Mobilní repráky

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Mobilní repráky

Příspěvekod ColDiCe v pon říj 18, 2010 6:14 pm

Zdravím, mohli byste mi doporučit ňáký mobilní repro v poměru kvalita & nízká cena? :D
Chtěl bych to na N82 a kdyby to jelo dobře i v PSP tak by to byla paráda, nechci žádný šumivý chrastítka... :)
Díky.
ColDiCe
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N81

Re: Mobilní repráky

Příspěvekod Potkan007 v pon říj 18, 2010 6:30 pm

Asi je neseženeš, ale ze Španělska jsem si přivezl "MD-218". Cena za babku, ale v ČR jsem je nepotkal. Výkon 2*3W- hlasitost naprosto luxusní, kvalita zvuku překvapivě také. Hrají docela povedené basy, dokonce jsem zkoušel připojit k zesilovači na výstup subwooferu a repráky lítaly jedná báseň. Má zabudovaný akumulátor, běžně hraju kolem 5-6 hodin z USB flash disku/SD karty a 6-7 hodin (podle hlasitosti) na 3,5mm jacku.
Vpodstatě kdo je u mě viděl, tak mi nadával proč jsem mu je taky nekoupil :-D . Jsem to kus vola, takovej přivýdělek by se hodil.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod ColDiCe v pon říj 18, 2010 6:53 pm

Ou, škoda. No pohledal jsem a taky nenašel nic, akorát obrázky no. :)
Nevěděl bys alespoň o něčem podobným co koupit přes net v ČR?
ColDiCe
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N81

Příspěvekod Potkan007 v pon říj 18, 2010 7:09 pm

Popravdě něco takovýhleho jsem hledal od doby co jsem si koupil N73, ale v ČR jsem si nevybral. Jelikož potřebuju ozvučit s co nejmenším repráčkem co největší prostor, většinou studovnu, tak nic z těch v lepším případě 0,5W nepřipadalo v úvahu.
Stav českého trhu je takový, že v téhle výkonové kategorii jsem nic nenašel (akorát napájené z USB- bez baterek nemá cenu). První řvoucí vlaštovky jsou až někde na úrovni mono 3W, ze sterea jsem přes 1W (respektive tedy 2*1W) neviděl.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Mobilní repráky

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon říj 18, 2010 11:28 pm

např.
http://www.nokia.cz/produkty/prislusens ... okia-md-11

Mimo to mám doma Nokia MD-8. Teda ne, že bych si takovou zvrácenost koupil, ale sestra je měla v balení s telefonem. Je to dost bída. Maj takovej zastřenej zvuk, je to fakt těžká nouzovka. Teda ne, že by chčely. Na svoje rozměry hrajou překvapivě dobře. Ale celkově je to fuj řešení. To už radši aux kabel a připojit mobil do hifi/zesilovače etc. Nebo sluchátka.

Mimo to, na stereo bych moc nehrál. Stejně jsou ty repráčky tak blízko sobě, že z toho nic kloudnýho nevznikne.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Zpět na Ostatní