Fórum

Odkazy na jiné stránky týkající se 9.x telefonů

Fórum

Příspěvekod Jenkings v sob kvě 14, 2011 1:53 pm

založil jsem si takové malé fórum o symbianu (symbianforum.g6.cz )a byl bych rád Kdybyste na něj se prosím podívali a napsali mi tam do zpráv co si o něm myslíte
Naposledy upravil prokop dne sob kvě 14, 2011 3:03 pm, celkově upraveno 1
Důvod: přesunuto
Jenkings
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N5230

Fórum

Příspěvekod prokop v sob kvě 14, 2011 3:19 pm

Do zpráv ti to tam nenapíšu, protože bych se tam musel registrovat. Takže ti to napíšu tady.
Jsem přesvědčený o tom, že v dnešní době nemá smysl abys zakládal další fórum o Symbianu.
A to proto, že:
  1. Symbian díky soudruhům idiotům ze severu umírá a pravděpodobně během cca 2 let skončí definitivně. Do té doby to fórum stihneš vytáhnout na nějakou slušnou úroveň jen těžko.
  2. Symbian už má dávno svoje dobře zavedená fóra a nespočet slabších. Ta silnější jsou z výše uvedeného důvodu doplňována i o jiné mobilní OS (my o tom zrovna uvažujeme taky). Trend, a v některých případech nevyhnutelnost, je malá symbianová fóra slučovat s většími a doplňovat je o další OS. Tříštění sil je k ničemu, to už jsem tu psal před několika lety.
  3. Abys dokázal rozjet na slušné úrovni fórum aspoň o Symbianu, tak potřebuješ tým zkušených lidí a moře času. Což je tak trochu v rozporu s předchozími dvěma body. Radši neplýtvej silami na něco, co má jen pramalou šanci na úpěch, a přidej ruku k dílu na některém zavedeném fóru :wink:

A dále: v hacku ti toho spousta chybí, mrkni tady u nás do rozcestníku a dál :wink: To samé s certifikací (přinejmenším už jen proto, že cer.opda.cn je zbytečné zdržování, a navíc už na té adrese není, je přesměrovaná)

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Zpět na Odkazy