Anycool i89

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Anycool i89

Příspěvekod hanskolar v úte led 11, 2011 1:02 pm

Ahojte,nevíte jaký to má operační software?Jestli se tam dá něco nacpat.(aplikace,hry atd..)

Kód: Vybrat vše
http://www.diytrade.com/china/4/products/6003716/Anycool_i89_Java_TV_Wifi_Mobile_phone_touch_screen_Blackberry_8900_shape.html
hanskolar
Uživatel
Uživatel

Anycool i89

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte led 11, 2011 5:57 pm

Hezká napodobenina Blackberry :) Systém to má nějakej čínskej vyvinutej pro fake-phony, jako většina těhle napodobenin (už podle domovský obrazovky, která se poněkud neohrabaně pokouší napodobovat právě Kanadskou Ostružinu). Aplikace v lepším případě javový, podle googlu. Za tu cenu docela solidní výbava, to se musí nechat. Ale že bych do toho šel, to ani náhodou (reklamace, nová baterie, rádoby smartphone odkázanej jenom na javu...).

Nedávno jsem kupoval E71 a byla za rozumnou cenu. Nebo radši sáhnout rovnou po originálu.
Kód: Vybrat vše
http://www.alza.cz/blackberry-curve-8520-en-cerny-d148247.htm?kampan=zbozi.cz

Už se docela ty telefony naučili dělat, to se jim musí nechat, ale jak to nemá nějakej globálně podporovanej OS, tak ať si to strčej někam :)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Anycool i89

Příspěvekod hanskolar v pát led 14, 2011 8:44 am

Díky za info.Kámoš mě ji chtěl prodat za 1000 kč novou.Ale kašlu na to,postačí stará dobrá N73 :D
hanskolar
Uživatel
Uživatel

Zpět na Ostatní