The Adventures of Tintin HD (signed)

Hry určené pouze pro S^3 telefony

Moderátor: Game Moderátor

Příspěvekod vasikk v sob srp 24, 2013 10:56 am

Image
Image

Film představovat nebudu, toto je oficiální hra.
Cestou se budete plížit cestou kolem stráží, zapojovat se do šermířský soubojů, pilotovat letadla, řešit hádanky, závodit s velbloudy a plnit mnoho dalších úkolů.

Unsigned Version Installation – Working Method for Nokia N8 and other 1st Generation Belle Phones

Your device must be unlocked with Norton.
Install N8FanClub.com_The Adventures_of_TinTin_1.0.1_unsigned.sis in E:/(Mass Storage).
Connect your phone in Mass Storage Mode and copy the “Gameloft” folder to E:/(Mass Storage).
RUN THE GAME (First run will give you RUSSIAN language, you can change the language to English from the game menu later on -Texture glitches will be there in the intros – you must skip all game intros)

Signed Version Installation - Working Method for Nokia N8 and other 1st Generation Belle Phones

Install N8FanClub.com_The Adventures_of_TinTin_1.0.1_signed.sis in E:/(Mass Storage)
Connect your phone in Mass Storage Mode and copy the “Gameloft” & “Private” folders to E:/(Mass Storage) (If prompted to overwrite private folder and paramount.m4v file, click on yes)
RUN THE GAME (First run will give you RUSSIAN language, you can change the language to English from the game menu later on -Texture glitches will be there in the intros – you must skip all game intros)

:pd verze 1.01 (545MB)
Kód: Vybrat vše
http://xirn7s.1fichier.com/en/
nebo
http://uptobox.com/36nach31e908

heslo archivu:
www.n8fanclub.com
Naposledy upravil vasikk dne stř lis 13, 2013 9:25 pm, celkově upraveno 1
Důvod: přidáno heslo archivu
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Skily v stř lis 13, 2013 1:04 pm

Ahoj, jsem rad ze sem konečně někde našel tuto hru ke stazení... nicméně chtel jsem se zeptat na heslo k tomu rar souboru... dekuji ;)
Skily
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia C7-00

Příspěvekod prokop v stř lis 13, 2013 2:49 pm

:welcome:
Tipoval bych něco jako:
N8FanClub.com
N8_Fan_Club.com
www.n8fanclub.com

(případně bych zkusil měnit velká písmena na malá)

EDIT:
tak c) by mělo být správně :idea: Připíšeme to do postu, až to potvrdíš :wink:

Mimochodem:
Skily píše:jsem rad ze sem konečně někde našel tuto hru ke stazení...

Nechápu jak se ti povedlo jí ke stažení nenajít :shock: Dal jsem hledat Symbian + název té hry, a snad ani ne za dvě minuty jsem měl tři funkční linky (dál jsem to nezkoušel, ale určitě bych jich za dalších pár minut měl víc). A to chodím na net jen s pomalými mobilními prohlížeči a pomalým mobilním připojením... :roll:

>vasikk:
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:kaj se, hříšníku, za tento elementárně zásadní fundamentálně hrubý nedostatek :!: :tyty: :D . Je mi jasné že to nebyl tvůj upload, ani jsi to tentokrát výjimečně nezkoušel, ale většinou je heslo u zdroje, a tady taky je:
http://www.n8fanclub.com/2012/01/adventures-of-tintin-hd-1001-s3-anna.html

:wink: :tyty:
Takže jako odpustek to tam připiš až to Skily potvrdí :wink: :D
A myslím že jsem vám psal, že je potřeba uvést, že autor postu aplikaci nezkoušel :wink: U Android app to bude ještě důležitější kvůli případnému malware a addware (pro neznalé: neplést si s viry. Žádný virus pro žádný mobilní OS neexistuje, ať už si bulvární pisálci a hlupáci tvrdí co chtějí. Existovat totiž ani nemůže. Aspoň ne do doby než se někomu podaří obejít sandboxy, což je myslím neprůstřelné )

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: The Adventures of Tintin HD (signed)

Příspěvekod vasikk v stř lis 13, 2013 9:23 pm

Veřejně se omlouvám :D
Zapoměl jsem to heslo dospat.
Může za to má aktivita ve dne přidání (ten den toho více - to ale prokop nebude brát za omlovu, takže to přihazuji i do 1. postu a nabízím kameny k mému kamenování :D ).
Jak píš prokop v OT, 90% všech aplikací a her testuji vlastnoručně. Ale tato hra testům unikla.

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Já bych ji do telefonu ani nenarval vzhledem k velikosti :lotpot , ale n8fanclub považuji za prověřený zdroj

vasikk píše:to ale prokop nebude brát za omlovu,

Jistě že to jako omluvu beru, však jsem si taky představoval, že takhle nějak k tomu došlo. Ty kecy byly jen taková legrácka :D . I kdybys toho tehdy neměl moc, tak bych to chápal, pokud by k podobným nedostatkúm nedocházelo nějak moc často. Jsme přece jen lidi :wink:
Holt stalo se, a já jsem rád že na to Silky upozornil a mohli jsme to napravit. Takže tímto také Silkymu děkuju :wink:
PS: n8fanclub taky považuju za prověřený zdroj.

\\vasikk:
Sranda musí být ne?
Jen doufám že nidko nebude chtít to kamení :lotpot .
Silkymu děkuji také :class:
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000