Zmrtvýchvstání jedné N8

Tipy, triky, poradna při potížích s 9.x telefony

Zmrtvýchvstání jedné N8

Příspěvekod Matagata v sob pro 15, 2018 11:02 pm

Zdravím chlapi, hledám odborníky přes symbian. Prosím o radu. Nejsem nejmladší, je mi už pade, s Nokiema jsem začínal a možná i skončím:-), mám teď tři N8, z toho dvě funkční, jednu ne. Jsem takový ten mírně pokročilý vrták, co umí na Phoenixu flashnout, udělat downgrade apod. Tím ovšem končím. Mám tenhle model moc rád a vrátil jsem se k němu od androida (který mají moje děti, já na něj kašlu, nepotřebuji ho). Mám hack, aplikace, které potřebuji, jedu na Anně PR2.0 025.007, naprosto mi vyhovuje, dokonce ještě přehrává videa z youtube (na vestavěném prohlížeči v Belle to kupodivu nejde, přestože je to novější firmware). Navíc Anna má i příjemnější widgety atd. Ale o tom psát nechci.

Mám otázku k té mé třetí N8, nefunkční: zprasil jsem ji před časem (zřejmě) programem Nokia BB5 Easy Service Tool - něco jsem tam s cílem flashe špatně odklikal, to jsem ještě neznal Phoenix - a výsledek - po startu se ukáže logo a poté celá bílá plocha, ta zčerná, pak zase bílá apod. Jakoby v SW něco makalo a něco ne. Víc ani ťuk. Pak přišel Phoenix a s ním úspěšné flashe jiných telefonů, ale tento jediný ne - zkoušel jsem Scandinavii, poté Annu včetně fw PR2.0 25.007 Orange PL, který má přes 1 GB, poté ofiko Bell PR3.1 111.040.1511, dále Delight N8 6.4, The One N8... ale výsledek je vždy stejný - vše proběhne bez chyb, zahlásí to úspěšný flash, ale výsledek - logo a poté bílá plocha. Někdy černá a poté bílá, pořád dokola, logo, bílá, skončí to na černé...

Otázka: Je ta deska na vyhození, nebo mi dokážete poradit, co systémového jsem kdysi vymazal, že ani flash (refurbish) nepomáhá? Je to věc principu, mohl bych si koupit za pět stovek jiný, ale já to zkazil a chci to zkusit napravit.

Moc děkuju. Matouš.
Matagata
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82

Re: Zmrtvýchvstání jedné N8

Příspěvekod šulda v čtv led 17, 2019 2:40 am

Ahoj. Odpovídal sem Ti na mynokia ;)
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Zpět na Tipy & Triky & Poradna