Lumie s WindowsPhone 8

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Lumie s WindowsPhone 8

Příspěvekod pyler v pát srp 31, 2012 3:30 pm

http://smartmobil.sk/?p=6506

uspech, sklamanie ? pre mna sklamanie, a co Vy? :class:
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Lumie s WindowsPhone 8

Příspěvekod flibor v pát srp 31, 2012 3:58 pm

Vzhled neni špatnej, ale ten systém... :(
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Lumie s WindowsPhone 8

Příspěvekod Turek v pát srp 31, 2012 4:03 pm

Hnus velebnosti :lotpot Mi se prostě placky nelíbí, nemohu si pomoci :( Já vím každému se líbí něco jiného. Mi se líbí, tak max. nokia C6-01 bať to placka není, nádherný stroj ;) O takzvaném OS co mají Lumie nemluvě, kam se vrtnu nevím :t HW symbian zřejmě nebude, poslední stávající kousek (tedy v setosu) v prodeji je c5-00 a ta postrádá hnací motor wifi :( Tak budu muset do BB, co nadělám i když se hodně cukám :lotpot
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Lumie s WindowsPhone 8

Příspěvekod prokop v pát srp 31, 2012 7:31 pm

Mně je vzhled celkem u (_!_), to je asi tak to poslední co mě na počítači zajímá, beru to jen jako nepodstatný bonus (leda by šlo o steampunk, ten bych si dal líbit i kdyby mělo jít o hloupé WP :D ). Už kdysi dávno jsem říkal "Jestli Marshall dobře hraje, tak může bejt třeba v krabici od bot". Jenže tady se obávám, že to dobře hrát nemůže. Nebo snad máte někdo informace o tom, že WP8 mají už být chytré? Co jsem tak pátral, tak o multitaskingu ani zmínka (to co je ve WP7 může za multitasking považovat jen ovce :roll: ), o přenosu jakéhokoliv souboru přes BT taky nic, akorát snad Mass Storage a paměťové karty už to bude umět. Jenže mám takové tušení, že Mass Storage zas nějak soudruzi z M$ nebo jeho finské pobočky ořežou... Budu rád když mě někdo vyvede z omylu.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Lumie s WindowsPhone 8

Příspěvekod Turek v pát srp 31, 2012 9:09 pm

Mi na vzhledu záleží i když na funkci to nemá vliv. Mít dlouhou (pro mě škaredou) tenkou placku, kterou nemohu pořádně chytnout prostě neberu. Pokud je možná volba beru tu, co více lahodí mému oku. Samožřejmě, že mě nejvíce zajímá OS. Zvolený materiál a celková konstrukce mi nejsou lhostejné. Volím pokud možno kompromis.
prokop píše:Nebo snad máte někdo informace o tom, že WP8 mají už být chytré?

Chytré určitě budou, tak jak WP7 a proto ať si je koupí ti, co věří že chytré jsou. Znám plno lidí, co si kupují Lumie jen proto, že se jim líbí. O WP nemají ani potuchu a vlastně je to nezajímá. Stačí jim když to zvládá sms, volání, email, faceboak, mp3,videa a fotky. Některým stačí, když vidí v bedně a slyší dvě slůvka "chytrý mobil", tak uvěří a koupí. Bať chytré jsou good, tak jako symbian je out a android end-all, co dodat, zvrácené hodnoty vládnou světem.
Turek
Uživatel
Uživatel

Re: Lumie s WindowsPhone 8

Příspěvekod pyler v pát srp 31, 2012 9:28 pm

ano, BT osekany, Mass Storage tiez.. multitasking o nicom, all bad.
nove lumie budu teda naozaj chytreee :D
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Lumie s WindowsPhone 8

Příspěvekod Turek v pát zář 07, 2012 5:35 pm

:arrow: Kuk >>SEM<< :)
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod pyler v pát zář 07, 2012 6:32 pm

keby len video, aj fotky ktore ukazali su FAKE.. posrali to megaa.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod mila6032 v pát zář 07, 2012 8:49 pm

Tak oni se sekli hned z kraje při vymýšlení názvu. Mělo se to jmenovat Nokia Lobotomia, a hned by bylo jasný na jakou klientelu mířej. Veselý barvičky alá lego, aby se člověk cítil jako doma, kdyby se lobotomie náhodou nepovedla. Bezdrátový nabíjení, aby se nepletly kabely do hadiček od přístrojů na pooperačnim a primitivní systém, aby se po operaci nemusel mozek moc zatěžovat.
Ta aférka s fake reklamou taky naznačuje, že pro zdravý lidi ty telefony asi úplně nebudou. A ve finále by s "operačního systému" mohli udělat "systém pooperační" a nikdo by jim multitasking nezazlíval.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod fpolocek v pon úno 18, 2013 8:58 pm

Windos phone 8 je podle mně prostě jen šsedý průměr s hrozným vzhledem(podle mně).

A ta jejich (anti)reklama je oprvdu ostuda. :lol
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Zpět na Ostatní