Zařízení 5.1 se vstupem

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Zařízení 5.1 se vstupem

Příspěvekod Potkan007 v stř črc 15, 2009 1:41 pm

Potřebuju poradit. Dnes mi do starý hifiny prásknul blesk, takže se cca každejch 5 minut vypne a nechce naskočit. Pak najede a zase 5 minut a konec, navíc děsně smrdí.
Mám vybraný Genius SW-HF5.1 6000. Problém je v tom, že je nechci k PC, ale místo věže. Když z úspor odečtu repráky, jsem na ceně 4 000, maximálně 4 500.
Problém je, že vlastně nemůžu najít to o čem mám představu (a když, tak s milionem dalších funkcí za cenu kolem 10 000). Prostě krabici s 5.1 (CD výhodou), ke který připojim repráky a bude mít vstup (cinch, červený a bílý). Musí se dát nastavit vynucení všech repráků ve stereu.
To všechno je završený tím, že nemůžu mít TV, protože by se nevešla, víc jak nějakejch 10" na jediné vhodné místo nenarvu. takže jediná možnost přinést 42" plazmu, nastavit a pak už se musí dát ovládat bez TV.
Existuje něco takovýho do 4 500?

Program v notebooku si myslí, že mi zbývá 4 395 po odečtení repráků.

edit: Jestli nikdo neradí, protože je cena nastavená příliš nízko, jsem ochoten slevit na 5005, tzn maximum na přehrávač cca 5 000, vejš nejdu (respektive níž reprákama nejdu).
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Zpět na Ostatní