Nokia E97 Envelop Concept

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Nokia E97 Envelop Concept

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v ned srp 23, 2009 5:23 pm

Koncept 23 rocneho parizskeho studenta dizajnu Fabiena Nauroya a jeho vizia telefonu Nokia E97...

Obrázek

Obrázek

Male info ako si to predstavuje Fabien Nauroy:

Tenký odnímatelný displej je podle návrháře vybaven pamětí s kapacitou 4 nebo 8 GB a využít ho tak lze pro přenos multimédií. Po vložení do samotného přístroje je možné nejen telefonovat (podpora dvou SIM karet) ale také pohodlně psát na QWERTY klávesnici. K dispozici je i druhý monochromatický informační displej, který zobrazuje základní informace, když je odnímatelný displej zasunutý.

podla obrazkov treba povedat ze su velmi zaujimave ale... ALE:

Vedle zajímavého technického řešení zaujme na konceptu především jednoduchý design. V každém případě by takový komunikátor mezi současnou konkurencí nezapadl.

A presne to si myslim aj ja :) ... vyzera to sice pekne ale je to skor dekoracia nez mobil... nuz 100 ludi 100 chuti

ZDROJ: mobil.idnes.cz
Naposledy upravil LeUKopLaSt3 dne ned srp 23, 2009 6:10 pm, celkově upraveno 1
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Re: Nokia E97 Envelop Concept

Příspěvekod prokop v ned srp 23, 2009 6:03 pm

Já bych jí bral všema deseti :wink:
Tahle věc by nebyla zaměřená na masy ale na specifickou skupinu uživatelů. No a taky záleží na tom co vlastně od takového výrobku člověk očekává - vezmi si třeba koncepci N-Gage, to byl designový úlet ale byla dost úspěšná i přes to (nebo právě proto), že to byla spíš herní konzole s několika funkcemi MT . Vzpomínám si, že vidět někoho jak volá s N-Gage1 bylo docela zábavné :lol:

V případě tohohle konceptu by záleželo taky hodně na ovladatelnosti, ale předpokládám že to může být taky OK

PS: v takovémhle případě když jsi v podstatě všechno jen zkopíroval, je základní slušností uvést zdroj. Předpokládám že to je z e97.cz nebo z mobil.idnes.cz

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v ned srp 23, 2009 6:09 pm

nj mna to aj napadlo :D hned to napravim
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod mila6032 v ned srp 23, 2009 6:12 pm

prokop píše:Vzpomínám si, že vidět někoho jak volá s N-Gage1 bylo docela zábavné

To jo no. Kdyby měl člověk u každýho ucha jednu, tak vypadá jako Mickey mouse. I když já v tý době měl 7650 a ta taky nebyla žádný drobeček. Ale alespoň se držela "naplocho" jako normální telefon.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod Xnovic v ned srp 23, 2009 8:57 pm

Tak n-gage QD se už při volání držela normálně, ne?
Ale E97 vypadá dost zajímavě..
Docale by mě zajímalo, jak je řešen displej??
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v ned srp 23, 2009 9:38 pm

no .. nijak :D ide o to ze to je len designovy koncept... myslim ze technologia tu predstavena asi este nejestvuje (a ak ano tak sa este v praxi nepouziva :?) displej by mal obsahovat 8gb pamete co je podla mna dost zvlastne a to este nehovorim o tom ze displej musi mat vlastny akumulator (neviem si predstavit ako do niecoho tak maleho a tenkeho chce napchat baterku a 8gb pamate ale pri pohlade na koncept nokia morph mi to az tak nemozne nepride - ale najblizsie tak o 3 roky povedal by som)

ps: vsimol som si chybu - na druhom obrazku si zrejme chlapec zmylil pozicie tlacitiek Q a A na klavesnici :D
ps2: aj Z ... hmm :? to tak ma byt alebo vo francuzsku sa to bezne pouziva? :D teraz som mimo
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte srp 25, 2009 11:12 am

Je to sice jenom koncept, ale z tý klávesnice bych moc nadšenej nebyl.
ale také pohodlně psát na QWERTY

To myslí vážně? Teda já nevim, ale mně to přijde spíš jako azerty, než qwerty. Takhle hibridní klávesnici jsem fakt ještě neviděl, docela humus :mrgreen: Asi aby člověk nevyšel ze zvyku a pořád se učil...
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Filip P. v úte srp 25, 2009 2:34 pm

Taky bych ji bral ale všemy 20 ti.
Život je věc kterou nepochopí ani ten největšá génius. (To jsem řekl já!)
Vlastním telefony: Nokia: N73 (Koupená v kameném obchodě), 6500 c (Ještě nerozdělaná od Vodafonu), 6230i (Od Vodafonu), 1600 (Od T-Mobilu). Sony Ericsson: T250i (Od T-Mobilu).
Filip P.
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia: N73, 1600, 6230i, 6500

Zpět na Ostatní