Herní výkon C5-03

Hry určené pouze pro S^3 telefony

Moderátor: Game Moderátor

Herní výkon C5-03

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte úno 07, 2012 4:18 pm

Pánové a dámy, může mi někdo pomoc objasnit takovou menší záhadu?

Kamarád má C5-03, takovej ten dotykovej sranda stroj bez klávesnice. CPU to má údajně 600 mhz (z pohybu v menu pochybuju, ale google to tvrdí). A všechny hry se na něm sekají, naprosto všechno. A to i pár let stará java hra určená na 5800XM, která má starší verzi CPU a ještě míň taktovanou. Myslím konkrétně tohle - s trochou optimismu bych to tipnul i na 5 fps.
viewtopic.php?f=42&t=10417
Sekají se Angry Birds v javě, ty symbianový se ani nespustí, HD hry jsou naprostá blbost.

Telefon je čistej, instalovanýho na něm není nic a po restartu nulová změna. Na pozadí neběží kromě NokiaHardcoreMenu nic. Nechce se mi věřit, že by novej telefon byl takhle extrémně pomalej. Moje E71 je proti tomu raketa. Nemá někdo náhodou s tímhle konkrétním typem zkušenosti? Fakt je to šnek jako sviňa :roll:

Předem díky všem.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Herní výkon C5-03

Příspěvekod vasikk v čtv úno 09, 2012 8:44 am

Problém bude nejspíš jinde, taky jsme ji doma nějaký čas měl.
Když ji poovnám s 5530 tak je hodně podobná. A na 5530 jsem Nfs Shift hrával zcela plynule.
Něběží mu tam 1000000 procesů? Co změna FW?
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Herní výkon C5-03

Příspěvekod Dr. Nebolí to v čtv úno 09, 2012 10:01 am

Je to telefon o dost mladšího bráchy mojí přítelkyně. Pokud to nemá na svědomí T-mobile, tak by nemělo. Asi se dokopu, udělám mu certifikát a nainstaluju pár důležitejch aplikací. Ale on s tím nic moc nedělal, jen fotil a nechával si posílat nesmyslný obrázky a hrůzo hudbu. Start telefonu byl taky svižnej.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Zpět na S^3 hry