Nové fórum pro PDA s OS WM, Android a iPhone!

Odkazy na jiné stránky týkající se 9.x telefonů

Nové fórum pro PDA s OS WM, Android a iPhone!

Příspěvekod prcek15 v úte led 26, 2010 5:10 pm

Zdravím uživatele s telefony běžícími na OS Windows Mobile, Android a iPhone.
Je to asi dva týdny, co jsem se rozhodl založit nové fórum o PDA s těmito OS.
Takže pokud hledáte SW, aplikace, hry, nebo si snad jen o nich chcete pokecat, tak se přijďte podívat :!: ;)

http://www.htcpda.cz
Naposledy upravil prcek15 dne pát led 29, 2010 3:00 pm, celkově upraveno 3
Pravidla fóra | Pravidla psaní příspěvků
Pro nové uživatele | Sygic 8.06 2010 CZ-SK
Neposkytuji podporu přes SZ, napište do diskuze!
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: HTC HD2, N95 8GB

Re: Nový projekt (forum) pro PDA s WM a Androidem!

Příspěvekod hanni v úte led 26, 2010 7:05 pm

Prcku, prcku.... :t takto nas kopirovat, este aj s ikonkami... :naughty

Mohol si byt aspon trochu originalnejsi a kreativnejsi ;)
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod mila6032 v úte led 26, 2010 7:52 pm

I tohle jsem už někde viděl...
Kód: Vybrat vše
http://www.htcpda.cz/viewtopic.php?f=8&t=67
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod prokop v úte led 26, 2010 9:26 pm

:shock: prcku, zrovna od tebe bych něco takového vůbec nečekal :shock: :roll: Kdybys tak tušil kolik času jsme nad těmi ranky a ikonkami strávili...
Kusy pravidel taky okopčené...
Není ti hanba?
A přitom by stačilo projevit tu nejzákladnější slušnost a zeptat se :idea: Já osobně bych proti tomu nic nenamítal, jen bych ti doporučil že je lepší být originální.
Takhle je to prachsprostá zlodějina a drzost že to prezentuješ tady :dolu:

BTW:
> v patičce postrádám název a autora template :dolu:
> FAQ = Frequently Asked Question
> Asi jste i všimli, že jsme přidaly na hlavní stránku ikonky pro témata
> stojí ti ty reklamy za to?

:dolu: :dolu:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v stř led 27, 2010 12:02 am

Ako hej ja chapem ze vznik podobne vyzerajuceho fora ti mozno zaruci to ze ludia budu mat pocit znameho prostredia ale fakt sa to sa dost nepatri bez opytania (aspon ked uz tak nejaky BIG THX topic tunajsim moderatorom a uzivatelom co sa podielali na vzniku vzhladu tychto prvkov fora a to vylepeny hned na prednej strane aspon) ... osobne nemam nic proti novym projekom (prave naopak) no skus byt niecim.. iny skus pritiahnut ludi na svoje vlastne napady to ti oceni viac ludi :wink: a bolo by to fakt ze "tvoje" forum :wink: ... najhorsie na tom asi je ze to prezentujes tu :t
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod hanni v stř led 27, 2010 10:30 am

Presne tak, slusnostou je opytat sa... napr. ikonky k sekciam na hlavnej stranke som robil ja (Maemo sekciu McLaren), na rankoch sa nas podielalo viac, ale myslim, ze najvacsiu zasluhu ma Generic (ak si dobre spominam..ak nie, opravte ma) a nevidel som tu ani jedno slovo k tomu, ci ich mozes na svojom fore pouzit. Takze si nas prasproste vykradol a este si tu u nas na fore robis reklamu .. tak uz som videl kadeco, ale toto je uz poriadna drzost :dolu: :dolu: :dolu:
hanni
Moderátor
Moderátor

Nový projekt (forum) pro PDA s WM a Androidem!

Příspěvekod .:Generic:. v stř led 27, 2010 11:16 am

Největší zásluho na rancích má Doktor, protože je graficky zpracoval ;)
.:Generic:.
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Galaxy SII

Příspěvekod prcek15 v stř led 27, 2010 5:37 pm

óóó, sry. :oops: :oops: :oops: Omluva, ale psal sem to už McLarenovi, že to použiju (ikonky témat a ranky). Ještě neodpověděl. Stejně tomu fóru moc šancí nedávám, kopčit jsem nechtěl, ale už jednou si mi prokope psal, že to použít mohu (pravidla, návody). Nevěděl jsem, že to udělá takové špatné věci. :cry: Vůbec sem nechtěl poškodit ména těch kteří se podíleli na ikonkách, rankách a pravidlech. Je mi to moc líto. Mohu to nějak napravit? :pray :sorry: :inot: :( Rozhodně jsem nechtěl, aby to bylo takto chápáno. :wall: :wall: :wall:
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod prokop v stř led 27, 2010 5:59 pm

Pokud se dobře pamatuju, tak jsem ti psal něco ve smyslu, že klidně můžeš kdykoliv použít moje návody a skoro jistě i šuldovy, + pravidla.
Ale že na použití pravidel se máš zeptat McLarena, protože cca 90% z nich je jeho práce. A že i šuldy še by ses měl zeptat :wink:

OK, tohle vysvětlení beru. Z mé strany v pohodě :wink: .

Ale měl bych pro tebe dvě rady: jestli to fórum chceš opravdu natvrdo rozject, tak zkus být originální.
Pokud mu jak sám píšeš nedáváš moc šancí, tak neztrácej síly a věnuj se rozvíjení své dosavadní (záslužné :class: )činnosti na zavedených fórech. Jsem si jistý, že v tom případě dřív nebo později na některém z nich "postoupíš výš"

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Re: OMLUVA!

Příspěvekod prcek15 v stř led 27, 2010 6:17 pm

prokop
Už nevím jak přesně jsi mi to psal, ale asi máš pravdu. McLarenovi jsem psal, ale ještě mi neodepsal. Díky, že jsi to pochopil. Nic zlého v tom nebylo, to bych si nedovolil. :pray
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod code v stř led 27, 2010 8:29 pm

No nechcu byt spatnym prorokem, ale podle mne se to forum ani poradne nemuze rozjet protoze HTC neni tolik jak symbianu, naivc jde o win mobile ne? Davam mu tak 5 let nez pujde totalne ke dnu..
E71 fw 300.21.012 (šla docela těžce hacknout - NÁVOD) + 16GB microSD NOKIA
code
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E71 fw300.21.012

Příspěvekod prcek15 v čtv led 28, 2010 5:26 pm

code
Ano, je to WM, ale počítám, že až vyjde WM7, tak se to trochu rozjede. Moc šancí tomu sice nedávám, ale pár lidí by se tam sejít mohlo. ;) Není to jen pro HTC, ale všeobecně pro všechny PDA s WM a Androidem, který ale asi půjde pryč.
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Rusnak-COBRA v čtv led 28, 2010 5:40 pm

aj keby sa mal WinMobie po par rokoch stratit (co predpokladam) tak forum zalozit neni blba vec.
a ak zacnes aj s androidom a budes mat na to ludi, tak urcite forum potiahnes dalej.

HTC zariadenia s Winom sa budu pouzivat este roky po tom ako by zanikol win ako taky.
ved sa pozrite na UIQ. na to este stale vychadzaju hry...

ja Ti drzim palce.
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v čtv led 28, 2010 11:53 pm

Ja sa k tomu pripajam nech sa ti dari. Popravde ja by som na to nemal guraz zalozit forum. Tak vela stastia :wink:
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

OMLUVA!

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát led 29, 2010 12:06 pm

Mně to od začátku přišlo jako nedorozumění, tak jsem k tomu ani nic nepsal. Prcek to určitě nemyslel zle :) Důležitý je, že se to všechno vyjasnilo. A ten projekt určitě nevzdávej, nějaký poznámky, že windows mobile je mrtvej... :roll: Microsoft do WM necpe prakticky nic, poslední dobou se žádný inovace moc nekonaly a akorát jim vydělával, i přes nízký procento na trhu. Na téměř nulový náklady i malý výnosy stačej. S Windows7 na PC si teď napravili reputaci, kdo ví, třeba se to promítne i do WM. (i když WIn7 je prakticky Vista se vším všudy... To je vidět, jaký jsou lidi tupý stádo ovcí. Visty přišly moc brzo a nárazově, nikdo na to nebyl připravenej po stránce hw ani ovladačů, a tak si utržili ostudu. Od tý doby říká každej strejda, jak je to hroznej systém, protože jedna bába říkala druhý atd... Win7 jsou přeci jen o kousek lepší, ale není to nic revolučního, spíš že mají stejný nároky na hw a ten je po 4 letech od uvedení vist někde úplně jinde. Takže to nečekaně šlape hezky, haleluja :) ). Čili o smrti WM si myslím svoje.

Do toho jsi tam ještě nahodil android, hele, jestliže si měl chuť a elán s tím začít, tak to nevzdávej a dotáhni do konce. Ono se to rozjede, jenom to chce čas. Jestli můžu poradit, tak by ti určitě pomohla dobrá titulní strana. Nám sakra chybí a nebejt prokopa, kterej na ní pracuje, tak bude chybět asi pořád. Když bude hezky strukturovaná, budou na ní zajímavý informace a bude pravideltně aktualizovaná, tak ji časem najde víc a víc lidí. Do toho tam plácnout velkej odkaz na fórum, a hned se to bude rozjíždět rychlejc. Já bych to nevzdával, jestliže jsi na to měl chuť, tak to taky dotáhni. Na tohle nedorozumění všichni zapomeneme, myslím, že s tím nikdo nemá problém. Nedo snad jo? :evil: :D Náhodou seš slušňák, ne žádnej zloděj. Já bejt v tvý kůži po tom, co ti tady napsali kluci, tak si nedokážu představit, jak bych smolil omluvu :clap . Takže :class:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod prcek15 v pát led 29, 2010 12:16 pm

Dr. Nebolí to
Díky, Android jsem tam plácnul proto, že je to stránka o HTC PDA a poslední dobou je poměr obou OS v PDA od HTC 50/50, takže to je ten důvod. Ještě uvidím, jestli se Android rozjede, ale nemám na čem testovat apps. S tou titulní stránkou bude problém, v html a php jsem hodně velkej začátečník, takže to radši necháme osudu. :D Spíš bych tam potřeboval někoho, kdo by udělal tu titulku a pak taky někoho, kdo by tam natáhnul víc lidí. :) Určitě v tom fóru budu pokračovat a nenecham se zastavit tím, že tam mám jen 6 členů, protože těch 6 členů mělo tenkrát i toto fórum. :D

EDIT
Trochu jsem upravil ikonky, tak se mrkněte a dejte vědět, jestli je to lepší. ;)
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod prokop v pát led 29, 2010 2:41 pm

prcku, myslím, že nejjednoduší cestou k titulce bude postavit jí na nějakém redakčním systému. Obzvlášť když nemáš moc znalostí html a css (něco snad přece jen, když sis upravil oweral_footer :wink: Nezapomeň ale, že bys tam měl mít autora toho template ). php pro začátek není zas až tak moc nutné, ale časem jeho základy taky budeš potřebovat.

Zkus vybírat z těchhle nejznámějších RS:
:arrow: Nuke
:arrow: Joomla
:arrow: Drupal
:arrow: WordPress
:arrow: Mambo

My s největší pravděpodobností budeme mít Wordpress, možná jeho klon, ale možná i jiný RS. Nejspíš ale ten Wordpress, který už stejně testujeme.
Kdyžtak se ozvi, třeba ti v něčem budu moci poradit a můžeš si ten Wordpress otestovat u nás.

K ikonkám se radši vyjadřovat nebudu, protože v mobilu to vidím přece jen trochu jinak než v desktop Opeře.

Androida určitě nevzdávej, protože ten se slušně rozjíždí a ty tak máš šanci chytit vítr hned na začátku. Ostatně - nemusí to přece být jen o Androidech od HTC, název fóra se dá brát i tak, že je to o HTC + PDA obecně.

PS: přejmenuj si přece zase tenhle topic, a uprav první post :wink: . Vždyť to nebylo potřeba, šlo jen o nedorozumění...

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod prcek15 v sob led 30, 2010 10:45 pm

Jsem rád, že v tom takhle zkušený lidi vyděj budoucnost. :) A Drupala a Wordpress jsem si taky už zkoušel, je to asi půl roku, tak oprášim vědomosti. :D Díky, prcek. ;)

EDIT 29.1.
Rozšířil jsem kategorii Android

EDIT 30.1.
Tak se mi konečně podařilo překopat většinu ikonek, doufam, že se Vám budou líbit. ;) Zítra se pustím do dalších maličkostí (smajlíky, ikonky témat,...). :)
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod hanni v ned led 31, 2010 3:30 pm

Vidis,dal si do toho kus svojej roboty a hned to vyzera lepsie ;)
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prcek15 v ned led 31, 2010 5:00 pm

hanni
Díky, ale furt hledam na netu nějaký smajle, bbcode a ikonky témat a furt nemůžu nic najít, ani na cz, ani na eng nic neni. :( Ale sem rád, že se mi tak povedli ty ikony, za ty sem sám na sebe hrdej. :D
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v ned led 31, 2010 5:19 pm

Tak si nejake ikonky vyrob :wink: najlepsie cez nejaky vektorovy kresliaci program.. mne sa najviac zapacil Real Draw Pro praca v nom je lahka a daju sa v nom spravit rôzne veci
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prcek15 v ned led 31, 2010 6:51 pm

LeUKopLaSt3
Používám Paint.NET, ale už půl roku si říkám, že si stáhnu z Pirate Bay Photoshop. :D Ale furt nějak není čas. Jinak na foru by jsem potřeboval nějaký lidi, co by tam taky doplňovaly nějaký app a hry. A forum se docela nečekaně rozjíždí, den ode dne je tam víc a víc lidu. :) Na toplistu jsem už nějaký 150tý (v GSM). :class:
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod prokop v ned led 31, 2010 7:04 pm

"ani na cz, ani na eng nic neni" ??? :shock: tohle neříkej :tyty: :lol:

http://smileyshut.com/

http://kolobok.us

http://planetsmilies.com

http://www.phpbb3bbcodes.com/

http://www.phpbb3bbcodes.com/custom-bbcodes/

http://www.phpbb3bbcodes.com/viewforum.php?f=4

A jinak přece jako vždycky tetička Gůglová a např. 'smileys', 'smile', 'BBcode', 'phpBBcodes'...

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Rusnak-COBRA v ned led 31, 2010 7:39 pm

ako som si vsimol, si aj na 4allmobile. mozno niekto z miestnych androiďakov Ti pomoze.
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Příspěvekod Zdenek444 v ned led 31, 2010 7:55 pm

LeUKopLaSt3 píše:najlepsie cez nejaky vektorovy kresliaci program..

prcek15 píše:Používám Paint.NET, ale už půl roku si říkám, že si stáhnu z Pirate Bay Photoshop.

Neplést :tyty: Photoshop a jemu podobné jsou bitmapové programy, vektorové fungují na jiném principu a je to třeba free Inkscape nebo od Adobe Illustrator :wink: A PS nestahuj z torrentů, máš ho i tady u nás (skvěle funkční, mnou odzkoušeno :P )

Jinak dobrá stánka na ikony pro PC je tahle

http://www.iconarchive.com/

bohužel na mobily zas tak ne :dolu:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod prcek15 v čtv úno 04, 2010 4:54 pm

Zdenek444
Díky, s těma torrentama tě ale neposlechnu, je to o dost rychlejší, než to tahat přes rapid. Z rapidu to mam tak za 1-2 hodiny a z torrentů do 3-5ti minut. Mám totiž veřejnou IP, tudíž aktiv. :D A prohlížečům obrázků moc nerozumím, takže tě poslechnu s tamtím. :D

prokop
No jo, GOOGLE. :pivo

Rusnak-COBRA
Díky. :)

Přidal jsem na fórum nový styl, tak to omrkněte, mě se velice líbí. ;)
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod hanni v pát úno 05, 2010 9:22 am

Mas to tam pekne, trosku mi tam teraz nesedia tie hnede zložky, mierne ma to rusi..ale odviedol si tam kus prace, tak to malo vyzerat hned v uvode a vyhli by sme sa tym mensim natahovackam ;)
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prcek15 v stř úno 17, 2010 6:05 pm

Taky se mi v tom novym stylu moc nelíbili, tak sem tam zkoušel dvě verze, jednu z nich sem tam dal, tak co? :)

EDIT
5000 návštěvníků! Díky! ;)
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v čtv úno 18, 2010 6:56 pm

Prcek musim povedat ze to tvoje forum sa mi velmi paci je vyborne spracovane... (vidno ze si tu na fore pochytil "poriadkumilovnost na forach" :D ) vyborna stranka pekne ikony celkovo spracovanie prehladnost na fore proste fakt profesionalne odvedena praca btw tie zlozky su teraz imho uplne super :wink: ... tak nech ti to vydrzi :class:
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prcek15 v úte úno 23, 2010 1:59 pm

Diky, pridal jsem sekci multimedia s filmy, hudbou a knihamy, pridam jeste serialy. Nove tam je taky lepsi serazeni sekce o navigacich pro wm. Pozdeji pridam i bazar. ;) A taky doufam, ze se zvysi navstevnost a pocet uzivatelu. :)
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Další

Zpět na Odkazy