Pocitac ako handsfree pre N73

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Pocitac ako handsfree pre N73

Příspěvekod mempfis v úte srp 18, 2009 6:28 pm

ahojte hladal som na nete aj tu ale nenasiel som ziadny program ktory by dokazal urobit ze by som mal PC ako handsfree ked mi niekto vola nieco ako hlasity odposluch cez pc...teda pokial som nieco priehliadol tak by som bol rad keby mi niekto odpisal o nejakom programe co to dokaze...dakujem :lock :)
mempfis
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: Pocitac ako handsfree pre N73

Příspěvekod Xnovic v úte srp 18, 2009 11:02 pm

Já akorát vím, že když máš telefon na kabelu, tak tě PC Suite jen upozorní na hovor, či sms..
Ale někdy by se docela šiklo..
Nevíte někdo?
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Re: Pocitac ako handsfree pre N73

Příspěvekod mempfis v pon srp 24, 2009 6:15 pm

No tak sa mi nieco podarilo najst vola sa to BlueSoleil Dialer da sa cez to telefonovat aj pocuvat mp3 z telefonu celkom ako handsfree. Ked to napojim cez repraky a uskutocnim hovor strasna ozvena aj som stisil mikrofon ale aj tak a je to skusobna verzia iba na 15 dni takze keby sa chcelo niekomu s tym babrat alebo ma nejaky cra*ck by bolo fajn...

Najprv treba nainstalovat BlueSoleil 6.4. a potom BlueSoleil Dialer a este do telefonu je tam instalacka ked je to uz na hardisku nainstalovane.
Neni to problem najst na nete len na toho krakena :mrgreen: link som nedal ale keby to strasne niekto chce tak sa posnazim ale nemyslim si ze je to problem najst.
mempfis
Nový uživatel
Nový uživatel

Zpět na Ostatní