Soutěž o lístky na hokej s Rádiem Beat

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Příspěvekod E75fan v úte dub 28, 2015 1:04 pm

Pokud byste chtěli s Radiem Beat soutěžit o dvě vstupenky na sobotní zápas MS v hokeji Česko-Lotyšsko, tak jsou ukryté zde.
E75fan
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E75

Příspěvekod fpolocek v úte dub 28, 2015 7:43 pm

E75fan píše:...tak jsou ukryté zde.

?
Poněkud jsem to nepochopil :t .
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Re: Soutěž o lístky na hokej s Rádiem Beat

Příspěvekod šulda v úte dub 28, 2015 9:05 pm

Byl tam odkaz na jmenované rádio (jiné neposlouchám :lol: ) a u zde byl stejný odkaz jako na stránkách Beatu. Kdo poslouchá Beat a chce hrát tak půjde přes toto fórum? :idea: Sem tohle nepasuje ;)
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod E75fan v stř dub 29, 2015 7:38 am

"Vřelé díky" soudruhu cenzorovi :!: :clap :clap :roll: :dolu:

fpolocek píše:?
Poněkud jsem to nepochopil :t

Zřejmě :roll:

šulda píše:Sem tohle nepasuje

Tohle fórum přece má název "Ostatní. Další věci, které se nevešly do jiné kategorie"
Možná jsem to mohl dát do fóra "Co sem nepatří -> Nezařazeno. Co se nevešlo jinam", ale zdají se mi obě rovnocenná.

šulda píše:zde byl stejný odkaz jako na stránkách Beatu. Kdo poslouchá Beat a chce hrát tak půjde přes toto fórum? :idea:

Ale ne... :roll: Na stránkách Beatu je jen odkaz na web sponzora soutěže. Můj odkaz, který jakýsi zdejší udatný aktivní zavilý nemyslící soudruh cenzor smazal, vedl přímo na tu stránku, kde lístky jsou. Dal jsem ho sem proto, že vím, že jsou tu Beaťáci (taky jiné rádio neposlouchám :D ) a zároveň i fanoušci hokeje, aby ten web případní zájemci o soutěž nemuseli proklikávat tak jako já.
Chtěl jsem zkrátka jen pomoct. Ale jak se říká : "Pro dobrotu na žebrotu" a "Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán"...
Slibuju tedy, že už to tu veřejně neudělám, přestože mně tu bylo pomoženo mnohokrát. Mějte se :hi
E75fan
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E75

Re: Soutěž o lístky na hokej s Rádiem Beat

Příspěvekod šulda v stř dub 29, 2015 4:12 pm

Hele frajere, víš exkrement o mojí minulosti co se soudruhů týká, pokud bys jí znal tak bys držel hubu a krok, nevím co jsi za nich dělal ty, jestli jsi tedy v tý době už něco vnímal, že se tu tím oháníš a ujasni si co je cenzura, nic sem nekontroloval a neomezoval, jen sem smazal "nesmysl". Ale jo, ve chvíli kdy sem podle tebe otevřel stránky Beatu tak na mě jukl úplně stejný odkaz který jsi sem dal, tedy jak ty uvádíš "vedl přímo na tu stránku, kde lístky jsou" ale byl to jen web mincovny, proto to podle mě bylo zcela o ničem a sem nepasující, pokud by tomu tak nebylo tak to nemažu :idea:

Edit: Tak sem drobet hledal a mělo by to v prvním postu být. Kde byla včera chyba nevím, je možné že v mém mini opeřím prohlížeči pokud byl odkaz správný, i když na tomto fóru se mi to nestává :t
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Zpět na Ostatní