektive nebudou moc starý, tak je můžeš používat. Účty Nokie už jsou taky dávno mimo, Mrkvosoft to odstřihl a nezájem :dolu: S Gmail ti neporadím, dodnes používám Profimail ;)
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

účet Nokia

Příspěvekod sedon v pát srp 12, 2016 8:33 pm

A jakou máš , prosím, adresu serveru zjišťování polohy? Mně totiž mapy fungujou OK, ale navigace se rozjede jednou z dvaceti pokusů.

Já mám supl.nokia.com
sedon
Uživatel
Uživatel

účet Nokia

Příspěvekod fpolocek v pát srp 26, 2016 6:59 pm

Teď se do toho vmontuju já :D .
Adresu serveru zjištění polohy přepiš na supl.google.com :class: , pak by se to mělo zlepšit.
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Zpět na Tipy & Triky & Poradna