Pomocí čeho se dostat do paměti telefonu bez potvrzení

PC Software pro práci související s 9.x telefony

Příspěvekod Funferr v pon zář 26, 2011 7:44 pm

Mám problém, přestala mi reagovat klávesnice a potřebuju se dostat na disk C bez toho abych to musel potvrdit na mobilu.. Umí to nějaký prográmek? NPC suite ani MobilEdit to nezvádá :(
Funferr
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N79

Příspěvekod Zdenek444 v pon zář 26, 2011 10:33 pm

NPCS to zvládá, ale jde o to, jakou máš nastavenou akci při připojení kabelem. Kdyby to byl režim PC Suite, tak by to bylo jednoduchý, ale pokud tam máš výběr z možností nebo přímo Mass Storage a opravdu nemáš žádnou možnost, jak na mobilu něco provést (nebo případně jestli nemáš permanentně zapnutý Bluetooth), tak se bojím, že s tím nic nenaděláš, jedině servis...
P.S. A vyplň si prosím v profilu telefon, ať se ví, o kterém mluvíš i když to zrovna nenapíšeš.
P.P.S. Ještě mě napadlo, pokud tam máš nastavenou v základu tu Velkokapacitní paměť, tak zkus před připojením vyndat paměťovou kartu. Možná když zjistí, že tam žádnou nemáš, tak se automaticky přepne na režim PC Suite. Ale to je jen taková domněnka.
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Re: Pomocí čeho se dostat do paměti telefonu bez potvrzení

Příspěvekod Funferr v úte zář 27, 2011 2:42 pm

Jde o N79.. bohužel mám nastaveno to Velkokapacitní zařízení... Mobile Edit se připojí pouze v nekompatibilním režimu a píše, že mám ukončit to velkokapac. zař... ale jak... :( Kartu jsem samozřejmě zkoušel vyndat. To nepomohlo... Takže ho asi ještě několikrát zkusím zap/vyp a třeba se chytí... Občas mi povolí 2-3 kroky než se sekne...
EDIT:
tak jsem aplikoval trojhmat... čili data z C v háji a navíc to nepomohlo... sice naskočí obrazovka s tabulkou "select current region" ale klavesnice dal nefunguje nebo se zasekne jako bych drzel sipku dolu ....
Naposledy upravil vasikk dne ned říj 02, 2011 1:54 pm, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
Funferr
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Zdenek444 v úte zář 27, 2011 9:14 pm

A odkdy ti vlastně klávesnice nereaguje? Já myslel, že je to hardwarová porucha, ale jak jsi pak provedl trojhmat?
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Re: Pomocí čeho se dostat do paměti telefonu bez potvrzení

Příspěvekod Funferr v úte zář 27, 2011 9:28 pm

nn softwarova, to vim od zacatku...funguje jednou z dejme tomu padesati pokusu par vterin po zapnuti... bohuzel mam 6 neprectenych sms takze jedno kliknuti bylo na tlacitko konec nebo precist a pak se to seklo... tabulka s volbou pripojeni byla az pod tim... takze trojhmat sel.. nicmene nepomohl.. coz nechapu uz vubec... nebo to bude kombinace chyby hard i softwaru... ve ctvrtek s tim jdu do servisu tak uvidime co mi na to reknou...

vasikk\\
Zdenek444 píše:...
P.S. A vyplň si prosím v profilu telefon, ať se ví, o kterém mluvíš i když to zrovna nenapíšeš.

Vyplň si to v profilu, koukni se pod naše obrázky profilu - každý tam má vyplněno jaký má telefon.
Ještě se koukni do pravidel. Máme tu talčítko EDIT :evil:

takže po 14ti dnech se mi vrátil ze servisu s novou klávesnicí a něčím uvnitř... takže krom displeje a krytu asi nový mobil...
Funferr
Uživatel
Uživatel

Zpět na PC Software