Kdo mi vola - jmeno volaneho

Tipy, triky, poradna při potížích s 9.x telefony

Příspěvekod peskat v čtv říj 08, 2009 2:09 pm

Ahoj,da se nejak zjistit,kdo vola z urciteho cisla, myslim jmeno volaneho. Zname jeho cislo,ale nevime kdo to je. Známé chodi obtezujici sms a hovory a nevi,o koho se jedna. Pri volani se nepredstavi,na operatorovi ji nemohou dat osob.udaje ucastnika.
Navrhuji ji,at si do mobilu nainstaluje aplik.na blokovany urciteho tel.cisla,ale ona chce hlavne zjistit,kdo ji obtezuje.
I kdyz na to tel.cislo zavolame z jineho telefonu stejne se ta osoba nepredstavi i kdyz ji o to pozadame. :wink:

Prijimam jakoukoliv radu, i kdyz popravde receno si myslim, ze je to asi beznadejne. I kdyz,vic hlav - vic vi :D
peskat
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52 v081.003

Re: Kdo mi vola - jmeno volaneho

Příspěvekod šulda v čtv říj 08, 2009 2:45 pm

S tímhle nemám zkušenost. Jen s pojišťovákama, ale ty se představí, zdělí o co jde a pak je pošlu tam odkud přišli 8) Někteří nepochopí tak prostě Black List.
Operátor jí to nezdělí což asi ani nesmí. On jí to logicky neřekne a aby to zjišťovala jen ze zvědavosti je taky podle mě blbost. Pokud to chce řešit tak bych použil policii nebo soft co jsi jí dobře poradila :?
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod egee v čtv říj 08, 2009 2:57 pm

Rada : ozvi se jako že to číslo vyhrálo něco a kam to mají poslat .
Mobilní život :
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,
Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,
Samsung S3... S4
Jelly Bean oficiální 4.1.2 .
Ten kdo je líný si přečíst manuál, pro lamy návod k používaní, si prostě telefon nezaslouží.
egee
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Samsung SIII

Příspěvekod peskat v čtv říj 08, 2009 3:29 pm

no vidis,to je dobry napad :D :lol: :lol: - to zkusime.

Na prachy lidi slyseji , to je fakt - ze nas to nenapadlo.
Rika se jednoduche reseni byva nejlepsi

šulda:na policii to neni - nic závažného ty smsky neobsahuji.
Ale zase,aby nekdo vam psal 50 x denne a 20 x volal to take neni prijemne. Do mobilu si instalovat nic nechce,mozna az casem. Chce hlavne zjistit,kdo to je.
Naposledy upravil peskat dne čtv říj 08, 2009 3:38 pm, celkově upraveno 1
peskat
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v čtv říj 08, 2009 7:24 pm

to nevadi ze nic zavazneho neobsahuju ale ide o to ze ju obtazuju a to sa da riesit aj takou cestou... Ale bude dlha to je jasne... Neviem ako u vas ale u nas existuje u operatorov moznost zistit si kto vola - za poplatok. Teraz som si vsak neni isty ci ide o zistenie skryteho cisla alebo zistenie osoby... Neviem ale myslim ze sa to da zistit... Nuz tak ci tak odporucam blacklist... Tomu co ju otravuje tak celkom zhasne usmev z tvare :) a bez vysledku ho to prestane bavit... Ide o to ze jeho to bude bavit dovtedy kym ju bude zaujimat kto je to. A este je tu jedna moznost a to poprosit nejakeho kamarata nech zavola na to cislo a nech nakrici a povyhraza sa trochu... Dost casto to zabera :)
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod peskat v čtv říj 08, 2009 9:18 pm

Black List ji take stale doporucuji,ale bude to asi jeste chvilku trvat nez na to pristoupi - jina generace :D .
peskat
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod egee v čtv říj 08, 2009 10:32 pm

Ještě jedna možnost ozvat se jako policie - monitoring hovorů ,taky zabírá .
Mobilní život :
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,
Samsung S3... S4
Ten kdo je líný si přečíst manuál, pro lamy návod k používaní, si prostě telefon nezaslouží.
egee
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát říj 09, 2009 9:45 pm

Jestli to je kreditová simka, tak neví nikdo ani prd. Pokud je to paušál, tak to směj sdělit jenom přes pokyn policie. Přesto si myslim, že nejshůdnější cesta je blacklist, a nebo aby nechala zavolat někoho jinýho z úplně jinýho čísla. Sehnat si chlapa s poněkud silnějším hlasem "Dobrý den, tady je Policie ČR. Smím vědět, s kým hovořím?" :lol: Nedokážu si představit, že by tohle moh dělat někdo jinej než nějakej zakrslej smrad, protože tohle je případ intelektuálně na úrovni dítěte. On si nadělá do trenek a dá třeba pokoj :)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Potkan007 v sob říj 10, 2009 8:45 am

Omyl: Pokud je to paušál, tak to směj sdělit jen policii, pokud je to registrovanejkredit, tak nejspíš taky. Já osobně mám kreditovku registrovanou na jméno, takže když ji někde nechám, za značně nepřiměřenej finanční obnos mi udělaj novou.
To ale na úrovni malejch debílků co maj radost, že jim rodiče koupili SE a dobyli kredit nemáš šanci najít registrovanej kredit.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob říj 10, 2009 11:00 am

Teda já už nemám kreditovou simku kolik let, ale pokud mě paměť nešálí, tak sem přišel k pultu, řek sem, že chci kreditovou simku a oni mi ji za stovku dali. Stvrzekna o zaplacení, žádný doklady, žádná smlouva prostě nic. Nevěděli kdo jsem, co jsem a co s ní budu dělat, čili kdybych se rozhod, že budu z tohohle čísla, já nevim, třeba obtěžovat Pražskej hrad, tak by prd zjistili. Přes signál akorát tak okruh v řádu klidně i kilometrů. Copak takhle už to nechodí? :shock:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod šulda v sob říj 10, 2009 11:06 am

Dr. Nebolí to: To jo ale můžeš se i zaregistrovat a za to dávají jednorázově kredit, před 10lety to byla 100,- kolik je to teď nevím ale každopádně se tak spousta lidí registruje takže jsou v jejich databázi.

Já už mám předplacenku 10let protože paušál mi neseděl, teda O2 mi s ním nesedělo :lol: Ale registrovanej u nich nejsem :wink:

Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob říj 10, 2009 11:33 am

No to sou pěkný šmejdi, že mi to neřekli. Já u nich chvíli brigádničil a na tohle téma s vedoucí taky padla řeč - právo sdělovat telefoní čísla. Koukám, že v tom maj sami bordel, pitomci. Ale díky za objasnění, pro mě novinka :)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod peskat v ned říj 11, 2009 3:22 pm

Zkouseli jsme volat z ruznych cisel a ptali jsme se, s kym mame tu cest a to pak rychle zavesila. Jediny co vime,ze je to nejaka zenska - nic vic a nic min :) :?
peskat
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hovorka v ned lis 01, 2009 10:09 am

Vse co tu panove napsali je pekne, ale pricinu to neodstrani, pokud vola zobrazenym cislem, tak je jiste, ze neni registrovana na operatorovi. Pokud vola skrytym cislem tak Black list nepomuze ! Pokud jen prozvani tak staci dat telefon pobliz nejakeho pusteneho radia, tim mi signalizuje par vterin pred hovorem, ze prijde hovor a muzu ho v prvni setine vteriny prijat a ihned polozit, nic to neresi, ale kdo ma kredo na takove hlouposti??? ( je to super, tomu komu zvoni prijde vyzvaneni a pak teprve ten kdo prozvanel dostane kontrolni ton, tudiz ho chytnete vzdy!)Pokud mu to udelate 100x tak si musi dobit, nebo se na to vykasle. Je tu take moznost (pokud znate cislo) SMSkovych bomberu, z Netu se dnes da posilat na vsechny operatory a jde to nastavit cca na 1000 kousku, coz by me asi dost stvalo a zamyslel bych se nad tim co delam jinym (ale pozor SMS nesmi obsahovat nejake domlouvani ci jiny natlak, staci pouze chaoticky seskupeni co klavesnice da!), mnozi namitnou, ze se daji www. smsky blokovat, ano daji, ale tim se odsoudim, ze mi znami musi psat jen za hotove... Pokud to nepomuze, je mozne poslat spešl SMS na upravu telefonu... ten pak konci na smetisti ci v servisu... take dobra vychytavka... :lotpot to pamaha velmi ucine. Jinak si dovoluji namitnout, ze se z predplacene karty neda odvodit kdo vola, je to proste, pachatel teto cinnosti zpravidla jen meni SIM karty a tim zustava na ustredne zaznamenano vyrobni cislo SIM kterou jiz pouzil (i v minulosti) a take tu co zrovna pouziva, je vzdy spjato s IMEI telefonu a diky zakonu o boji proti Ladinovi je legalne ukladano a muze byt pouzito pro jakykoliv ucel, nikoliv jen proti terorismu... Jinak je mozne zjistit s presnosti na 10 m kde se telefon jisteho IMEI (je dost nepravdepodobne, ze by pachatel pred kazdou vymenou SIM prepsal IMEI telefonu a pri pouziti sve normalne pouzivane karty opet prepsal zpet... )pohybuje ci pohyboval i roky zpetne, je mozne s nim zuctovat... to, ze se tak nedeje s odvolanim na ruzne zakony si pripiste sami sobe, je to vase vec koho hazite pri volbach do kastliku... je nutne si uvedomit kdo, jaci lide tyto zakony a pro koho tvori... Ten kdo chrani dacany si nezaslouzi nase hlasy, predlozme jim v cervnu konecne ucet ktery si zaslouzi:!:
hovorka
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v ned lis 01, 2009 10:28 am

hovorka píše: Pokud vola skrytym cislem tak Black list nepomuze !

Blacklisty umějí blokovat skrytá čísla.

hovorka píše:je to vase vec koho hazite pri volbach do kastliku

Je to bohužel naše věc. Takže doplácím na ty bezmozky kterým snad nikdy nedojde že Jyrka&spol jsou dobytci a jejich oblbovačky které táhnou tuhle zemi ke dnu nikdy nemůžou dlouhodobě fungovat. Větší zlo už jsou jen komanči a extremisti (o těch ostatních si taky iluze nedělám :evil: ale tihle jsou reálné nebezpečí)

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod egee v ned lis 01, 2009 4:18 pm

poslední rada je změnit si telefonní číslo - a pamatovat si komu to nové číslo dáte- pokud se i pak budou objevovat telefonáty a sms bude to jasné že to je někdo ze známých .
mě osobně pomohla finta s policií
Mobilní život :
Samsung S3... S4
egee
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hovorka v pon lis 02, 2009 2:18 am

No jo, to je fakt: "Blacklisty umějí blokovat skrytá čísla".... Ale problem je v tom, ze vsechny, ne jen od pani xy... je to hromadna blokace vsech skrytych cisel, ne jen jednoho, tudiz nepouzitelne v tom pripade, pokud chces prijimat i neobtezujici skryta cisla :!: Velmi elegantni reseni je "flashnout" SMSkou kartu nebo mobil - :lotpot
hovorka
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod melo15 v úte lis 03, 2009 5:14 pm

hovorka píše: "flashnout" SMSkou kartu nebo mobil - :lotpot

Myslíš tohle?
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=PisCvhY6uZ8
-> N82-1 black
-> FW: 35.0.002 hacked
-> microSDHC NOKIA 8GB
-> Koss Spark Plug & Koss Porta Pro Obrázek

melo15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82

Příspěvekod peskat v ned lis 15, 2009 8:22 pm

Bohuzel zmenit tel.cislo by bylo vic narocnejsi nez vypatrat, ktera "krava" to vola. Neni ani tak problem vymenit cislo, spis kontaktovat ostatni lidi o zmene tel.cisla.

Diky za rady. Sice uz neotravuje tolik, asi ji dochazi kredit, ale stejne by nas zajimalo kdo to je.
peskat
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod BioBijec v čtv lis 19, 2009 10:08 am

melo15 píše:
hovorka píše: "flashnout" SMSkou kartu nebo mobil - :lotpot

Myslíš tohle?
http://www.youtube.com/watch?v=PisCvhY6uZ8

To přece nemůže takhle fungovat :lotpot
BioBijec
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73

Příspěvekod romanek22 v pát bře 08, 2013 12:27 am

Nevím, jestli se to podaří najít zrovna číslo, které tě tíží, ale zkus vyhledávání lidí podle telefonního čísla
http://cisla-emaily.cz
třeba se zadaří...
Naposledy upravil vasikk dne pát bře 08, 2013 9:08 am, celkově upraveno 1
Důvod: link v code
romanek22
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N77

Zpět na Tipy & Triky & Poradna