prvý krát v ruke

Další věci, které se nevešly do jiné kategorie

prvý krát v ruke

Příspěvekod racto v sob čer 27, 2009 1:11 pm

Zdravím . Kupil som si túto nokiu a dako si neviem dať rady s niektorými vecami Prosim Vás Poradte mi

Chcel by som priradiť tón k skupine no jedina možnosť je vybrať z internetu a z prevolených no ja by som chccel z karty ale nemožem sa tam dáko dostať. Dá sa to.
Predtým som mal nokiu 5200 a tam to bolo jednoduche.

Tak všeobecne to plati aj u inych napriklad stanoviť ton zvonenia smsky z kartx.
s neda sa spojiť s kompom cez bluetooth? tak aby mi išiel net?

Čitam toto forum a viem že sú tu machri tak poprosim ak mi viete poradiť budem rád dakujem..
racto
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: prvý krát v ruke

Příspěvekod prokop v sob čer 27, 2009 2:22 pm

1) Ahoj, vítej u nás :wink:
2) Možná tím "túto nokiu" myslíš N73, ale tohle fórum už se hodně dlouho netýká jen N73, ale obecně Symbianu OS 9.x, takže v dotazu je vždy dobré uvést o jaký telefon se jedná, a případně i verzi firmware (v tvém konkrétním případě to ale nebude potřeba, protože je to tak stejné myslím u všech OS.9.x symbianových telefonů)
3) Odpověď najdeš zde.
4) Jako nováčkovi jak se Symbianem tak i zde na fóru, ti doporučuju kliknout mi do podpisu na "Pro nové uživatele" . Mělo by ti to usnadnit základní orientaci na fóru a vyřešit nejzákladnější dotazy kterými si většina nováčků prošla.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Zdenek444 v sob čer 27, 2009 2:37 pm

racto píše: s neda sa spojiť s kompom cez bluetooth? tak aby mi išiel net?

Ohledně toho asi myslíš tohle: Routování přes bluetooth :wink:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod racto v sob čer 27, 2009 6:53 pm

Ospravedlnujem sa áno :) mám nokiu N 73 a OS symbian.:).
Pozrel som tie rady pre začiatočníkov su celkom dobre spracované, našiel som tam ten problem stou hudbou a už je vyriešený :)

Chcem sa spýtať ešte jednu vec. je možne nejako nastaviť sluchatka tak že ked ich vyberiem a mi automaticky vypne hudba. som bol tak zviknuty z 5200 a teraz sa držim stareho gripu a vždy si urobim hambu :) je to možne???

ano myslím routovanie je to možné. napr cez sieť pan????
racto
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob čer 27, 2009 7:55 pm

Routování má téma tady
http://forum.n73.eu/viewtopic.php?f=4&t ... %A1n%C3%AD
A na mejch amatérskejch "webovkách" je návod si myslím přehlednej, takže se mrknout tam. Odkaz na ně mám v profilu.
Při vypadnutí kabelu sluchátek se hudba neukončí, neexistuje způsob jak tomu zbaránit. Výjimka je samozřejmě poslech rádia, kde sluchátka sloužej jako anténa, a při jejím odpojení se hudba ukončí. Další řešení je zakoupit bluetooth headsed, tam žádný kabely nejsou :wink:
//Zdenek444:Přesně na příspěvek v tom tématu o routování, co odkazuje na tvoje stránky, jsem mu dal odkaz i já :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod racto v sob čer 27, 2009 9:34 pm

odkaz na gnubox ti nefunguje na stránke :)
racto
Nový uživatel
Nový uživatel

Zpět na Ostatní