Nokia Lifeblog v PC

PC Software pro práci související s 9.x telefony

Nokia Lifeblog v PC

Příspěvekod Nyny v sob kvě 10, 2008 12:26 pm

Zdravím,
uz dlouho pouzivam v PC program Nokia Lifeblog 2.5, cca obden vzdy zapnu na mobilu bluetooth, v PC Nokia Lifeblog a dam stahnout vse z mobilu. Stahnou se mi SMS, MMS a fotky, a pak v mobilu vse smazu, takze mam vsechno pohodlne zazalohovane.

Najednou mi vsak progam v PC vzdy po pokusu o stazeni napise, ze vse stahl a pocet stazenych polozek je 0. Myslel sem si, ze je chyba v PC a tak sem program zkousel preinstalovat atd., ale nic nepomohlo. Po delsim badani a zjistovani jak to vlastne funguje jsem zjistil, ze Nokia Lifeblog v PC bere z telefonu data z Nokia Lifeblog co je v telefonu. A jak jsem zjistil, tak se mi ty SMSkdy, MMSk atd. neukazuji ani v tom Nokia Lifeblog v telefonu. Zkousel sem s tim vsechno mozny, ale nedokazal jsem to rozchodit. Kdyz dam v Nokia Lifeblog v telefonu Aktualiz. čas. osu, tak to sice jako hleda co je kde noveho, ale po chvilce to vyhodi hlasku, ze se sinchronizace nevydarila a konec.

A tak bych chtel poprosit, zda by mi nekdo neporadil co kde delam blbe, nebo co mam kde blbe nastaveny, ze mi najednou nejde stahovat veci z telefonu do Nokia Lifeblog v PC???
SONY CM-DX1000 > NOKIA 6110 > NOKIA 6150 > NOKIA 6210 > NOKIA 6310i > NOKIA 6230 > NOKIA N73 (4.0839.42.0.1) > Ještě nevím, ale už NIKDY Symbian.
Nyny
Uživatel
Uživatel

Zpět na PC Software