Informace

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Informace

Příspěvekod Antik777 v úte srp 20, 2013 8:56 am

Zdravím,

rád bych se s Vámi podělil o podstatné informace.

Na úvod bych rád řekl, že toto téma zakládám v části určené mimo hlavní téma. V části, která je určená pro diskuzi o čemkoliv. Rád bych ještě upozornil na svobodu v informování. Pokud máte i přesto nutkání tento příspěvek smazat, je to jen důkazem, že následující informace jsou pravdivé a někdo Vás podvědomě vede k smazání.

V tomto videu je PRAVDIVĚ a FAKTICKY vysvětlena struktura vesmíru a jak je to s naší planetou:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=N3mOO8qPN8U

Dále bych Vám rád doporučil tuto adresu, kde najdete podstatné informace potřebné do budoucna a i vše ostatní:

:arrow: Jsem podvědomě hnán smazat ti ten odkaz stějně jako vždy když vidím podobné odkazy, nesnáším totiž tohle automatické, podvědomé, vnucování a je to pro mě všechno stejnej šmejd, nevím kdo mě podvědomě vede smazat např. odkaz na Viagru ale v tomhle případě už mám díky tvému vysvětlení jasno. Uveď si zde prosím místo odkazu ať se ti zájemci o doporučované stránky ozývají v SZ, děkujeme za pochopení.

Na závěr bych rád řekl: Až budete tyto informace odsuzovat, pokládat je za výplody nemocných lidí apod., zkuste se zamyslet nad tím, proč tak činíte. Mějte prosím na paměti, že tyto informace jsou pravdivé. Mějte prosím na paměti, že jsou tu bytosti, které nechtějí, abyste znali pravdu a už vůbec nechtějí, abyste tuto pravdu přijmuli. Možnost jste dostali, naložte s ní podle svého. Já Vám jen mohu popřát hodně štěstí a ať posloucháte srdce, nikoliv hlavu.

Svoji budoucnost máte již nyní ve svých rukou. Láskyplným a harmonickým životem se nebudete muset účastnit plnosti negativního stavu, neboť pozitivní a láskyplní lidé budou před plností negativního stavu odvoláni Pánem Ježíšem Kristem do bezpečí.
Naposledy upravil vasikk dne úte srp 20, 2013 5:08 pm, celkově upraveno 3
Důvod: Reklama
Antik777
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N73

Informace

Příspěvekod vasikk v úte srp 20, 2013 5:06 pm

Antik777 píše: Pokud máte i přesto nutkání tento příspěvek smazat, je to jen důkazem, že následující informace jsou pravdivé a někdo Vás podvědomě vede k smazání.

Jen pro Tvé info, mě osobně to tu nevadí.

Ale na tento úryvek musím reagovat.
Smazaní padat v úvahu může.
1) Název tématu Informace má paradoxně nulovou informační hodnotu.
2) Jak sis určitě všimnul, toto je fórum věnované SYMBIANU.
Nevidím spojitost :D Příčiny najdeš v OT :D

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Momentálně mě vede Guns N' Roses a plechovky piva Argunus :lotpot

Krom toho kolega šulda odstranil z tohoto příspěvku reklamu.
Tu si sem můžeš umístit po domluvě s majitelem webu. Ceník ti jistě rád poskytne.
Takže mě zkus přesvědčit o tom, že si se tu nepokoušel drze parazitovat.
To je důvod k smazání a banu a možná i nemilého překvapení, kterého se dočkal jeden polák, který tu chtěl ve velkém prodávat kabelky :D . Vsadím boty, že mailovku čistí do dnes :lotpot
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Zpět na Ostatní