Problém s PC Suite

PC Software pro práci související s 9.x telefony

Příspěvekod šulda v sob pro 27, 2008 2:40 pm

tino: Těžko říct, můžu jen citovat:
sulda píše:DoctorX: Mohlo se něco stát při aktualizaci jak Softu od Nokie tak i od Windows. Spousta lidí s podobnými problémy to dotáhli až na úplnej vrchol - reinstal systému a přitom někdy stačí opravdu prkotina, jen jí najít :?

DoctorX píše::arrow: sulda
...a přitom někdy stačí opravdu prkotina, jen jí najít....

a opět pravda. chyba se našla. Ruční diakritika oprava Nokia- data aplikací, to mizerné dlouhé ,,í" ,tam byl zakopaný pes. Vše se ještě jednou v PC suite odinstalovalo, nahradil adresář a..........., šlape to. Díky moc.
Fw přehráno teď podle Zelychova návodu a super. Teď už jen počkat na nový fw pro N73, tedy pokud se něco chystá a bude to oki. ještě jednou děkuji.
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Re: Problém s PC Suite

Příspěvekod Unown v čtv led 29, 2009 5:03 pm

PC Suite chyba
od Unown v čtv led 29, 2009 1:23 pm

zdravim,
včera se mi aktualizoval N PC Suite a od tej doby, pokaždé když připojim telefon k PC v režimu PC Suite, tak se instaluje ovladač COM5, absolutně nechápu proč, jako kdyby to nestačilo jednou...
Mám Visty x64 Ultimate, dřív to nedělalo...

Někdo nějaký nápad?
Díky

To Šulda: sry,sem se přehlédl, toto téma sem neviděl..
N82 + FW 31.0.0.16 + 8GB SanDisc
Unown
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod šulda v čtv led 29, 2009 5:47 pm

Unown: Jaká je to verze toho úžasnýho softu od Nokie :?: Jestli je to 7.1.18.0 tak tu mám na vistě už dlouho a nic takovýho mi zatím neprovedla. Používám jen její ovladače ale vždycky i vyzkouším nějakou zálohu a tam se chová normálně - jedna záloha N95 - kontakty, sms, poznámky a vše proběhlo normálně až do doby vrácení dat do tel. :roll: Prostě nebyly :lol
Zkusil si reinstal , odinstalování všeho od Nokie + cleaner a znovu instal, prostě tu proceduru s tímhle softem :?:
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Unown v čtv led 29, 2009 6:18 pm

jj,je to ta poslední...zajímavé je,že mi to nabídlo aktualizaci až teprve nedávno :) to u mě taky neni problém, záloha všechno funguje, i instalace atd...
jenom to prostě po mě chce nainstalovat vždycky ovladače...najde si je to samo a nainstaluje, nepřekáží to v práci, je to jenom otravné..
Unown
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod šulda v čtv led 29, 2009 6:28 pm

Teď si tak vzpomínám že mi to dělala předchozí verze ale jen pár připojení ze začátku a pak to dalo pokoj tak sem se tomu už nevěnoval :?
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Unown v pát led 30, 2009 3:43 am

mno uvidíme :) snad to taky dá pokoj :)
Unown
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Rangers v pát led 30, 2009 5:42 am

Mozne je, ze se ovladace pri instalaci dostali do jine slozky nez maji byt. Proto je ten soft pri kazdem spusteni hleda. Stava se to pri preinstalaci NPCSuite.
HTC Tattoo
Obrázek
"Je lepší vládnout v pekle, než sloužit v nebi.."
Rangers
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát led 30, 2009 6:41 pm

Jedna perlička z užívání PC suite :)

Stačí, aby mi ta mrcha běžela na pozadí (nejde vypnout autostart, v Ms configurationu.ini ji mám vyškrtlou, ta sviňa stejně nabíhá :lol: Stačí abych zapnul bluetooth a on mi začne vesele připojovat mobily, který k němu byly v minulosti připojený. Takže třeba teď mám údajně připojenou přítelčininu 6220c přes bluetooth. Takže Nokia asi dává do mobilů bluetooth s ultra hyper výkonem, protože já jsem v Pardubicích a ona dneska odjela na den do ostravy :lol: Současně mám údajně připojenou svoji N73, která má vyplej bluetooth a kabelem jsem ji samo taky nepřipojil :lol

Takže si kladu otázku, jak to vlastně naši finští kamarádi myslí :D Koukám, že v hokeji jsou finové pravdu dobří, teda moje PC suite by mohla hrát první ligu, jakej ta v tom má hokej :D
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Smith.F v úte črc 14, 2009 9:30 am

Zatímco podle Mílovy teorie se mě symbian bojí, PC nechávám úplně klidným.. Nebo minimálně ten bazmek (zkuste to slovo dát do googlu) Nokia PC Suite.

To si takhle zapnu počítač. Chci něco přenést do mobilu. Pak ho odpojím a modlím se ke všem severským bohům. Naprosto nespecificky, ovšem většinou, se totiž nějak sekne proces servicelayer.exe a od té chvíle mi žere 50% CPU u mého dvoujádrového notebooku a 100% u jednojádrového PC - to pak člověku moc výpočetního výkonu nezbude. Stalo se mi to po instalaci nejnovější verze (stará mi pro změnu neustále vyhazovala tabulku o novější verzi, ale po jejím stažení jaksi neměla potřebu to nainstalovat).

Nějaká lepší rada než zahodit ten krám a jít na pivo?
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř říj 21, 2009 11:49 pm

Nepoužívej PC suite. Soubory spravuju přes BT průvodce ve Win7. Sice to není bůh ví jak pohodlný, ale není to zdlouhavější než PC suite a navíc je to jistější. Neflashuju, zálohy nedělám a v PC nemám jedinej soft od Nokie. Jak já si šťastně žiju :twisted:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod xAx v úte lis 17, 2009 9:31 pm

Tak jsem ted nainstaloval PC Suite, protoze jsem potreboval synovi nahrat novy FW, NSU chtela samozrejme aktualizaci, tak jsem ji stahnul a pri instalaci mi zahlasila, ze tento OS neni podporovan ( Win7 ). Tak jsem si zase musel pripomenout vsechny ty hlasky ze vsech for o dokonalych Nokiich. Neberte si to zle, ale nenechte se vysmat. Na Win7 frci uz i cinske mobily za 50 korun. Uz aby NOKLA nebo NOKIR tu slavnou Rumunsko-Finskou Nokii koupili. Ono to stejne nebude uz dlouho trvat, protoze s takovym pristupem k zakaznikum.....
SE U1i Satio + 8 GB, HTC Touch Pro 2 + 8 GB, iPhone 3GS 32 GB GB, Toshiba Qosmio F50 113, Lexus ISF a hezka pritelkyne
xAx
Uživatel
Uživatel

Problém s PC Suite

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte lis 17, 2009 10:35 pm

Compatibility režim asi nezabral (jako vždycky), viď :? Potom je tu ještě alternativa flashe přes phoenix. Když si o tom něco předtím přečteš, tak by to byla cesta. Ale jasně, valná většina věcí od Nokie je nelogickej/nedodělanej/stupidní zmetek. Kdyby nezkoupili Symbian foundation, tak tu slušnej tucet lidí nemá Nokie...

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod šulda v úte lis 17, 2009 11:04 pm

Dr. Nebolí to: xAx už nepíše jak to dopadlo ale když si nastavíš kompatibilitu na Vistu tak to jde bez problémů. Dost se o tom na netu píše a mám to vyzkoušený na svým PC ;)
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod xAx v úte lis 17, 2009 11:05 pm

V rezimu kompatibility to zabralo, ale museli jsme novou NSU stahnout samostatne a ne ji instalovat jako upgrade. On si kluk dneska umanul N97, tak jsem mu ji koupil a uz ji mam plny zuby ( vsech mobilu, asi si koupim pruty a budu radsi chodit na ryby ). A navic mi prijde, ze je uvnitr neco ulomeneho. Jednak vibrace pri dotyku na display jsou takove jak rozbite hodiny a kdyz s telefonem zakvedlame, tak se unitr neco pohybuje a chresti. Ve vrchni casti u sluchatka ( nebo jak se to rekne? To co mi mluvi do ucha ). A kdyz odsunu krytku fotaku a pritlacim prstem na cocku a zakvedlam s nim, tak to castecne ztichne.

EDIT: No a navic kdyz jsem chtel udelat na OPDA certifikat, tak na me vybehl tenhle Error: HTTP 错误 404 - 文件或目录未找到。 A to mam mit Nokii a Symbian rad? Celej vecer problemy
EDIT II: Koukam ze mas suldo taky N97. Ozyva se Ti z ni taky neco kdyz s ni zatrepes?

šulda: Tohle už jeden člověk dokonce donesl do servisu, ale je to přirozený a dělá to ta krajní packa vlevo na který se otvírá displej. Zkus to schválně otevřít a zatřást. Já to nikdy nezaregistroval, až když sem o tom četl. S telefonem netřesu, to dělám pouze při míchání drinků :pivo

SE U1i Satio + 8 GB, HTC Touch Pro 2 + 8 GB, iPhone 3GS 32 GB GB, Toshiba Qosmio F50 113, Lexus ISF a hezka pritelkyne
xAx
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod code v úte led 05, 2010 11:44 am

Lze nejak v Nokia PC Suit zobrazovat kalendar, tel. kontatky a SMS bez toho aniz by byl pripojen telefon? thx
E71 fw 300.21.012 (šla docela těžce hacknout - NÁVOD) + 16GB microSD NOKIA
code
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E71 fw300.21.012

Problém s PC Suite

Příspěvekod loudasek v úte zář 14, 2010 2:58 pm

aktualizoval sjem na nejnovější verzia mám problém... zmizel Nokia Music Manager a nejdou mi stahovat hudební soubory do telefonu... stáhl jsem si Nokia Ovi Suite, ale nejsem tam s tím spokojený... poradí mi někdo moc prosím...
loudasek
Uživatel
Uživatel

Problém s PC Suite

Příspěvekod Zdenek444 v úte zář 14, 2010 4:03 pm

A jaktože nejdou? Vždyť je tu tolik možností... Nejjednodušší je asi připojit telefon v režimu PC Suite, podívat se na Tento počítač, tam bude buď přímo tvůj mobil jako přenosné zařízení, nebo bude v Nokia Phone Browseru. Pak už jen otevři disk, na který to chceš dát (vnitřní pamět / kartu), na něm složku Sounds a uspořádej si to, jak budeš potřebovat. Skoro stejný je postup, kdy dáš připojit v režimu Velkokapacitní zařízení, mobil se ti zobrazí stejně jako třeba flashka a přes jakéhokoliv správce souborů tam můžeš ty písničky natahat ;)
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod loudasek v úte zář 14, 2010 4:49 pm

díky moc, byl jsem zvyklý to dělat přes music maganer... a když budu chtít přetáhnout CD?
loudasek
Uživatel
Uživatel

Problém s PC Suite

Příspěvekod Zdenek444 v úte zář 14, 2010 5:03 pm

Myslíš jako v beztrátové kvalitě? Já nevím, jak jsi to dělal předtím, to ti to nagraboval ten Music Manager? Můžeš si to udělat sám, třeba přes CDex:

Kód: Vybrat vše
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/prevody_formatu/cdex/

Ten ti převede hudbu ve formátu FLAC do MP3 (nebo jak ho nastavíš) a tu už zase mužeš normálně tahat do mobilu.(další možnosti jsou třeba najít si přehrávač, co ti přehraje přímo FLAC a ohromnou pam.kartu, aby se ti tam všechno vešlo; nebo si třeba stáhnout starší verzi PC Suite, kde budeš mít to, na co jsi byl zvyklý)
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Problém s PC Suite

Příspěvekod loudasek v úte zář 14, 2010 5:49 pm

tam se to CD rovnou načetlo a šlo okamžitě přetáhnout do telefonu... měl sjem tam nastaveno, aby se mi to překonvertovalo do formátu AAC a teď se když jsem to tam hodil rovnou, tak se mi i formát mp3 předělal do formátu mpeg...
loudasek
Uživatel
Uživatel

Problém s PC Suite

Příspěvekod loudasek v úte zář 21, 2010 11:31 am

snažíms e najít předešlou verzi PC Suite, ale nevím, která to je... už jsem něco zkoušel stáhnout, ale pořád to není ono... může mi někdo poradit?
loudasek
Uživatel
Uživatel

Problém s PC Suite

Příspěvekod loudasek v stř zář 29, 2010 3:22 pm

loudasek píše:snažíms e najít předešlou verzi PC Suite, ale nevím, která to je... už jsem něco zkoušel stáhnout, ale pořád to není ono... může mi někdo poradit?

díky moc za pomoc... :roll:
loudasek
Uživatel
Uživatel

Problém s PC Suite

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon črc 11, 2011 7:01 pm

Dneska jsem byl donucen vyměnit PC Suite za Ovi Suite, protože mi odmítl fungovat Map Loader a při pokusu o aktualizaci se seknul. Ručně jsem mapy do telefonu taky nedostal, kvůli SPB TV je teď v telefou hokej a aplikace v mobilu padala, ale to je vedlejší. Faktem je, že jsem asi před rokem Ovi Suite zkoušel a naštvala mě natolik, že jsem přísahal, že už ten sajrajt do PC nikdy nedám. No teď jsem to zkusil na druhým PC, kterej nepoužívám, a musím říct, že na tom trochu zapracovali. Už to nežere výkon jako prdlý (tenkrát to soustavně polykalo 2 ghz, výsměch), není to tak dementně přeanimovaný a alespoň aktualizace map se povedla dobře bez problémů. PC Suite jsem nikdy nijak zvlášť nepoužíval, to už musela bejt nouzovka a tohle taky nebudu. Ale aspoň se to nemusím bát nainstalovat a v případě, že se něco podělá, to spustit aniž by mi explodoval počítač. Celkem úspěch na finský machry :D

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod vasikk v pon črc 11, 2011 9:17 pm

buď rád, já to instaloval na netbooku a ten se odmítal zapnout. Vždy mi zahltit paměť po zapnutí a a PC se pořád restartoval. Vyřešil to nozový režim a odstřelení autostartu
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod hanni v úte črc 19, 2011 8:47 am

Doktor, tiež mám rovnakú skúsenosť. Kamoš chcel nahodiť nejaké mapy, tak som tiež bol prinútený nainštalovať do notebooku OVI Suite a bol som celkom prekvapený, lebo predtým do bol hnus velebnosti. :D na svojom domácom PC ale zostávam verný NPCS.
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod Stoupa v pát srp 24, 2012 3:19 pm

nikde sem to tu neviděl, tak se třeba může někomu hodit:

N_PC_S v.7.1.180.94
E52 fw 091.003 / h@ck Norton
Win 7 x64 Home

po připojení kabelem se sice mobil objevil, ale u kontaktů byl vždy error:
"aktualizace kontaktů se nezdařila" (To samé u kalendáře)

Pomohlo mi následující:
1) Vyberte položku Start > Ovládací panely > Přidat nebo odebrat programy.
2) vyhledat v seznamu aktuálně nainstalovaných programů "PC Connectivity Solution" a klepněte na tlačítko Změnit.
4) V programu klepněte na tlačítko Opravit. Pak počkejte, až bude operace dokončena.
5) Restartujte počítač, a zkuste se připojit přístroj k počítači znovu.

Restart PC jsem dávat nemusel. Po připojení mobilu si to opět načetlo ovladače a pak už Suite fungovalo, jak má. Pro jistotu jsem hned dal "opravit" všechny tři instalačky (Nokia Connectivity cable driver / Nokia PC suite / PC Connectivity Solution), ale mělo by stačit jen ten PC Solution.
E52, fw.91.003, Norton-h@ck, 16GB Kingston
Stoupa
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52

Předchozí

Zpět na PC Software