Telefon nelze zapnout

Tipy, triky, poradna při potížích s 9.x telefony

Příspěvekod prokop v pát úno 15, 2008 12:06 am

Já jen regoval na tohle:
Slavek69 píše:Souvislost s pamě´tovkou to má, stačí jen přes Nokia PC Suite poslat hudbu do mobilu a garantuji vám, že už mobil nerozjedete. Musíte vyndat kartu a po zapnutí tel. znovu vložit, smazat hudbu a je to v poho. Jindy zase nainstalujete nějakou app a máte stejný problém.

z toho jsem pochopil že za tím vězí NPCS, navíc už jsem o něčem podobném někde viděl zmínky.

Slavek69 píše: Musel bych dělat při instalaci každé jednotlivé app restart founu a testovat, na kterou app startuje a na kterou ne.

a jak myslíš že to dělám já při nějakých potížích?

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: Telefon nelze zapnout

Příspěvekod koprd v pon led 04, 2010 4:57 pm

Mám stejný problém po zapnutí se objevý logo NOKIE a dál nic nedělá a ani trojhmat nezabere poradte jak udělat tu flash firmwaru Díky za radu
koprd
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokie 5800xm

Příspěvekod šulda v pon led 04, 2010 5:06 pm

U vypnutého telefonu nijak, než přes Phoenix. Jak se ti to přihodilo :?: Zkusil si telefon zapnout bez pam. karty, trojhmat si dělal správně a trpělivě :?:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

dead n76?

Příspěvekod fryt0l v úte črc 12, 2011 10:26 am

zdravim mam problem zdalo sem mi ze tel bezi nak pomalu tak jsem ho vypnul a znova zapnul vlastne nezapnul pac on uz zapnout nejde!!! jen se obevi napis nokia chvili poblikava jako kdyz tel normalne startuje ale trva to priserne dlouho a tel se nakoec stejne vypne zkousel jsem trojhmat i flash flashoval se pres jaff je zajimave ze po dokonceni flashe se tel automaticky zapnul ale na displayi byla hlaska "phone startup failed contact the retailer" pokud tel vypnu a zova zapnu problem se opakuje takze asi neaka HW zavada ze?
Naposledy upravil prokop dne úte črc 12, 2011 12:17 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno ze samostatného tématu
LINUX IS LIKE WIGWAM NO GATES NO WINDOWS AND A APACHE INSIDE :D
fryt0l
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: w200i

Telefon nelze zapnout

Příspěvekod prokop v úte črc 12, 2011 12:18 pm

Pokud to nebude tou kartou, tak si tu na fóru najdi tu hlášku v češtině, nebo její část: Chyba při zapínání telefonu. Kontaktujte prodejce.
Kdyžtak použij i Google vyhledávání na fóru, zadej tam třeba:
Kód: Vybrat vše
Kontaktujte prodejce site:n73.eu

Je tu o tom opravdu dost témat, protože jsou někteří lidi líní, a zakládají si ke svému problému svoje vlastní téma.
Snad v tom najdeš něco, co by tě navedlo správným směrem. Časem to snad soustředíme do jednoho tématu.
Ještě bych zkusil to co už jsem tu někde párkrát psal: dát telefon aspoň na takových 5 hodin nebo radši ještě déle nabíjet, a to jednou jakoby "zapnutý", a případně podruhé před nabíjením vyjmout na chvíli baterii, vložit, nezapínat, a dát zase na delší dobu nabíjet.

Pro zelené kolegy:
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Jestli si najdete někdo chvilku, tak se na to prosím podívejte. Já na to teď fakt čas nemám :oops:
Dal bych to sem, vytáhl z ostatních témat relevantní info, přidal ty hlášku v CZ/EN /SK do úvodního postu, možná upravil název, vatu do žumpy... znáte to :D
Ve slovenštině ta hláška zní "Oživenie telefónu neúspešné. Kontaktujte predajcu."

ní "Oživenie telefónu neúspešné. Kontaktujte predajcu."[/offtopic]

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Benecore v úte črc 12, 2011 12:52 pm

fryt0l
Flasni ho znovu :class:
N950 MeeGo Harmattan PR1.2
BlackBerry Z10 Limited edtition
BlackBerry Dev Alpha B
---------------------------------------
Ako sťahovať z madlink.sk
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
• Stlačiť SKIP AD vpravo hore
---------------------------------------
Problémy narastajú, čím viac sa človek blíži k cieľu.
Nejde o to, ísť hlavou proti múru, ale skôr o to, nájsť očami dvere.
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: N500 111.021.0028, N97 a N96

Příspěvekod fryt0l v čtv črc 14, 2011 10:06 am

no 5 hodin sem ho teda na nabiječce nemel ale na nabiječce dela uplne to same jen s tim rozdilem ze se nevypne porad ten napis nokia nezobrazi se ani indikator nabijeni baterie
to benecore:flashoval sem ho asi 3x a pokazdy ta sama hlaska nezkousel sem teda jiny verze fw pouze tu nejaktualnejsi jenze ono ta hlaska pred zacatkem flashovani "downgrading will kill the phone :D"
po kazdym flashi to zobrazi onu hlasku ze mam kontaktovat prodejce a po restartu opet jen logo nokie :P

EDIT:
no takze ani nabijecke nepomohla a to sem ho nabijel cc 14 hodin nake alsi napady?
mno takze ai nic je s s vama loucim zatim nemam zadnej smartphone a esi budu kupovat tak jedine android kdyby nahodou nekoho nco napadlo tak piste ja sem semtam skocim :)
Naposledy upravil prokop dne čtv črc 14, 2011 10:40 am, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvky sloučeny. Dodržujte prosím pravidla fóra
LINUX IS LIKE WIGWAM NO GATES NO WINDOWS AND A APACHE INSIDE :D
fryt0l
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: w200i

Předchozí

Zpět na Tipy & Triky & Poradna