Programy na tvorbu videí do mobilu

PC Software pro práci související s 9.x telefony

Programy na tvorbu videí do mobilu

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř led 02, 2008 6:13 pm

Jenom sjednocuji slibně načaté topicy se slušným softwarem, aby po čase neupadly do zapomnění.

Poděkování patří uživateli xAx za dodaný software a uživatelce Peskat za přidané screeny a návody- děkujeme oběma :wink:

Image Graber
Dva male programy na tvorbu screenu z filmu. Pocet obrazku z filmu jde nastavit:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/83802/Image_Grabber.7z_1.46MB.html


Návod:
Otevřeme film v Image Grabber


Obrázek

Klikneme na symbol obrazovky a určíme kolik nahledů se má extrahovat


Obrázek


Po skončení klikneme na Save File

Obrázek


Informace o filmu a nadhled můžeme editovat a připsat další informace

Obrázek


vysledek

Obrázek

Xilisoft 3GP Video Converter
Dalsi konvertor od Xilisoftu:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/27392/Xilisoft_3GP_Video_Converter__1_3.1.49.1207b.7z_14.13MB.html


Xilisoft 3GP Video Converter vám pomůže při převodu mezi video formáty - AVI do 3GP; MPEG do 3GP; MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV, MP4, 3GP, MOV, RM, DV, YUV, H.264/MPEG-4 AVC do 3GP. A také opačně - 3GP do AVI, 3GP do MPEG, 3GP do DivX. Program podporuje i převod z 3GP do audio souborů (MP3, WAV). Dokáže převádět více souborů najednou, což urychluje práci. Operaci lze pozastavit a kdykoliv ji opět spustit. Vybrat si můžete libovolný zvukový a video kodek, nastavit výstupní parametry a další.


Obrázek

Video Convert premier
Jednoduchý a rychlý:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/99031/Color7.Video.Converter.Premier.v8.0.5.24.WinAll.Regged-CRD.7z_12.31MB.html


Zkonvertuje většinu nejznámějšícho formátů jako AVI (DivX, XviD, etc), MPEG 1,2 and 4, QuickTime, Real Video, WMV and DVD, SVCD, VCD.

Xilisoft Video Converter
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/75441/Xilisoft_Video_Converter_3.1.37.704.7z_16.05MB.html

Taky dost dobry. A co se nastaveni tyce, tak zkouset, zkouset, zkouset. Delal jsem to i ja

Xilisoft Video Converter je mocný a univerzální AVI MPEG konvertor. Video konvertor může převést video soubory mezi téměř všema populárními video formáty jako jsou WMV do AVI, WMV do MPEG. Xilisoft Video Converter také podporuje převádění video souborů mezi DVD, VCD, SVCD, MOV, RM, AVI, MPEG, WMV, 3GP, atd. Vybrat můžete též video a zvukový kodek a nastavit výstupní parametry.

Navíc, video konvertor umožňuje konverzi video souborů do všech populárních zvukových souborů, včetně MP2, MP3, AC3, RA, M4A, OGG, AAC atd. a to snadno, rychle a ve vysoké kvalitě.

Tímto prográmkem zkonvertujete DVD disky pro přehrání na mobilních zařízeních - mobilní telefony, PlayStation Portable, iPod, atd.

Obrázek

Obrázek

AoA DVD Ripper:
Pridavam jeste AoA DVD Ripper. Taky dobry program na konverzi filmu z DVD nebo IFO File do mobilu apod.:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/33396/dvdripper.7z_6.55MB.html

Nástroj, který provádí konverzi obsahu DVD nosičů a ukládá jej ve formě video souborů na pevný disk počítače. Umožňuje vytvářet soubory typu AVI (DivX, XviD, MPEG-4), VCD (MPEG-1) a SVCD (MPEG-2). Lze rovněž provádět extrakci zvukových stop z DVD do WAV souborů
Obrázek

Obrázek

Xilisoft DVD Ripper Platinum

Taky hodne dobry program na prevod z DVD do mobilu atd. Tady je:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/29820/x-dvd-ripper-platinum.7z_13.01MB.html


Xilisoft DVD Ripper Platinum je o 300% rychlejší DVD ripovací software, který umí ripnout DVD do všech populárních video a audio formátů, jakými jsou MP4, AVI, DivX, MPEG, WMV, MP3, WMA atd... ve skvělé kvalitě. Má jednoduché ovládání, mnoho různých nastavení, umí ripovat DVD po segmentech, vybrat cílové titulky a audio stopu


Obrázek

Pocket DivX encoder

peskat píše:Casto je tady zminovany tento program,ale nikde jsem ho tu nenasla ke stazeny. Tak ho sem vkladam pro novacky.


PocketDivXEncoder je velmi jednoduchý, uživatelsky příjemný freeware. Převod libovolného DivX videa je možno provést za několik málo okamžiků. Při spuštění programu, který nemusíte instalovat, stačí vybrat typ zařízení (na výběr je ze široké škály standardů mobil, PDA, MP3 přehrávače a další cestovní přehrávače videa).

Jakmile vybereme určitý typ zařízení, automaticky se nastaví nejpravděpodobnější rozlišení a kvalita videa, úroveň jasu, kontrastu, saturace a kvalita zvuku. Pokud nám přednastavené informace nevyhovují, není žádný problém je změnit


Používání programu:


1.Stáhnutý program není nutno instalovat, takže ho jednoduše spustíme. Vyskočí nám okénko s výběrem zařízení viz obr

Obrázek


Zde si vybereme podobné tomu, pro které chceme převod provést. Po výběru textu se nám zobrazí hlavní okno programu, kde se provádějí všechny ostatní volby. Pohlédneme-li na položky nastavení výstupu, vidíme, že se nám nastavení přizpůsobilo dle zvoleného zařízení.

2.V sekci vstupní soubor vybereme soubor pomocí tlačítka najít video uložené v počítači. Pokud je k videu třeba připojit titulky, vybereme je tlačítkem open a subtitle file obr.

Obrázek

3.Výstupní soubor program nám sám nabídne výchozí uložení. Nachází se ve stejné složce jako zdrojový soubor. Pokud chceme cílovou adresu uložení změnit, je nutné tak provést tlačítkem najít.

4.Nastavení výstupu (avi soubor) zkontrolujeme si, jaké nám bylo nabídnuto rozlišení, kvalita videa a zvuku. Musíme zvážit, kolik paměťového místa máme k dispozici na přenosném zařízení. Pokud provedeme jakoukoli úpravu, projeví se na výsledné velikosti souboru obr

Obrázek


U nastavení zvuku je možné kliknout na rozbalovací šipku, která nám zpřístupní detailní volby. Nejdůležitější položkou je nastavení rozlišení videa. Rozlišení musí přesně odpovídat zobrazovací schopnosti vašeho přenosného zařízení. Pokud neodpovídá, je nutno jej přednastavit pomocí tlačítka změnit. Zobrazí se nám okno pro úpravu rozlišení, kde běží ukázka videa. Viz. obr

Obrázek

Pomocí navigačních prvků ve spodní části rozměry jednoduše upravíme. V případě, že bychom chtěli video zkrátit (vybrat jen určitou část), provedeme to volbou tlačítka oříznout soubor.

5.Máme za sebou všechna důležitá nastavení a nyní stojíme před další volbou. Na výběr máme ze tří možností. Můžeme rovnou provést převod (tlačítko přímý převod) nebo nejprve shlédnout ukázku (tlačítko ukázka) a provést případné úpravy nastavení. Jako třetí možnost se nabízí volba přidání do plánu úloh pro převod. Tato možnost se nám bude hodit, pokud chceme převést více videí zároveň nebo si jen předpřipravit volby pro převod a skutečný převod povést až později. Plán úloh můžeme ukládat, mazat, nebo načíst ze souboru externě uloženého.

6.Samotný převod po potvrzení voleb pro převod, se spustí samotný převáděcí proces obr

Obrázek


Je možno nastavit, aby po provedení převodu došlo k vypnutí počítače. Dále je možno určit prioritu procesu - využití hardwaru na úkor ostatních spuštěných aplikací.

7.Po skončení převodu můžeme převedený soubor nahrát na přenosné zařízení. A jsme na konci


Na co se dá program využít dále:

PocketDivXEncoder je primárně určen pro převod videa z PC do přenosných zařízení. Využití lze ovšem hledat v publikaci videa na internetu, kde je potřeba dosáhnout co nejmenších velikostí souboru a v dalších situacích, kde se řeší kvalita a velikost videa vůči paměťovým kapacitám.

Hodnocení
Ovládání programu je opravdu jednoduché a intuitivní. Ve velmi krátkém čase se dá dosáhnout převodu na libovolný typ přenosného zařízení, které podporuje přehrávání DivX avi souborů. Samotný převod a komprese probíhá svižně. Převod běží stabilně a nedochází k chybám. Velké plus programu je, že je z převážné části přeložen do češtiny a nemusí se instalovat. Lze jej jednoduše přepravit na flash disku a z jakéhokoliv PC spustit. Jedinou výtkou je neschopnost převodu do jiných formátů než *.avi.

http://www.uloz.cz/show/file/44697-Pock ... 0.3.60.exe


Poděkování:
xAx: za dodaný software
Peskat: za dodané screeny a návody k použití
Naposledy upravil Dr. Nebolí to dne pon led 21, 2008 5:34 pm, celkově upraveno 1
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4453
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod peskat v pát led 04, 2008 8:16 am

Nemusis mi dekovat.
Mne taky vyhovuje,kdyz je tam navod,strucny obsah co to umi a screeny. Urcite se v tom clovek lepe orientuje a pak si i vybere,zdali si to stahne nebo ne
peskat
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 701
Registrován: čtv srp 24, 2006 3:25 pm
Model telefonu: Nokia E52 v081.003

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát led 04, 2008 2:45 pm

Nikdy bych se nechlubil cizím peřím, jenom sem nechtěl aby to upadlo a za chvíli se zase nevyrojily dotazy "jak mám upravovat video" atd...však to znáš. A co se týče těch screenů, toho si moc vážím. Tím ubyde víc než jeden hloupej dotaz, jak se to vlastně dělá :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4453
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Tuxx v pát led 04, 2008 3:02 pm

:) heh konecne viem ako sa daju dat viacere screeny z filmu do jedneho obrazka
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem
 
Příspěvky: 977
Registrován: úte srp 28, 2007 7:50 pm
Bydliště: Tam kde sa vrany otacaju.
Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod Vlado v ned led 06, 2008 12:15 pm

pls. asi som debil, ale ako mam instalovat tie stiahnute subory s priponou *.7z? Diky
Vlado
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 28, 2007 3:09 pm

Příspěvekod webmoon v ned led 06, 2008 12:21 pm

zkus program 7-zip, kterej stahnes treba ze slunečnice.
NOW => E52 Metal SanDisk MicroSD 8GB mobile
previous => [E51 silver MicroSD 2GB OCZ 66x + NOKIA GPS LD-3W; Nokia N73 red&white 2GB SanDisk Ultra II; Nokia 6230i; Nokia 6610i black; Nokia 3510i; Nokia 3510i; Nokia 3310 blue; Nokia 6210 blue; Nokia 3310 grey]
Obrázek
DivX filmy 320x240 CZ
Uživatelský avatar
webmoon
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 239
Registrován: čtv čer 21, 2007 4:42 pm
Bydliště: forum.n73.eu
Model telefonu: Nokia E52

Příspěvekod Vlado v ned led 06, 2008 12:29 pm

Diky moc... zase som o nieco mudrejsi :D
Vlado
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 28, 2007 3:09 pm

Příspěvekod peskat v pon led 07, 2008 10:42 am

Taky to moc neovladam,ale staci zadat na webu do vyhledavace nazev programu a spousta veci ti tam vyskoci - pak uz sem to jenom prekopirovala.
To je cele tajemstvi :-)
peskat
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 701
Registrován: čtv srp 24, 2006 3:25 pm
Model telefonu: Nokia E52 v081.003

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon led 21, 2008 5:34 pm

Děkujeme uživatelce Peskat za další soft. Už je doplněn nahoře :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4453
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Slavek69 v pát úno 08, 2008 7:01 pm

Pocket DivX encoder je dle mne nejlepší na převod videa do mobilu. Převádím v něm již dlouho. Je jednoduchý a hlavně uživatelsky velmi přívětivý, už jen tím, že je lokalizován do CZ. Navíc perfektně zakomponuje do videa titulky, což je na freeware bomba.
Nokia N73 ME, FW V 4.0808.4.2.2, RM-133, PC 0539289 + 2GB miniSD SanDisk + Wireless GPS Module LD-3W
Slavek69
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 137
Registrován: sob úno 02, 2008 4:27 pm

Příspěvekod xAx v pon bře 31, 2008 7:07 pm

Mam zase nejake nove konvertory (mj. i Corel DVD Copy 6) tak Vam je zase nekam upnu. Na EDISK? Ten je tusim pro vetsinu lidi bezproblemovy
SE U1i Satio + 8 GB, HTC Touch Pro 2 + 8 GB, iPhone 3GS 32 GB GB, Toshiba Qosmio F50 113, Lexus ISF a hezka pritelkyne
xAx
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 221
Registrován: čtv pro 20, 2007 1:48 pm
Bydliště: Wien

Aimersoft DVD Studio Pack

Příspěvekod xAx v pon dub 21, 2008 10:22 pm

Tak po dlouhe dobe zase jeden konvertor. Dle meho nazoru nejlepsi a to jsem uz zkousel vse mozne. Je to balik ctyri v jednom. DVD Ripper, Video Converter, DVD Creator a Audio Converter. Prilozen i text se ctyrmi seriovymi cisly a Mailovou adresou ktera se ( pro mene znale ) prekopiruje do aktivace. Spousty moznosti a pritom byt v AJ jednoduchy a logicky. Dal jsem to na Edisk, ten je tusim vsem dostupny
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/91058/Aimersoft_DVD_Studio_Pack_v1.1.43.7z_23.53MB.html
SE U1i Satio + 8 GB, HTC Touch Pro 2 + 8 GB, iPhone 3GS 32 GB GB, Toshiba Qosmio F50 113, Lexus ISF a hezka pritelkyne
xAx
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 221
Registrován: čtv pro 20, 2007 1:48 pm
Bydliště: Wien

Příspěvekod Slavek69 v pon dub 21, 2008 11:29 pm

Já převádím v Total Video Converteru a ten převede vše. Je to bomba a pokud potřebuji do AVI souboru vložit titulky, tak to projedu v PockeDivXEncoderu. Plně dostačující a nic lepšího jsem zatím neobjevil.
Nokia N73 ME, FW V 4.0808.4.2.2, RM-133, PC 0539289 + 2GB miniSD SanDisk + Wireless GPS Module LD-3W
Slavek69
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 137
Registrován: sob úno 02, 2008 4:27 pm

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř dub 23, 2008 4:30 pm

Pocket DivX encoder myslím vkládá titulky bez diakritiky a musí se to luštit. Do mobilu jedině LCG smartmovie converter. Ale jitak TVC je na konverci v PC to nejlepší, co jsem kdy zkusil :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4453
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Slavek69 v stř dub 23, 2008 4:48 pm

PockedDivXEncoder umí i diaktriku, jen se musí nastavit při vkládání titulků kódování "cp1250".
Nokia N73 ME, FW V 4.0808.4.2.2, RM-133, PC 0539289 + 2GB miniSD SanDisk + Wireless GPS Module LD-3W
Slavek69
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 137
Registrován: sob úno 02, 2008 4:27 pm

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř dub 23, 2008 6:47 pm

CP1250, sakra. Já tam marně hledal tenkrát Central Europe :shock: Sakra, no nic, LCG SM converter funguje taky hezky. Ale že sem nemusel měnit :lol:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4453
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Video to Nokia Converter 1.3.31

Příspěvekod xAx v ned kvě 04, 2008 6:16 pm

Konvertuje sice jenom do 3gp a mp4, ale velice kvalitne. Treba se nekomu hodi
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/59303/Daniusoft.Video.to.Nokia.Converter.v1.3.31.7z_4.53MB.html
SE U1i Satio + 8 GB, HTC Touch Pro 2 + 8 GB, iPhone 3GS 32 GB GB, Toshiba Qosmio F50 113, Lexus ISF a hezka pritelkyne
xAx
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 221
Registrován: čtv pro 20, 2007 1:48 pm
Bydliště: Wien

Příspěvekod TopGun v pon kvě 05, 2008 8:51 am

Existuje nejaky konvertor, ktory vie otocit MP4 z mobilu o 90 stupnov ?
Uživatelský avatar
TopGun
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát dub 25, 2008 8:22 am

Příspěvekod V3nd4 v čtv kvě 08, 2008 10:30 am

Slavek69 píše:PockedDivXEncoder umí i diaktriku, jen se musí nastavit při vkládání titulků kódování "cp1250".


Chvíli mi trvalo, než jsem zjistil, že se kódová stránka nastavuje přes tlačítko "Nápověda".
Nokia E65 SecondHand Edition, paměťová karta MicroSD A-Data 2GB, GPS mech a lišejníky, pouzdro se třemi otvory :), aktuální FW: 2.0633.65.01
Uživatelský avatar
V3nd4
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 08, 2007 11:46 pm

Prosba o pomoc

Příspěvekod aldator v stř čer 04, 2008 1:59 pm

Ahojda tak sem se dneska rozhodl ze si stahnute video ve forme wmv ulozim do mobilu ale nejak mi to nejde.stahnul jsem si program oneclick mobile converter a prevedl sem to ale porad mi to nejde dostat do mobilu normalne pres pc suite jednou se mi teda podarilo ale kdyz sem chtel zkusit jeste jiny upraveny nejde to.vetsinou vsechny ty nastroje slouzi k ukladani z mobilu na pc ale opacne nevim muze nekdo poradit diky moc.a nebo nejaky jiny freeware programek pokud mozno s cestinou zdravim
aldator
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte lis 20, 2007 5:50 am

Re: Aimersoft DVD Studio Pack

Příspěvekod Malajda v úte led 06, 2009 12:46 pm

xAx píše:Tak po dlouhe dobe zase jeden konvertor. Dle meho nazoru nejlepsi a to jsem uz zkousel vse mozne. Je to balik ctyri v jednom. DVD Ripper, Video Converter, DVD Creator a Audio Converter. Prilozen i text se ctyrmi seriovymi cisly a Mailovou adresou ktera se ( pro mene znale ) prekopiruje do aktivace. Spousty moznosti a pritom byt v AJ jednoduchy a logicky. Dal jsem to na Edisk, ten je tusim vsem dostupny
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/91058/Aimersoft_DVD_Studio_Pack_v1.1.43.7z_23.53MB.html


Prosim o reupload DIK!
Nokia N73 Black Music Edition + 2GB SanDisk ULTRA SPEED + KOSS KEB/24b Stereo Earbud
+ ASUS M50VC
Malajda
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 21, 2007 9:14 pm

Re: Programy na tvorbu videí do mobilu

Příspěvekod hanni v úte led 06, 2009 1:03 pm

Aimersoft DVD Studio Pack 2.1.0.13

Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/178359184/ADVDSP2.1.0.13.rar
http://rapidshare.com/files/167838031/Aimersoft_DVD_Studio_Pack_2.1.0.13.rar


Aimersoft DVD Studio Pack 2.1.0.12

Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/165549381/Aimersoft_DVD_Studio_Pack_2.1.0.12.rar
http://rapidshare.com/files/165595554/Aimersoft_DVD_Studio_Pack_2.1.0.12.rar


Starsie verzie:

Aimersoft DVD Studio Pack 1.8.0.10

Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/161151401/Aimersoft_DVD_Studio_Pack_1.8.0.10.rar


Aimersoft DVD Studio Pack 1.8.0.9

Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/156373261/Aimersoft_DVD_Studio_Pack_1.8.0.9.rar
http://rapidshare.com/files/156373261/Aimersoft_DVD_Studio_Pack_1.8.0.9.rar


Aimersoft DVD Studio Pack 1.2.1.0

Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/129339236/ADSP121.0.rar


Aimersoft DVD Studio Pack v 1.2.1.2

Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/137937892/ADSP1212.rar
Uživatelský avatar
hanni
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7104
Registrován: pát dub 20, 2007 5:00 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Model telefonu: Nokia N8 Blue

Re: Programy na tvorbu videí do mobilu

Příspěvekod pete676 v čtv čer 11, 2009 2:16 pm

Aimersoft DVD Studio Pack 2.1.0.13

Tenhle jsem skusil...ulozil code aj i-mailovou adresu dal registred...a psalo-invalid code... jednoduchej programek,na 3kliknuti convertuje... :(
pete676
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 28, 2009 8:59 am

Re: Programy na tvorbu videí do mobilu

Příspěvekod hanni v ned lis 08, 2009 10:27 am

Pridam program, ktory momentalne pouzivam. Jednoduchy, spolahlivy a silny nastroj, zatial ma nesklamal. Velkost 65,5 MB.

AVS Video.Converter v6.2.5.334

Kód: Vybrat vše
http://www.divshare.com/download/9248356-c11
Uživatelský avatar
hanni
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7104
Registrován: pát dub 20, 2007 5:00 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Model telefonu: Nokia N8 Blue

Programy na tvorbu videí do mobilu

Příspěvekod hanskolar v sob črc 31, 2010 8:30 pm

Nidesoft DVD to Nokia Converter v5.6.28 6MB
Obrázek
Obrázek
Info:
Kód: Vybrat vše
http://www.nidesoft.com/dvd-to-nokia-converter.html

S medicínou
Kód: Vybrat vše
http://hotfile.com/dl/50471227/f8ad95c/Nidesoft.DVD.to.Nokia.Converter.v5.6.28.rar.html

Bez hesla
Naposledy upravil hanskolar dne ned srp 01, 2010 11:53 am, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
hanskolar
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: pát črc 25, 2008 7:36 am

Programy na tvorbu videí do mobilu

Příspěvekod hanskolar v ned srp 01, 2010 11:33 am

4Videosoft Nokia Video Converter v3.2.06 / 7.43 Mb
Image
info:
Kód: Vybrat vše
http://www.4videosoft.com/nokia-video-converter.html

S medicínou
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/55133/kia.Video.Converter.v3.2.06-QUANTiZEbyEriska.rar_7.42MB.html

Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/410341144/4Videosoft.Nokia.Video.Converter.v3.2.06-QUANTiZEbyEriska.rar

Bez hesla
Naposledy upravil Dr. Nebolí to dne ned srp 01, 2010 7:10 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Při uploadu většího obrázku používej, prosím, tag rimg. Ten narozdíl od tagu img obrázek zmenší na velikost fóra. Zbytečně jsi deformoval stránku, orpavil jsem to.
Uživatelský avatar
hanskolar
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: pát črc 25, 2008 7:36 am

Programy na tvorbu videí do mobilu

Příspěvekod sejvi v čtv srp 05, 2010 10:19 am

Format Factory je jedním z nejlepších a NEJJEDNODUŠŠÍCH nástrojů, které můžete získat pro převod multimediálních souborů. Zvládne nejdůležitější formáty, a navíc je k dispozici zdarma .

Format Factory není jen obyčejný převodník video formátů, poradí si i se zvukem, obrázky a dokonce i s virtuálními otisky CD a DVD. Bez zaváhání s ním převedete filmová DVD do nejrůznějších formátů používaných v počítači, nebo mobilních zařízeních, z filmů vytáhnete zvukovou stopu nebo si vytvoříte originální ikony. Format Factory je kompletně v češtině a nezaplatíte za něj ani korunu.

YOUTUBE navod - priklad konverze videa do mobilu Nokia E52

Obrázek Obrázek

Format Factory 2.45 portable (nemusi se instalovat). Ke stazeni zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.mirrorcreator.com/files/0VRV3XDK/FormatFactory_v2.45.zip_links

Kompletni pruvodce programem (prirucka):
Kód: Vybrat vše
http://jnp.zive.cz/download.aspx?id_file=46013988
Uživatelský avatar
sejvi
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv črc 22, 2010 8:42 pm
Bydliště: Ústecký kraj
Model telefonu: Nokia E52


Zpět na PC Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron