Mobil z ciziny ano/ne?

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

Mobil z ciziny ano/ne?

Příspěvekod djluba v pon čer 01, 2009 7:06 pm

Zdravim Vás všechny, chtěl jsem se Vás zeptat jako naprostý like jestli by to byla dobrá koupě nebo ne, našel jsem na internetu nějakého dovozce mobilů z ciziny za přijatelné ceny.Chtěl jsem se Vás zeptat zdali byste tomu věřili a jestli by pak do telefonu šla nahrát třeba čeština a jestli by nebyl blokovaný na nějaké operátory?Všem moc děkuju za rady!Ještě přikládám email co mi zaslali.

Dobrý den Vážený zákazníku,

Děkuji za vaše dotazy, budeme mít Původní Brand New Unlocked Nokia N9616GB a je nové zapečetěné v něm casebox a nevered otevřel s kompletním příslušenstvím.

Celkem Sumarry Objednat
=================

Nokia N9616GB cena: 4000czk
Námořní doprava nákladů: zdarma

Celkem: 4000czk
Webové stránky: http://www.s12limited.page. tl
Mezinárodní záruka
===================

Všechny naše výrobky jsou úplně nové, originální se jeden (1) rok záruka Inklusivní a 6 měsíců vrátit politice. Byli jsme při prodeji vynikající, opravdové a spolehlivé mobilní telefony a jiné techniky a spotřební elektroniky na naše produkty cenné klient pro více než deset let v konkurenční a dostupnou sazbu. Naše výrobky jsou originální, Brand New a napájeny z výrobku Výrobní Země. Nechceme prodávat Replica, kopírovat nebo repasované výrobky.
Dodáváme v žádném okamžiku.
=================
Shippment vzít 38hours/24hour doručit vaši položku do ruky .. Máme loď přes FedEx / UPS a lodní jen brát 24/48hrs rychlého dodání.
Platební metody
=============
Platba bude prostřednictvím Western Union převodem peněz / Money Gram Převod pro malé Seřadit Platba přes bankovní převod a PayPal pro hromadnou objednávku

Profil firmy
===============
Registrovaní c. .. 05839104

Adresa-Jednotka 4 PAVILLIONS 2 EAST SILNIČNÍHO London, SW19 1UW
Země: VELKÁ BRITÁNIE

Pokračujte v zasláním Vašeho plné poštovné informations
včetně.

Jméno:

Adresa:

Město:

Stát:

PSČ:

Země:

Kontaktní telefonní číslo:
Čekat na vaši odpověď s vaší plné poštovné informace

S pozdravem

--
Company Profile
============
Registered No...05839104
COMPANY ADDRESS-Unit 4 PAVILLIONS 2
EAST ROAD LONDON
SW19 1UW.UNITED,
KINGDOM.
Sales Manager.
Alex Williams
Customer Care Line.
+447024038970
djluba
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N73

Re: Mobil z ciziny ano/ne?

Příspěvekod .:Generic:. v pon čer 01, 2009 7:15 pm

:lol: Ty být hloupá čecha jestli tohle koupit!

I lajk na první pohled pozná, že jde o podvrh..už jen podle toho strojového překladu :wink:

Jinak mobil z ciziny? Proč ne... Dnes celkem běžná věc, kupovat mobil třeba z ebay...do Symbianů nebo WM čeština dát půjde, jestli bude telefon blokovaný na operátora by mělo být napsáno v nabídce prodejce. Se zárukou u nás bych ale nepočítal :wink:
.:Generic:.
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Galaxy SII

Příspěvekod djluba v pon čer 01, 2009 7:23 pm

Tak jestli to odesílájí do ciziny tak není třeba možný že ve Velké Británii neumějí česky a proto ten špatný překlad?Já už jsem se viděl jak budu mít takovej pěknej mobílek za levno to je v ***** :lol:
djluba
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod .:Generic:. v pon čer 01, 2009 7:30 pm

No já nevím..kdybych byl prodejce ve VB tak bych na překlad prděl a psal normálně v AJ, což je dnes mezinárodní jazyk používaný celkem běžně i pro komunikaci s neanglicky mluvícími zeměmi :wink:
Cena tě nezarazila? 4k za N96? :shock: Už jen tohle by mě odradilo
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod djluba v pon čer 01, 2009 7:47 pm

No k té ceně, v naší republice se spousta věcí prodává za mnohem více než normálně, tak jsem myslel, že když je to ten dovoz, že to třeba odebírají ve velkém přímo z výroby a proto ta cena..Normálně jsem slyšel, že ted třeba docela tahaj IPhony z Ameriky za mnohem menší peníze tak nevim no..
djluba
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod .:Generic:. v pon čer 01, 2009 7:51 pm

Pravdou je, že je u nás většina zboží předražená to jo, ale takový rozdíl? Nene
N96 u nás stojí cca 14k, u nich bys ji měl za méně jak třetinu...to je hodně pod normální cenu :wink:
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod djluba v pon čer 01, 2009 7:59 pm

No co jsem ted koukal na netu tak se dá tady u nás koupit za 9k, tak potom na ty 4 už by to nebylo až tak moc ne?Zase ale když tam píšou, že je úplně nová, zapečetěná a ještě se zárukou na jeden rok, možná tam pak taky ta cena de dolu, když to není na dva roky záruka, ale jenom na jeden..
djluba
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod .:Generic:. v pon čer 01, 2009 8:10 pm

Za 9k? Pokud chceš šedivku (nejspíš to šedivka bude), tak ano, za 9k seženeš...
Psát tam můžou skoro co se jim zachce, poznáš prd....když ti pošlou místo N96 šutr, tak co? Ho*no uděláš, jen budeš nasr*nej sám na sebe.
Jestli chceš, tak si ten telefon objednej....já Ti radím dobře (aspoň si to myslím) :D
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon čer 01, 2009 8:14 pm

.:Generic:. píše: do Symbianů nebo WM čeština dát půjde

Nejenom tak. I Sony Ericssony se dají flashowat. Už jsem viděl několik k750 s firmwarem w800. Kamarád si takhle dával novej firmware do k750i, kterej měl vypnout zvuk foťáku, a zmizela mu čeština :lol:

Jinak je jasná věc, že jsou telefony a vůbec veškerá elektronika v cizině levnější. Johnny (ten samej co si udělal z k750 anglickej telefon) si přivez z Francie foťáček od Kodaku, o 2k levnější. Když tady něco stojí 12k, běžně se to dá sehnat v Německu za 8,5k, to ano. Ale tohle je prostě naprosto šílený. Já bych tomu nevěřil ani za nehet. Navíc N96 je křáp nad křápy. Od "vlajkový" lodi Nokie byh si sliboval aspoň dobrou konstrukci (haha), display jak s dánským patentem na lego, podtakotovanej procesor, co žere baterku neposkytuje adekvátní výkon a mohl bych pokračovat. Sice to není nejhorší telefon, ale rozhodně to není ta věc, za kterou Nokia N96 vydává :roll:

Kdo chce moc ušetřit nebude mít vůbec nic :wink: To už radši tady od bechyho z bazaru prakticky novej telefon, i když bez záruky, a za 5 tisíc slušná mašina, co jsem nedávno viděl. O mnoho jistější...

EDIT:
Hele, E71, nemáš to lepší? Ten samej symbian, lepší procesor, qwerty klávesnice, dokonalá a pevná konstrukce telefonu.
viewtopic.php?f=17&t=9740
Bechy je tady za solidního prodejce... Tamtomu fakt nevěřím, já bych hledal jinde...
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod djluba v pon čer 01, 2009 8:41 pm

..mm na tamto kašlu rači nebudu blbnout..asi koupim už nějakej z bazaru použitej no..díky za vaše rady!!
djluba
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Tuxx v pon čer 01, 2009 10:37 pm

u nas sa N96 da v poho kupit okolo 250€....bezna cena... Znamy mi minule ponukal novu N96 za 220€... A na ebayku sa na telefonoch moc usetrit neda (jedine snad na nejake akcii co sa tam nachadza)
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod hanni v úte čer 02, 2009 6:40 am

podla mna to bude za tie 4 litre nejaky cinsky fake N96-ky :wink:
hanni
Moderátor
Moderátor