Nefunkční Nokia Application Installer

PC Software pro práci související s 9.x telefony

Příspěvekod Bricktop v úte pro 21, 2010 8:26 pm

Zdravím, potřeboval bych poradit s nefunkčním instalátorem aplikací. Mám Ovi Suite 1.1.252 a telefon N79. Synchronizace přes Ovi funguje bez problémů, když ale spustím instalátor aplikací, začne načíttat aplikace v telefonu a po nějaké době vyhodí hlášku, že bude ukončen. Nevíte někdo, co s tím? Takhle se mi nepodaří nainstalovat žádná aplikace... (dřív mi to jakžtakž fungovalo, i když taky občas instalátor vyhodil chybu).
Díky za info.
Bricktop
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N79

Příspěvekod Zdenek444 v úte pro 21, 2010 9:54 pm

Ohledně Ovi Suite ti tu asi každý poví akorát to, že je to šmejd :wink: Když už program do PC, tak aspoň menší zlo Nokia PC Suite, ale nejlepší je aplikace neinstalovat z počítače, ale přetáhnout si instalačky jakýmkoliv způsobem do mobilu (BT, Wi-Fi, USB, stáhnout do mobilu přímo z netu, ...) a pak je stačí otevřít v nějakém správci souborů, případně pro větší množství využít aplikaci jako AutoInstaller. Ono je to většinou ve výsledku rychlejší... To vše máš ve FAQ v sekci Aplikace, tak si je prosím přečti :idea:
Pokud nutně potřebuješ zrovna Ovi Suite, tak ho můžeš zkusit odinstalovat (i se zbytky, třeba přes Revo Uninstaller) a znovu nainstalovat nejnovější verzi, ale nedokážu si moc představit, na co ten hnus mít v počítači :wink:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod Bricktop v úte pro 21, 2010 10:08 pm

Díky moc, do příště se polepším :-)
Bricktop
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N79