CyanogenMod Installer na Google Play

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Příspěvekod prokop v stř lis 13, 2013 11:55 am

Na Google Play je k dispozici pro některá Android zařízení aplikace CyanogenMod Installer (stejně je ale pořád nutný další počítač)

Poporovaná zařízení:
  • crespo Google Nexus S
  • crespo4g Google Nexus S 4G
  • maguro Google Galaxy Nexus (GSM)
  • toro Google Galaxy Nexus (Verizon)
  • toroplus Google Galaxy Nexus (Sprint)
  • grouper Google Nexus 7 (WiFi)
  • tilapia Google Nexus 7 (GSM)
  • flo Google Nexus 7 2013 (WiFi)
  • mako Google Nexus 4
  • manta Google Nexus 10
  • skyrocket Samsung Galaxy S II Skyrocket
  • hercules Samsung Galaxy S II Hercules
  • i9100 Samsung Galaxy S II (Intl)
  • i9100g Samsung Galaxy S II (Intl)
  • i9300 Samsung Galaxy S III (Intl)
  • d2att Samsung Galaxy S III (AT&T)
  • d2spr Samsung Galaxy S III (Sprint)
  • d2tmo Samsung Galaxy S III (T-Mobile)
  • d2usc Samsung Galaxy S III (US Cellular)
  • d2cri Samsung Galaxy S III (Cricket)
  • t769 Samsung Galaxy S III (T-Mobile)
  • jfltexx Samsung Galaxy S4 (Intl)
  • jfltespr Samsung Galaxy S4 (Sprint)
  • jfltecan Samsung Galaxy S4 (Canada)
  • jfltecri Samsung Galaxy S4 (Cricket)
  • jfltecsp Samsung Galaxy S4 (C Spire)
  • jfltetmo Samsung Galaxy S4 (T-Mobile)
  • jflteusc Samsung Galaxy S4 (US Cellular)
  • n7000 Samsung Galaxy Note (Intl)
  • quincyatt Samsung Galaxy Note (AT&T)
  • quincytmo Samsung Galaxy Note (T-Mobile)
  • t0lte Samsung Galaxy Note II (GSM LTE)
  • n7100 Samsung Galaxy Note II (GSM)
  • t0lteatt Samsung Galaxy Note II (AT&T)
  • t0ltetmo Samsung Galaxy Note II (T-Mobile)
  • l900 Samsung Galaxy Note II (Sprint)
  • m7ul HTC One (Unlocked)
  • m7tmo HTC One (T-Mobile)
  • m7att HTC One (AT&T)
  • m7spr HTC One (Sprint)

Obrázek

:arrow: zdroj (EN) + video
(překlad zdroje z Google překladače)

:arrow: fórum podpory

Je to vlastně stejně jednoduchý postup, jako bylo dřív rootnutí spousty Android zařízení přes aplikaci SuperOneClick + PC. Škoda, že to bez PC nejde, ideální by to bylo jako kdysi rootnutí přes FramaRoot či jak se ta appka na rootnutí kdysi jmenovala.

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:A Zelych mlčí :tyty: :D

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: CyanogenMod Installer na Google Play

Příspěvekod fpolocek v stř lis 13, 2013 2:53 pm

O rootu a cyanogenmodu přemýšlím,ale nejdříve až mi skončí záruka(hacknutí u symbianu bych dovedl i po slepu ale u androidu si nejsem tak jistý).

P.S.Napadla mě jedna věc.Co takhle doplnit toto fórum o plnohodnotnou sekci Android.(Ne jen navigace pro Android)Mohlo by to zastavit odtok stávajících uživatelů fóra kteří ve velkém přecházejí k androidu. :class:
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Příspěvekod prokop v stř lis 13, 2013 3:42 pm

fpolocek píše:O rootu a cyanogenmodu přemýšlím,ale nejdříve až mi skončí záruka

Moje rada: nepřemýšlej, rootni, a záruky se neboj :wink: . Většinou root servisy stejně jako hack u Symbianu nezjišťují, a navíc existují různé postupy, jak to zjištění znemožnit, nebo aspoň hodně ztížit (což ale asi bude výrobce od výrobce různé, a přístup servis od servisu taky).
Ale zas jestli už se ti konec záruky blíží...

Osobně si už vůbec nedokážu představit že bych měl 1 nebo 2 roky neúplný telefon :D
. Když pominu doby než byl vůbec možný hack Symbianu, tak nejdéle odolávala moje Xperia P. Ale to jen proto, že nemám desktop ani noťas (sakra, už to je 5,5 roku, to to letí.. ) a nějakou dobu mi tehdy trvalo než jsem se k němu dostal. Mít ho, tak by byla rootnutá do druhého dne - jen než bych si zjistil postupy a trochu se podíval co (ne)umí když není celá :D

Symbianový telefon vždycky hacknu než ujedu 2 stanice MHD cestou z prodejny nebo od majitele :D . Někdy ještě na zastávce, když to nechce dlouho přiject :lol:

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:
fpolocek píše:Co takhle doplnit toto fórum o plnohodnotnou sekci Android.

Na tom už se dávno pracuje, a nejenom na tom. Až to otevřeme, tak asi budeš divit, jak dávno :D :oops: Ale už se to blíží, takže i proto jsem to sem postnul. Jenže souvisí s tím víc věcí, a hlavně nejsou lidi na rozjetí - pokud se chceš na rozjetí Androidí sekce podílet, tak mi napiš SZ. Stejně už tě mám dost dlouho vyhlídnutého jako obětního beránka :lol: Ale dřív než o víkendu se k tomu nedostanu, možná i později.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod fpolocek v stř lis 13, 2013 4:00 pm

Prokop:Co obnáší to kdybych se na tom chtěl podílet?
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Prokope ty nemáš počítač?
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v stř lis 13, 2013 4:28 pm

Jak už jsem tu několikrát psal: obnáší to krev, pot a slzy. Myšleno pochopitelně tvojí krev, tvůj pot a tvoje slzy :D

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Jasně, však to píšu jasně, ne? :D Desktop PC ani noťas od jara 2008 nemám, a až na výjimky typu rootnutí apod ho ani nepotřebuju. Vlastně mi nejvíc chybí na C++, a dřív když jsem chtěl vařit ROMky :( Na ty jednorázovky se ale dá vždycky k někomu vetřít. Nejhorší pro mě ale je, vždycky si 2-3x ročně znova vzpomínat a zvykat na ovládání a na obří displej. A většinou i na Windows, protože drtivá většina lidí si mylně myslí, že PC = počítač s Windows a často ani neví, že vůbec existuje něco jiného. Nejvíc jsem před těmi lety dělal na strojích s Mandrivou, a RedHatem, ke konci s Ubuntu. A tam to bylo všechno jasné, logické, snadno pochopitelné...

Ale jinak počítačů mám teď 8 vlastních, a leží mi tu i dva nevlastní. Všechno se Symbianem nebo Androidem.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod fpolocek v stř lis 13, 2013 5:11 pm

prokop píše:Jak už jsem tu několikrát psal: obnáší to krev, pot a slzy. Myšleno pochopitelně tvojí krev, tvůj pot a tvoje slzy :D

Myslel jsem spíše softwarové požadavky na mně.
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v stř lis 13, 2013 6:54 pm

Aplikace Reason v1.1< ve funkčním hardware Brain je plně dostačující softwarová výbava člena týmu

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Turek v čtv lis 14, 2013 6:02 am

prokop píše:Je to vlastně stejně jednoduchý postup, jako bylo dřív rootnutí spousty Android zařízení přes aplikaci SuperOneClick + PC. Škoda, že to bez PC nejde, ideální by to bylo jako kdysi rootnutí přes FramaRoot či jak se ta appka na rootnutí kdysi jmenovala.

Jj jednoduchý způsob to je, ale lze i vynechat PC. Stačí root mobilu k tomu jak kdy PC. K instalaci alternativních ROM je zapotřebí (zřejmě asi vždy) Unlock bootloader, což metody rootu pouze přes mobil neudělají. Pzn. Na nátlak uživatelů, se rozhodlo LG u LG l9 s JB oficiálně bootloader odemknout, vzorný to příklad. Pokud toto již máme stačí stáhnout a nainstalovat správné recovery, což oboje bravurně zvládne recovery tools (používám mobilní verzi). ROM stáhneme přes Wi-Fi a přes recovery flashnem. Prokope@, co se týká rootu, Framaroot je docela zánovní metoda. Zřejmě si myslel z4root, Universal Androot, nebo GingerBreak exploit. U PC je nyní místo SuperOneClick velký hit čínsky vroot (root asi na čtyři kliky). Majitelé LG mohou ještě zkusit LGPwn. Jednoduchý root přes aplikaci v mobilu (pzn. lze nalézt i starší návod kde je údajně potřeba PC). LG v nedávné době u novějších, nebo po update ROM této metodě brání. Musel jsem použít vroot, což byla jediná věc kterou jsem dělal přes PC. Následné kroky k flash ROM už PC není třeba.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod pyler v čtv lis 14, 2013 6:56 pm

Android sekcia? Pocitajte so mnou :-)
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod fpolocek v ned pro 08, 2013 1:42 pm

CyanogenMod 11

podporovaná zařízení: Google Galaxy Nexus ( maguro )
Google Nexus 10 ( manta)
Google Nexus 4 ( mako)
Google Nexus 5 ( hammerhead)
Google Nexus 7 2012 Wi- Fi ( grouper )
Google Nexus 7 2013 LTE ( deb)
Google Nexus 7 2013 Wi- Fi ( flo )
Google Nexus S ( crespo)
HTC One ( m7 ul)
HTC One XL ( evita)
LG G 2 ( d802 )
LG Optimus G ( e 975)
Samsung Galaxy Note 2 ( t 0lte)
Samsung Galaxy S ( galaxysmtd )
Samsung Galaxy S III ( i 9300 )
Samsung Galaxy S4 Mini ( serranoltexx )
Sony Xperia T ( mint)
Sony Xperia Tablet Z ( pollux )
Sony Xperia Tablet Z Wi- Fi ( pollux _windy )
Sony Xperia ZL ( odin)
Sony Xperia ZR ( dogo )

stažení zde:
Kód: Vybrat vše
download.cyanogenmod.org/
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Zpět na Ostatní