Utopená Nokie N79

Tipy, triky, poradna při potížích s 9.x telefony

Utopená Nokie N79

Příspěvekod Kemik v stř úno 05, 2014 5:37 am

Ahoj, krátce jsem utopil Nokii N79,14 dní všechno fungovalo, ale ted prestal jiít displej, funguje s krátkými výpadky, dále se nedostanu na sms, nespustím hack telefonu a nejdou spustit aplikace na naviwheel - jinak normalne jde.
Telefon jsem částečně rozdělal a vyčištil, displej střídavě a obrací se na druhou stranu i když mám vypnuté automatic rotation..
Nevím co mi poradíte,asi bude nejlepší formát telefonu, ale rád bych si ještě nějakým způsobem zazálohoval kontakty.
Díky.
Kemik
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73,Nokia N900,Nokia N79

Re: Utopená Nokie N79

Příspěvekod fpolocek v stř úno 05, 2014 8:52 am

No,jestli jde o hw závadu tak ti formátování moc nepomuze.Zkus ho co nejvíce rozebraný strčit 15cm pod žárovku.Pokud nepomůže tak zkusit trojhmat(může se jednat o sw závadu).
Hodně štěstí.
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Příspěvekod šulda v stř úno 05, 2014 2:20 pm

Utopenec vždycky časem začne zlobit, žádný formátování nepomůže ale zkusit to samozřejmě můžeš, můžeš ho nechat odborně vyčistit ale už bych na něj nespoléhal a taky jestli se to u tohoto dědečka vyplatí. K záloze se vyjadřovat radši nebudu :lol:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Utopená Nokie N79

Příspěvekod Kemik v stř úno 05, 2014 10:04 pm

Ja mam kontakty ulozene na karte, ale v E:/Others/contacts/ nemuzu nic najit, to bude asi tim ze nemuzu spustit hack telefonu nebo proc?
Kemik
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod šulda v čtv úno 06, 2014 12:08 am

Tahle složka nemá s hackem nic společného. Co znamená že máš kontakty na kartě, dělal si zálohu v telefonu do skryté složky Backup? Abys je měl v E:/Others je potřeba všechny kontakty označit a nechat je vykopírovat jako vizitky na paměť E:, pro mě nejspolehlivější záloha kontaktů.
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Utopená Nokie N79

Příspěvekod Kemik v úte úno 11, 2014 1:41 am

Prave ze nedelal a uz asi neudelam, protoze uz mi nejde ani obrazovka?Muzu se pripojit pres usb, je jeste nejaka jina moznost na vytazeni kontaktu?
Kemik
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod šulda v úte úno 11, 2014 11:04 am

Hele, o PC Suite a Nokia Suite snad víš? I v nich lze provést zálohu telefonu respektive i samotných kontaktů. A jinak tvoje posty nějak nenavazujou :roll: Význam zálohy je že se dělá průběžně a při průšvihu máme data, ale bohužel si drtivá většina lidí myslí že dělat si zálohu když všechno funguje je pitomost :lol
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Zpět na Tipy & Triky & Poradna