Navigon Mobile Navigator [10.10.2008] (S60v3)

Navigační aplikace a mapy pro OS Symbian

Re: Navigon Mobile Navigator [10.10.2008]

Příspěvekod Snoopik v úte srp 04, 2009 3:57 pm

mám mapu Eastern Europe v navigonu 7.4 ta jede v pohodě a když přidám mapu čr - Czech_Republic.map která má velikost 46.2 MB tak mi to hodí hlášku další mapa nenalezena prostě jede jen eastern europe a další ne i při zkoušení udělat z MAPS MAP tak to nejde,,,,,mám komplet mapy všech zemí 1.14GB ale když tam dám jakoukoliv tak prostě žádnou to nenajde...poradí někdo kde dělám chybu???? :wink:

Ještě mě napadá jdou vůbec ty mapy použít v navigonu v mobilu nebo je to určeno jen pro jiné mašiny???
Nokia E52 + 16GB Firmware 053.001 Hack
Snoopik
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52

Příspěvekod tolan v stř srp 19, 2009 9:20 am

Zdravím, mám nainstalovaný Mobile navigator MN7 7.2.0057. Poradí mi někdo, jak dál po uplynutí 30ti denní zkušební doby? Tedy bez doporučení tak si tu navigaci zaplať. Bohužel, natolik mne zatím nepřesvědčila o svých kvalitách, abych ji už kupoval. Veliká škoda, že už tomtom je pro Symbian mapově neúnosně zastaralý, tomtoma jsem si na N73 přímo hýčkal, už pro snadnost doplňovaní POi bodů. Díky za radu.

Nyní už užívám N82 a vzpomínám na skvělou klávesnici N73 !
tolan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod xcookx v čtv srp 27, 2009 8:56 pm

Mam problem stahl jsem original trial verzi na vyskouseni a jak dam mapu tak pise ze se aktivuje trial a pripoji se na net a za par sekund napise chyba systemu a nic se nedeje a je zas na uvodni obrazovce. :?
xcookx
Nový uživatel
Nový uživatel

mapy Navigon 7 v E72

Příspěvekod kodajz v ned čer 19, 2011 7:37 pm

Zdravim, nikde jsem nenasel reseni. nainstalil jsem na svuj tel E72 Navigon NAVIGON-MN7.4-S60v3-UnSigned byl tam prilozen tento navod:

Návod na inštaláciu:
1. Sign *.sis (or hack your phone) Zaregistruj *. SIS (alebo hack telefónu)
2. Install Inštalácia
3. Copy maps on the memory card in \Navigon\maps\ (maps folder must be created)
Kópie máp na pamäťovú kartu \ NAVIGON \ máp \ (mapy zložka musí byť vytvorená)
4. Ked sa nezobrazi ikona v aplikaciach je potreba nainstalovat navigon-icon-unsigned
------------------------------------------------------------------------------------
Selectable Instalationdisk: C:\ E:\ or F:\ (N96)
Trial registry keys into sys-file integrated (until 12.2020)

jenze kdyz stahnu mapu a hodim ji do slozky map tak pri startu navigonu mi to napise hlasku ze nelze najit zadna mapa a jedina moznost je volba ukoncit. Poradtte prosiiim.

EDIT:
jeste bych doplnil:
Slozku na pam.karte mam nazvanou map.
Stahl jsem jeste ze stranek navigonu 2,2 Gb exe soubor. po rozbaleni v pc jsem vzal mapu evropy - evropa.map a tu taky moje instalace v telefonu nenajde. Neco je spatne.
Naposledy upravil prokop dne úte čer 21, 2011 7:53 pm, celkově upraveno 2
kodajz
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E72

Předchozí

Zpět na Navigace pro Symbian