PC Suite - "Operaci nelze dokončit"

PC Software pro práci související s 9.x telefony

PC Suite - "Operaci nelze dokončit"

Příspěvekod Cidaso v úte čer 05, 2007 5:27 pm

Ahoj prosím o radu. Vš mi fungovalo normálně, ale najednou zapojim N 73 na kabel, otevřu PC Suite, chci dát například Správce souborů nebo prostě jenom kliknu na instalačku *.sis a hodí to chybovou hlášku "Operaci nelze dokončit". Přeinstaloval jsem PC Suite a pořád stejné. Vůbec mi neni jasné co se v kompu od minula změnilo. Nic jsem neinstaloval, nic nemazal, netuším.. Tušíte vo co GO?? :)
Cidaso
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod refi v pon čer 11, 2007 6:53 pm

mam ten samy problemy.. dycky to slo a najednou nainstaluju jednu hru a spojeni je ukonceno... musim vyndat kabel a zas pripojit.. a bud mam stesti a nebo mi to dokonce napise zarizeni neni rozpoznano... nevim cim to muze bejt :evil:
refi
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod rose263 v pon čer 11, 2007 8:51 pm

Neodpojuje se vám kabel? Zkuste vyčistit kontakty lihem.
E72, 052.005, BH-503
rose263
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: NOKIA E72

Příspěvekod Cidaso v úte čer 12, 2007 10:23 pm

No mě se telefon bez problémů spojí s PC Suite, ale když chci cokoliv udělat, např. otevřít správce souborů v PC Suite nebo jenom nainstalovat aplikaci do mobilu, vždy to napíše chybovou hlášku "operaci nelze dokončit"... Když například zvolím režim velkokapacitní paměti, tak vše v pohodě kopíruji z mobilu na pc a obráceně... Čili kabelem resp. kontakty to nebude... Tento problém jsem měl již asi před dvěma měsíci, přeinstaloval jsem wokna a cc ty dva měsíce to chodilo zaso OK, ale ted uz to delá zase. Premýšlel jsem jestli to nedělá nějaká Windows záplata, nebo nějaká aplikace na PC, kterou jsem v poslední době nainstaloval... S*re mě to.
N73, 4.0735.3.0.2, 2GB kingston, LD3w
Cidaso
Uživatel
Uživatel

...

Příspěvekod pATulJAk v úte dub 08, 2008 8:43 pm

Mam úplně stejný problém. Jednou jsem ho již vyřešil resetem firmwaru, ale neni to zrovna nejelegantnější způsob. Nepřišel někdo na řešení?
pATulJAk
Uživatel
Uživatel

Zpět na PC Software