Audacity

PC Software pro práci související s 9.x telefony

Audacity

Příspěvekod Martuška v úte úno 28, 2012 4:45 pm

Potřebovala bych poradit, kdysi na N73.eu v sekci sotware byl ke stažení program Audacity, teď už to tam není možné ho stáhnout, stránka neexistuje. Na netu je velké množství Audacity ke stažení, ale buď mám smůlu a kápnu na nějaký blbý nebo nevím, abych mohla upravenou písničku uložit v MP3 potřebuje to ještě lame_enc.dll a ta s tím není. Když si stáhnu nějakou lamu... tak s programem nespolupracuje. Nevíte jak to dovyřešit, díky za pomoc...
N8 :-)
Martuška
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8, nokia 5800 a C6-01

Audacity

Příspěvekod prokop v úte úno 28, 2012 5:24 pm

:hi Buď zdráva, ztracená dcero fóra :hi

Holka nešťastná... :pray :D Jak chceš probůh poradit, když se podle tvého velice lajdáckého popisu dá chyba a její řešení vyvěštit snad jen v kávové sedlině :roll: Začít jsi měla od toho, jakou verzi Windows viru a jakou verzi Audacity máš, jakou verzi lame encoder knihovny sis stáhla, napsat chybovou hlášku oné nespolupráce... :tyty:

Na tohle jsem taky narazil kdysi před lety když jsem ještě měl počítač s Windows virem (XP Profesional) , a na vyřešení mi stačilo pár minut i s mým tehdejším asi 10x pomalejším mobilním připojením než mám teď (pro pamětníky: pamatujete těch 7-20 kB/s ? :D ) A to tenkrát myslím ještě neexistovala tahle stránka: http://audacity.sourceforge.net/help/fa ... ll&lang=cs, aspoň si na ní nevzpomínám. Zadal jsem prostě do Google jako obvykle tu chybovou hlášku, a on mi vyplivl hromadu v podstatě stejných řešení. Takže jsem sáhl snad hned o prvním z nich, za chvíli jsem měl po starostech.

PS: Kdyžtak si poslechni písničku od výborné brněnské kapely Progres 2 - Co je život II z alba Mozek . Tam je v závěru něco o té (ne)spolupráci :D

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Audacity

Příspěvekod Martuška v úte úno 28, 2012 6:53 pm

Díky, díky díky, začala jsem používat mozek, nějak jsem tam nemohla najít tu lamu na stažení... :D. A omlouvám se za zbytečné vlákno :oops:
N8 :-)
Martuška
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8, nokia 5800 a C6-01

Re: Audacity

Příspěvekod vasikk v stř úno 29, 2012 9:03 am

Ono zas tak zbytečné není, je to jeden z nejlepších programů na běžné úprvy zvuku. Může se to někomu hodit.

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Stejný problém má i Xnview - bohužel si nepamatuji jakou knihovnu to chtělo,ale stačí do google napsat přesné znění hlášky,jak píše prokop a problém je během minuty vyřešen
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Zpět na PC Software