pomoc .. nokia se mi vypíná

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

pomoc .. nokia se mi vypíná

Příspěvekod ReturnEE v pát říj 24, 2008 12:12 pm

Potřebuju pomoct .. smam od sebe mi vytuhává nokia .. prostě začne mizet display až uplně zmízí a já musím mobil znova zapínat. A to naštve např. při poslouchání hudby nebo tak. Nevíte čím by to mohhlo být? díkes
ReturnEE
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod hronekdavid v pát říj 24, 2008 12:58 pm

Jo vím. Pod baterii si dej papír stačí malinkej. A pak až to budeš mít tak ještě navrch baterie. Ona ta baterká má vůli a vyskakuje a když to teda vypodložíš jak jsem psal tak to už nebude dělat. Takhle jsem to udělal taky a je všechno v poho. :lol: :lol: :lol:
hronekdavid

Příspěvekod Potkan007 v pát říj 24, 2008 2:28 pm

A ještě dej jeden (párkrát přehnutý) mezi baterku a kryt. To mi kdysi dávno pomohlo (než se to zbláznilo úplně)
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod khorLDW v úte lis 18, 2008 8:45 pm

prosim poradte. ja mam trochu iny problem. mal som aj predchadzajuci, ale ten som uz vyriesil. ide o to ze chytim po par hodinach mobil do ruky, je dost teply a mina sa mu sama od seba baterka a po chvili sa aj vypne???
khorLDW
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Mates 13 v úte lis 18, 2008 8:49 pm

A je ta baterka originální?
Mates 13
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: E5, 1,5x 5500

Příspěvekod šulda v úte lis 18, 2008 11:05 pm

khorLDW: Doporučuji zakoupit novou baterii a nějak bych to být tebou neodkládal. Nepíšeš jak je stará ale bude to buď stářím nebo její vadou, do půl roku od doby zakoupení se dá reklamovat :wink:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod Crysa v stř lis 19, 2008 6:47 am

To se mi uz taky parkrat stalo ze kdyz jsem vytahl doma mobil z kapsy tak byl teply a baterka byla vybita.Podle me je to zatizenim mobilu na baterii vetsinou se mi to stavalo ze zacatku protoze jsem byl zvykly vsechno vypinat červeným tlačítkem a všechno běželo na pozadí.Vždy mi pomohl restart telefonu a ted kdyz vse radne vypinam uz tenhle problem nemam.
Nokia N73 Black ME FW 4.0750.31.2.1

Obrázek
Crysa
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jamaica v stř lis 19, 2008 3:42 pm

Baterie se dá reklamovat do dvou let a ne do půl roku. Záruka na baterie je trošku specifická a to takto:
Záruka na baterii je standardně 2 roky ale na opotřebení baterie pouze 6 měsíců. Což je třeba snížení výdrže atd.
To že se baterka přehřívá není normální.Poslal bych to do servisu.Značkový servis mění baterie i po roce a půl a tohle bude baterií nebo napájením v telefonu.

sulda: Člověk se pořád učí :oops: co já bych za to dal mít nějaký problém s telefonem na servis :lol:
Bůh odpouští,JÁ NE!
Ostřejší než Chilli
Samsung Innov8 i8510 8+8GB
jamaica
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod khorLDW v pát lis 21, 2008 6:45 pm

baterka je originalna, mobil mam len rok... myslite ale ze to moze byt aj zapnutym mp3-prehravacom bez zvuku? Lebo to sa mi dost nezdalo...
khorLDW
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: pomoc .. nokia se mi vypíná

Příspěvekod Jaja.Kad v úte črc 07, 2009 6:39 pm

Ahoj, nevím jestli můj problém má souvislost s problémem předešlým. Ale vůbec nevím, co můžu mít s telefonem. Když jsem delší dobu telefonovala, cca 10 min, nebo poslouchala rádil, telefon ztratil signál, nebo se úplně vypl. Pro nahození signálu jsem telefon vypla a znovu zapla, ale nic se nedělo, a po několikátem opakování mi telefon nešel zapnout 1-2 dny. Pak zase naskočil a fungoval. Takhle se mi to stalo za poslední 3 měsíce asi 6x. Jenže před týdnem se mi opět vypnul ale už nejde zapnout. Nevíte někdo, zda tomu může pomoci přehrání softwaru v servisu, nebo je jiná vada? Moc díky za odpověď.
Jaja.Kad
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v úte črc 07, 2009 9:09 pm

Ahoj,vítej na fóru.
Myslím, že s předešlým problémem to nesouvisí. Nikdy jsem se s takovým chováním telefonu či něčím podobným ani na svých telefonech, ani na žádném fóru či webu nesetkal :shock: (ale já vím prd.... :D )

Mělo by ti pomoci formátování trojhmatem. Kdyby ne, tak asi jen servis.

Mimochodem: děkuju ti za to, jak jsi popsala problém. Někdo by si možná pomyslel něco ve smyslu "nováček a ženská k tomu..." , jenže leckterý ostřílený uživatel by si z tebe měl vzít příklad :wink:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod hanni v stř črc 08, 2009 10:07 am

Toto vidim skor na servis, pravdepodobne chyba hardwaru...
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Zpět na Ostatní