Pozor na napodobeniny (fake) telefonů

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Příspěvekod spider1029 v sob říj 25, 2008 9:36 am

Polda, skusal si na tu fake N95 instalovat .sis?
N82- V 31.0.016
spider1029
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob říj 25, 2008 9:53 am

Tak to nemůže určitě jít, v tom není Symbian :wink:

sulda: mno, víš jak se říká že když člověk chce tak jde všechno :idea: no a za pomoci tříkilovýho nástroje by bylo aby nebylo :lol
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod POlda23 v sob říj 25, 2008 10:33 am

to si pis , ze skusal,sak taky sok ked som rozbalil postu , ze hura mam Nokiu N95 jupijejj...ked som ho zapol som este nevedel co je to zac...az ked som to chcel zapnut na PC Suite a neslo to..potom som tam hodil obycajnu javovu aplikaciu..neslo..potom .sis IR Remote..neslo...mno a potom ma napadlo , ze ejha mame tady cinskej smejd!:Dale tot minulost...tedka N82 uplna spokojnost este Ifouna dokupit a koncim s mobilmi :)
POlda23
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod lukas26 v sob říj 25, 2008 4:52 pm

Polda: vidím, že budeš mít stejnou mobilní stáj jako já :D
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

Příspěvekod POlda23 v sob říj 25, 2008 5:33 pm

no jasne :) jak to hovorieval moj dedo: z kazdehoo rozka treba troska :D
N82 = fotoaparat+navigace Ifoun = IE browser aleboo lepsie pisane Safari browser
POlda23
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod spider1029 v ned říj 26, 2008 12:02 am

POlda23 píše:ale ludia nekdo ltory sa vyzna v technike...ako je mozne vyrobit napodobneninu Symbianu akoze full sa tvari ako symbian ale presto to neni..aj java sa da nainstalovat to ako je mozne?akoze moze tam byt procak ARM?

Ja som myslel z toho co si tu napisal, ze sa ti javu podarilo rozchodit...
N82- V 31.0.016
spider1029
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Tuxx v ned říj 26, 2008 12:10 am

OT: :oops: kolko vydrzi iPhone cisto iba na prehravanie mp3?
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod spider1029 v ned říj 26, 2008 12:48 am

POlda23 píše:no jasne :) jak to hovorieval moj dedo: z kazdehoo rozka treba troska :D
N82 = fotoaparat+navigace Ifoun = IE browser aleboo lepsie pisane Safari browser

Fakt sa lepsie pise na touch screene ako na klasickej klavesnici? Nema nahodou Iphone problem s T9?
N82- V 31.0.016
spider1029
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod POlda23 v ned říj 26, 2008 7:51 pm

ne ne T9 sa da vypinat...v 2G Iphounu sa to da dosiahnút "hackom" a v 3G sa da normal vypnut, ale ja chci Ifouna cisto na net chapes..N82 ma maly display na net a moc toho nevydrzi na baterie..sice ani Ifoun.

Iphone ma vydrz na baterie:5 hod. nepretrziteho webu
18H-cisto MP3!aspon moja :)

No a este k tej napodobnine: v novsich cinskych "founoch" si dali cinsky inziniri :D:D zalezat a java je tam vraj aj funguje..ale tie su uz drahsie, a kto by si uz z nas kupoval fake za cenu skoro originalu?
Erricsson GA628-T30-Nokia 3210-3310-8210-8310-6630-6310i-7250-7650-6600-6260-6230-N76-N82-N95-Siemens A50-C45-A35-Sl45i-Motorola-V225 TalkAbout-V60-V525-SE-t68i-T610-T630-P990-LG Shine,Iphone,LG KG120-1mobil od LG,Sony J70

-----THX for PROKOP AND LUKAS-----
POlda23
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod pirko7 v čtv lis 20, 2008 7:10 pm

Tak tohle jsem četl jak nějaký horor. Citím s tebou já jsem v tomhle strašně opatrnej radši dam 2K navíc než být v nejistotě. A ten týpek by potřeboval řádně do držky, když nepomužou soudy, vem sebou chlapy a vysypejte to z něj.
pirko7
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod ThomasPV v stř pro 24, 2008 9:10 pm

Kluci, jaké to má vlastnosti?
Četl jsem, že má 2Mpix foťák, usb nefunguje, bluetooth to také nemá..

Jsem jejím majitelem ode dneška, ale fake mě nevadí, dostal jsem ji darem.
Nokia 6110 Navigator, 2GB microSD Kingston
Nokia N95 8GB Fake :-D

Sygic McGuider 7.70 Lite +mapy Q1.2009 (7.80)
ThomasPV
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod POlda23 v stř pro 24, 2008 10:43 pm

Gratulujem Hezky vanocny dar :D

Starsie typy nemaju 2MPX ale len 640X480 cili VGA rozlisenie, pamat to ma mizernou budto 128 MB alebo 256MB

GPS tam neni ani ostatne ychytavky :D....ale BT by malo byt aj A2DP profil..aspon "moja" mala
Erricsson GA628-T30-Nokia 3210-3310-8210-8310-6630-6310i-7250-7650-6600-6260-6230-N76-N82-N95-Siemens A50-C45-A35-Sl45i-Motorola-V225 TalkAbout-V60-V525-SE-t68i-T610-T630-P990-LG Shine,Iphone,LG KG120-1mobil od LG,Sony J70

-----THX for PROKOP AND LUKAS-----
POlda23
Uživatel
Uživatel

Fake n95 8GB

Příspěvekod ThomasPV v čtv pro 25, 2008 1:52 pm

POlda23: Jj, zajímavé, že se dá používat jako mobil. Překvapila mě i funkčnost všech bočních tlačítek, ty nahoře na hud. přehrávač, hlasitost, prohlížeč obrázků a tlačítko k foťáku. Naštěstí se neřadím mezo "nešťastné" majitele Fake N95 8GB, ale mezi ty "šťastné".

S Nokií jsem si chvíli hrál, ale bohužel po připojení USB k MT mi klekla baterka, takže nevím, zda to miniUSB funguje. Zítra skusím nainstalovat nijáké javovky a podívám se po češtině (pochybuji, že češtinu najdu).
Po dnešní půlhodině hraní si s mobilem jsem zjistil toto:

Bluetooth: ano, ale musíte vědět, jak se spárovat s druhým mobilem, PC..
Infraport: ne
Wifi: ne :lol: co by tam dělalo, je to fake, ikdyž má v menu "skenování Wifi nebo co
Paměť: C: 4MB, E:800 MB - údajně, tipoval bych pár desítek megabajtů
Sluchátka: fungují jako anténa, jestli hrají jsem nestihl otestovat
Tlačítka: všechny kupodivu funkční! i ty, co se otevírají nahoru na ovládání přehrávače
Displej: velký, dokonce se natáčí o 90° při vysunutí hudebních kláves a otočí se zpět po vysunutí klávesnice
Fotoaparát: 640x480 - 0,3 MPix VGA;funguje, dokonce i nahrávání videí :!: překvapila mě funkčnost přisvětlovací diody :D
Reproduktory: hrají docela dobře a nahlas
GPS modul: ne - kéž by :P
Slot na paměťovou katu: ne, ale má E: zabudovanou
Rádio: ano
Skladatel melodií: ano
USB port: ne - ano, ale po zapojení se telefon vypne, takže nefunkční

V balení jsem měl dvě baterie ( :idea: ), které dokonce fungují; dva kryty (protože ta druhá baterie je větší), sluchátka (hrají, ale potichu - používám jako anténu pro rádio); neúplný návod a nabíječku.

Fotky - budou jak mobilu, tak fotografie focené z toho mobilu.

Telefonovat jsem zatím nezkoušel, ani posílat sms. Jako dárek za pomoc se zprovozněním aplikace Sygic McGuider na mobilu, je to dobrý. Těším se na zítra až ho otestuji pořádně.

Edit: Upraveny a přidány funkce telefonu.
Nokia 6110 Navigator, 2GB microSD Kingston
Nokia N95 8GB Fake :-D

Sygic McGuider 7.70 Lite +mapy Q1.2009 (7.80)
ThomasPV
Uživatel
Uživatel

Re: Fake N95 8GB

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v čtv črc 16, 2009 2:36 pm

Hmmmm jak tak pozeram na tie cinske stranky je mi z toho nagrc nenavidim fake veci obecne a hyzdit mobily ako take a spinit mena vyrobcov ktori su sice zdieracski ale aspon neklamu sa mi zda strasne ohavny zlocin ... pre niekoho to sice moze byt super ze aaa N95 8GB !!!! nema wifi nema GPS nema ani ho*no ale nevadiii hlavne ze stoji par korun a budem s nou king... (a pomaly do nej napcham 10 simkariet) ... neviem ja aj keby som bol asocial a nemam co do huby dat a strasne chcem telefon tak si radsej na to budem setrit 5 rokov a kupim si ORIGINAAL a nie fake (je mi z toho fakt zle)

Pozrite sa na toto:
Kód: Vybrat vše
http://www.diytrade.com/china/4/products/4740305/china_nokia_N97_and_8600_n81_n82_n99i_N95_8gb_n96_6300_5800_china_Manufacturers.html#normal_img

FUUUUUUUUUUUUUUUUJ FUJ FUJ zbytocne vyuzite materialy
Najradsej by som proti tomu zalozil nieco ako greenpeace pre mobily
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod Xnovic v čtv črc 16, 2009 5:33 pm

Takže jen tak pro zajímavost...
Nedavno mi volal kamarád, že koupil N95 8GB od známého za 3tis... Má k ní jen nabíječku, je odblokovaný, ale není v něm čeština, tak jestli bych jí tam nedohrál.. Řekl jsem, že jo a ať se zastaví.. Mezitím jsem si připravil NSS a NSU a na netu jsem hledal PC kódy pro N95 8GB...
Kamarád přijel a podal mi do ruky svůj nový telefon..
Co mi přišlo divné ? Telefon byl neuvěřitelně lehký, horní vysunovací část s displejem neuvěřitelně rozklinkaná a kontextová tlačítka nebylo možné skoro ani zmáčknout.. Logo Nokia, které bylo pod displejem, vypadalo, jako nakreslené štětečkem.
Z druhé strany na mě vykoukla čočka fotoaparátu a okolo ní samozřejmě nápis CARL Zeiss + parametry. Čočka, ale než 5MPX připomínala čočku co měla moje 6610i. Navíc plast, z kterého byl vyroben oplast, který vypadal ještě hůř, než hračky od větví za 35kč.
Rozhodl jsem se proto nakouknout, co skrývá menu telefonu.
Menu, včetně pohotovostního režimu bylo hodně podobné tomu, co má každý telefon se sym. 9.2..
Displej byl ale silně tmavý a kostrbatý. Po vstupu do menu jste našli SKORO vše na svém místě.. Po otevření n-gage se mi objevili nějaké puzzle, po najetí Nokia map se mi zobrazila mapa světa (jen obrysy kontinentů) a to né moc věrohodně a tím to haslo..
Samozřejmě v aplikacích jste našli jen pár blbostí a v nastavení jste mohli jen konfigurovat zabezpečení, volání a tóny..
Něco jako GPS, pohybové čidlo....., nebo prostě jen Symbian byste těžko hledali.. Telefon měl mít 8GB paměti, ale po nahrání asi 6ti písniček byla paměť plná !
Při pokusu, strčit datový kabel do microUSB jste pohořeli, protože ten telefon neměl...
Fotoaparát měl úžasné rozlišení 5MPX, ale maximální rozl. bylo 1024x768 :D
No prostě FAKE jako kráva.. Kamarád však dostal své peníze zpět a ani předchozí majitel si po půl roce používání nevšiml ničeho, co by napovídalo, že neni něco v pořádku..
Mě osobně to trvalo asi 5 minut, že je to fake.. Ale ten kdo telefon moc nevyužívá, nebo jim nerozumí, tak se snadno nechá nachytat..
Takže pozor na bazarové telefony !!!
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v čtv črc 16, 2009 8:27 pm

hmm... Vzdy ked som videl nejakeho cloveka so skvelym telefonom (napr. Nasa triedna ma n95 8Gb) tak som rozmyslal naco preboha jej bude n95ka? Bude z nej max telefonovat pisat sms popripade radio ci mp3 sem-tam fotak a to je tak vsetko. Wifi gps n-gage akcelerometer multitasking alebo symbianove aplikacie stereo reproduktory nehovoriac o 128mb RAM a 332Mhz dualcore ARM11 procesor - toto vsetko a este omnoho viac v rukach takych ludi zapadne prachom a o dva roky si kupia znova best smartphone a vyuziju z neho to co v tom doterajsom. Ani sa nedivim ze tie faky sa predavaju ked si ludia kupuju telefony ktore ani nevyuziju. Kamarat ma tiez n95 8Gb a ma tam pesnicky a asphalt 3ku co mu niekto poslal (java). Po mensom showtime mojej n95ky (ktora vela dostala aj vdaka tomuto foru) sa ma spytal naco je mu taky mobil ked ho ani nevyuzije. Ja som sa ponukol ze to napravime a za jeden vecer som mu ho hackol dal par super apps, n-gage a par hier a hned bol stasnejsi. Chyba je aj na strane nokie pretoze si myslim ze nedostatocne prezentuje moznosti svojich telefonov (obmedzuje to na maily fotak sync s ovi share prehravac hudby prida k tomu trapnu veticku typu "n95 velmi osobny pocitac" a tym to hasne ludia potom nevedia aky telefon si vybrat pretoze ziju vo svete kde sa telefony odlisuju od seba tlacitkami/dotykovou obrazovkou fotakom a dizajnom. Potom necudo ze sa u nas objavuju cinske plasty ked ludia idu len po cene pricom za tu cenu si mozu dovolit iny telefon ale original s funkciami ktore vyuziju. The end
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob říj 03, 2009 9:53 pm

Xnovic píše:po najetí Nokia map se mi zobrazila mapa světa (jen obrysy kontinentů)

Tak tohle je prostě nejlepší hláška, co jsem za poslední týden slyšel :lol :lol Abych to trumfnul, asi budu muset vlíst k magorům do jejich koutku kdesi v aplikacích :D
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod martin.101 v úte říj 13, 2009 11:00 am

LeuKopLaSt3:co takhle zalozit Green Mobile?
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
martin.101
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73

Fake N95 8GB

Příspěvekod monty.roman v čtv pro 10, 2009 11:29 am

no tak koukám že se u nás začaly rozjíždět plagiáty skoro všech novějších nokií, nedávno mi tak 16-letý kluk do krámu přišel s nokií 6500 classic, že mu vyplivla baterka a potřebuje novou, tak říkám no problém, zašel jsem do skladu a baterku donesl, pak on jestli bych mu ji tam zrovna nasadil, říkám není problém. Sundám zadní kryt a koukám - baterka co tam byla, měla sice slušivé logo Nokia, bez hologramu ovšem a byla uplně jiná, kontakty jiný, rozměry neseděly o dobrý půl cenťák, tloušťka baterie totéž. Tak mi začalo docházet, o co běží. Podívám se na štítek pod baterii (dalo mi trochu úsilí než jsem jí vydoloval, seděla tam až moc pevně oproti originálu, nakonec pomohla plochá pinzeta) a jak koukám, štítek nalepenej nakřivo, zdál se vytisknutej na nějaký porpdůměrný tiskárně. Co bylo jediný přesvědčivě čitelný byla skupinka čínských znaků pod čárovým kódem se dvěma IMEI, mrknutím jsem zjistil, že hned vedle je slot na svě SIM. Tak mu povídám, že ho to zřejmě překvapí ale tohle má s originální Nokií společnej tak akorát housing, že se nechal tak trochu napálit křovákama. On že to je vyloučeno, že ji před týdnem kupoval v obchodě (!!) za cenu originálu v originální krabici....blablabla...že si musím vymýšlet a podobně. Tak jsem mu již s neskrývaným úsměvem jen tak pro jeho ujištění ukázal originální 6500 classic a ubezpečil ho, že skutečně tenhle model telefonu v originálu NEMÁ podporu dvou SIM karet a ty čínský znaky pod baterií tam OPRAVDU NEJSOU omylem. Tak se mladej pán zřejmě urazil (předpokládám že sám nad sebou... :D ) a že tedy když mu nejsem schopen pomoct tak půjde ke konkurenci. Tak jsem mu už nějak bez zájmu řekl že ať se nezlobí, ale že komu není rady tomu není pomoci a že jsem si celkem jistej, že u kolegů o ulici dál se doslechne totéž. Povídal, že jsme snad servis a prodej telefonů, tak bysme měli mít baterie na skladě, tak jsem mu trochu troufale řekl, že skutečně jsme obchod s telefony ale s ORIGINÁLNÍMI telefony, nikoliv černej trh v čínský ctvrti a pokud potřebuje baterii do svojí "nokie" 6500, bude se muset zastavit v tom obchodě, z něhož tenhle umělecký kousek pochází. Pak se chlapec krátce rozloučil a už se neukázal, příjemný zpestření pátečního odpoledne :t :D
monty.roman
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod mila6032 v čtv pro 10, 2009 11:57 am

Já být na místě onoho hocha, tak bych si na pivní tácek pastelkou načrtnul "origo záručák", našprtal pár čínských vulgarismů, pro zajištění správné nálady pustil trojku Rockyho a šel vyřizovat reklamaci :-)

šulda: Ještě že nemám plnou pusu :lol
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

N96 - problém s konektivitou

Příspěvekod Ha_Nocri v ned čer 27, 2010 8:36 pm

Ahoj všem...
Před nedávnem jsem si pořídil v aukci Nokii N96, jedinná její muška byla anglický soft. Rozhodl jsem se tedy pro to, že si hned po její koupi soft prehraju na český pomocí Nemesis a Software Updateru a ejhle... :help:
Po pripojení telefonu datovým kabelem k PC se mi zobrazí jen tri moznosti výberu pripojení kabelu: MASS STORAGE, WEBCAM a nebo COM PORT... Nokia PC Suite ale nikde, zkousel jsem tedy hledat nastavení datového kabelu, ale nikde v Menu jsem nastavení nenašel... :t Obávám se že někdo nezkušený přede mnou (původní majitel) si trochu hrál s telefonem a omylem treba vymazal kus interního softu (nevim jestli telefon neni hack) a ted se toho jen potreboval zbavit..Máte s tím někdo zkusenost, popřípadě víte jak nastavit USB tak abych si mohl prehrat soft na česky?? :?:
Naposledy upravil prokop dne pon čer 28, 2010 7:07 am, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto z Aplikací
Nokia 3410 -> Nokia 6070 -> Nokia N73 ( Deep Plum & White, FW 4.0839.42.0.1 )
Ha_Nocri
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N73

Re: N96 - problém s konektivitou

Příspěvekod Saros v ned čer 27, 2010 10:38 pm

Nevím jestli se tvůj dotaz hodí zrovna do tohodle topicu, ale budiž. A zkoušel jsi ten telefon připojit k pc a zvolit "COM PORT"? Podle mě by to mohlo být to samé.
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Model telefonu: 6120 classic, E51, N79

N96 - problém s konektivitou

Příspěvekod Ha_Nocri v pon čer 28, 2010 7:15 am

Dnes po projeti nekolika dalšich fór a stránek vím že se nejedná o N96, ale jeji činsky fake. Me dalsi kroky jsou tedy jasne... Policie ČR, atd....
Nokia 3410 -> Nokia 6070 -> Nokia N73 ( Deep Plum & White, FW 4.0839.42.0.1 )
Ha_Nocri
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N73

koupě nokie N96 jak nenaletět činské verzi?

Příspěvekod XLABS92 v pát říj 07, 2011 11:50 pm

Ahoj chci koupim po netu noki N96 ale pokud bych do toho šel tak preferuju osobní odběr, zajímámě jak poznat originál nokii od nějakeho čínského šmejdu, padělek prej nejde připojit k PC ale takovou možnost zkoušky asi mít nebudu... něbo sem se dočetl že se má napsat *#0000# či *#06# co by to mělo ukazat potom? ještě se to prej dá poznat podle foťáku foto dole... mobil je bez krabice a bez záruky udajně nove sklo takže displey bez škrabancu nové sluchatka, nabiječka, usb kabel finální cena 3 300kč je to dobrá cena?

(přidána dole fotka mobilu pod baterkou)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil XLABS92 dne sob říj 08, 2011 11:53 am, celkově upraveno 1
XLABS92
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N 102 XLABS

Re: koupě nokie N96 jak nenaletět činské verzi?

Příspěvekod supr.tomo v sob říj 08, 2011 8:55 am

Ahoj, pod baterií je výrobní štítek, tak si ho nech poslat a zkontroluj,
zda tam je made in Finland. Je tam také výrobní číslo IMEI atd. Nicméně
tato vypadá určitě jako originál. Mrkni se třeba na nějaká videa,
čínská není úplně stejná.
http://www.youtube.com/watch?v=Ah6pBWskyQY

Kolem 3tis se v pěkném stavu pohybují.
supr.tomo
Uživatel
Uživatel

koupě nokie N96 jak nenaletět činské verzi?

Příspěvekod XLABS92 v sob říj 08, 2011 11:54 am

No já se v tom tak nevyznám víš.... ale fotka mobilu pod baterkou je zde...

Obrázek
XLABS92
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod supr.tomo v sob říj 08, 2011 12:18 pm

Ta je v pohodě. Viděl jsem jí ted na aukru a prodejce má dobré hodnocení, tak bych se nebál ani poštou :D
supr.tomo
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod šulda v sob říj 08, 2011 7:10 pm

Na fotky bych nedal, opravdu je nejlepší osobní předání. *#0000# ti vyplivne jakej SW to má, čína nevyplivne nic, *#06# vyplivne IMEI. Je blbost že na štítku má bejt Made in Finland :naughty Nokie se nevyrábí jen ve Finsku :idea: Jestli se ti někdo nepodívá tak se v noci kouknu na Product Code protože ten co tam je podle mě není pro ČR, byla by to tedy šedivka, což ale na druhou stranu pro telefon bez záruky není opruz.

Edit: Tak mi to nedalo, PC je pro ČR :wink:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod XLABS92 v sob říj 08, 2011 8:32 pm

Tak koukal jsem na to číslo a tohle je pro ČR

N96 RM-247 CTR Czech CV DG P3058 0574246 :)
XLABS92
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod šulda v sob říj 08, 2011 9:42 pm

No ale to už sem tu taky psal hodinu před tebou :pst:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní