Rozdíl mezi N97 a N97mini?

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Rozdíl mezi N97 a N97mini?

Příspěvekod lucky1202 v pon pro 06, 2010 8:26 pm

Ahojte všeci ..opet su zde..pamatujete si na me..?Tak tentokrat mi došel z reklamačky mobil..přeinstalovyly cele software..takže je už tam čeština a mobil je funkční jak novej..takže je to super..ale bohužel jde na prodej..přechazím na druhy mobil a to Nokia N97 white..už se mi tenhle moc libí.......................A ted bych se vas zeptal..našel jsem mobily 2 druhy což je Nokia N97,pak Nokia N97 mini..jake jsou rozdily a ktery je lepší? diky za odpovedi čau :)
Naposledy upravil prokop dne úte pro 07, 2010 10:57 am, celkově upraveno 2
Důvod: Přesunuto...
lucky1202
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N96

Flash firmware + Čeština v telefonu změna Product code

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon pro 06, 2010 11:32 pm

1. Tohle téma se jmenuje "Flash firmware + Čeština v telefonu změna Product code". Proč tu hodláš řešit rozdíl mezi N97 a N97mini, to opravdu nechápu. To můžeme rovnou v tématu s hackem řešit co si dát k snídani :roll:

2. http://www.nokia.cz a porovnej oba produkty, nechápu, proč by ti rozdíly měl někdo psát, když si to stačí přečíst z oficiálních stránek. Pokud nejsi schopnej zjistit si pomocí vyhledavače rozdíly mězi těmi telefony, tak pro tebe není podle mě vhodnej žádnej. Smartphone není pro každýho. Až budeš mít konkrétní dotaz k některý funkci, dá se to pochopit. Ale tohle mi fakt hlava nebere.

Takže se prosímtě vzpamatuj, podívej se na ty rozdíly a když budeš mít ještě nějakej dotaz, tak ho zařaď do správnýho tématu. Tohle po pár dnech smažu, ať to tu nestraší. Nemá to tu co dělat!

//EDIT by prokop/:
Rovnou jsem to přesunul sem. A zároveň mě toto definitivně přesvědčilo, že z téhle sekce opravdu uděláme tu Popelnici s automatickým pročištěním. Prostě něco na způsob "Takhle tedy opravdu ne :naughty "
Jen bude ještě napřed potřeba přesunout odtud ta zbývající témata s nějakou hodnotou do správných sekcí. Dělám na tom průběžně už nějaký ten pátek, ale času je málo....
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Flash firmware + Čeština v telefonu změna Product code

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pon pro 06, 2010 11:40 pm

vidim ze nejaky moderator to bude "nuteny" presunut, takze uz tu tolko dopisem...

ak N97, tak MINI, a tu v bielej nezozenies proste. ale vseobecne N97 neradim, pockaj na C6-01 alebo C7 a kup toto, investuj do seba a nekup blbost!
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Zpět na Ostatní