AVI převod do mobilního AVI

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Příspěvekod ColDiCe v úte čer 08, 2010 9:48 pm

Zdravím, potřeboval bych poradit jak co nejlépe převést AVI video do mobilního AVIčka. Mám na to program SUPER, ale nevím kde co a jak nastavit. Potřebuju tedy hlavně vědět na kolik nastavit Bitrate kbps u videa a audio - tedy tu nejvyšší hodnotu kterou mi ten telefon využije. Dále ještě, jaký kodek? H264 - MPEG-4 - XviD nebo jaký? No a asi v poslední řadě jaké dát hledisko, 4:3 nebo 16:9 (asi bych dal 16:9 protože na filmy budu stejně koukat podélně)?
Pak mám ještě jeden dotaz mimo a to jestli N Nokie podporují jen MicroSD nebo i SDHC paměťovky a jestli obojí tak kterej formát je lepší koupit. Díky. :)
ColDiCe
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N81

Příspěvekod Zdenek444 v úte čer 08, 2010 10:34 pm

:welcome:

Ahoj, vítám tě tady ;) . Pro příště - než se zeptáš, tak se porozhlédni, jestli se tu už něco podobného neřešilo (důležitá témata, seznamy aplikací a her, hledání, apod.). Teprve když nic nenajdeš, tak založ nové téma. Při registraci se ti určitě objevilo toto, tak se tam prosím pořádně podívej.
Protože - obě 2 věci, na které se ptáš, jsou shodou okolností v tématech označených jako důležité tak, aby je v příslušných sekcích každý hned viděl, takže:

:arrow: Paměťová karta
:arrow: NÁVOD - konverze DVD na AVI / AVI na AVI 320x240 + AVI do MP4

U obou máš odpověď nejspíš hned na první straně, případně se v nich můžeš ptát dál.

Tady zamykám :lock
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Zpět na Ostatní