Přípona kalendáře

Tipy, triky, poradna při potížích s 9.x telefony

Přípona kalendáře

Příspěvekod Chatterer v úte led 27, 2015 7:04 pm

Zdravím, chci se zeptat jakou příponu má kalendář na paměťové kartě u telefonu Nokia N70. Jak lze dostat z paměťové karty připomínky v kalendáři. Přes telefon nemůžu pač je rozbitý. Děkuji předem za odpovědi.
Chatterer
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N70

Re: Přípona kalendáře

Příspěvekod protonaut v stř led 28, 2015 4:16 pm

Chatterer píše: chci se zeptat jakou příponu má kalendář na paměťové kartě u telefonu Nokia N70. Jak lze dostat z paměťové karty připomínky v kalendáři.
No tak se zeptej ;) :)
Tohle forum mi hodne dalo. A proste me hrozne bavi :-) . Hlavne ti lidi kteri mysli. I ti kteri nemysli :-) .
Dikes.
protonaut
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N91, E5, E7, iPhone, HTC...

Re: Přípona kalendáře

Příspěvekod Chatterer v stř led 28, 2015 8:50 pm

Chybí ti otazník v mé otázce nebo-li topicu? Jakou příponu má kalendář na paměťové kartě u telefonu Nokia N70? Jak lze dostat z paměťové karty připomínky v kalendáři?
Chatterer
Nový uživatel
Nový uživatel

Přípona kalendáře

Příspěvekod protonaut v pát led 30, 2015 6:49 am

Chatterer píše:Chybí ti otazník v mé otázce nebo-li topicu?

Mně ne, Tobě ;)

Na Tvé teď už otázky jsem chtěl původně odpovědět i s vysvětlením, ale mám konečně spojení s někým v tomhle mnohem povolanějším, než jsem já, tak ho sem nasměruju. On Ti to jistě vysvětlí lépe a podrobněji než já (že ano, prokope? :) ) Prozatím Ti proto napíšu jen stručné odpovědi: "žádnou" a "nijak".
Tohle forum mi hodne dalo. A proste me hrozne bavi :-) . Hlavne ti lidi kteri mysli. I ti kteri nemysli :-) .
Dikes.
protonaut
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N91, E5, E7, iPhone, HTC...

Přípona kalendáře

Příspěvekod prokop v pát led 30, 2015 4:42 pm

>Chatterer:
:welcome:
Jak píše protonaut - tobě, žádnou a nijak. Později doplním, vysvětlím a třeba se i nějak dobereme k řešení.

>protonaut:
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Děláš si (_!_) ? :D Proč mu sakryš nenapíšeš sám víc, když víš? Nepochopil jsi, že se mi teď píše fakt hodně blbě? :? A že musím napsat spoustě lidí, když už konečně můžu?
Ale zkusím, co zvládnu a jak dlouho mi to bude trvat :) I k té Opeře Mini, kde jsi mě taky vyzval, ty prevíte :D

Doplněno:

1. Žádnou, protože:
    1. Položky kalendáře se ukládají do paměti telefonu.
    2. Ten soubor prostě žádnou příponu nemá - chytrý Symbian nefunguje jako hloupý Windows, takže přípony nutně nepotřebuje. Konkrétně v Symbianu OS 6, 7 a 8 jsou všechny položky Kalendáře uložené v souboru C:/System/Data/Calendar (mírně OT: přesto však ta přípona pro jednotlivé položky existuje - je to *.vcs, ale ta slouží jen pro jejich export/import, aby systém poznal, že je má zapsat do toho souboru Calendar).
  2. Nijak - viz bod 1 a)

Pomohlo by možná, kdybys specifikoval, co ve tvém pojetí znamená "rozbitý telefon". Rozbitý displej? Poškozená klávesnice, vypínací tlačitko, základní deska?

P.S:
  • Nejde jen o to, že ti chyběly otazníky v těch neotázkách, ale i o zcela nelogické vyjádření "chci se zeptat", jestliže je vzápětí následované těmi neotázkami :wink: Horší může být z tohohle soudku už snad jen "Můžu se zeptat, jak...?" :D :lol:
  • Neboli se píše dohromady :wink:
  • "v mé otázce neboli topicu" Ale kdepak, co tě nemá... Topic = nejen na phpBB fórech diskusní téma (lidi to nesprávně často nazývají také "vlákno", ale to je v případě fóra blbost, protože struktura fóra žádná vlákna nemá)
Naposledy upravil prokop dne sob led 31, 2015 6:18 am, celkově upraveno 1
Důvod: Doplnění

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Přípona kalendáře

Příspěvekod Chatterer v stř úno 04, 2015 3:51 pm

Telefon je rozbitý způsobem tim, že má rozbitý display. Telefon najede, ale vidim jen z půlky čáry a z půlky nic. Víte postup od zapnutí telefonu bez Sim karty, až po potvrzení připojení telefonu přes kabel? Myslim tim: V jakém pořadí mám jaké tlačítko zmáčknout, abych se dostal přes Pc a datový kabel do mobilu? Telefon Nokia N70.
Chatterer
Nový uživatel
Nový uživatel

Zpět na Tipy & Triky & Poradna