ZASE V PROVOZU: VOLÁNÍ ZDARMA!

Odkazy na jiné stránky týkající se 9.x telefonů

ZASE V PROVOZU: VOLÁNÍ ZDARMA!

Příspěvekod Šmejkalec v sob bře 06, 2010 8:32 pm

Dneska jsem našel na jednom nejmenovaném fóru odkaz na tuhle stránku mě to fungovalo na jedničku tak to prosím otestujte i vy a napište.... me tohle docela dost zajímá!!

Kód: Vybrat vše
www.volejzadarmo.webnode.cz

Nevite o tom neco? Nebude to nejakej podvod nebo neco?
Naposledy upravil Šmejkalec dne ned kvě 01, 2011 7:18 pm, celkově upraveno 1
strange BUT true!
Obrázek
Obrázek
Šmejkalec
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E52

Re: Volání zdarma?!!

Příspěvekod MC1980 v čtv bře 18, 2010 7:03 pm

No, nezkoušel jsem to, ale nechápu, proč tam mám psát číslo známého či kamaráda. Ostatní namítnete, můžu tam třeba napsat 601 111 111, ale už je mi to podezřelé. :lotpot
Motorola Amio, Motorola T2288R, Nokia 6150, Nokia 6310i, Nokia 3310, Nokia 3410, Siemens C55, Nokia 7650, Nokia N73, Nokia N95 8Gb

Obrázek
MC1980
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N95 8GB (hacked)

Volání zdarma?!!

Příspěvekod Zdenek444 v čtv bře 18, 2010 8:38 pm

Jestli to nebude tím způsobem, jak to funguje :) :
Jakmile hovor přijmete, začne hrát melodie, čeká se než hovor přijme druhý účastník. Jakmile hovor přijme, okamžitě budete spojeni

Těžko by to zvládlo propojit 2 čísla, aniž by to jedno z nich znalo... Ale taky jsem to ještě nevyzkoušel :?
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod Šmejkalec v sob bře 20, 2010 11:43 am

Nechápu jak to myslíte, ale ... řekl jsem o tom kolegům z práce a zkoušeli to a všechno OK, nevím jak myslíte to propojení dvou čísel, protože to možné je jako KONFERENCE.
Zkuste to i vy a napište jak to šlape :lol: :D xD

strange BUT true!
strange BUT true!
Obrázek
Obrázek
Šmejkalec
Nový uživatel
Nový uživatel

Volání zdarma?!!

Příspěvekod prokop v sob bře 20, 2010 12:25 pm

Jaká konference? Nic takového jsem tam neviděl. Prostě "Číslo známeho či kamaráda" je celkem logicky číslo na které chci volat, žádnou záludnost v tom není potřeba hledat :D . Ale před dvěma hodinami aktualizovali stránky které teď mají jinou podobu, a už je to tam i pro lidi kteří zrovna nemají svůj den srozumitelnější: "Vaše tel číslo"# a "Číslo se kterým chcete mluvit" .Každopádně si myslím že umístění takové služby na instantním webnode nebudí moc velkou důvěru, ale dejme tomu že je to jen na rozjezd.
Zkoušel jsem to den před tím než jsi to sem dal a povedlo se mi jen jedno spojení. Jinak mi to pokaždé ukončilo hovor a přišla nějaká SMS, už si nepamatuju co v ní bylo. Možná bylo přetížené spojení, ale vždycky to ukazovalo tuším trojku či co to tam bylo, a to podle těch vysvětlivek mělo znamenat že je tam sice nějaká zátěž, ale mělo to být OK.
Kdyby to fungovalo spolehlivě, tak by se možná některým lidem vyplatil i ten Premium účet, ale mám tušení že tahle služba moc dlouhé trvání mít nebude. Operátoři se určitě budou chtít bránit, až se to víc rozběhne.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Volání zdarma?!!

Příspěvekod Šmejkalec v sob bře 20, 2010 6:11 pm

hmm, dneska jsem nechal spojeny hovor na 45 minut (muj mobil a moje pevna linka) a normalne to bylo spojene celou dobu, pres 30 minut, pak jsem to ukoncil a prisla mi SMS ze jsem provolal nad limit a ze v dalsim tydnu budu mit jen 3 minuty (jeste jsem pres tu sluzbu volal ve ctvrtek, tak proto jen tri minuty) a provolani takze se to jakoby odecetlo.. coz je docela dobre ;)

Maji na webu napsane ze brzy budou na volejzadarmo.cz takze te asi vyslyseli :-D :-D

Ruzne jsem do dneska zkousel, nekdy bylo spojeni hned a nekdy do tri minut a ted jsem si vsimnul ze na strankach maji i moznost kontaktovat primo je..
Pokud s námi chcete hovořit, stačí místo čísla ke spojení napsat "VZ" (zkratka Volej Zadarmo) a budete spojeni s našim týmem. Pozor - hovor s pracovníkem nemusí být spojen ihned.

jo a jeste tam je tohle nove:
Obrázek

EDIT:
jestli se obrazek nezobrazi tak ho najdete tady
Kód: Vybrat vše
http://volejzadarmo.webnode.cz/jak-to-funguje-/

Strange But True
strange BUT true!
Obrázek
Obrázek
Šmejkalec
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod martinh22 v pát zář 03, 2010 11:34 am

podle fora sluzba asi uz nefunguje :)
Siemens C35i -> Panasonic GD95 -> Siemens S35i -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 3220 -> Nokia N73 Symbian 9.1 S60 3rd Edition - music edition -> LG P500 Optimus One Gingerbread 2.3.3 V20-g -> HTC Desire 500 Jelly Bean 4.1.2 -> Xiaomi redmi 1S miuiV6
martinh22
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Xiaomi redmi 1S miuiV6, n73me hacked

Volání zdarma?!!

Příspěvekod Šmejkalec v ned kvě 01, 2011 7:17 pm

Na MobilManii jsem narazil na téma ohledně tohodle. Je to zase v provozu :) Bomba :)
strange BUT true!
Obrázek
Obrázek
Šmejkalec
Nový uživatel
Nový uživatel

Zpět na Odkazy