Jak používat bezplatně navigaci bez datového připojení

Tipy, triky, poradna při potížích s 9.x telefony

Příspěvekod babogaj v pát črc 08, 2011 1:47 am

Čau, kopil jsem si Nokii C6-01 a chtěl bych používat bezplatně navigaci. stáhnul jsem si do počítače
Nokia Ovi Suite, kde jsem si stáhnul mapy zemí které sem potřeboval. Jenže pokaždém spuštění navigace v telefonu se mi připojí k internetu i když mám nastavený offline režim. Našel jsem, že pro nastavení telefonu a pro GPS navigaci bez datových přenosů a pro úplný offline režim je nutno vypnout i asistované GPS v menu telefonu, ale nikde to nemůžu v telefonu najít. :help: :help:
Budu rád za podrobný návod jak nato. Dííííky :help:
babogaj
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: NOKIA C6-01

Příspěvekod prokop v pát črc 08, 2011 6:53 am

:welcome:
:arrow: Navigační aplikace - rozcestník → Všeobecný FAQ pro většinu navigací (Důležité :idea: )
:arrow: Nokia Maps/Ovi Maps → Všeobecný FAQ pro většinu navigací (Důležité :idea: )
Vítejte na fóru - pro nové uživatele a začátečníky píše:V jednotlivých sekcích dále najdeš témata označená jako Důležitá a Oznámení. Jsou neustále nahoře a jejich alespoň zběžným přečtením získáš nejzákladnější orientaci v otázkách Symbianu. Ušetříš tak sobě i ostatním uživatelům čas.

Pravidla fóra píše:Je zakázáno ptát se na věci popsané v manuálu. Pokud jste manuál k telefonu nedostali, není nic jednoduššího než si ho stáhnout z nokia.cz a nastudovat. Zjednodušený manuál naleznete také přímo v telefonu. Jedná se vlastně o režim Nápověda, který obsahuje většina originálních programů či nabídek a nastavení.

:tyty:

:lock

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Zpět na Tipy & Triky & Poradna