Reinstalace windowsu bez ztráty dat - dotaz

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Příspěvekod CornyCZ v stř pro 30, 2009 10:33 am

Předem se omlouvám za založení toho tématu na symbianovém fóru ale fórum o PC na kterém jsem pár let byl najednou skapalo :D.

Takže, nějak se mi před časem povedlo přeinstalovat windows bez formátování disku a stará data se mi uložila do složky Windows.old. Mám vistu. Potřeboval by sem zjistit jak se mi to povedlo a co mám udělat abych toho znovu docílil. Když jsem včera strčil do mechaniky cd s windowsem a chtěk ho nainstalovat tak mi právě vyskočila hláška že má data nebudou zachována.
Nokia 6220 Classic fW: 5.15 (Hacked) + 4 GB Kingston Micro SDHC
Now:Nokia N82 Black fw: 35.0.002 (Hacked) + 16 GB Kingston Micro SDHC
CornyCZ
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N82 Black

Příspěvekod Zdenek444 v stř pro 30, 2009 11:47 am

Citnu ti to, co jsem našel na googlu, ale sám se ti za to nezaručím... Spíš ses asi měl zaregistrovat na jiném PC fóru :)
Pokud náhodou je potřeba Vistu přeinstalovat, tak ta odsune všechna data do windows.old, kde každý svoji složku Users nalezne (a není pak nic jednoduššího, než si svoje data přesunout zase k sobě). (Na to mnohokrát zmiňované formátování disku také nevěřím, správně udělaná čistá instalace Visty nepotřebuje formátovat disk, je to zbytečné, nic ze starého systému se v novém systému nemůže nijak projevit;

(asi bych měl uvést zdroj, mojewindows.cz)
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod CornyCZ v stř pro 30, 2009 1:12 pm

No jo, jenže já nevim jak to udělat aby se mi tam ty soubory přesunuli, když mi tam ještě k tomu vyskočila hláška že data nebudou zachována :D. Ale je pravda je že já jsem jenom strčil cd do mechaniky při zapnutém pc. Ono se to má totiž vyvolat na konci tý načítací obarazovky při zapínání pc, píšou že se do udělá klávesou f8 ale ta jaksi nereaguje :D.
Nokia 6220 Classic fW: 5.15 (Hacked) + 4 GB Kingston Micro SDHC
Now:Nokia N82 Black fw: 35.0.002 (Hacked) + 16 GB Kingston Micro SDHC
CornyCZ
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N82 Black

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř pro 30, 2009 2:51 pm

Přesně protohle miluju domací síť několika počítačů plus možnost zapůjčení externího disku. Pak je všechno bezpečně zazálohováno a nemusím se spolíhat na Billovi sliby při reinstalaci, že se mejm datům nic nestane :)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Zpět na Ostatní