Konec Elopa?

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Konec Elopa?

Příspěvekod vasikk v pon kvě 07, 2012 7:30 am

Nokia čelí žalobě akcionářů pro podvod "Windows Phone".
Více tady:
Kód: Vybrat vše
http://forum.nokiamania.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1166875

Díky pylere :class:
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Re: Konec Elopa?

Příspěvekod Benecore v pon kvě 07, 2012 11:15 am

Nech mu odrežú nohy na stoličke :twisted: a donútia Nokiu pokračovať aj v Symbiane :lotpot
N950 MeeGo Harmattan PR1.2
BlackBerry Z10 Limited edtition
BlackBerry Dev Alpha B
---------------------------------------
Ako sťahovať z madlink.sk
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
• Stlačiť SKIP AD vpravo hore
Problémy narastajú, čím viac sa človek blíži k cieľu.
Nejde o to, ísť hlavou proti múru, ale skôr o to, nájsť očami dvere.
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: N500 111.021.0028, N97 a N96

Příspěvekod vasikk v pon kvě 07, 2012 11:26 am

Já bych řezal o 106 :D
Byla chyba vsadit na jeden systém. Kdyby se držel toho co má Nokie poměrně zmáknuté, tak na něj všichni nenadáváme a nemusí se bát o místo.
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Benecore v pon kvě 07, 2012 11:31 am

Veď to. Mne pri ich politike niekedy ostáva rozum stáť :dolu:
BlackBerry Dev Alpha B
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod mila6032 v pon kvě 07, 2012 12:34 pm

Odchod Elopa a jeho přisluhovačů je dle mě jediná šance jak udržet Nokii nad vodou. To co tato kdysi slavná a úspěšná firma předvádí je místy až úsměvné. Kolikrát si říkám jestli nejde o nějakou sázku mezi top managery. Něco ve smyslu "schválně kdo prodělá víc" . Osobně mám Elopa na svém soukromém seznamu debilů hned mezi Rytmusem a odborářským bossem Zavadilem. Já si prostě pořád nedokážu vysvětlit proč nějaká firma začne vyvíjet dotykovou platformu (maemo, meego), předělá svou nedotykovou platformu na dotykovou (symbian) a pak obě slavnostně pohřbí a začne používat Windows. No, není to úchvatné ? Už vidím jak Mercedes začne vyvíjet svůj nový motor, který je lepší než jeho předchůdce, k tomu začne modifikovat svoje stávající motory a po dvou letech vývoje uspořádá vánoční besídku, na které všechny ty svoje motory rituálně sešrotuje a objedná si pohoné jednotky od Renaultu, který už svým logem dává jasně najevo do čeho budoucí majitel jde. Já prostě ani nechci chápat jak je možné potopit takovou firmu jako je Nokia. Firma, která svého času udávala trendy a která drží několik prvenství. OK, něco se nepovede....stane se. Ale oni se teď chovají jako kdyby se báli nějakého znovuvzkříšení. Jako bych ty top manageri viděl... "ty vole, hele, ta N9 se nám nějak povedla a co čert nechtěl, lidem se to i líbí. A jako by toho nebylo málo, oni jsou dokonce schopný za ní i utratit peníze. No to zas bude průser. Nakonec ještě vyděláme" .."Tak to teda ne. Řekneme, že to je jenom takovej pokus a že ta platforma nemá budoucnost a výsledek se určitě dostaví" ...No a výsledek se dostavil. Očekávaný úspěch WP telefonů se nekonal a stávající managemet okamžitě zareagoval... a.. neudělal nic. Další rozhodnutí očekávám podle osvědčeného vzorce -> uděláme to horší a dáme tomu vyšší cenu. Potom najdeme nějakého strategického partnera, kupříkladu nějakého krachujícího výrobce fotoaparátů a zacílíme na nějaký trh s vysokou kupní silou, například Kamerun. Tam určitě trojkoalici Microsoft, Nokia, Kodak ocení a každá rodina si koupí minimálně čtyři Lumie za patnáct kolíků. Jdu blejt.
Naposledy upravil mila6032 dne pon kvě 07, 2012 3:55 pm, celkově upraveno 1
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod Benecore v pon kvě 07, 2012 12:45 pm

Já si prostě pořád nedokážu vysvětlit proč nějaká firma začne vyvíjet dotykovou platformu (maemo, meego), předělá svou nedotykovou platformu na dotykovou (symbian) a pak obě slavnostně pohřbí a začne používat Windows

Presne pri tomto mi začínajú klepať ložiská v tom mojom mozočku :wall: . Mám pocit, že to znovu na mňa ide... :? Vždy keď si na tento úchvatný krok spomeniem ide ma rozdrapiť.

BTW: V mojom zozname je Rytmus tiež :lotpot

EDIT
Možno to bol ich cieľ. Doladiť systémy MeeGo/Symbian do "dokonalosti" aby ich zákazníci oslavovali aké sú skvelé a potom prejsť na okno sem okno tam asi ten telefón rezmrd.m (WP7) :D a myslieť si že im ľudia ostanú verní s tým, že budú čakať rovnako dokonalý systém :lotpot . Lenže s WP7 sa niečo také stať nemôže. Tie okienka sú......[cenzúra]
BlackBerry Dev Alpha B
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Konec Elopa?

Příspěvekod prokop v pon kvě 07, 2012 1:38 pm

Elopovi a jeho bandě bych neřezal nohy, ale spíš něco jiného. Pěkně pomalu, na plátky. Tupým nožem :evil:

Zodpovědně prohlašuju, že honza20 v komentářích na té nokiamanii je buď nesvéprávný idiot, nebo nastrčený diverzant :roll: To co tam napsal, by nikdo normální napsat nemohl :roll:

Mílo, super clap :class: Tvoje komentáře v tomhle stylu mi tu moc chybí... :( Výstižné, pravdivé.... a s poprskaným displejem :D :class:

Mimochodem, kdo je ten Rytmus? :t :oops: (podle vašich náznaků bych asi měl zeptat Google spíš "co", než "kdo" ... :t )

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod pyler v pon kvě 07, 2012 3:00 pm

Milo, to bol totalne skvely vyrok o tych autach a Nokii.
Kazdopadne toto je uz druha zaloba a vnutri Nokie su tiez tiche tahy na odstranenie "vodcu" takze... snad to nebude prilis dlho trvat. ja aj za seba dufam ze sa ta spolocnost postavi znovu na nohy, aby mi bolo potom lepsie.

//EDIT:
ludia, mate tu seriozny problem s prihlasovanim. Pisem to ja, Rusnak-COBRA, len nejak divne, za Pylera :lotpot
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod mila6032 v pon kvě 07, 2012 3:06 pm

Benecore píše:V mojom zozname je Rytmus tiež

Takže jsi stejně jako já socka a závistivý hater, který nepřeje druhému úspěch a ještě ho vytáčí, že je to cik....teda tenlhecten "nepřizpůsobivej". Tak pane kolego, zamysli se nad sebou. Takhle nikdy nebudeš kool ani trendy. :lol Ne, vážně. Je fakt, že Rytmus mi je úplně u ...no však víš. Moje averze k němu se dá řešit dost jednoduše. Prostě ho neposlouchám když zpívá(nebo co to vlastně dělá) a hlavně ho neposlouchám když mluví. Jak jednoduché. Dal jsem ho na seznam debilů a konec. Blbý je, že to nefunguje u všech a až si tady opět zvolíme komanče, tak mi bude Rytmus už tuplem u zadku a budu mít úplně jiný starosti. Ale to je spíš na jiný fórum.

prokop píše:Zodpovědně prohlašuju, že honza20 v komentářích na té nokiamanii je buď nesvéprávný idiot

Prokope, patrně ses překlepl. Já ti to opravím.
prokop píše: honza20 je nesvéprávný idiot

prokop píše:Mimochodem, kdo je ten Rytmus?
.

Rytmus je veleúspěšný rapper (člověk, který rytmicky mluví v rýmech do hudebního podkresu). Je to člověk jehož hlášky zlidověly (si zabil, tos vychytal). Rytmus je pán. Rytmus je král. Rytmus je fenomén. Rytmusovou největší předností je Dara Rollins(zvonky štěstí). Rytmus je fanouškem rychlých a luxusních vozů, přičemž znak automobilky Bentley má vytetován na své paži(Já bych doporučil ještě znak automobilky Renault na čelo).
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod pyler v pon kvě 07, 2012 3:08 pm

"Si zabil" :lotpot :lotpot
No konec ludia, mam dost :lol :shock:
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Benecore v pon kvě 07, 2012 3:27 pm

Takže jsi stejně jako já socka a
závistivý hater, který nepřeje
druhému úspěch. Tak pane kolego,
zamysli se nad sebou. Takhle nikdy nebudeš kool ani trendy

:lotpot :class:
V pohode ja s týmito pocitmi žijem už 28 rokov a úspešne :lotpot . . Doprajem obidvom pánom aj Elopovi aj Rytmusovi stačí ak mi dokážu, že vedia čo robia.
BTW: To si vychytal :D
BlackBerry Dev Alpha B
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pon kvě 07, 2012 4:35 pm

Chlapci, vidim to tak, ze po predstaveni BB 10 idem asi aj ja do BlackBerry. Pohodova, mierne vylepsena a svojska kombinacia MeeGo a webOS s profesionalitou BlackBerry. Ak splnia to, co od nich ocakavam, tak sa pridam asi. Tu taka moja kratka uvaha, ktoru som pisal inde:
RIM si totiz uvedomuje, ze svojich zakaznikov nemoze sklamat, a ze novych ziska len vdaka ODPORUCANIU sucasnych zakaznikov, ktori su konzervativni, takze odporucanie to takmer ani nebude, skor odpozorovanie skvelej UX druhou/tretou osobou. Uvedomili si ze ich zariadenia nemaju mat ziadnu masovu podporu, ze je to pre jedincov ktori ich vedia ocenit a pre nich sa tie zariadenia oplati postavit, lebo si za ne zaplatia. V tom pripade treba pocitat aj s kvalitou hardveru a dlhodobym SW supportom kazdeho konkretneho zariadenia - a nemoze ich byt vela. Nastupci sucasnych modelov musia prist vcas s presne vylepsenymi vecami, na ktore mali uzivatelia poznamky. Ak budu pocuvat svojich zakaznikov a daju im do ruk presne to co chcu, maju to vyhrate v iste jskupine ludi a ine skupiny nepotrebuju. Zarobia kolko sa da na relativne malom piesočku. A kto toto kedy vysvetli Nokii?

P.S.: To, ze sa k Rytmusovi nevyjadrujem znamena, ze nemam preco.
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Příspěvekod pyler v pon kvě 07, 2012 5:10 pm

BB10? Okopcene meego a swipe UI!
:tyty:
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pon kvě 07, 2012 5:38 pm

No a? Do coho ineho pojdeme? uvidime co Meltemi, ci aspon nejake zariadenie bude pouzitelne.
To ze okopcili swipe nie je take celkom pravda, pozri si ako to fungovalo vo webOS a zistis ze je to vlastne okopcene odtial, nie z MeeGa. Kazdopadne UX samotneho BB10 by mi asi momentalne bolo najblizsie idealu, kedze je to kombinacia mojho tabletu (TučPadu) a mobilu (N9/50)

Kde Elop (Nokia) a Apotheker (HP) nevideli potencial, tam ho vidi RIM, a ja ho vidim s nimi.
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod vasikk v pon kvě 07, 2012 5:47 pm

Speciálně pro prokopa.
Tady je oslavná Elopova píseň. Náhodou ji "zpívá" zrovna Rytmus.
Myslím že text je velice výřečný a sedí na oba :lotpot .
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mila6032 v pon kvě 07, 2012 7:25 pm

Rusnak-COBRA píše:Kde Elop (Nokia) a Apotheker (HP) nevideli potencial, tam ho vidi RIM, a ja ho vidim s nimi.

No tak to už jsme dva. Výborně :D Co jsem tak četl, tak to vypadá víc než zajímavě a já po dosavadní zkušenosti s BB zůstanu ostružinám věrný. Sice jejich situace v lecčems Nokii připomíná a takovej Playbook byl/je co do prodejních úspěchů dost propadák, ale jinak mi jejich kroky dávají smysl a hlavně mi připadá, že slovo uživatele má svou váhu....a takovejch firem už moc není. A krom jiného mi je sympatická taková ta tvrdohlavost se kterou si jedou ty svoje qwerty telefony, bez ohledu na stávající dotykový trend. A v jednom ze svých nedávných tweetů výslovně potvrdili, že i BB10 bude plně uspůsoben ovládání hardwarovou klávesnicí.Osobně bych si tipnul na nějaké hybridní ovládání, které je teď aktuální v řadách Bold (Ekvivalent Nokie E6) a Torch.

Edit: Kristapána, toho klipu jsem si ani nevšiml. No teda to je song. Ten jsem neznal :D Každopádně Rytmusovi zajistil pořádný skok v mém soukromé žebříčku a zaujal dělené první místo mezi lidmi pohybujícími se v showbyznysu. Prvenství s ním sdíli jistá Iveta B. Před touto dvojicí jsou už jen politici a bývalý šéf městské policie Praha.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Konec Elopa?

Příspěvekod Turek v pon kvě 07, 2012 8:37 pm

Zajímavé čtení, tak něco přidám :D Samotný článek ve mě vyvolává smíšené pocity. Snad vážení akcionáři nechcou trvdit, že jsou jen banda tupých kůzlátek, kteří se nechají jen tak lehce opít rohlíkem, vést a nakonec zežrat jedním vlkem tedy trojanem Elopem ?
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pon kvě 07, 2012 8:51 pm

Turek, snad si nemyslis ze kazdy jeden clovek co vlastni akcie Nokie (=akcionar) mal nejake pravo hovorit do toho akym smerom sa bude uberat alebo kto bude CEO alebo ze ci prejdu na WP.
Podnik ako je Nokia ma niekolko institucii "moci". valne zhromazdenie, dozorna rada, hlavni akcionari... beztak tozhodnu ti, ktori maju dokopy cez 51%, co v tomto pripade podla mna patri este stale samotnej Nokii.
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod pyler v pon kvě 07, 2012 8:58 pm

tak mna posledne dostala ta sprava ze v nokii robia na app pre lumie ktora umozni/povoli (rozumej 'hackne' system) posielat subory cez BT ... Ak o tom neviete, tak WP7 neumoznuje ziadne BT file transfery!

Stale slubuju update pre lumie co povoli zdiel. netu ale kde nic tu nic, bieda. A tych SW a HW problemoch lumii ani nejdem pisat, skoda reci.

co viac na to povedat? Nemam slov proste.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pon kvě 07, 2012 9:09 pm

lumiu mam, takmer nepouzivam. len testujem. na denne pouzivanie sa mi nehodi
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Konec Elopa?

Příspěvekod Turek v pon kvě 07, 2012 9:20 pm

Rusnak-COBRA máš recht :) drobných akcionářů bude vela, ale proč když nyní hromadně podávají žaloby to neučinili již dříve, když tedy nesouhlasily s kroky Elopem ? Každý pláče, až se ucho utrhne.
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pon kvě 07, 2012 9:28 pm

pisal som to do tej diskusie ktore je tu linkovana, aj sem. toto nie je prva zaloba / staznost /pravny krok, ktory akcionari podnikli voci vedeniu splocnosti. prvy bol IHNED po rozhodnuti pre WP. akcionari sa vtedy stazovali ze tak dolezite rozhodnutie malo byt schvalene inym druhom hlasovania akcionarov.
Nic v zlom, na Tvojom mieste by som sa ale radsej skor informoval, ako táral. tieto spory sa ale budu tahat velmi dlho, nakolko prave triky su nevycerpatelne.
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Konec Elopa?

Příspěvekod Turek v pon kvě 07, 2012 9:52 pm

Rusnak-COBRA - dobrá, ale něco málo o tom vím, tedy o stížnostech žalobách, které byly hned v zápětí WP. Bylo jich poměrně málo, ale nelze popřít, že se všude najdou i spekulanti, kteří chtějí vydělat na blbosti druhých. Také tě tak trochu zkouším a záměrně hecuji ale ty se jen tak nedáš :lotpot Tak že sorry. Mám víc než šťastný den viz. SZ
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Rusnak-COBRA v úte kvě 08, 2012 7:58 am

Stastny den som uz pochopil :) gratulujem

kazdopadne, moja vina. Ja som totiz nepochopil, ze Nokiamania a Smartmania (obe pod Mobilmania) maju dve rozne diskusie o tom istom, zalozene UIQjirka a HTCjirka (ta ista osoba :roll: )
Takze tu je tema s viac vyjadreniami:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=170&t=29285

moje reakcie:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 75#p254375
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 14#p254714

Povedal som vlastne vsetko co som mohol, bez zbytocnych detailov. Co sa tyka WP samotneho a Lumie 800, kto ma Twitter a najde ma tam, moje reakcie ho urcite neprekvapia. Pozitivne nie su. Rychlejsie spustenie fotoaparatu ako na N9 ten telefon proste nevytrhne z nedostatku funkcionality.
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Konec Elopa?

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte kvě 15, 2012 2:10 pm

No ty vole... :lol Milu na hrad! :D Pár řádků a kafe teklo po monitoru proudem. Smutný je, že je to všechno pravda. Jenže pokud se nepletu, tak to nevisí jenom na tom trojanovi Elopovi. Navíc bych nezapomínal na jednu smutnou pravdu. Blbci jsou nezničitelný.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Konec Elopa?

Příspěvekod Chuck Norris v úte kvě 15, 2012 2:37 pm

Trojan Elop je ale hlavní pachatel a likvidaci Maema MeeGa a Symbianu jen urychlil :( Otázka lze věřit firmě která dělá takové nesmyslné kroky ? :t Může tak v podstatě dopadnou i hurá akce WM. S blbcama jsi to doktůrku trefil úplně přesně :class:
Obrázek
Chuck Norris
Chuck Norris fóra

Model telefonu: CHN 19-9®, 1GBRAM, 4TB μSDHC

Příspěvekod Potkan007 v úte kvě 15, 2012 3:52 pm

Jak Elop kdysi tvrdil, že jsou na hořící ropné plošině a musejí skočit aby se zachránili, tak mně to přijde přesně naopak. Všichni výrobci mobilů jsou někde na lodi, Nokie je přes palubu, topí se a snaží se chytit čehokoli a to doslova. Zrušení Maema, zrušení MeeGa, zrušení Symbianu, konec AF, patenty, přejmenování Nokia služeb na Ovi. To s tím obchodem byl maskovací manévr před nepřítelem. Bohužel byl ten kolos tak pomalej, že o Ovi věděli všichni, ještě než na to přešli, tak z toho zase po nějaký době udělali Nokii.
V úhybných a zvlášť v maskovacích manévrech by si měli vzít příklad z Googlu. Android Market se prakticky ze dne na den změnil na Google Play a to ještě stylem, že nebyla dokonce ani žádná aktualizace, ale ráno jsem kliknul na Market, objevilo se normální načítání a přivítal mě Google Play. Když jsem to z hrůzou vypnul, místo zelené ikonky Marketu na ploše se objevila bílá nákupní taška Play. Jediný adekvátní komentář byl v tu chvíli: "WTF?!".
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod pyler v úte kvě 15, 2012 5:54 pm

no ano, ale kolko devs robi na androide, jasne ze to musia mat vychytane :D
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Rusnak-COBRA v úte kvě 15, 2012 5:59 pm

niekedy nie je odveci mat sluzby "polopriesvitne", nech ludia vedia co sa chysta a vyjadria k tomu svoj nazor. Nokii moze pomoct jedine to, ze konecne zacne posluchat svojich zakaznikov a spravilo pochuti tym ludom, u ktorych bude sanca ze si to kupia.
Rusnak-COBRA

zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Potkan007 v úte kvě 15, 2012 6:32 pm

Nokie má problém s oblíbeností dražších modelů. Většina výrobců má něco ne úplně lowendového, co se kupuje, nebo kupovalo ve velkém. Galaxy S II, Optimus 2X, EVO 3D (díky akci za 6990 ho má i kamarád). U Nokie beru v poslední době za hodně prodávané 5230, dejme tomu E52 a víc z těch výrazně úspěšných mě nenapadá.

Mimochodem začátkem prosince minulého roku se mi dostala do ruky Lumie 800. Stále se to seká a blbě reaguje na dotyky, nebo už to alespoň funguje jak má?
Všimli jste si, že v téhle diskuzi se nevyjádřil nikdo s hodností Uživatel? Experti fóra, admin, moderátoři, VIP, Chuck, ale normální lidi nikde.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Další

Zpět na Ostatní