Kam míří Nokia?

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Kam míří Nokia?

Příspěvekod mila6032 v úte pro 08, 2009 6:07 pm

Kód: Vybrat vše
http://nokiamania.mobilmania.cz/200912022725/nokia-si-vytycila-cile-pro-rok-2010

Docela zajímavý čtení o tom, jak Nokia vidí svou budoucnost v roce 2010. Silně se obávám, že do roka a do dne tento topic budu muset přesunout do sekce "pro pobavení"

Každopádně jsem se alespoň dozvěděl jméno toho, kdo stojí za posvěcením všech těch zvěrstev s certifikací, NWB, pseudo taskmanem a zobrazovačem složek, kterého Nokia se vší drzostí nazývá správcem souborů. Je jím jistý Olli- Pekka Kalasvou. Teď už jen zjistit adresu, vytisknout certifikát na formát A0, zarámovat, vyrazit do Finska a onen zarámovaný certifikát mu nacpat do jistého tělesného otvoru.

Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Re: Kam míří Nokia?

Příspěvekod šulda v úte pro 08, 2009 6:27 pm

Hm :t …zaměřit se na diferenciaci jednotlivých zařízení - „používejte telefon k tomu, k čemu chcete“
No to mile rád udělám, jen mi to tak nestěžujte :twisted: Strašně se mi líbí že mám v telefonu možnost vybrat např. výchozí browser. Ale horší už je že je tam jen jedna možnost :lol Co mi tohle připomíná... :twisted:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Kam míří Nokia?

Příspěvekod hanni v úte pro 08, 2009 8:05 pm

Ciele su to pekne..ale kedze uz znacku Nokia sledujem nejaky ten rok, vyvolalo mi to na tvari usmev... :D
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Kam míří Nokia?

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř pro 09, 2009 10:10 am

No, Nokia má většinou slibnou vizi, ale pak se rozhodne ji "vylepšit", a tím ji úplně doku :naughty ví... Možná by se měli vykašlat na pár bodů, jako je vylepšování ovi apod., a především přestat házet uživatelům klacky pod nohy. Úplně by stačilo, kdyby dali aplikacím třetích stran vyšší oprávnění, když to nechtěj povolit ve svejch interních. Takhle je to akorát zmatek a S60 není úplně pro všechny :| S tím přesunem to vidím dost stejně, a to ne, že bych jim ten úspěch nepřál.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Smith.F v stř pro 09, 2009 11:55 pm

Věcí, co se mi nelíbí na strategii té severské firmičky, je plno, nejspíš by šlo o hodně dlouhej seznam. Telefon s otevřeným operačním systémem by ho měl mít alespoň doopravdy otevřený a ne, že si ho bude uživatel sám pololegálně částečně otvírat a stejně nemá nejmenší šanci, zbavit se např. předinstalovaných hovadin.
Ale tak nějak naivně si říkám, že by se to mohlo obrátit k lepšímu - třeba taková N900 s nějakým lepším FW by rozhodně stála za hřích. Nokie od uvedení N95 spí. Nebo spíš, záměrně zdržuje, chrlí zpátečnické telefony a rýžuje eura. Můj názor je, že mají na to, předvést víc - ale proč by to dělali? Kdo by pak kupoval dnešní šmejdy a kdo by chtěl dokonalý telefon za 2 roky měnit?
Ale třeba pánům ze severu dojde, že jim pomalu zvoní hrana, prestiž společnosti padá a je na čase, začít se fakt snažit ;)
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod hanni v pát pro 11, 2009 6:04 pm

Ja by skor predpokladam iny smer, ktorym sa bude Nokia uberat:

:arrow: http://mobil.idnes.cz/s-mobily-muzeme-v ... _nokia_vok
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Kam míří Nokia?

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob pro 12, 2009 3:38 pm

Buďte v klidu. Idnes není zpravodajskej server, ale bulvár jako prase. Už hezkejch pár let. Často umírám smíchy, co tam čtu. Tohle je z nedávna, a je to koruna vší blbosti. S Mobilmanií si namají co vyčíta :lotpot

Kód: Vybrat vše
http://mobil.idnes.cz/budoucnost-podle-nokie-z-abecedy-odstranime-sedm-pismen-p2g-/mob_nokia.asp?c=A091203_161747_mob_nokia_apo

Nevěřte tomu, co čtete na Idnes. V denících tipu "Blesk" se toho dozvíte podobně ;)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Zpět na Ostatní