symbian lajk, prosím o rady

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Příspěvekod dawson112567 v pon pro 19, 2011 3:31 pm

Zdravím,
nedávno mi dosloužil (mojí vinnou) druhý dotykáč s adroidem, za pár korun sem si sehnal starší N95.
Nikdy sem Symbian neměl a tak sem ted dost vyjevený, jaké aplikace bych si měl stáhnout ? něco sem hledal ale popis většinou není a název mi nic neříká, navíc u 99% mi to píše že je prošlej certifikát...(co to sakra je ?!:D ), jediná aplikace co mi jde je opera...
co bych si měl do telefonu dát aby byl "použitelný" ?
chybí mi správce souboru, něco na ukončování aplikací nějaké ty hry na zabavení a nepřehrává to videa, jen některé v mp4 :D je něco co přehraje více formátů ? díky..podotýkám že jsem laik
dawson112567
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: n95

Příspěvekod Zdenek444 v pon pro 19, 2011 8:57 pm

:welcome:
Vítám tě na našem fóru, všechno, co potřebuješ, tu najdeš, stačilo by, kdyby sis byl přečetl odkaz, co se ti otevřel při registraci - viewtopic.php?f=1&t=5525 , zvlášť část o hacku a Seznamu aplikací :wink:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Re: symbian lajk, prosím o rady

Příspěvekod dawson112567 v úte pro 20, 2011 6:25 pm

tak sem zkoušel plno těch návodů na ten hack, sem uplně vyčerpaný, žádný nešel, pokaždé tomu vypršela certifikace a při posledním pokusu mi to napsalo při otvírání tíé jedné aplikace..soubor poškozen..a ted mi tohle píše u každé aplikace i těch zadarmo a nemužu nic nainstalovat...čím to je ? sem naprosto zoufalý
EDIT: tak hard reset pomohl, ted znova bádat nad tím hackem
dawson112567
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Turek v stř pro 21, 2011 9:30 pm

Podle toho mála, co jsi ráčil sdělit jsem vydedukoval, že se ti hack povedl, až na podstatně drobnou chybu (která nemá s hackem nic společného) "nakopírováním nesprávného installserver.exe do c/sys/bin" proto "hláška soubor poškozen"
Když jsi zazmatkoval a provedl hard reset, tak hackni znovu a to jednoduchou metodo viz. zde :arrow: Norton securityPostupuj dle návodu pro n95 si najdi installserver.exe pro os9.1 Případné nejasnosti řeš tam.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod dawson112567 v stř pro 21, 2011 9:43 pm

díky moc za radu, 2 dny sem se v tom vrtal, přečetl sem moc for a zkusil asi 4 způsoby... nakonec se mi povedl jeden přes antivirus a souborů v karanténě, soubory sem si raději nechal a už mám v telefonu plno aplikací :D
díky moc za rady! :clap
dawson112567
Nový uživatel
Nový uživatel

Zpět na Ostatní